Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fxopen

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

kiwimango eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Továbbá mi a teendő olyan esetben amikor azt veszed észre, hogy visszamenőleg átírták a kereskedési naplód, vagy éppen nyitott poziban lefagyott a szerverük és rosszul sült el, vagy nem érkezik meg a pénzfelvét.

Az említett felügyeleti szervekkel lévő kapcsolatuk jelenleg is fennál-e, vagy van-e valami kavarás ? Az újzélandi vagy az ausztrál céget érdemesebb választani ?
    Ezen esetekben a gyors Bróker váltás a teendő!

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ezt megerősíthetem, szép feladat volt kiszámolni bevallás elött
      idén havonta megcsinálom, h ne egyszere kelljen az egészet
      Én nézek év végén egy olyan árfolyamot,ami megfelel kb az egész évi átlagnak.De úgy állapítom meg,hogy inkább én bukjak ezen kicsit.
      Aztán ha tételesen akar az ellenőr leellenőrizni majd,felőlem teheti,dolgozzon csak,aztán kijön majd neki hogy vissza jár pénz nekem!
      És természetesen a kapzsiságukat dijjazandó-vissza is fogom kérni!
      Ha békén hagynak jobban járnak!
      Ha nem,nekem úgy is jó!

Hozzászólás

Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ezen esetekben a gyors Bróker váltás a teendő!
        Ez esetben a teendő a veszteség siralmas számolgatása!
        Nem regulált brokernél simán megeshet!
        Nem kis pénznél van a gond,hanem majd a nagyobbaknál!
        Az említett megállapodások,egyzmények nem felügyeleti szervek amúgy,csak egyezmények.
        Az A pontba szerintem azok tartoznak,akik nincsenek a b -ben,tehát az első lista.
        De ezekkel az adóhatóság itthon szívózni fog,az tuti!
        Majd lehet bíróságra járogatni,perelni stb...

Hozzászólás

Szerintem az FSP ASIC és hasonszőrűek, felügyeleti szervek, és mivel az FxOpen elfogadja a feltéteteleit, kénytelen a szerint eljárni. pont. De engem sokkal jobban érdekel, kinek milyen tapasztalata van velük. Ebből kiindulva tettem fel a kérdést, hogy mi a teendő egy adott negatív történés esetén ( mielőtt brókert váltasz ). A pénz visszaszerzésére milyen hatósággal kell felvenni a kapcsolatot, hogyan. Szóval akinek van tapasztalata ne habozzon azt megosztani.

Hozzászólás

Financial Services Commission (FSC)
            Mauritius, Republic of
            Mauritius, Republic of

Ha valakinek elég az,hogy elfogadja egy Mauritiusi felügyeleti szerv szabályait egy cég,akkor szerintem legyen pont!(számára).
            Ismeri valaki ennek a felügyeleti szervnek a "szabályait"?
            Vajon mit követel meg e pálmafák alatt ülő néger FSC "igazgató" az oda pénzzel tömött bőröndökkel érkező oroszoktól?
            Tényleg ennyire naívak,és analfabéták egyesek,vagy csak úgytesznek?

Hozzászólás

kiwimango eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szerintem az FSP ASIC és hasonszőrűek, felügyeleti szervek, és mivel az FxOpen elfogadja a feltéteteleit, kénytelen a szerint eljárni. pont. De engem sokkal jobban érdekel, kinek milyen tapasztalata van velük. Ebből kiindulva tettem fel a kérdést, hogy mi a teendő egy adott negatív történés esetén ( mielőtt brókert váltasz ). A pénz visszaszerzésére milyen hatósággal kell felvenni a kapcsolatot, hogyan. Szóval akinek van tapasztalata ne habozzon azt megosztani.
              Ha nem adják vissza a pénzed,akkor írni kell a kubai szivart szivogató négernek a pálmafák alatti cukornád jurtába,és panaszold el neki hogy miféle rosszat tettek veled ezek a gonosz oroszok!
              Majd várd a "hatóság"intézkedését türelemmel!
              Ez a tapasztalat!

Hozzászólás

kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ha nem adják vissza a pénzed,akkor írni kell a kubai szivart szivogató négernek a pálmafák alatti cukornád jurtába,és panaszold el neki hogy miféle rosszat tettek veled ezek a gonosz oroszok!
                Majd várd a "hatóság"intézkedését türelemmel!
                Ez a tapasztalat!
                Mondjuk a sokak által istenített alpari is orosz. És oda is hiába utalsz ki félmillió usd-t ha csak 50 ezret garantál a brit felügyelet...

Fxopennel kapcsolatban: én is félnék hozzájuk nagyobb összeget utalni viszont kereskedésileg eddig ők a legjobbak tapasztalataim szerint.
                Kevesebb pénzt kell odaküldeni és a magasabb t.áttét segítségével a teljes összegre számított kockázattal trédelni.
                Ez az optimális megoldás ilyen esetben.

Hozzászólás

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mondjuk a sokak által istenített alpari is orosz. És oda is hiába utalsz ki félmillió usd-t ha csak 50 ezret garantál a brit felügyelet...

Fxopennel kapcsolatban: én is félnék hozzájuk nagyobb összeget utalni viszont kereskedésileg eddig ők a legjobbak tapasztalataim szerint.
                  Kevesebb pénzt kell odaküldeni és a magasabb t.áttét segítségével a teljes összegre számított kockázattal trédelni.
                  A brit FSA nem Mauritiusi FSA.
                  Itt követelmények vannak,és szigorú szabályok,és ellenőrzések.

Nem hiszem hogy itt sok embernek az lenne a gondja,hogy hova utaljon félmillio Usd-t!
                  Viszont az már annál inkább gondja itt sokaknak,hogy ne bukjön el mindjuk 15 millio forintot!
                  Ahhoz pedig elég az 50000 font(nem dollár)garancia!
                  De még a ciprusi 20000 euro-s biztosítás is több a nullánál!
                  Ha a nyereségedet nem fizetik ki,akkor pedig teljesen mindegy a tőkeáttét,mert itt nem kapod meg a megkeresett pénzed esetleg,a másik helyen meg megkapod!
                  De nekem mindegy ki hol kereskedik,nekem jó ha más a pálmafák alatt kereskedik,de nekem személy szerint nem éri meg az a 0.2-0-3 pip amivel jobban járok,de még 1 pip sem!
                  Mindenkinek szíve joga,kénye kedve szerint dönteni!
                  Az Alpari is orosz!Vajon melyik orosz akarja a pénzünket ellopni?Aki Londonba megy és Fsa felügyelet alatt kereskedik,vagy aki inkább megy a távoli pálmafák alá jó messzire!?

Hozzászólás

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Köszi, a válaszokat. Te mekkora összegben határoznád meg a kisebb összeget ?

Az Ausztrál FxOpen mennyivel biztonságosabb mint az Új-Zélnadi ?
                    (az újzélandi egyértelműen offshore, mivel újzélandiak nem fektethetnek be, az asztrál pedig nem FSP hanem ASIC felügyelet alatt áll.)

A két cég mennyiben különíthető el egymástól ? (másak a kondícióik az tutui, gondolom más szervert is használnak) Sokat olvastam mostanában szerverlállásokról, hogy így csalják ki az emberek pénzét, viszont sokan írták azt is hogy ezt utólag visszakapták, szóval nehéz eldönteni, hogy mi a kamu hír és mi nem, mi pedig rosszindulatú lejáratás. Ezek a szerverleállások sosem írják hogy az NZ vagy az AU szervereken történt.

Minden esetre itt egy link ahogy átveszik a 2011 év forex brókere díjat ( gondolom az ausztrál ázsiai régióra vonatkozik )
                    www.youtube.com/watch?v=kUxVNw084Qw

Szóval szegítsetek dönteni melyik a kettő közül a Janibb.

Hozzászólás

Én itt kereskedem.
                      Angliában bejegyzett bróker, csak ECN számlájuk van, és kitűnő kondíciók.
                      Ők biztosan nem lépnek le a pénzemmel.

http://www.lmax.com/

Az egyetlen hátrányuk, hogy 10.000 dollárral lehet beköszönni.

Hozzászólás

Én itt kereskedem.
                        Angliában bejegyzett bróker, csak ECN számlájuk van, és kitűnő kondíciók.
                        Ők biztosan nem lépnek le a pénzemmel.

http://www.lmax.com/

Az egyetlen hátrányuk, hogy 10.000 dollárral lehet beköszönni.
                        Hát ez meg miféle spread??Agyam dobom el!
                        Vagy van jutalék?
                        ok,már látom Ecn.
                        Akkor is jó!
                        Miféle cég ez?

Hozzászólás

Lmax:
                          A világ egyik legjobb bróker cége.

10.000 dollárral lehet beköszönni./Ez a fapados számla/

50.000dollárral lehet komoly számlát nyitni

250.000dollárral vesznek igazán emberszámba. Ennél a számlánál a commission a forgalmazott havi összegtől függően megy lefelé egészen alacsony szintig.

Hozzászólás

Lmax:

250.000dollárral vesznek igazán emberszámba. Ennél a számlánál a commission a forgalmazott havi összegtől függően megy lefelé egészen alacsony szintig.
                            Értem.És meddig megy le?Pipben megtudnád mondani?
                            Máshol olyan 0-4-0.6 pip eurousd.

Hozzászólás

Lmax:
                              A világ egyik legjobb bróker cége.

A 10.000 dolláros fapados számla is ECN számla?

Hozzászólás

Ha valakit érdekel a következő előrelépés történt EGT-n kívüli adózás kapcsán.

Megérkezett a válaszlevél az IOSCO-tól melyben írásban megerősítették, hogy az alábbi link felső táblázata az APPENDIX A aláírók listája. A Pszáf ellenőrzött tőkepiaci tevékenységét megalapozó információcserére vonatkozó kitétele http://www.pszaf.hu/data/cms2106985/toke01_2010.pdf az EGT-n kívüli országban működő brókercég felügyeleti hatósága tekintetében az APPENDIX B országok esetén áll fenn.

Tehát értelmezésem szerint:

Ellenőrzött tőkepiaci műveletnek minősül és 16% adó alá esik ha:
                                1. Azzal az országgal ahol a brókercég be van jegyezve, Magyarországnak van kettős adóztatást elkerülő egyezménye.
                                2. A brókercég tevékenységét valamilyen felügyeleti hatóság vizsgálja.
                                3. Az említett felügyeleti szerv aláírta az IOSCO MMoU APPENDIX A egyezményt.
                                4. Az MetaTraderből névreszóló számlatörténetet az MNB középárfolyam alapján HUF-ban csatolod adóbevalláshoz.

Az FXOpen esetében ez annyit jelent, hogy az Ausztrál vonal ok, az Új-Zéland nem ok ( újzélanddal nincs kettős adóztatást elkerülő egyezmény annak ellenére, hogy OECD tagország.

Várom a hozzászólásokat, és a pszáf válaszát.

Hozzászólás

Working...
                                X