Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

OANDA - fxTrade

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• OANDA - fxTrade

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Engem ez a cég érdekel. Akinek esetleg van tapasztalata róluk kérem írja meg. Az MT4-ben van microlot ezüstre aranyra, így a stratégiámhoz tanulni tökéletesen megfelelne.

Mind pozitív, mind a negatív kritika érdekel!

Sajnos ebben a rendszerben nem lehet hede-elni, úgyhogy hacsak mást nem érdekel a téma, akkor kérem a moderátort, hogy törölje a témát!

Hozzászólás

Én náluk vagyok már kb. 3éve és nagyon megvagyok elégedve. Kis pénzel ( 150 $ ) kezdtem el, direkt azért, hogy tanuljak náluk mivel nem volt sok ráfordított pénzem. Nagyon sok deviza pár van kb. 50. A spreadek is kicsik 12-20 pont körül van az EUR/USD-n.
      Nagy tőkét nem akartam hozzájuk utalni mert anno úgy tudtam, hogy nincs pénz vissza térítésük ha valami gondja lesz a cégnek úgy mint pl Saxo-nál vagy esetleg Alparinál de ebbe nem vagyok biztos.

Hozzászólás

Tigrisbukfenc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én náluk vagyok már kb. 3éve és nagyon megvagyok elégedve. Kis pénzel ( 150 $ ) kezdtem el, direkt azért, hogy tanuljak náluk mivel nem volt sok ráfordított pénzem. Nagyon sok deviza pár van kb. 50. A spreadek is kicsik 12-20 pont körül van az EUR/USD-n.
        Nagy tőkét nem akartam hozzájuk utalni mert anno úgy tudtam, hogy nincs pénz vissza térítésük ha valami gondja lesz a cégnek úgy mint pl Saxo-nál vagy esetleg Alparinál de ebbe nem vagyok biztos.
        Bocs elírtam spread 1,2 - 2!

Hozzászólás

Luckyshadow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Engem ez a cég érdekel. Akinek esetleg van tapasztalata róluk kérem írja meg. Az MT4-ben van microlot ezüstre aranyra, így a stratégiámhoz tanulni tökéletesen megfelelne.

Mind pozitív, mind a negatív kritika érdekel!

Miért? Az Oandánál van Mt4? Ez nekem új.

Hozzászólás

fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szia
            Igen van. A főoldalon is írtak róla, a link után ide jutottam:
            http://fxtrade.oanda.com/trade-forex/metatrader/

Hozzászólás

fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nem teljesen új lehetőség az MT4 az Oandánál. Amikor én náluk voltam, akkor igaz, hogy nem ők adták ezt a platformot, de ha letöltötted bárhonnan, akkor lehetett tőlük adatot kérni rá, csak az fizetős volt.
              Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nem teljesen új lehetőség az MT4 az Oandánál. Amikor én náluk voltam, akkor igaz, hogy nem ők adták ezt a platformot, de ha letöltötted bárhonnan, akkor lehetett tőlük adatot kérni rá, csak az fizetős volt.
                Megnéztem...

Most viszont tényleg van és ingyenes.
                Egy dologban különbözik a megszokottól: Itt a unit nem 1-nek a többszöröse, hanem 1000-nek. Vagyis microlot a legkisebb kötés, míg a normál platformon tetszőleges volt a poziméret.

Hozzászólás

Úgy emlékszem, régebben lehetett regisztrálni sima oandás számlát a Myfxbook-on. Ez mostanra teljesen megszűnt? Mert most már csak MT4-es számlát találok a lenyíló menüben.

Hozzászólás

oanda android

Hello
                    (elöször is üdv mindenkinek, új vagyok itt)
                    Nos, sokat olvasom a forumot és az oanda-t illetve az alparit sokszor emlitettétek. Mivel az angolom gyatra kicsit féltem, de keresgéltem... androidos táblagépem van és mind a két brokert le lehet tölteni a market-böl ingyen. Egyenlöre demo számlát nyitottam mindkettönél. Az oanda apk (tablet pc alkalmazás) elsöre átláthatóbb, de ugye élesben nem tudtam tesztelni még mert nincs nyitva a piac még, de amint nyilik tanulmányozom valaki probálta már vmelyik androidos alkalmazást?
                    Amugy én eurhuf és usdhuf kereskedek

Jó hetet mindenkinek

Hozzászólás

scdc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Hello
                      (elöször is üdv mindenkinek, új vagyok itt)
                      Nos, sokat olvasom a forumot és az oanda-t illetve az alparit sokszor emlitettétek. Mivel az angolom gyatra kicsit féltem, de keresgéltem... androidos táblagépem van és mind a két brokert le lehet tölteni a market-böl ingyen. Egyenlöre demo számlát nyitottam mindkettönél. Az oanda apk (tablet pc alkalmazás) elsöre átláthatóbb, de ugye élesben nem tudtam tesztelni még mert nincs nyitva a piac még, de amint nyilik tanulmányozom valaki probálta már vmelyik androidos alkalmazást?
                      Amugy én eurhuf és usdhuf kereskedek

Jó hetet mindenkinek
                      Élesben csak az Oanda normál platformját használom (egyelőre), de demóban jól vizsgázott az androidos felület. Elemezni nem lehet rajta, de a kereskedés végrehajtására kiválóan alkalmas. Androidos elemzésre a Trade Interceptort ajánlom.

Hozzászólás

calen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Élesben csak az Oanda normál platformját használom (egyelőre), de demóban jól vizsgázott az androidos felület. Elemezni nem lehet rajta, de a kereskedés végrehajtására kiválóan alkalmas. Androidos elemzésre a Trade Interceptort ajánlom.
                        Hello
                        Köszönöm szépen, eddig tetszik a program! jól lehet vele elemezni. A usdhuf is benne van, mint már írtam joformán csak azzal kereskedek na meg arannyal.
                        alparitol hivott Zoli, mondta hogy az alpari apk még nem az eus, de hamarossan lesz eus is.

Hozzászólás

tudtok myfxbook-hoz hasonló oldalt amit lehet oandaval szinkronizálni?

Hozzászólás

Hello!

Pénteken regisztráltam az oanda-ra, feltöltöttem a személyimet és 1 számlát, de azóta se tudok befizetni, az e-mail címemre nem kaptam semmilyen e-mailt tőlük. Ennyit kell várni rá vagy ez valami hiba?

Hozzászólás

Sziasztok!
                              Megjelentek már a cfd-k a java-s platformon? Én csak telefonon tudok kereskedni és az app-ban még mincsenek.

Hozzászólás

Working...
                              X