Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Gold Forex

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Szia!

Itt már van róla egy téma, bár túl sokat még ott sem írtak róla: http://forum.tozsde.hu/devizatozsde/176-etoro.html

harzol

Hozzászólás

sziasztok,

ma ismét beszéltem a GF-es arcokkal, és megerősítették, hogy lesz (sőt már lényegében van) náluk Trading Station II, és Metatrader4 is. Sőt ha több számlám lenne, akkor összeadódnának, és ugyanúgy 10.000 USD-tól ingyen lehet a trading roomjukat követni. Ha valaki számlát nyit náluk Dealbookra, talán érdemesebb euró alapút, mert dollárnál van pár dollárnyi hazautalási költség. Amúgy semmi más díj nincs.

ha van kérdés, majd nézek még erre!

T.

Hozzászólás

Nemrég beszéltem én is a magyar kapcsolattartókkal és azt mondták, hogy MT4 ECN számla (viszonylag kevés instrumentullam) 2500$-tól nyitható!!! Ez azért nem rossz... Kérdés persze, hogy igaz-e, mert nem próbáltam ki, da akkor is, sőt 5000$-tól a trading roomot is lehet használni ugyanúgy (havi díj 12500ft, 10000$ feletti számlanyitásnál ingyenes)...

Hozzászólás

Sziasztok, tudna abban segiteni vki, mi a teendo ebben az esetben : ujra regisztraltam a Dealbook 360 demoszamlan, de a a gepemen nem tudok belepni a programba, mert az irja ki mar regisztralva vagyok egy masik demo userkent ...
          Mit es hol kellene allitanom a gepem?
          koszi elore is .

Hozzászólás

sziasztok!
            szintén újra regisztráltam és eltűnt egy-két indikátor főleg a mennyiségjelző!
            hogy lehetne ezt visszahozni, vagy mit használjak helyette?

Hozzászólás

azóta van valakinek komolyabb negatív, pozitív tapasztalata?

Hozzászólás

kb 2 hónapja nyomom náluk élesben, és ami a demo prgben nincs indikátor az van élesben!
                eddig semmi rosszat nem tudok, viszont kifizetés(a lényeg) még nem kezdeményeztem, mert hát nem remekelek((
                sajnos k**vára igaz hogy ami megy demóban az nem megy élesben!
                szóval bármit szeretnél hallgatlak!!

Hozzászólás

Borg82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  kb 2 hónapja nyomom náluk élesben, és ami a demo prgben nincs indikátor az van élesben!
                  eddig semmi rosszat nem tudok, viszont kifizetés(a lényeg) még nem kezdeményeztem, mert hát nem remekelek((
                  sajnos k**vára igaz hogy ami megy demóban az nem megy élesben!
                  szóval bármit szeretnél hallgatlak!!

Szia

Én ott kereskedem már több mint 3 éve. Dollár alapú számlán van. volt szerentcsém hazautalni. Másnap már a számlákon volt a pénz. Az Euro alapú számláknál ez az idő kb 3-4 nap.

Hozzászólás

Azt látom hogy a goldforex.hu honlapja meg fog újulni a napokban. Kiváncsi vagyok. Állítólag lesz náluk portfolió kezelés.

Hozzászólás

forex_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Azt látom hogy a goldforex.hu honlapja meg fog újulni a napokban. Kiváncsi vagyok. Állítólag lesz náluk portfolió kezelés.
                      valóban, de még a portfoliókezelésük feltöltés alatt...
                      sajnos nem igazán érek rá kereskedni mert sokat dolgozom. Ezért gondolkozom azon, hogy megbízok egy olyan céget a pénzem kezelésével amelyik jó eredményeket produkál. Ezért várom már a feltételeket...

Hozzászólás

Working...
                      X