Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fxpro

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Fxpro

Szűk Spreadek - Első Osztályú Likviditás - VIP Szolgáltatás
    Sziasztok!

Van esetleg valakinek véleménye a fent emlíett brókercéggel kapcsolatban?

Köszi, Üdv!

Sityu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Van esetleg valakinek véleménye a fent emlíett brókercéggel kapcsolatban?

Köszi, Üdv!
    Az egyik legismertebb brókercég.
    Rengeteg vélemény van róla az FPA-n.
    http://www.forexpeacearmy.com/public.../www.fxpro.com
    Nem volt különösebb problémám velük. Szerintem a MM-ek közül az egyik legjobb.

Hozzászólás

Én náluk vagyok és eddig mindig rendben ment a pénz oda-vissza utalás! Rengeteg forex pár(főbb párok és kevésbé fontosak is, pl magyar forint,korona, dél afrikai rand), olaj, gáz, gabona, szója, arany, ezüst, amcsi részvények(Boeing,Coca cola, IBM, Microsoft,AIG stb), indexek(ftse,dax,nikkei,DJ stb). Szóval elég széles a paletta!
      Persze ha kezdő vagy akkor ne feltétlenül a széles paletta alapján dönts!

Mindenképp demózz és probálj ki több platformot is! Minden cégről fogsz jót és rosszat is olvasni! A spreadek fontosak ha esetleg napon belül kereskednél. Ennek is érdemes utána nézni!
      A Tőzsde egy vicces hullámvasút

Hozzászólás

Sziasztok!
        Van valakinek ECN számlája Fxpro-nál, és ha van mi a véleménye?

Hozzászólás

Az engem is érdekelne a megbízás teljesülés ECN számlán is meg símásn is mennyire gyors!

Hozzászólás

Gabe69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Az engem is érdekelne a megbízás teljesülés ECN számlán is meg símásn is mennyire gyors!
            FxPro sima egyre rosszabb, most váltok róluk, mert meguntam a sok requote-ot 3-5 slippage mellett. Teljesülés néha 2-3 másodperc. Nem tetszik továbbá az sem, hogy megbízást bevinni csak 5 pipre tudok a jegyzett ártól, pedig nem M1 scalp a stratégia.
            Viszont tetszik az ingyenes hazautalás.

Hozzászólás

archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              FxPro sima egyre rosszabb, most váltok róluk, mert meguntam a sok requote-ot 3-5 slippage mellett. Teljesülés néha 2-3 másodperc. Nem tetszik továbbá az sem, hogy megbízást bevinni csak 5 pipre tudok a jegyzett ártól, pedig nem M1 scalp a stratégia.
              Viszont tetszik az ingyenes hazautalás.
              Ha skalper vagy, és ilyen szarok a teljesülések, akkor egy idő után már nem lesz mit hazautalnod, még ha ingyenes akkor sem.
              willow

Hozzászólás

Fxpro

Szaisztok a segiségeteket kérném,éedekelne ez az Fxpro, egy ismerősöm ajánlotta,eddig a tadawulnál volt bent pénzem, de az meghalt, nem hoz semmit.A robotos verzió érdekelne,mennyi egy hónapra, évre??mennyi a jutalék,és hogyan történik a levonás,ök vonják vagy megmondják mennyit utalj nekik????fontos lenne...előre köszi

Hozzászólás

Nocsak meghalt a Quantum? (ha arra gondoltál)

Hozzászólás

deszka2009 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szaisztok a segiségeteket kérném,éedekelne ez az Fxpro, egy ismerősöm ajánlotta,eddig a tadawulnál volt bent pénzem, de az meghalt, nem hoz semmit.A robotos verzió érdekelne,mennyi egy hónapra, évre??mennyi a jutalék,és hogyan történik a levonás,ök vonják vagy megmondják mennyit utalj nekik????fontos lenne...előre köszi
                    Nem tudom, hogy az fxpronál van-e robotos kereskedési rendszer, de azt tudom, hogy ha most nyitsz náluk számlát és legalább 5.000$-t töltesz számládra akkor adnak ajándékba egy wallstreet-et. Igaz olcsóbban akár a piaci ár alatt is tudsz venni wallstreet-et. Én pl az ismerősömtől vettem meg féláron, mert abbahagyta a robotozást.

Hozzászólás

Valami nincs renben az FxPro - nál:

Date: Fri, 24 Feb 2012 16:55:13 +0100
                      From: support@mail.fxpro.com
                      Subject: Upgrade of your cTrader Accounts

Dear

Further to our below email regarding upgrading of your cTrader account, in order for all our clients to benefit from our new low spreads and the direct cash rebate program we will be retiring our current cTrader accounts on Friday 2nd of March 2012 at 12.00 midnight (server time).

Please ensure that by the above date you have opened a new cTrader account and closed all active orders on your current one. Once you have opened the new account you will be able to instruct our accounting team to transfer your balance. Please note that any orders still open at 12.00 midnight on Friday the 2nd of March will automatically be closed at the current market price.

If you have any questions regarding above or require assistance with opening a new account please contact our Support Department at +44 203 151 5550.

Upgrade today your FxPro cTrader ECN account and start earning rebates and tighter spreads from 0 pips.

To enjoy these new benefits all you have to do is log into FxPro direct and open a new FxPro cTrader ECN account .
                      Start trading now, its that simple!
                      FxPro is delighted to announce the launch of our new enhanced FxPro cTrader with:

Tighter spreads EURUSD, GBPUSD from 0 pips

Enhanced market depth

40 currency pairs

Multilingual client interface

And most importantly 'Cash Rebates'

© 2006-2012 FxPro Financial Services Ltd Live Chat or E-mail us
                      Follow us on:

Lehet hogy a barátod ezért hagyta abba a robotozást?

Hozzászólás

megnéztem a cTradert, mert nagyon reklámozzák. de azt nem értem, hogy miért ekkora a jutalék.. -8..59 nyitáskor és záráskor is. de nem -6.5-nek kéne lennie?

http://kepfeltoltes.hu/121227/fxpro_...toltes.hu_.jpg

Hozzászólás

sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          megnéztem a cTradert, mert nagyon reklámozzák. de azt nem értem, hogy miért ekkora a jutalék.. -8..59 nyitáskor és záráskor is. de nem -6.5-nek kéne lennie?

http://kepfeltoltes.hu/121227/fxpro_...toltes.hu_.jpg
                          Az oldalukon valóban 65$-t írnak 10 lotonként.

"Commission

FxPro charges $65 per 1 million US dollars traded upon opening and the same amount upon closing a position."

Hozzászólás

"Tisztelt Sindler Úr!

A jutalék mértéke valóban 65 USD 1millió USD kereskedése esetén, de Ön EUR/USD párral kereskedett, így az akkor aktuális átváltási rátával kell számolni, tehát (6,5 * az akkori EUR/USD árfolyam = jutalék mértéke USD-ben).

Üdvözlettel"

Hozzászólás

sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              "Tisztelt Sindler Úr!

A jutalék mértéke valóban 65 USD 1millió USD kereskedése esetén, de Ön EUR/USD párral kereskedett, így az akkor aktuális átváltási rátával kell számolni, tehát (6,5 * az akkori EUR/USD árfolyam = jutalék mértéke USD-ben).

Üdvözlettel"
                              Aha, azt hiszem értem. Tehát te 1 lot EUR-t mozgattál, ami 1,31xx lot USD az épp aktuális árfolyam szerint. Ezt szorozzák a jutalékkal. Cseles, viszont USD/JPY-el nem lesz ilyen gondod.

Hozzászólás

Working...
                              X