Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fxcm

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása
    Mi a szösz? Demoban miért nincsenek nekem index chartok? Ez létezhet?

Mármint metán.
    EUR demó szerveren próbálkozzál.

Szólj hozzá::

• David Chateau
    válaszolt
    Na, alakul a primkulás, valószínűleg átdobtak USA-ba...

• mlaci65
    válaszolt
    Sziasztok,
    Az élő real2 szerveren lévő mt4 metám nem működik rendesen, másnál nincs probléma?(természetesen feltelepítettem újra másik könyvtárba, de ott se jó)

• kockas
    válaszolt
    Kaszis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden ügyfél megkapta ezt a levelet. A leírtak szerint jelszót változtattam és ismét be tudtam lépni. A pénzem is megmaradt, nem loptak el semmit.
    Köszönöm! Életmentő volt, végre merek újra …..is arrafele

Kaszis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Másik téma. Hírek előtt/híreknél valóban nagy tüskék és spreadtágítások szoktak lenni, de ezzel már együtt tudok élni. Amit nagyon nem szeretek, hogy az árfolyam átugorja a stopomat és sokkal lejjebb/feljebb zár. Befizetéssel és kifizetéssel az elmúlt 4 évben soha nem volt gond, az ügyfélszolgálat is normálisan működik. Idén egy reklamálás után (az arany csak náluk érte el a stopszintemet, más brókereknél nem) visszaadták a pénzemet.

Ezzel kapcs a fentiért cserébe küldtem privátot. Tudom, nem szereted a privátot, de ezt elég csak elolvasni.

• Kaszis
    válaszolt
    kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    scalpolásra alkalmatlanok a bazi nagy slippeagek miatt.

Viszont nekem is lenne egy kérdésem:
    Kapott e valaki ma ebből tőlük?:
    "FXCM takes the privacy and security of our client information very seriously and we are dedicated to protecting that information. Regrettably, FXCM was the victim of a criminal cyber incident involving unauthorized access to client information. At this time, FXCM is aware of a small number of unauthorized wire transfers from customer accounts; however, all funds have been returned to the appropriate accounts and the customers have been contacted.

As a precautionary measure, we require all clients to reset their passwords on their trading accounts."

fontos lenne, más okból.
    Minden ügyfél megkapta ezt a levelet. A leírtak szerint jelszót változtattam és ismét be tudtam lépni. A pénzem is megmaradt, nem loptak el semmit.

Másik téma. Hírek előtt/híreknél valóban nagy tüskék és spreadtágítások szoktak lenni, de ezzel már együtt tudok élni. Amit nagyon nem szeretek, hogy az árfolyam átugorja a stopomat és sokkal lejjebb/feljebb zár. Befizetéssel és kifizetéssel az elmúlt 4 évben soha nem volt gond, az ügyfélszolgálat is normálisan működik. Idén egy reklamálás után (az arany csak náluk érte el a stopszintemet, más brókereknél nem) visszaadták a pénzemet.

• kockas
    válaszolt
    StuG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt kifejtené valaki bővebben?
    scalpolásra alkalmatlanok a bazi nagy slippeagek miatt.

Viszont nekem is lenne egy kérdésem:
    Kapott e valaki ma ebből tőlük?:
    "FXCM takes the privacy and security of our client information very seriously and we are dedicated to protecting that information. Regrettably, FXCM was the victim of a criminal cyber incident involving unauthorized access to client information. At this time, FXCM is aware of a small number of unauthorized wire transfers from customer accounts; however, all funds have been returned to the appropriate accounts and the customers have been contacted.

As a precautionary measure, we require all clients to reset their passwords on their trading accounts."

fontos lenne, más okból.

• StuG
    válaszolt
    calen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

Csak azért nem őket választom az újabb nekifutásra, mert érdekel az M5-M1 scalperkodás, ők meg inkább a Forexegyetem-féle H4-H1 bontású kereskedésre alkalmasak.
    Ezt kifejtené valaki bővebben?

• IronFX NZ
    válaszolt
    moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Múlt hét péntekre.
    úúúú tényleg bocs nem láttam a cikk dátumát...
    akkor már mindenkire érvényes

• moncsicsi78
    válaszolt
    Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    http://forexmagnates.com/exclusive-f...s-two-steps-2/

Péntekre mindenkinek a tokeáttétele 1:50 -lesz
    Múlt hét péntekre.

• IronFX NZ
    válaszolt
    http://forexmagnates.com/exclusive-f...s-two-steps-2/

Péntekre mindenkinek a tokeáttétele 1:50 -lesz

• Lizardman
    válaszolt
    http://www.bloomberg.com/news/2015-0...iss-shock.html

Ahogy jósoltuk, megvették őket kilóra.

• Menő Jenő
    válaszolt
    Ezt most lőttem. Hát ezt meg hogy sikerült nekik kivenni?

https://charts.mql5.com/6/281/audnzd...al-markets.png

• kismentor
    válaszolt
    Azt mondja az Alfa Trader a portfoliotol,hogy Ők az FXCM függő ügynökei,és a spread a jutalékkal együtt 1 pipet tesz ki EurUsd páron.

• caiman
    válaszolt
    Hello!

nekem ECN számlám van náluk már jó ideje, s teljesen elégedett vagyok velük.

Számlanyitás: egyszerű volt, pénzátutalás problémamentes

Kereskedés: Nincs tüske, nincs spread ingadozás, nincs gyanús jel...se híreknél, se máskor. Sokszor összehasonlítottam más szolgáltatók adataival, nem találtam gyanús jelet.

Biztonság: nagy cég, nemzetközi felügyelet alatt, garanciákkal...kell több??

MT4-el kereskedem, nekem tökéletes, nem kell más.... a mobil felületes kereskedéssel, csak figyelem a történéseket nem kereskedem...

kezdőknek: már 0,01 lottal is lehet kereskedni, aki ehhez érez ingerenciát.

Én eddigi tapasztalataim szerint csak ajánlani tudom.

üdv
    zS

• Zalán
    válaszolt
    Köszi

Azt hittem van valaki az FXCM-nél

Working...
X