Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fxcm

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Hi,

a fent leírtakhoz csak annyit tudok hozzátenni, hogy előnyük, hogy NYSE-n jegyzett bróker így a broker teljesítménye kívülről is figyelhető és ha valami gond lenne velük akkor azt előbb meg lehet tudni mint a gomba mód szaporodó kisbrokerekről

Lásd alábbi fxcm chart
    Click image for larger version

Name:	fxcm.png
Views:	1
Size:	30,0 KB
ID:	144466

Még annyit hogy forexconnect API-jük elég jó és könnyen programozható, egy teljesen saját kereskedői felület összeállítása is gyorsan (értsd pár óra alatt) mehet.

Hozzászólás

Cfd

Sityu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!

Az Fxcm-ről van valakinek valamilyen véleménye?

Üdv!
      Sziasztok! Én a dax indexel szeretnék kereskedni.Tudnátok olyan haza brókercéget ajánlani,ahol érdemes számlát nyitnom?Köszi a segitséget!

Hozzászólás

szia
        Fxcm-mel,és Goldforexxel van tapasztalatom.Mindkettőnél 1 pip a spread,jutalék nincs.Goldforexnél éjjel is mennek a gyertyák,vagyis long irányba meg lehet hagyni a pozit éjszakára.Shortban azért nem,mert éjjelre kitágítják a spreadet 8 pipre.Reggel 8-9-ig 2 pip,utána este 10-ig 1. Fxcm-nél 8- este 10-ig van gyertya,ott végig 1 pip a spread.Teljesülések mindkettőnél jók,korrekt cégek. Fxcm-nél kis összegű számlánál válaszd az ECN teljesítést,így a devizapárok spreadje magasabb,de a cfd költsége nem változik. Goldforexnél tudsz Usa indexxel is kereskedni normális díjjal,a Dow szintén 1 pipes spreaddel megy amcsi nyitvatartási időben.Mindkét cégnek van magyar képviselete,meg tudod érdeklődni a minimum nyitási összeget,meg mást is.Tapasztalatom szerint a horizontális szintek talán valamivel jobban működnek Fxcm-nél,de ha Goldnál nyitsz maximum nézed hozzá az Fxcm-es chartot is( pl nyitóár az Fxcm-nél szokott pontosabban működni).
        Goldforexnél nincs swap se pozitív,se negatív irányba.

Hozzászólás

Balance eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          szia
          Fxcm-mel,és Goldforexxel van tapasztalatom.Mindkettőnél 1 pip a spread,jutalék nincs.Goldforexnél éjjel is mennek a gyertyák,vagyis long irányba meg lehet hagyni a pozit éjszakára.Shortban azért nem,mert éjjelre kitágítják a spreadet 8 pipre.Reggel 8-9-ig 2 pip,utána este 10-ig 1. Fxcm-nél 8- este 10-ig van gyertya,ott végig 1 pip a spread.Teljesülések mindkettőnél jók,korrekt cégek. Fxcm-nél kis összegű számlánál válaszd az ECN teljesítést,így a devizapárok spreadje magasabb,de a cfd költsége nem változik. Goldforexnél tudsz Usa indexxel is kereskedni normális díjjal,a Dow szintén 1 pipes spreaddel megy amcsi nyitvatartási időben.Mindkét cégnek van magyar képviselete,meg tudod érdeklődni a minimum nyitási összeget,meg mást is.Tapasztalatom szerint a horizontális szintek talán valamivel jobban működnek Fxcm-nél,de ha Goldnál nyitsz maximum nézed hozzá az Fxcm-es chartot is( pl nyitóár az Fxcm-nél szokott pontosabban működni).
          Goldforexnél nincs swap se pozitív,se negatív irányba.
          Megtudod adni nekem a magyar kapcsolattartódat?

Hozzászólás

Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Megtudod adni nekem a magyar kapcsolattartódat?
            http://www.goldforex.hu/contact

Gold Forex Trading Kft.
            Budapest
            Kis Rókus utca 17-19. I.em
            1024

Adószám : Cégj.sz :
            14771972-2-41 01-09-919118
            Boczán László
            business unit manager
            Telefon :
            +36 1 225-1169
            Mobil szám :
            +36 30 627 3887
            Fax :
            +36 1 212-03-18

alfatrader.hu

Forex
            AlfaTrader
            Bóber Zsófia, devizapiaci szakértő
            E-mail: zsofi@portfolio.hu, info@alfatrader.hu
            Tel.: 1 700 1417

Hozzászólás

Köszi

Azt hittem van valaki az FXCM-nél

Hozzászólás

Hello!

nekem ECN számlám van náluk már jó ideje, s teljesen elégedett vagyok velük.

Számlanyitás: egyszerű volt, pénzátutalás problémamentes

Kereskedés: Nincs tüske, nincs spread ingadozás, nincs gyanús jel...se híreknél, se máskor. Sokszor összehasonlítottam más szolgáltatók adataival, nem találtam gyanús jelet.

Biztonság: nagy cég, nemzetközi felügyelet alatt, garanciákkal...kell több??

MT4-el kereskedem, nekem tökéletes, nem kell más.... a mobil felületes kereskedéssel, csak figyelem a történéseket nem kereskedem...

kezdőknek: már 0,01 lottal is lehet kereskedni, aki ehhez érez ingerenciát.

Én eddigi tapasztalataim szerint csak ajánlani tudom.

üdv
                zS

Hozzászólás

Azt mondja az Alfa Trader a portfoliotol,hogy Ők az FXCM függő ügynökei,és a spread a jutalékkal együtt 1 pipet tesz ki EurUsd páron.

Hozzászólás

Ezt most lőttem. Hát ezt meg hogy sikerült nekik kivenni?

https://charts.mql5.com/6/281/audnzd...al-markets.png

Hozzászólás

http://www.bloomberg.com/news/2015-0...iss-shock.html

Ahogy jósoltuk, megvették őket kilóra.

Hozzászólás

http://forexmagnates.com/exclusive-f...s-two-steps-2/

Péntekre mindenkinek a tokeáttétele 1:50 -lesz

Hozzászólás

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          http://forexmagnates.com/exclusive-f...s-two-steps-2/

Péntekre mindenkinek a tokeáttétele 1:50 -lesz
                          Múlt hét péntekre.

Hozzászólás

moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Múlt hét péntekre.
                            úúúú tényleg bocs nem láttam a cikk dátumát...
                            akkor már mindenkire érvényes

Hozzászólás

calen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szia!

Csak azért nem őket választom az újabb nekifutásra, mert érdekel az M5-M1 scalperkodás, ők meg inkább a Forexegyetem-féle H4-H1 bontású kereskedésre alkalmasak.
                              Ezt kifejtené valaki bővebben?

Hozzászólás

StuG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ezt kifejtené valaki bővebben?
                                scalpolásra alkalmatlanok a bazi nagy slippeagek miatt.

Viszont nekem is lenne egy kérdésem:
                                Kapott e valaki ma ebből tőlük?:
                                "FXCM takes the privacy and security of our client information very seriously and we are dedicated to protecting that information. Regrettably, FXCM was the victim of a criminal cyber incident involving unauthorized access to client information. At this time, FXCM is aware of a small number of unauthorized wire transfers from customer accounts; however, all funds have been returned to the appropriate accounts and the customers have been contacted.

As a precautionary measure, we require all clients to reset their passwords on their trading accounts."

fontos lenne, más okból.
                                Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Working...
                                X