Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fxpro

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dukascopy JFOREX / MT4el mi a hiba?

Egyébként kapaszkodj meg, a 3db MT4 esemből az egyik amelyik a tegnapi napig csak 1/50et adott az ma magától felturbózta 1/100ra
    Semmit nem kérvényeztem, sőt amikor pipálgatni lehetett akkor bejölöltem hogy segghülye vagyok hozzá, nem kérek a profi státuszból.

//egyébként nem örülök neki. Ha kérném, ezek után simán felraknák 500ra...de ez a húzásuk szerintem rosszat jelent. Onnan haza kellene utalni amíg lehet, pedig olyan jónak nézett ki....
    Az Admiralnál a cash index swap az döbbenetes. Future pedig alig van.
    Tőzsdén ez sincs.

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Dukascopy JFOREX / MT4el mi a hiba?
      Semmi, csak még nem néztem meg.
      Most megtettem. Jól látom, hogy ott max. 100 a tőkeáttét?

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Egyébként kapaszkodj meg, a 3db MT4 esemből az egyik amelyik a tegnapi napig csak 1/50et adott az ma magától felturbózta 1/100ra
      Semmit nem kérvényeztem, sőt amikor pipálgatni lehetett akkor bejölöltem hogy segghülye vagyok hozzá, nem kérek a profi státuszból.

//egyébként nem örülök neki. Ha kérném, ezek után simán felraknák 500ra...de ez a húzásuk szerintem rosszat jelent. Onnan haza kellene utalni amíg lehet, pedig olyan jónak nézett ki....
      Ezek melyik cég(ek)nél vannak?

Hozzászólás

• Jól látod, MT4re 100, JForex 200,
        de csak az anyacégnél. A pontEU az 30.
        Úgy tudom van náluk negatív egyenleg védelem!!

Nem reklámoznám itt azt amelyik szerintem gallyra fog menni,
        de pánikot sem akarok kelteni.
        Inkább priviben.
        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Amúgy becsszó nem csesztetésileg de egy évvel ezelőtt biztosan lehetett látni, h ki fogják nyírni a CFD-t. Tehát volt idő kutakodni.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Amúgy becsszó nem csesztetésileg de egy évvel ezelőtt biztosan lehetett látni, h ki fogják nyírni a CFD-t. Tehát volt idő kutakodni.
            Elhiszem, hogy nem csesztetés, de az időtényezőről nem is volt/nincs is szó. Nekem nem sürgős.
            Szóval hadd érjek most rá töprengeni, és utánajárni...
            Amúgy meg a legaktuálisabb szitut akarom látni, és azt nem lehetett volna egy évvel ezelőtt, amikor még hetekkel ezelőtt is sok találgatás ment mindenhol.
            Pl. rohadtul nem volt egyértelmű, hogy olyan cégnek az AU részelégénél lehet-e számlát nyitni európaiként, amelyiknek van EU-s részlege is...
            Ráadásul még újabb 3 hónap, mire kiderül, hogy végleges-e a jelenlegi állapot, vagy mit lép az ESMA. (Jó, jó, sejteni lehet, de az csak utólag lesz tény. Ha lesz.)

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Elhiszem, hogy nem csesztetés, de az időtényezőről nem is volt/nincs is szó. Nekem nem sürgős.
              Szóval hadd érjek most rá töprengeni, és utánajárni...
              Amúgy meg a legaktuálisabb szitut akarom látni, és azt nem lehetett volna egy évvel ezelőtt, amikor még hetekkel ezelőtt is sok találgatás ment mindenhol.
              Pl. rohadtul nem volt egyértelmű, hogy olyan cégnek az AU részelégénél lehet-e számlát nyitni európaiként, amelyiknek van EU-s részlege is...
              Ráadásul még újabb 3 hónap, mire kiderül, hogy végleges-e a jelenlegi állapot, vagy mit lép az ESMA. (Jó, jó, sejteni lehet, de az csak utólag lesz tény. Ha lesz.)
              Igazad van, attól függ mindez, h kinek mennyire fontos a kereskedés. Magam egy éve találkoztam US brókerek day tr marginjainál akár 1:400 tőkeáttétellel, ezt korábban nem gondoltam volna. Az ausztrál és a prof megoldások még valóban teljesen kidolgozatlanok voltak egy évvel ezelőtt.
              Mikor elkezdték a tiltásokat az EU-országok saját felügyeletei sorban egymásután már látszott, h ennek jó vége nem lesz.
              De valóban akinek ráér a kereskedés folytatása bevárhatta a végkifejletet. Azokra vonatkozott a kritika akik most kapkodnak ideoda.
              Nem akarok messzire elmenni de a kibaszott (bocs!) "számlatörténetek"/"konzisztens profit" dumák helyett sokkal többet elmond a "traderek" nagy részéről, h amikor a CFD egyetlen előnyét elveszik akkor is grafikonokon nyomják az észosztást mintha mi sem történt volna.
              Pl a US500 future CFD-n kb 300 USD letét helyett most kb 7000(!) szükséges. (Ennél a tőzsdei hosszú távú max margin is kisebb.) Aki egyetlen lotért dollár ezreket fx-bróker számláján állomásoztatna az sokat okoskodhat de h köze nincs a kereskedéshez valós számlán az tuti.

Hozzászólás

Aki egyetlen lotért dollár ezreket fx-bróker számláján állomásoztatna az sokat okoskodhat de h köze nincs a kereskedéshez valós számlán az tuti.
                Pár ezer dollár belefér. Csak több tízezer dollárt ne.

Hozzászólás

Igazad van, attól függ mindez, h kinek mennyire fontos a kereskedés. Magam egy éve találkoztam US brókerek day tr marginjainál akár 1:400 tőkeáttétellel, ezt korábban nem gondoltam volna. Az ausztrál és a prof megoldások még valóban teljesen kidolgozatlanok voltak egy évvel ezelőtt.
                  Mikor elkezdték a tiltásokat az EU-országok saját felügyeletei sorban egymásután már látszott, h ennek jó vége nem lesz.
                  De valóban akinek ráér a kereskedés folytatása bevárhatta a végkifejletet. Azokra vonatkozott a kritika akik most kapkodnak ideoda.
                  Nem akarok messzire elmenni de a kibaszott (bocs!) "számlatörténetek"/"konzisztens profit" dumák helyett sokkal többet elmond a "traderek" nagy részéről, h amikor a CFD egyetlen előnyét elveszik akkor is grafikonokon nyomják az észosztást mintha mi sem történt volna.
                  Pl a US500 future CFD-n kb 300 USD letét helyett most kb 7000(!) szükséges. (Ennél a tőzsdei hosszú távú max margin is kisebb.) Aki egyetlen lotért dollár ezreket fx-bróker számláján állomásoztatna az sokat okoskodhat de h köze nincs a kereskedéshez valós számlán az tuti.

A forex vonzereje nem csak a magas leverage volt, hanem a kis kötésméret is. Ez utóbbi pedig nem változott. Az 1 lot pedig simán összejön egy építkezési sorozatból, pláne ha mellette más tradek is vannak, amelyeket napokig/hétig is tart az ember. És nagyon nem mindegy egy kis tőkésnek, hogy a kezdeti pozícióján a risk az pipenként 1 dollár vagy 10. Az 1:10-30-as leverage azért is nagy pofon, mert ha van egy pár nyerőben lévő trade, a magasabb margin igény miatt a kistőkés már nem tud piacra lépni, ha lehetősége nyílik rá. És ehhez még hozzájön az is, hogy a marginhoz viszonyított fedezetet 50%-ra emelték. Úgyhogy az 1 lot , és ezzel a pár ezer dolláros igény simán összejön. Főként, ha alacsony idősíkon is tradel az ember.
                  Szóval a "kistőkéseknek" nem nagyon van választásuk.

Hozzászólás

• independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A forex vonzereje nem csak a magas leverage volt, hanem a kis kötésméret is. Ez utóbbi pedig nem változott. Az 1 lot pedig simán összejön egy építkezési sorozatból, pláne ha mellette más tradek is vannak, amelyeket napokig/hétig is tart az ember. És nagyon nem mindegy egy kis tőkésnek, hogy a kezdeti pozícióján a risk az pipenként 1 dollár vagy 10. Az 1:10-30-as leverage azért is nagy pofon, mert ha van egy pár nyerőben lévő trade, a magasabb margin igény miatt a kistőkés már nem tud piacra lépni, ha lehetősége nyílik rá. És ehhez még hozzájön az is, hogy a marginhoz viszonyított fedezetet 50%-ra emelték. Úgyhogy az 1 lot , és ezzel a pár ezer dolláros igény simán összejön. Főként, ha alacsony idősíkon is tradel az ember.
                    jaja, jól beszélsz, jól látod,
                    jólbeleragadtamebbeaszarba: http://forum.tozsde.hu/brokercegek/1...tml#post101632
                    hanemoldjákmegakkoravégénkiikszelemfullidegbőlmert nyomkodniakarok!!
                    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      OK. A cash indexek/1USD/1pont, a tized, század lotok valóban hasznosak lehetnek.

Hozzászólás

Working...
                      X