Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fxopen

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A verseny amit ajánlottam (vagy ajánlani akartam) nem tudom lehet rosszul ment ád, de az még el se kezdődött. Majd 2013.02.11én.

Erre a ranglistára gondoltam:

http://www.forexcup.com/ratings.aspx

Hozzászólás

• NEM VAGYOK FIZETETT EMBER. NE KERESSETEK MEG HA SZÁMLÁT AKARTOK NYITNI A SOKAK ÁLTAL ÉS ÁLTALAM IS A LEGJOBBNAK TITULÁLT : FXOPEN, PEPPERSTONE-NÁL.

AKIT ÉRDEKEL INTÉZZE MAGÁNAK, ÉN EDDIG SE INTÉZTEM EL SENKINEK.
      NEM AJÁNLOM, HOGY NYISSATOK MÁSOK SEGÍTSÉGÉVEL, MERT MAGASABB KÖLTSÉGEKET KAPTOK, MERT EGY RÉSZÉT A SZÁMLAYITÓTOKHOZ PÖRGETI VISSZA KÖTÉSENKÉNT. FULL EGYSZERŰ FELMÉSZ A HONLAPRA ÉS VÉGIGMÉSZ A REGISZTRÁCIÓN.
      ENNYI. Remélem láthatóan írtam ))))
      Amúgymeg amit abszolult nem ajánlok: Xtb és Ironfx.
      Indok: sokkal magasabb költségek és lasabb teljesül, mint a versenyképeseknél. De lehet viszonyítani, akár egy Ducascopyhoz is felőlem már jobban jártok vele.

Hozzászólás

• kiwimango eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ezt a lentebb becopyzott Importatantots részt az Mb kondíciókkal karöltve megfejtené nekem valaki, nagy kegyelmében ? Mi a *** ez a merchant díj, és vonatkozik-e rám ha privát számláról töltök fel ill. le az fxopennél?

sima díj:
        https://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees
        merchantdíj:
        https://www.moneybookers.com/ads/merchant-account/fees/

Fxopen important:
        http://www.fxopenaus.com/DepositWithdrawal.aspx

Important!
        You may fund your account via Credit/Debit cards only if your FXOpen account (eWallet) is “Verified”. Check here for more information about the verification procedure.
        Moneybookers charges the merchant (FXOpen) transactions fees and fees for receiving money. According to FXOpen policy, clients pay all the fees involved in the transaction at their expense. FXOpen shall credit a client's account with the exact amount that comes to FXOpen Moneybookers account after all fees have been deducted.
        mi a különbség fxopen.com és fxopenaus.com??

Hozzászólás

• karoly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ha jól tudom annyi a különbség, hogy az utóbbi domain alatt az ausztráliában felügyelt cégük van.

Hozzászólás

• FXOpen AU cashback, árkedvezmény

Idézet:
            karoly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ha jól tudom annyi a különbség, hogy az utóbbi domain alatt az ausztráliában felügyelt cégük van.
            Úgy van, ahogy joe134 mondja. FXOpen Au-ról itt olvashatsz egy rövid - magyar nyelvű - leírást.
            Mi fizetünk Neked > Csökkentsd Kereskedési Költségeidet > Globe Gain Cashback

Hozzászólás

• Udv mindenkinek!

Lenne oly jo valaki es feldobna egy 1 perces GBP/USD chartot éles szamlarol?
              a mai nap del koruli idopont kene a nagy tuskevel, amikor a GBP hirek voltak.
              pontos idot nem tudok, mert nem tudom mennyi az fxOpen szerverideje, raadasul en meg még 1 ora eltolodasban is vagyok.
              koszonom!

Hozzászólás

• Miért történt ez?
                Csatolva az éles kép.
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Miért történt ez?
                  Csatolva az éles kép.
                  Nem akartam beleszólni, de én peppernél vagyok, a másik topicba is ez a mai gbpusd téma van, nálam egy deka gap nincs, kb. mint Juditnál... Amúgy néztétek a mai menüt, ami a hírdömpinget illeti? Egyetlen ordert tettem be, de a bid rate kijövetele előtt negyedórával ki is szedtem..

Hozzászólás

• Koszonom a kepet.
                    Peppernel vagyok, ahol eleg csunya gap-ek lettek GBP kereszteken. Es ez eleg rendszeres. Hirnel megemeltek a spreadet 1rol 10re, ordereim 20, valamelyik 50 pipre teljesult az eredetitol, SL-rol mar nem is beszelve. teljes kaosz. ahogy latom itt nyoma sincs gapnek, tada-n sincs Alparin sincs. Nem tudom van-e olyan broker ahol tenyleg gyors a vegrehajtas még fontos hireknel is...

Hozzászólás

• FX Opennél is elég pikk pakkugrott fel, azt már nem tudom kinyomzni milyen ütembe 1 percen belül... Lehet ez is egy trágya? Végül irány tényleg valami más platformra? MT4 átb.szás?

Hozzászólás

• Demom van FxOpen-nel es csak GBP/USD-n nem latok gap-et. Mas GBP parokon van. Értem en hogy nem ott teljesul neha az order gyors mozgasnal es van egy kis csuszas 1-2 pip, de az is sok mar. De hogy 20 meg 50? Irok most nekik, de szerintem halottnak a csók.

Hozzászólás

• Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem akartam beleszólni, de én peppernél vagyok, a másik topicba is ez a mai gbpusd téma van, nálam egy deka gap nincs, kb. mint Juditnál... Amúgy néztétek a mai menüt, ami a hírdömpinget illeti? Egyetlen ordert tettem be, de a bid rate kijövetele előtt negyedórával ki is szedtem..
                          Azt szerintem jegyezzük meg itt, hogy ha jól emlékszem más típusú a számla. A múltkor volt erről szó adatkimaradásnál. Nem edge ha jól rémlik.
                          Úgy néz ki ekkora különbség van a számlatípusok között nem az edge javára. Viszont most csak edge számlát lehet nyitni, ez is érdekes, vagy inkább szomorú.

Hozzászólás

Miért történt ez?
                            Csatolva az éles kép.
                            Alpari UK -nál is így néz ki a chart, én is meglepődtem ezen, de ezek szerint valami erős hír volt.

Hozzászólás

• De fura már fél órája próbálkozok a honlapra felmenni, hogy visszautaljak erre se kép se hang http://fxopen.com/

Vége a jónak?

Hozzászólás

• nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                De fura már fél órája próbálkozok a honlapra felmenni, hogy visszautaljak erre se kép se hang http://fxopen.com/

Vége a jónak?
                                Miért lenne vége? Bejön az oldal...

Hozzászólás

Working...
                                X