Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ROBOFOREX!!!jó, vagy rosz?!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ROBOFOREX!!!jó, vagy rosz?!

üdv mindenkinek!

Érdekelne, hogy milyen tapasztalattal rendelkeztek ezzel a brókercéggel! Néhány éve működik, de a biztonság kedvéért szeretnék többet tudni róla, mielőtt pénzt tennék bele! Érdekes hogy van nekik 5dollar No Deposit Bonus, 25% Deposit Bonus, Affiliate program (aki esetleg nyitni szeretne számlát ott, akkor az affiliate code-hoz: ytt köszi) Cent alapú számlákat is lehet nyitni, tehát elég 10-20 dollárt be tenni (1000-2000cent) és már lehet is kereskedni! Akinek van valamilyen tapasztalata, az írjon! Köszi!

ROBOFOREX!!!jó, vagy rosz?!

Szia Zsolti84

Nekem kb. 2 hónapja van roboforex MT4 platformom . Már két hete élőkereskedésben egy robotom megy rajta . Próbaképpen utaltattam pénzt moneybookersre , fél nap alatt elbírálták és elküldték . A befizetéskor egyből hozzáteszik a 25% bónust . Eddig csak jót tudok mondani róluk a saját tapasztalataim által . Én 11 dolcsival kezdtem náluk és a cent alapú kereskedés , kitűnő lehetőség a kisebb pénzű embereknek . Azt szeretem bennük hogy telefonról is lehet ráutalni . Szóval , próbálhatod nyugodtan ha akarod . Sok pipet , és sikeres kereskedést .

Hozzászólás

Hello!

köszi a válaszod! Én is nyomom rajta a demót...vagyis azt a no deposit bónuszos kereskedést, és utaltam is már át a moneybookersre tőlük! egyenlőre nekem is csak jó véleményem van róluk! Hamarosan én is teszek rá pénzt, de előbb még várok, hogy többen is megerősítsék a jó tapsztalatot!
      Neked is sok sikeres kereskedést kívánok, és ha van valami új híred velük kapcsolatban (inkább a rosszabbak érdekelnének, nehogy mások is bele essenek), akkor írd ide!
      csáo!

Hozzászólás

Click image for larger version

Name:	2011-05-02 22h23_53.png
Views:	1
Size:	134,7 KB
ID:	142326
        Ennyire jó a RoboForex nevű bróker!

Hozzászólás

jedilovag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          [ATTACH]1655[/ATTACH]
          Ez valami brutális , kegyetlen eltérések vannak , de nekem még a mai napig nem volt ilyen , sőt rendesen kifizetnek . Igaz én csak kicsibe tolom náluk , néhány dolcsival . És , tudod már hol van a hiba ? Ha rájössz , légyszíves tájékoztass bennünket . Köszi és sikeres kereskedést .

Hozzászólás

Kedves Fórumosok!

Szeretném megkérdezni hogy roboforex éles standard számlán mennyi a spreeed EU/US esetén.

Hozzászólás

Regulált lett a Robo.
              http://www.roboforex.com/about/news/...egistered/162/

Hozzászólás

archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szted?! Ez nem változtat a történeten... Egy ismét full orosz bróker, egy laza felügyeleti környezetben... Depozit védelem Isten bizonyra...

Hozzászólás

joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szted?! Ez nem változtat a történeten... Egy ismét full orosz bróker, egy laza felügyeleti környezetben... Depozit védelem Isten bizonyra...
                  Volt éles számlás tapasztalatod a céggel? Ha nem, akkor mi alapján is nyilatkozol?

Szerintem erősen eltúlzott az egyes brókerekkel szemben hangoztatott véleményed. Nem tudom, egyáltalán mennyi belőle a valós tapasztalat. Nekem több év alatt, kb 13 féle éles számlám volt különböző cégeknél, és sehol nem tapasztaltam égbekiáltó átverést, még a MarketMakereknél sem.
                  Mindenütt kifizettek, nem találkoztam stop huntinggal, és a felmerülő problémákat is gyorsan elintézte az ügyfélszolgálat.
                  Nem teljesen mindegy neked milyen végrehajtással oldja meg egy bróker a tranzakciókat, amíg:
                  -Minden megbízásod rendesen teljesül, ott ahol te szeretnéd.
                  -Rendben kifizetik a pénzedet.
                  Bizonyára találsz a te igényeinek is megfelelő brókert, mások meg majd eldöntik mi a jó nekik. Autós berkekben hiába tartják a Toyotát a világ egyik legjobb márkájának, mégis árulnak, és vesznek is más típusokat.

Hogy mennyire nem az ügyfelek pénzére mennek, azt jól bizonyítja, hogy a megszüntetett CFD-knél a vesztőben lévő pozíciókat nyitó árakon zárták le.
                  http://www.roboforex.com/about/news/cfd-closed/163/

Hozzászólás

Volt éles számlás tapasztalatod a céggel? Ha nem, akkor mi alapján is nyilatkozol?

Szerintem erősen eltúlzott az egyes brókerekkel szemben hangoztatott véleményed. Nem tudom, egyáltalán mennyi belőle a valós tapasztalat. Nekem több év alatt, kb 13 féle éles számlám volt különböző cégeknél, és sehol nem tapasztaltam égbekiáltó átverést, még a MarketMakereknél sem.
                    Mindenütt kifizettek, nem találkoztam stop huntinggal, és a felmerülő problémákat is gyorsan elintézte az ügyfélszolgálat.
                    Nem teljesen mindegy neked milyen végrehajtással oldja meg egy bróker a tranzakciókat, amíg:
                    -Minden megbízásod rendesen teljesül, ott ahol te szeretnéd.
                    -Rendben kifizetik a pénzedet.
                    Bizonyára találsz a te igényeinek is megfelelő brókert, mások meg majd eldöntik mi a jó nekik. Autós berkekben hiába tartják a Toyotát a világ egyik legjobb márkájának, mégis árulnak, és vesznek is más típusokat.

Hogy mennyire nem az ügyfelek pénzére mennek, azt jól bizonyítja, hogy a megszüntetett CFD-knél a vesztőben lévő pozíciókat nyitó árakon zárták le.
                    http://www.roboforex.com/about/news/cfd-closed/163/
                    Kedves Archenius,

Immár 8 éve vagyok a szakmába. Ez alatt a 8 év alatt lehetőségem nyílt arra, hogy ezeket a technológia megoldásokat, brókercégek működését tanulmányozhassam. Ezen felül Befektetési vállalkozásokból és felügyeleti szabályok kapcsolatáról és az ügyfelek biztonságáról írtam szakdolgozatomat a London School of Business & Finance Egyetemen 2009-ben, ahol sikeresen lediplomáztam.

Ha neked mindegy, hogy a piacon kereskedsz vagy hogy a bróker jegyzi-e az árat, akkor no komment. Mert ez rohadtul nem mindegy... Főleg, ha nem mikrolotokkal kereskedsz.. Új-Zéland a brókercégek új panamája....
                    Nem csak a chartot kellene nézni és hogy nullaközeli a spread.... Ez kb olyan, hogy autó... Van Trabant és Mercedes. Mindegyik autó, csak máskép adja az élményeket és más minőségben... És vannak olyan autók, amelyek többnek mutatják mutatják magukat, mint amik valójában.....

Döntsd el szerinted melyik a korrekt.

Hozzászólás

jedilovag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      [ATTACH]1655[/ATTACH]

Nah, erről regélek....

Hozzászólás

Immár 8 éve vagyok a szakmába. Ez alatt a 8 év alatt lehetőségem nyílt arra, hogy ezeket a technológia megoldásokat, brókercégek működését tanulmányozhassam. Ezen felül Befektetési vállalkozásokból és felügyeleti szabályok kapcsolatáról és az ügyfelek biztonságáról írtam szakdolgozatomat a London School of Business & Finance Egyetemen 2009-ben, ahol sikeresen lediplomáztam.
                        Igazán örülök, hogy egy nagytudású ember is lesz köztünk. Bizonyára az tévesztett meg, hogy pár napja még egy demó számla alapján minősítettél le egy másik brókert. Akinél a tickchart adatok vélhetően egy másik szerveréről származtak. Én már láttam korábban ilyet más brókernél, úgy látszik te még nem.

Ha neked mindegy, hogy a piacon kereskedsz vagy hogy a bróker jegyzi-e az árat, akkor no komment. Mert ez rohadtul nem mindegy...
                        Igazából sosem fogod megtudni ki áll a megbízásod másik oldalán. Valódi piaci kötés volt-e, vagy csak "házon belül" összepárosítottak valakivel. Vagy még az sem, mert a többség úgyis bukik. Az ECN mizéria miatt ezt kell kínálni a jónépnek, erre van igény. Ezért most már mindenki ECN brókerként hirdeti magát.
                        Biztos trükköznek sokan, de azért nem kellene általánosítani, ahogy te teszed.
                        Ahogy autóban, úgy a brókerek közt is lehet válogatni különböző szempontok között. Nálam is van az az összeg, amit nem utalnék ki akármelyik brókerhez.

Hozzászólás

Nem ilyen egyszerű ez a dolog.Nézzünk egy példát:
                          Van "A "broker,és van "B" broker.
                          "A" brokerünk ECN-nek,meg kitudja még minek mondja magát,a lényeg hogy árjegyző.(nem igazi ECN)
                          "B" broker pedig egy első osztályú broker.
                          Tegyük fel van egy stratégiánk,ahol 5 pip az SL.
                          Mindkét brokernél bekötjük,és nézzük mi történik?
                          "B" brokernél lejön az ár -4-4.2 pipre,majd szépen elmegy nekünk jó irányba,és kerestünk száz pipet.
                          "A"brokerünknél meg valahogy -5 pipre jött le az ár,és buktunk 5 pipet.
                          A két broker közötti nyereség különbség 105 pip volt ebben az egy esetben!
                          Van olyan,hogy egy egész komplett stratégia bukik emiatt az egyik brokernél,miközben nyereséges a másiknál!
                          "A" brokerünk keveri a nagykalapot,és ki fogja venni a stoppunkat amikor csak tudja!
                          Tágitja a spreadet,amikor neki az érdeke!
                          Ecn-nél meg egyszerűen csak rossz árat kapunk!

Hozzászólás

Igazán örülök, hogy egy nagytudású ember is lesz köztünk. Bizonyára az tévesztett meg, hogy pár napja még egy demó számla alapján minősítettél le egy másik brókert. Akinél a tickchart adatok vélhetően egy másik szerveréről származtak. Én már láttam korábban ilyet más brókernél, úgy látszik te még nem.

Igazából sosem fogod megtudni ki áll a megbízásod másik oldalán. Valódi piaci kötés volt-e, vagy csak "házon belül" összepárosítottak valakivel. Vagy még az sem, mert a többség úgyis bukik. Az ECN mizéria miatt ezt kell kínálni a jónépnek, erre van igény. Ezért most már mindenki ECN brókerként hirdeti magát.
                            Biztos trükköznek sokan, de azért nem kellene általánosítani, ahogy te teszed.
                            Ahogy autóban, úgy a brókerek közt is lehet válogatni különböző szempontok között. Nálam is van az az összeg, amit nem utalnék ki akármelyik brókerhez.
                            Az, hogy téves adatokat közölnek a demó számlájukon úgy gondolom nem az én hibám.... Ezért is csatoltam be a screenshotot..... Gondold bele magadat egy új ügyfél helyébe, akinek még nincs számlája az említett cégnél... Szted mit mondana ezek láttán? Tuti, h nem bizalmat szavaz a cég irányába.. Nekem mindjárt az jön le, ha már ilyen a demó, akkor milyen lehet az igazi???

Értem én, hogy mit mondasz és azt is hogy miért.... Nálad ezek az Új-Zélandi ismeretlen, ellenőrízhetetlen tulajdonosi és vagyoni háttérrel rendelkező "offshore" brókerek viszik a prímet("magyar érdeket szagolok jó párnál")?

A festő legfontosabb munkaeszköze az ecset, az asztalosé a gyalu. Egy trader legfontosabb munkaeszköze pedig a tőkéje, tehát ennek sztem maximális 100% biztonságban kell lennie.... Nem egy bizonytalan hátterű "viszonteladó cégnél"....

Léteznek olyan szigorú felügyeleti szervek, ahova a cégeknek havi szinten minden egyes kereskedésről riportot kell küldeniük... Nyilván ügyfél-védelmi okokból és más egyéb visszaélési lehetőségek kiszorításának az érdekében.... Lehet, hogy a kereskedni nagyon tudsz, de a dolgok jogi oldalával eléggé hadilábon állsz... Pedig utóbbi dönti el, hogy hosszútávon jó-e a dolog vagy sem...

Hozzászólás

Az, hogy téves adatokat közölnek a demó számlájukon úgy gondolom nem az én hibám.... Ezért is csatoltam be a screenshotot..... Gondold bele magadat egy új ügyfél helyébe, akinek még nincs számlája az említett cégnél... Szted mit mondana ezek láttán? Tuti, h nem bizalmat szavaz a cég irányába.. Nekem mindjárt az jön le, ha már ilyen a demó, akkor milyen lehet az igazi???

Értem én, hogy mit mondasz és azt is hogy miért.... Nálad ezek az Új-Zélandi ismeretlen, ellenőrízhetetlen tulajdonosi és vagyoni háttérrel rendelkező "offshore" brókerek viszik a prímet("magyar érdeket szagolok jó párnál")?

A festő legfontosabb munkaeszköze az ecset, az asztalosé a gyalu. Egy trader legfontosabb munkaeszköze pedig a tőkéje, tehát ennek sztem maximális 100% biztonságban kell lennie.... Nem egy bizonytalan hátterű "viszonteladó cégnél"....

Léteznek olyan szigorú felügyeleti szervek, ahova a cégeknek havi szinten minden egyes kereskedésről riportot kell küldeniük... Nyilván ügyfél-védelmi okokból és más egyéb visszaélési lehetőségek kiszorításának az érdekében.... Lehet, hogy a kereskedni nagyon tudsz, de a dolgok jogi oldalával eléggé hadilábon állsz... Pedig utóbbi dönti el, hogy hosszútávon jó-e a dolog vagy sem...
                              Igy van!És pont ezt akarják kikerülni Új-Zélandon.
                              És nem csak ott lehet kikerülni.

Hozzászólás

Working...
                              X