Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Xtb

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• HeroWanted
    válaszolt
    Van valakinek Pro éles számlája az Xtb-nél? Kiváncsi lennék hogy spreadekben, teljesülésben mennyi különbség van éles és demó Pro között?

Szólj hozzá::

• MyBusiness
    válaszolt
    Minden "oktatási" reklám nálam=a két hét alatt 20 kg fogyás és tsai😊

• moneymentor
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor az "affiliate partnert" is fel kellene tüntetni így: "de ha megkeresi őt ön a nyerők között lesz".😊
    Az általad a napokban is indirekt reklámozott brókercég feltüntette, hogy sztártradere segítségével 3 hét alatt a nullától a hulla(jó)ig képez…. mégis 83% ügyfele veszteséges…
    Mennyit fizetnek neked, hogy ez az ellentmondás elkerülje a figyelmed?

• MyBusiness
    válaszolt
    Akkor az "affiliate partnert" is fel kellene tüntetni így: "de ha megkeresi őt ön a nyerők között lesz".😊

• moneymentor
    válaszolt
    Bohózatba illik ez a reklám, ezt egy outsider meglátja rögtön leszokik a tudatmódosítók használatától😂
    Korrekt a reklám.
    Az XTB számára jelentéktelen a magyar piac.
    A magyar nyelvű ügyfélszolgálat is Szlovákiából dolgozik már.
    A traderkönyvtár jó ötlet, de csak alapismereteket foglal össze.
    A pluszt a jól megválasztott affiliate partner adhatja hozzá (tudomásom szerint most 5-10 ilyen van Magyarországon, köztük a http://forum.tozsde.hu/bemutatkozas/1512-penzugyes.html ).
    Egyébként sajnos a kevés és kispénzű magyar trader 82%-a túlvállalja magát, bukik (nemzetközi viszonylatban ez 80%).

Érdekes módon más brókercégeknél se jobb a helyzet, hiába a csilivili marketing, helyi irodák, leszerződtetett és sztárolt oktatók, akadémiák, fórumos reklámemberek…
    A bróker eszközt ad, nem érdeke és feladata megtanítani jól használni.

• MyBusiness
    válaszolt
    kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez az ESMA tényleg jól odabaszott a reklámozásnak
    Bohózatba illik ez a reklám, ezt egy outsider meglátja rögtön leszokik a tudatmódosítók használatától😂

• kockas
    válaszolt
    ez az ESMA tényleg jól odabaszott a reklámozásnak
    Csatolt fájlok

• MyBusiness
    válaszolt
    C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem!
    ... vagy csak nálam jelent meg másképp a háEsze?
    Azt állítja, hogy csakis h4 és nagyobb idősíkon jelent meg, amit még meg is erősít a ''h1 és kisebbeken nem volt!'' megjegyzéssel... ja és látsz te ott MT4-re való utalást, vagy rejtjelezve van
    Nálam ez a hsz látszik és arra reagáltam, hogy minden idősíkon ott volt/van h4 alatt is:
    Vettem. Köszönöm.

• C@maro
    válaszolt
    Nem pont ezt írja??
    Nem!
    ... vagy csak nálam jelent meg másképp a háEsze?
    Azt állítja, hogy csakis h4 és nagyobb idősíkon jelent meg, amit még meg is erősít a ''h1 és kisebbeken nem volt!'' megjegyzéssel... ja és látsz te ott MT4-re való utalást, vagy rejtjelezve van
    Nálam ez a hsz látszik és arra reagáltam, hogy minden idősíkon ott volt/van h4 alatt is:
    Csatolt fájlok

• Reménykedő
    válaszolt
    Akkor legalább zavarodott vagy, ebben 1et értünk

Azért, már magyarázd el, mi váltotta ki benned ezt a megállapítást: ''hülyeségeket írsz''?
    Szívem, részemről itt a vége, nyugodj le.

• C@maro
    válaszolt
    Reménykedő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ember, hiába fröcsögsz, minden pontosan úgy van (az én real+demó számláimon), ahogyan leírtam. Hogy hogyan lehet, azt kérdezd az xtb-től. Qrvára zavar, hogy hülyeségeket írsz.
    Akkor legalább zavarodott vagy, ebben 1et értünk

Azért, már magyarázd el, mi váltotta ki benned ezt a megállapítást: ''hülyeségeket írsz''?

• Reménykedő
    válaszolt
    Szó sincs a hszedben MT-4-ről! Amit feltettem az is Pro számla és nem DEMO, ha tudsz olvasni. Demon nem néztem, de nem is érdekel, mert nem volt ott EH kötésem, csak bemásoltam, hogy ott van kisebb idősíkon is. Arról nem is beszélve, hogy lehet valami nagyobb idősíkon ott, ha alacsonyabbon nincs nyoma??
    Ember, hiába fröcsögsz, minden pontosan úgy van (az én real+demó számláimon), ahogyan leírtam. Hogy hogyan lehet, azt kérdezd az xtb-től. Qrvára zavar, hogy hülyeségeket írsz.

• C@maro
    válaszolt
    Reménykedő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mt4-et használok, nem xStation-t. Mt4-en, ahogyan írtam is, H4-től felfelé van csak tüske és most kiegészítem, csak real (nálam pro) számlán, demón nincs. Ezt add össze.
    Amit én írok, az gyakorlatilag szentírás (tényközlés), kérem megjegyezni.
    Szó sincs a hszedben MT-4-ről! Amit feltettem az is Pro számla és nem DEMO, ha tudsz olvasni. Demon nem néztem, de nem is érdekel, mert nem volt ott EH kötésem, csak bemásoltam, hogy ott van kisebb idősíkon is. Arról nem is beszélve, hogy lehet valami nagyobb idősíkon ott, ha alacsonyabbon nincs nyoma??

• Reménykedő
    válaszolt
    Nem tudom miről beszélsz Nálam még mindig ott van és ott is volt m5 és m1-en is. Amúgy 1 perc alatt történt a pultosfiú KV kiöntése
    Én mt4-et használok, nem xStation-t. Mt4-en, ahogyan írtam is, H4-től felfelé van csak tüske és most kiegészítem, csak real (nálam pro) számlán, demón nincs. Ezt add össze.
    Amit én írok, az gyakorlatilag szentírás (tényközlés), kérem megjegyezni.

• MyBusiness
    válaszolt
    Nem pont ezt írja??

Working...
X