Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fxopen

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Fxopen

Itt szívesen várom mindenki véleményét az fxopen nevű céggel kapcsolatban!
    Minden tapasztalat és észrevétel érdekes lehet.

hi,
    Én már lassan 2hónapja vagyok itt és eddig nagyon tetszik. Stopvadászatról.: nem egyszer volt már olyan, h 1pipen múlott, hogy kivegyenek a piacról, de bennhagytak. Én a bróker díjból is visszakapok 0,7pipet kötésenként, így múlt hónapban +1 pozinyi összeget "megspóroltam".
    Negatív: Hétvégén formatáltam a windows-t és már tegnap este fel akartam telepíteni a MT4-et, de nem tudtam a honlapjukról letölteni. Gondoltam, majd ma, hát reggel óta próbálkozok elérni az oldalukat, de nem sikerül. Írtam már nekik e-mailt is, de nem válaszoltak még. 2db H4-es pozim is nyitva van még, így jó lenne még a mai nap hozzáférni a számlámhoz...
    De mondom idáig semmi gond nem volt vele, talán még annyi idegesítő lehet az elején, hogy a H4-es gyertya 1órával előbb zár mint "nálunk".
    Üdv,
    Tomesz001

Hozzászólás

Kb. én is 2 hónapja használom a demójukat de számomra elgondolkodtató, hogy nyissak-e náluk éles számlát. Ugyanis nekem sem jön be az oldaluk már lassan egy hete. A pénzt pedig csak úgy lehet feltölteni, ha be lehet lépni az oldalon a saját profilba. Nem semmi érzések kavaroghatnak azokban az emberekben akik lóvét szeretnének vissza utalni csak egyszerűen nem férnek hozzá. Ilyenkor mi a teendő azon kívül, hogy várakozik az ember?

Hozzászólás

HI,
        Sikerült elérnem, h miután küldtem nekik 3e-mailt, kaptam pár linket ami működik:
        Dear Customer!

As for now we are facing DDOS attack and our main website as well as My FXOpen area could be down from time to time.

Our IT department is working hard on eliminating this threat. To access your cabinet you can use following links of our regional partners:

http://cabinet.fxopen.com

https://fxmalay.cabinet.fxopen.com

http://fxegypt.cabinet.fxopen.com

http://fxind.cabinet.fxopen.com

Igaz, h 2napig nem tudtam tradelni(szerencsére nem maradtam ki semmiből és a nyitott pozijaim is megvannak még most is), de reméljük, h többször nem fordul elő ilyen eset. Bár ha nem e-maileztem volna velük, most is várhatnám, h jó legyen az oldaluk...Ilyenkor elvárná az ember ha kapna legalább egy e-mailt, h mit hogyan tudok elérni, mi történt stb.

Szerk. most megint nem működnek a fenti linkek, de ez még igen: https://forexrazor.cabinet.fxopen.com/

Hozzászólás

Kössz a linkeket Tomesz001.

Már csak az a problémám, hogy hiába ütöm be a jelszavamat.
          Egyfolytában ezt írja ki.
          Your login attempt was not successful. Please try again. (A bejelentkezési kísérlet nem volt sikeres. Kérjük, próbálja újra.)
          Van erre valami ötlet hogy mihez kéne kezdenem?

Hozzászólás

Lehet h csak éles számlával lehet belépni, mert itt csak kiutalni meg befizetni tudsz nagyjából.

Hozzászólás

Sziasztok

www.oanda.com

szerintem a legjobb választás

üdv

Hozzászólás

Tomesz001:

Lehet hogy így van. De ha nem tudok belépni, akkor hogy tudok befizetni?

kipe001:

Az oanda-nál is lehet MT4-et használni?

Hozzászólás

Új számlát csak akkor tudsz majd létrehozni, ha jó lesz az oldaluk. Amúgy ez tényleg eléggé necces helyzet, de sztem nincs gond ezzel a brókerrel. Nyilván ha még egy ilyen előfordul akkor szó nélkül váltani fogok...

Hozzászólás

Gondolom egy jó adag érdeklődőt taszítottak el maguktól.
                    Azt hiszem másik bróker után kell néznem.
                    Szerencsére még nem utaltam fel pénzt pedig pont arra
                    készültem, mikor ebbe ( nem tudok belépni a profilomba ) a nehézségbe botlottam.

Hozzászólás

NBalázs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Gondolom egy jó adag érdeklődőt taszítottak el maguktól.
                      Azt hiszem másik bróker után kell néznem.
                      Szerencsére még nem utaltam fel pénzt pedig pont arra
                      készültem, mikor ebbe ( nem tudok belépni a profilomba ) a nehézségbe botlottam.
                      Lehet hogy tényleg támadás érte az oldalukat de ha ajánlhatok valamit akkor amíg nem rendződik tutira a helyzet NE(!!) akarjál belépni az élőszámlás netes fiókodba!!!
                      Inkább keress erről infót a neten! Biztos meg fog jelenni valamelyik újságban, netes fórumon vagy az illetékes tőzsdefelügyeletnél valamilyen közlemény hogy milyen módon tudsz belépni a rendszerbe!

A hackerek nemtudni mit szereztek meg az oldalról! lehet hogy csak a levelezést érték el és akkor csak a mailcímeitek vannak meg nekik! Akkor pedig ugye a kódotok kell már csak...
                      Bankoknál bevált trükk hogy fals/saját oldalakra irányítanak és ott kell megadni vagy beütni a kódokat a számlatulajoknak!
                      Ha ezt megteszitek már mindenük megvan hogy semmi perc alatt minden pénzt átutaljanak a számlátokról a sajátjukra! Te meg csak belépési hibaüzenetet kapsz!!!

Szóval hasonló esetben az email nem ér semmit!!!
                      Hivatalos forrásból szerezzetek infót vagy legalább megbízható helyről és csak utána probáljatok meg belépni!

De azért érdekel hogy végül mi lett a sztori vége )
                      A Tőzsde egy vicces hullámvasút

Hozzászólás

Érdekes a dolog.
                        Amikor a billentyűzetről bepötyögöm a jelszót nem tudok belépni.
                        Ha a dokumentumként lemezre elmentett jelszót bemásolom akkor pedig beléphetek.
                        Fura, de így jelenleg működik.

Hozzászólás

NBalázs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Érdekes a dolog.
                          Amikor a billentyűzetről bepötyögöm a jelszót nem tudok belépni.
                          Ha a dokumentumként lemezre elmentett jelszót bemásolom akkor pedig beléphetek.
                          Fura, de így jelenleg működik.
                          Remélem megoldódik lassan a probléma!
                          Amennyire utánaolvastam eléggé megszívták szegények. Viszont ha az IT csapatuk egy agresszív DDOS támadást is kibíró szerverparkot hozott most létre a támadás közben akkor elég biztonságos lesz a kereskedés náluk! Legalábbis remélhetőleg.

Ha a klasszikus brokeres-visszajelzős oldalak is jókat mondanak róluk akkor szerintem nem lesz gond.
                          Szerintem...
                          A Tőzsde egy vicces hullámvasút

Hozzászólás

Használja valaki az ecn számlájukat?

Megdöbbentően alacsonyak a spreadek. Utóbbi másfél óra átlagai saját adatok alapján:

eurusd: 0.22 pip
                            audusd: 0.39
                            gbpjpy: 0.65
                            gbpusd: 0.53
                            eurjpy: 0.48
                            gbpchf: 1.06
                            arany 20 pont alatt...
                            Teljesüléseket még nem tudtam tesztelni.

A cég központja új -zélandon, szerver az usa-ban, weblap alapján primary country: dél -korea.

Hozzászólás

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Használja valaki az ecn számlájukat?

Megdöbbentően alacsonyak a spreadek. Utóbbi másfél óra átlagai saját adatok alapján:

eurusd: 0.22 pip
                              audusd: 0.39
                              gbpjpy: 0.65
                              gbpusd: 0.53
                              eurjpy: 0.48
                              gbpchf: 1.06
                              arany 20 pont alatt...
                              Teljesüléseket még nem tudtam tesztelni.

A cég központja új -zélandon, szerver az usa-ban, weblap alapján primary country: dél -korea.
                              Eles vagy demo?

Hozzászólás

Working...
                              X