Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fxcm

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    scalpolásra alkalmatlanok a bazi nagy slippeagek miatt.

Viszont nekem is lenne egy kérdésem:
    Kapott e valaki ma ebből tőlük?:
    "FXCM takes the privacy and security of our client information very seriously and we are dedicated to protecting that information. Regrettably, FXCM was the victim of a criminal cyber incident involving unauthorized access to client information. At this time, FXCM is aware of a small number of unauthorized wire transfers from customer accounts; however, all funds have been returned to the appropriate accounts and the customers have been contacted.

As a precautionary measure, we require all clients to reset their passwords on their trading accounts."

fontos lenne, más okból.
    Minden ügyfél megkapta ezt a levelet. A leírtak szerint jelszót változtattam és ismét be tudtam lépni. A pénzem is megmaradt, nem loptak el semmit.

Másik téma. Hírek előtt/híreknél valóban nagy tüskék és spreadtágítások szoktak lenni, de ezzel már együtt tudok élni. Amit nagyon nem szeretek, hogy az árfolyam átugorja a stopomat és sokkal lejjebb/feljebb zár. Befizetéssel és kifizetéssel az elmúlt 4 évben soha nem volt gond, az ügyfélszolgálat is normálisan működik. Idén egy reklamálás után (az arany csak náluk érte el a stopszintemet, más brókereknél nem) visszaadták a pénzemet.

Hozzászólás

Kaszis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Minden ügyfél megkapta ezt a levelet. A leírtak szerint jelszót változtattam és ismét be tudtam lépni. A pénzem is megmaradt, nem loptak el semmit.
      Köszönöm! Életmentő volt, végre merek újra …..is arrafele

Kaszis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Másik téma. Hírek előtt/híreknél valóban nagy tüskék és spreadtágítások szoktak lenni, de ezzel már együtt tudok élni. Amit nagyon nem szeretek, hogy az árfolyam átugorja a stopomat és sokkal lejjebb/feljebb zár. Befizetéssel és kifizetéssel az elmúlt 4 évben soha nem volt gond, az ügyfélszolgálat is normálisan működik. Idén egy reklamálás után (az arany csak náluk érte el a stopszintemet, más brókereknél nem) visszaadták a pénzemet.

Ezzel kapcs a fentiért cserébe küldtem privátot. Tudom, nem szereted a privátot, de ezt elég csak elolvasni.
      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Sziasztok,
        Az élő real2 szerveren lévő mt4 metám nem működik rendesen, másnál nincs probléma?(természetesen feltelepítettem újra másik könyvtárba, de ott se jó)

Hozzászólás

Na, alakul a primkulás, valószínűleg átdobtak USA-ba...
          HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

David Chateau eredeti hozzászólása
            Mi a szösz? Demoban miért nincsenek nekem index chartok? Ez létezhet?

Mármint metán.
            EUR demó szerveren próbálkozzál.

Hozzászólás

Igen, köszi, elvileg ott nyitottam, de átdobott USA-ba.

No, sebaj.
              HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

A kis szemét, megnéztem most, cache-memóriából átdobott az USA linkre a böngészőm, én meg nem vettem észre, szép voltam

Hozzászólás

Sziasztok! Vki tapasztalt ilyet? "Fund transfer MT4 Server move" megjegyzéssel lenullázták a szlámat. A chatan várakozom 20 perce, nincs érdemi infóm a dologról, mailben nem értesítettek semmiről? Tud ilyesmiről vki vmit? Előre is köszi

Hozzászólás

Megoldav...csak elfelejtettek értesíteni a változásról...hmmmm

Hozzászólás

Gyerekek, beszart az FXCM?

Amcsiban felfüggesztették a tevékenységüket, és 7 millió dolcsira büntetik.

http://www.financemagnates.com/forex...s-client-base/
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Gyerekek, beszart az FXCM?

Amcsiban felfüggesztették a tevékenységüket, és 7 millió dolcsira büntetik.

http://www.financemagnates.com/forex...s-client-base/
                        Szia!

Nekem a belinkelt cikkből "csak" annyi jön le, hogy az US operációt vásárolja föl a GAIN Capital, mely ezzel a legnagyobb US bróker lesz. A büntetést és a felfüggesztést hol olvastad?

Hozzászólás

Egyébként szerintem ennek a hírnek lehet pozítív olvasata is. Az alábbi toplista szerint az FXCM napi forgalma 11,5 milliárd US dollár volt 2016-ban. A Dávid által idézett cikk szerint ebből az US operáció 2,4 milliárdot képviselt. Tehát marad 9 milliárdos kapacitás + valamennyi free cash, melyet a mostani ügyféleladásból szerez. Ha sikerül megelőzniük egy bankpánik szerű ügyfélrohamot, akkor a tegnap lefeleződött árfolyam, a mostani árszint akár jó beszállási pont is lehet. :-)

Click image for larger version

Name:	FX-2016 toplista.png
Views:	1
Size:	22,8 KB
ID:	153454

Hozzászólás

AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szia!

Nekem a belinkelt cikkből "csak" annyi jön le, hogy az US operációt vásárolja föl a GAIN Capital, mely ezzel a legnagyobb US bróker lesz. A büntetést és a felfüggesztést hol olvastad?
                            A Random Capital Zrt. az alábbi fontos tájékoztatást adja a devizakereskedéssel kapcsolatban:

Társaságunk 2012. óta White Label-ként működő partnere a devizakereskedésben a londoni székhelyű Forex Capital Market Ltd-nek (FXCM). Partnerünk egy vállalatcsoport része, amelynek szintén tagja az amerikai Forex Capital Market LLC. A mai napon az NFA és CFTC amerikai felügyeleti hatóságok vizsgálata alapján azonnali hatállyal vissszavonták az utóbb említett, amerikai FXCM engedélyét továbbá 7.000.000,- USD büntetés is kiszabásra került.

Ezúton szeretnénk megköszönni az FXCM-nek az elmúlt évek együttműködését, amely során mindig maradéktalanul teljesítette szerződéses kötelezettségét. Megértjük továbbá azt is, hogy a kiszabott büntetés és az amerikai piacról történő kivonulás, nem érinti az FXCM angol operációjának működését és az amerikai piacon kívül, folytatódik a nemzetközi szolgáltatás. Mindazonáltal a Random Capital Zrt. nem tud és nem is akar a továbbiakban együttműködni egy olyan szolgáltatóval, akinek a jó üzleti hírneve csorbult, tevékenységével összefüggésben számos súlyos jogi aggály fogalmazódott meg. Élve a jogszabályi és prudenciális kötelezettségünkkel, a mai nap folyamán felülvizsgáltuk a jogszabály által megkövetelt partner minősítésünket, amely végeredményeként azonnali hatállyal kezdeményezzük a szerződéses jogviszony megszüntetését.

Társaságunk kitettsége az FXCM-nél az ügyfélvagyon arányában elenyésző, azonban az ügyfeleink érdekének védelmében úgy döntöttünk, hogy azonnali hatállyal részlegesen, majd teljesen felfüggesztjük a deviza és CFD termékek kereskedését a közöttünk lévő " Bizományosi Keretszerződés Deviza és CFD ügyletekre" 11.3 pontja valamint a Bszt. 59. § (1) bekezdése alapján az alábbiakban részletezett ütem szerint.

Hozzászólás

AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Egyébként szerintem ennek a hírnek lehet pozítív olvasata is. Az alábbi toplista szerint az FXCM napi forgalma 11,5 milliárd US dollár volt 2016-ban. A Dávid által idézett cikk szerint ebből az US operáció 2,4 milliárdot képviselt. Tehát marad 9 milliárdos kapacitás + valamennyi free cash, melyet a mostani ügyféleladásból szerez. Ha sikerül megelőzniük egy bankpánik szerű ügyfélrohamot, akkor a tegnap lefeleződött árfolyam, a mostani árszint akár jó beszállási pont is lehet. :-)

[ATTACH]9830[/ATTACH]
                              Ahh, FXCM nagy mocsadék cég már időtlen idők óta, csak nagy a respect-je.
                              Kíváncsi leszek a fejleményekre, ez így alakul szépen.

Én továbbra is nem ezeknek a szenya cégeknek "drukkolok"

Remélem, Ensign-omba valami adatot továbbra is szolgáltatnak

Hozzászólás

Portfolio.hu persze kussol, szánalmas egy banda az is.

Hozzászólás

Working...
                                X