Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fxcm

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• joe134
    válaszolt
    fxvisitor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem figyeltél. Hol normális az évi 40%-os rollover interest felszámítása?
    Az FXCM az egyik legtrógerebb bróker a Trading Station 2-vel együtt.... Volt hozzájuk szerencsém....

Szólj hozzá::

• fxvisitor
    válaszolt
    Nem figyeltél. Hol normális az évi 40%-os rollover interest felszámítása?

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    fxvisitor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak hogy egyértelmű legyen az előző kommentem:

"....a tripla költséggel bíró napon évi 40%-ot számolt fel (igen, nem elírás, évi 40%-ra jön ki a kamat a pozíció értékére vetítve...tehát nem a marginomra!!!)."

Az évi 40%-ot 1, azaz EGY napi kamatozással kell érteni, NEM a 3 napi rollover költségre !!!! Évi 40%-ot számoltak fel napi kamatozással összesen 3 napra a teljes pozícióra vetítve !!!!
    Több bróker is szerdán számolja el a hétvégére eső kamatokat is.

• fxvisitor
    válaszolt
    Csak hogy egyértelmű legyen az előző kommentem:

"....a tripla költséggel bíró napon évi 40%-ot számolt fel (igen, nem elírás, évi 40%-ra jön ki a kamat a pozíció értékére vetítve...tehát nem a marginomra!!!)."

Az évi 40%-ot 1, azaz EGY napi kamatozással kell érteni, NEM a 3 napi rollover költségre !!!! Évi 40%-ot számoltak fel napi kamatozással összesen 3 napra a teljes pozícióra vetítve !!!!

• fxvisitor
    válaszolt
    SEMMI, DE SEMMIKÉPPEN NE MENJ AZ FXCM-HEZ!!!!!

A rollover költséget folyamatosan ellenem mozgatják, a felszámított kamat az elmúlt szerdai tehát a tripla költséggel bíró napon évi 40%-ot számolt fel (igen, nem elírás, évi 40%-ra jön ki a kamat a pozíció értékére vetítve...tehát nem a marginomra!!!). Az ellentétes pozíció rollovere meg 30% lett volna....pluszban nekem. Ezt követően szándékosan ellentétes pozíciót nyitottam, amire másnapra TOTÁL MEGVÁLTOZTAK AZ INSTRUMENTUMOMNÁL a rollover költségek és megint ellenem dolgozik a rendszerük, tehát a tegnapi - látszólag - vastagon pozitív rollover pozíció a mai napra full negatív lett. HEHEHE.

SEMMIKÉPPEN NEM AJÁNLOM!!! TÖBB BRÓKERNÉL VOLTAM MÁR, DE EZ A LEGDURVÁBB LEHÚZÁS AMIT LÁTTAM EDDIG ÉLETEMBEN!!!

• Bobby11
    válaszolt
    ......

Őszintén lírom, nagyon tetszik a platformjuk, fullos de nincs számlám náluk.
    A jó öreg MT4-et használom, azon tanultam.

• BigT
    válaszolt
    1 évig kereskedtem náluk céges szinten, szóval van tapasztalatom bőven. Az ügyfélszolgálat annyira nem rossz mint sokan mondjátok, a legtöbb problémát el tudják intézni. Az, hogy 'No Dealing Desk' azt hagyjuk, mert azt még ők sem gondolják komolyan..

A Trading Station 2-t viszont nagyon megszerettem, mert egy nagyon jól összerakott platform, nem igazán robotbarát mondjuk, de self tradereknek egyszerűen tökéletes. Slip ritkán van csak, a teljesülések nem rosszak. Nagyon sajnáltam, hogy metára kellett cserélnem a platformot egy jobb bróker érdekében, de hát ez van. Igazából ha valaki nagyon akar talál sokkal jobb retail brókert.

• joe134
    válaszolt
    Az egyik legrosszabb bróker.... Nem hiába kapták azt a komoly büntetést tavaly.... Egyetlen előnyük, hogy az elsők között kezdték el az fx üzletet és ezért tudtak ekkorára nőni... Ügyfélszolgálatuk lassú és sokszor béna... Nagyon rugalmatlanok. Nekem több hétig szaroztak a számlám megnyitásával annak idején, aztán már nem győztem kivárni és máshol nyitottam... Technikai hibák akadnak...

0.01-es pozíció no dealing deskkel? Fura?! (ezt hirdetik). A metájuk ha jól tudom azonnali megbízással dolgozik, tehát market makerként dolgoznak, kicsit félrevezető a tájékoztatásuk... Persze nyomják, hogy ők igazi No-Dealing Desk-es bróker és lám mégse: http://www.fxcm.co.uk/mt4-execution-...d-features.jsp Az igazi no dealing desk-es stp brókerek csak PIACI MEGBÍZÁSSAL dolgoznak!!

A spreadeket nyújták szépen. Sorolhatnám... de nem akarok elijeszteni tőlük senkit sem, úgyhogy nem folytatom!!

• sidius
    válaszolt
    Szia Totka!

Őszintén szólva annyira nem ismerem a céget, hogy bármit mondjak róla.

• totka
    válaszolt
    Szia Sidius!

A te véleményedre is kíváncsi lennék a céggel kapcsolatban. Forexezéshez.
    Előre is köszönöm.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    http://en.wikipedia.org/wiki/FXCM

In August 2011, NFA fines FXCM $2 million for slippage malpractices.

• csirke00
    válaszolt
    sziasztok

Van valakinek friss tapasztalata a cégről? Bármilyen tapasztalat.

• calen
    válaszolt
    gyartom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Calen?

Strategy Trader-jüket használtad? EA-t használtál rajta?
    Én most a robotok backtest-jével küzdök, csak sajnos a backtest nem hozza a valós kereskedés eredményeit. Ebben témában szereztél már tapasztalatot az FXCM-nél?

Üdv
    gyartom
    Ilyesmiben nincs tapasztalatom.

• gyartom
    válaszolt
    calen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja meg szar a mobilos kereskedői felületük. Nálam még ez is egy fontos szempont.
    Szia Calen?

Strategy Trader-jüket használtad? EA-t használtál rajta?
    Én most a robotok backtest-jével küzdök, csak sajnos a backtest nem hozza a valós kereskedés eredményeit. Ebben témában szereztél már tapasztalatot az FXCM-nél?

Üdv
    gyartom

• calen
    válaszolt
    Ja meg szar a mobilos kereskedői felületük. Nálam még ez is egy fontos szempont.

Working...
X