Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Gold Forex

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Gold Forex

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!

Már kipróbáltam pár demót (XTB, Plus500, GoldForex, WorldSpread), és nemsokára belevágnék élőben... Messze a Dealbook360 tetszett a legjobban, amit a Gold Forexnél tudtam letölteni, de egyelőre bizonytalan vagyok...

Van valaki aki náluk ügyfél? Vagy ügyfél volt? Vagy az lesz?
    Mit tudtok róluk? A "felszín" nagyon tetszik, szimpatikus fickóval beszéltem, de nyilván mindenki mézes-mázos amíg nem vagyunk az ügyfelük...
    A többiekről van jó vagy rossz tapasztalat?

Másnak is ilyen sokáig tölt belépéskor a Dealbook?

Ha valaki hasonló cipőben jár, az is írhat, már jó rég demózok náluk!

Köszi!

Dealbook360=BpForex-nél lévő ProTrader platformmal, szerintem ugyanaz. Minden nagyon jó tényleg, csak trendvonalat ha behúzol idősíkváltogatásnál nem marad a helyén, és valóban lassan tölt be nagyon, nekem otthon egy gyengébb gépen percekig tart, míg az MT4 pár másodperc. Plussz nem tudsz használni semmilyen MT4-re megírt indikátort, automatizálást stb, ezeket figyelembe kell venni. Ja és még egy nagyon nagy hiba: amikor napközben egy-egy pillanatra megszakad az internetkapcsolat, akkor hajlamos a programmban a chart leállni, csak az árfolyamablakban változnak az árfolyamok.

Hozzászólás

hm.. érdekes, ezek nekem eddig fel sem tűntek. Mondjuk elég gyors netem van, és nem használok annyi indikátort, talán hármat-négyet, messze nem kell az a 80akárhány ami benne van, az se..
      pénz befizetés/kifizetés mennyire megy flottul?
      kérdeztem tőlük miben jobb a metánál, mert azt még nem próbáltam, azt mondták több megbízási típus van, van pozíció visszafordítása egy gombbal, meg a chart ablakokat le lehet választani és akár több monitorra is ki lehet pakolni... (persze ennyire megint csak nem vagyok profi, hogy ezt kihasználjam )

köszi a választ, T

Hozzászólás

3indikátor van egy charton, 3 db MA, és kb 30chart 6 munkalapon. Nem számít szerintem a net sebessége, egy bizonyos szint fölött, ezt konkrétan nem is tudom mire írtad?
        Be-ki fizetés mivel én más cégnél vagyok így mindegy, de itt minden rendben.

Hozzászólás

Hello!
          Tipe sikerült azóta többet megtudnod a gold forexről?
          bármi apróság érdekel!
          sajna amit találok róluk az mind angolul van és nem tudok angolul!
          én is amúgy ezt a dealbook360 használom nekem is tetszik, és nekem könnyeben megy mint a mt4, de gyakorlat kérdése szerintem!

Hozzászólás

a goldforex.hu-ról beszéltek?

Hozzászólás

igen arról! esetleg tudsz róla valamit mondani???
              én párhónapja demozok náluk eddig nagyon korrektek, a dealbokk360 jó prg, csak mielőtt élesre áttérnék érdekelne róluk minden!!!

Hozzászólás

Sajnos nincs róluk tapasztalatom. Csak azért csodálkoztam, mert azt írtad, hogy minden infó angolul van róluk, pedig az egész weboldal magyar.

Ők a GFTforex.com Mo-i viszonteladói? A kliens ugyanaz, gondolom a likviditást is tőlük kapják. Legalább kitalálhattak volna valami más nevet, vagy ha hivatalos partnerek, és még a GFT rövidítés is hasonló, akkor használhatnák a logójukat

Egyébként miért pont a goldforex.hu-ra akarsz menni? Hirtelen a költségeikről és a befizetési módokról sem találtam semmi infót az oldalukon.
                Ugyanezt a dealbook360 klienst megkapod másik ismertebb hazai (vagy külföldi) brókercégtől is. (egyébként én is szeretem ezt a klienst)

Hozzászólás

a magyar oldal elég kúrta, ezért keresgettem a neten, és erre gondoltam, hogy nem találtam róluk eddig semmit, magyarul.
                  te melyik brókercéget használod?

Hozzászólás

Most kezdem, illetve nem olyan helyen nyitottam az éles számlát, amit jó szívvel ajánlanék

Hogyha semmi infót nem találsz róluk, akkor mi győzött meg, és miért ragaszkodsz hozzájuk?

Hozzászólás

félre értettel, nem ragaszkodom hozzájuk, azért is érdeklődtem hogy te melyik cégnél vagy?
                      a dealbook360 tetszik, és szerintem könnyebb használni mint a MT4!
                      és ha nem találok róluk semmit természetesen nem fogok éles számlát nyitni náluk!
                      demozni meg addig jó!

Hozzászólás

Borg82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        félre értettel, nem ragaszkodom hozzájuk, azért is érdeklődtem hogy te melyik cégnél vagy?
                        a dealbook360 tetszik, és szerintem könnyebb használni mint a MT4!
                        és ha nem találok róluk semmit természetesen nem fogok éles számlát nyitni náluk!
                        demozni meg addig jó!
                        Demonak az is lenne a feladata, hogy begyakorold a majd élseben használt platformot.
                        BpForex is ugyanazt használja egyébként, ProTrader néven, vannak jó dolgai, de egyébként sokkal jobb az MT4, már olyan alapvető dolgokban elbukik, hogy trendvonalat ha behúzol nem marad a helyén idősíkváltások esetén.

Hozzászólás

StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          BpForex is ugyanazt használja egyébként, ProTrader néven, vannak jó dolgai, de egyébként sokkal jobb az MT4, már olyan alapvető dolgokban elbukik, hogy trendvonalat ha behúzol nem marad a helyén idősíkváltások esetén.
                          Én ezt úgy küszöbölöm ki hogy minden keresztből megnyitom azokat az idősíkokat amiket figyelek (D1 H4 H1) persze ez több mint 60 chartot jelent ezért elég lassan tölt be a program, de ezt csak egyszer kell elindítani egy nap így nem vészes, persze ha nem fagy ki napközben
                          De egyébként szerintem sokkal "intelligensebb" mint az mt4 és jobban testre is szabható.

Hozzászólás

forexmaniac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            ..elég lassan tölt be a program, de ezt csak egyszer kell elindítani egy nap így nem vészes, persze ha nem fagy ki napközben
                            De egyébként szerintem sokkal "intelligensebb" mint az mt4 és jobban testre is szabható.
                            Igen, sajnos otthon egy atom procis gépre váltottam, és amúgy is hajlamos a progi néha chartleállást produkálni, úgy hogy az árfolyamtáblában közben futnak élőben az adatok, de szerencsére ez ritkult jelentőssen. Tradelni könnyebb vele sokkal az biztos.

Hozzászólás

StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Demonak az is lenne a feladata, hogy begyakorold a majd élseben használt platformot.
                              Mostanában whs-től szoktam letölteni a "dealbook klónt", náluk nem jelentkezik ez a gond. Régebben bpforex-ét szoktam, de ott sem rémlik ilyesmi. Naposon behúzott trendvonal, fibo minden látszik kisebb és nagyobb idősíkon is.

Hozzászólás

Working...
                              X