Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hogy lesz valaki bróker?

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Hogy lesz valaki bróker?

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Kell hozzá közg. diploma? A munkáltató biztosítja a képzést? Milyen feltételei vannak??

Van már egy hasonló téma: http://forum.tozsde.hu/devizatozsde/...eskedhess.html

Hozzászólás

Végigolvastam, de egyértelmű választ nem találtam.

Hozzászólás

GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Végigolvastam, de egyértelmű választ nem találtam.
        megpróbálok egyértelmű lenni. hozzáállás kell, hogy azt a stresszt el tudd viselni ami rövid idő alatt óriási mennyiségben halmozódik fel (mert amikor megmozdul a piac úgyis akkor kell mindenkinek minden, és akkor kezdenek el telefonálgatni a kisbüfik is, hogy "mi lesz ma?"). képesség arra, hogy gyorsan tanuld meg a pénzügyi alapokat ha nincs ilyen képzettséged. kb. 2 hónapod van arra hogy képbe jöjj, hogy mi az a NFP, PIP, Short, határidő, swap, hedge, stb-stb. és ezeket a helyén tudd kezelni, úgy hogy az ÜF 99%-nak soha semmi nem elég, vagy nem elég jó.
        amúgy hivatalosan a 4 modulos TSZV és középfokú végzettség kell hozzá legtöbb helyen.

Hozzászólás

Köszi, erre voltam kiváncsi!!!!

Hozzászólás

Erre tényleg rátermettség kell, ez már valahol a magzati korban eldől, hogy ki alkalmas a feladatra, vagy épp ki nem. Mindenesetre biztos megélhetési forrás lehet az ügyes emberek számára.

Hozzászólás

Working...
            X