Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fxpro

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az oldalukon valóban 65$-t írnak 10 lotonként.

"Commission

FxPro charges $65 per 1 million US dollars traded upon opening and the same amount upon closing a position."
    Azért ez már sarcos, vad.. $65 per side!? A teljes jutalék így $13 per round turn standard lot.

Hozzászólás

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata az FXPro új Agency Modelljével kapcsolatban?
      Érdekel a véleményetek.

Aki MT4 accountot nyit, annak azt mondják, hogy nincs dealing desk, abszolút dealing desk mentes környezetet kapsz, helyette Agency Modell van. Ami a leírása alapján valamilyen szimulált ECN módszer. Saját magát is már úgy hirdeti, hogy ECN/STP bróker. Szó sincs MM-ről.

Ez tavaly év végén kezdődött nála, akkor el is kezdtem demózni az MT4 platformjával, nagyon jónak találtam. Idén februárban nyitottam is náluk egy éles MT4 számlát, azt kell mondjam, hogy meg vagyok velük elégedve. Azóta a teljes website megújult, és az account menedzselő felületen is nagyon jó lehetőségeket biztosít. A Spread-ek major párokon alacsonyak, hírek idején is, és abszolút nem dobál le a platform. Megnéztem a Log fájlokat, nem találtam olyan tranzakciót az elmúlt egy hónap alatt, ami tovább tartott volna 1 másodpercnél. Ez mondjuk lehet annak is köszönhető, hogy a 3 éles szerverük közül a harmadikon kaptam accountot és lehet, hogy az még nincs leterhelve.

A magyar ügyfélszolgálat jó, dedikált kapcsolattartót kap mindenki.

MT4-hez (most még) ingyen lehet letölteni a Premium nevezetű okosságot. Kipróbáltam azt is, nagyon ügyes, egyszerre több pozit is le lehet vele zárni, és vannak benne okosságok. Még az MQL4 kódját nem néztem meg, lehet, hogy abban van valami turpisság, így ezért élesben még nem használom.

Eddig jól teljesít, kétszer volt, hogy számomra érthetetlen poziból kistoppolt, de a két alkalomból az egyiknél már rájöttem, hogy én rittyentettem rossz helyre a stoppot.

Ha esetleg valakinek van tapasztalata velük a "megújulásuk" óta, akkor kérem ossza meg.

Peace.
      Offshore Lovag

Hozzászólás

Én ma beszéltem az ügyintézőmmel, kérdeztem, hogy tud e ajánlani olyan számlatípust ami alkalmas skalpolásra, mind gyorsaságban, mind pedig a költségek tekintetében.
        A cTradert ajánlotta, ahol 1 lot 6,5 usd költséggel kereskedhető és vannak tört lotok is.
        minimum depozit pedig 1000 USD vagy ennek megfelelő más főbb deviza.

Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? cTrader vagy költségek terén esetleg?

Hozzászólás

Én próbálgatom a cTradert, igaz másik brókernél, mert ott olcsóbb, meg van már náluk régóta számlám. Éles számlán is kötök cTraderen és azt kell mondjam, hogy ég és fold a különbség, ha MT4-el hasonlítom össze. Iszonyat gyors! Meg kell szokni a kezelését, de az pár nap szerintem mindenkinek... Ehhez is van robot, ha valaki akar expertet üzemeltetni. Sokkal átláthatóbb a költség, ha jutalékot fizetsz. A spread-ben sose tudhatod, hogy valójában mennyit rakott rá a brokered... Itt meg tök világos, hogy 1 lot ennél a brókernél 6,5 usd. Ráadásul ha skalpoláshoz akarod használni, akkor mindenképp előnyös, mivel szűk a spread és így kisebb az esélye, hogy ha szűk stoppot használsz, hogy kiütik a pozíciód.

Hozzászólás

FxPro - Ctrader

Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek, ki használja az FxPro brókercég ECN típusú számlájának kereskedő felületét, a Ctradert? Leginkább az, hogy mire lehet használni egy bizonyos devizapár lenyitásánál a Price Dom-k fület?

Hozzászólás

Offshore Lovag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ha esetleg valakinek van tapasztalata velük a "megújulásuk" óta, akkor kérem ossza meg.
              Eléggé halott ez a topic. Vigyünk egy kis életet bele.

Nem véletlenül választottam partnernek az FxPro-t.
              Valamennyi szolgáltatását én sem veszem igénybe, de számomra a legfontosabb a következők:

- Minimális számlaméret: $500
              - Minimális pozícióméret: 0,01 Lot-tól
              - Tőkeáttétel 1:500-ig
              - Instrumentumok: több mint 140 termék (devizapár, részvény, index, fém, nyersanyag, árucikk, határidős termék)
              - Versenyképes dinamikus árrés a major valutapárokon
              - Megbízás végrehajtása: No Dealing Desk (NDD, ECN) (Agency Model, nincs érdekütközés te és a bróker között)
              - hedge engedélyezett
              - Expert Advisor (EA) használata engedélyezett
              - nincsen számlanyitási, számlavezetési, havi díj, rejtett költség
              - Számla pénzneme: EUR, USD, GBP, CHF, JPY, PLN
              - Letét átutalás/ felvétel: Bankszámla, bankkártya, egyéb (PayPal, Neteller, Moneybookers, WebMoney, stb.)
              - Ügyfélszolgálat 24/5 órában, 16 nyelven
              - korlátlan demoszámla a gyakorláshoz

Egyéb szolgáltatás:
              - FxPro oktatóanyagok, webináriumok
              - Autochartist: trend-alakzat felismerő szoftver ingyenesen
              - Trading Central: technikai elemzések devizapárokra, fémekre, nyersanyagokra
              - SQUAWK: élő piaci elemzés, audio komment (hétfő-péntek)
              - FxPro Dashboard: komplex piaci térkép a devizapárokról, vételi-eladási pozíciók ajánlati könyve
              - FxPro SuperTrader: automata forex szignál másoló rendszer
              - FxPro Quant : saját automatán kereskedő FOREX stratégia-építő online webfelület
              - FxPro EA Library: FxPro és külső programozók által fejlesztett sikeres forex robotok díjmentesen
              - Egyéb platformok: Multi Terminal, cTrader, Mobile (Smartphone, iPhone, Android), Web Trader

Megpróbálom tehát sok más brókercég mellett az FxPro-t képviselni itt a fórumon, ha lesz kérdés.
              Ha tudok, válaszolok. Ha nem, azonnal segítséget kérek a központtól.

Hozzászólás

Autochartist

Sokan kereskednek kizárólag technikai alapon, támasz/ellenállás szinteket, Fibo szinteket, harmonic és egyéb alakzatokat, trendvonal töréseket…

Erre ad több idősíkon, átlagban 60-70% találati arányú szignált az Autochartist, amit több éve figyelgetek (hiszen a gft dealbookjához is van szerencsém kapcsolni.)

A piacvezető automatizált technikai elemző szolgáltatás 2004-ben indult és jelenleg a 45 nagy bróker ügyfelei számára érhető el díjmentesen. Ez több, mint 50 000 tradert jelent a világ 80 országában, és több ezer potenciális kereskedelmi lehetőségeket jelez havonta forexen, részvényeknél, árupiaci termékeknél...

Autochartist eredetileg napon belül alkalmazták az amerikai részvénypiacon. Új perspektívát jelentett az chart alakzatok felismerésében, mert időt takarított meg automatikus jelzéseivel. A következő néhány évben gyorsan fejlődött sebességben, pontosságban, minőségben.
                2008 óta felismeri a Fibonacci szinteket, 2011-től a jelentős támaszokat/ellenállásokat. A közelmúltban indult az átfogó Market Report szolgáltatás, és 2013-tól a Kedvenceket is külön figyelhetjük. Szintén új a volatilitás vizsgálat, de visszajelzéseket kapunk egy-egy signál megbízhatóságáról is.

Alkalmazhatjuk mt4-en chartra húzva, de külön webes felületen is. Hangjelzést ad, kijelöli a célárat.

Szóval sufnituning, házilag barkácsolt programírás helyett ez egy versenyképes szignál-lehetőség, ingyen.

Bővebben: http://www.fxpro.hu/

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sokan kereskednek kizárólag technikai alapon, támasz/ellenállás szinteket, Fibo szinteket, harmonic és egyéb alakzatokat, trendvonal töréseket…

Erre ad több idősíkon, átlagban 60-70% találati arányú szignált az Autochartist, amit több éve figyelgetek (hiszen a gft dealbookjához is van szerencsém kapcsolni.)

A piacvezető automatizált technikai elemző szolgáltatás 2004-ben indult és jelenleg a 45 nagy bróker ügyfelei számára érhető el díjmentesen. Ez több, mint 50 000 tradert jelent a világ 80 országában, és több ezer potenciális kereskedelmi lehetőségeket jelez havonta forexen, részvényeknél, árupiaci termékeknél...

Autochartist eredetileg napon belül alkalmazták az amerikai részvénypiacon. Új perspektívát jelentett az chart alakzatok felismerésében, mert időt takarított meg automatikus jelzéseivel. A következő néhány évben gyorsan fejlődött sebességben, pontosságban, minőségben.
                  2008 óta felismeri a Fibonacci szinteket, 2011-től a jelentős támaszokat/ellenállásokat. A közelmúltban indult az átfogó Market Report szolgáltatás, és 2013-tól a Kedvenceket is külön figyelhetjük. Szintén új a volatilitás vizsgálat, de visszajelzéseket kapunk egy-egy signál megbízhatóságáról is.

Alkalmazhatjuk mt4-en chartra húzva, de külön webes felületen is. Hangjelzést ad, kijelöli a célárat.

Szóval sufnituning, házilag barkácsolt programírás helyett ez egy versenyképes szignál-lehetőség, ingyen.
                  Bővebben: http://www.fxpro.hu/
                  hmmmm.....

milyen lelkes lettél, mióta árulsz valamit

azt az utolsó mondatot azért nem kellett volna odaszúrni, lenézve mások munkáját

nem vall egy több diplomás, oktatóra

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    hmmmm.....

milyen lelkes lettél, mióta árulsz valamit

azt az utolsó mondatot azért nem kellett volna odaszúrni, lenézve mások munkáját

nem vall egy több diplomás, oktatóra
                    Elnézést. A bőrömből azért nem tudok kibújni, nyomom az őszintét…

Van egy kontraszt, amit ki szerettem volna hangsúlyozni. Ingyé kipróbáltat, versenyképest, vagy bizonytalan hozamú (programozó-)oktatás 200 ezerért/ program x ezerért …

Egyébként nem vagyok oktató. Ez is csak egy opció a teljes kínálatból.

Hozzászólás

Az Autochartist 4 féle alkalmazása alapbeállításokkal:
                      - chart patterns
                      - Fibo patterns
                      - szintek
                      - várható volatilitás
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

Mi a különbség az Fxpro és az Fxpro UK között?

Fxpro UK tényleg UK-ban van bejegyezve?

Valakinek van tapasztalata az "EA könyvtár" szolgáltatásukkal kapcsolatban?

és még egy. Mindig megnézem az új brókereket a forexpeacearmy-n.
                        Az fxpro-ra ezt írják:
                        The FPA recommends a VERY HIGH LEVEL OF CAUTION dealing with this company.

ui. amúgy már majdnem utaltam hozzájuk, de most egy picit elbizonytalanodtam.

Hozzászólás

segítség képpen felteszem ide a top 3 megtalálható eredményét.

Click image for larger version

Name:	fxpro3.jpg
Views:	1
Size:	66,1 KB
ID:	145192

Name:	fxpro2.jpg
Size:	70,6 KB
ID:	145193

Name:	fxpro1.jpg
Size:	75,9 KB
ID:	145194

Hozzászólás

safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Mi a különbség az Fxpro és az Fxpro UK között?

Fxpro UK tényleg UK-ban van bejegyezve?

Valakinek van tapasztalata az "EA könyvtár" szolgáltatásukkal kapcsolatban?

és még egy. Mindig megnézem az új brókereket a forexpeacearmy-n.
                            Az fxpro-ra ezt írják:
                            The FPA recommends a VERY HIGH LEVEL OF CAUTION dealing with this company.

ui. amúgy már majdnem utaltam hozzájuk, de most egy picit elbizonytalanodtam.
                            Többek közt a Te kérdéseidet is elküldtem a Központba, hogy hivatalos, megnyugtató választ kaphass. Majd felteszem.

Ha hozzám regisztráltál, köszönöm. Ilyen kérdésekkel privátban is bármikor kereshetsz.

Ha már régebben regisztráltál, akkor sincs baj, átigazolhatsz (demo, vagy éles számlanyitással). Ekkor egyszerűen hozzájuthatsz a moneymentor szolgáltatásokhoz, köztük a konzultációhoz.

Hozzászólás

safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              segítség képpen felteszem ide a top 3 megtalálható eredményét.

[ATTACH]4853[/ATTACH]

[ATTACH]4854[/ATTACH]

[ATTACH]4855[/ATTACH]
                              Ez miben segítség?

Hozzászólás

moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ez miben segítség?
                                Tegnap kérdeztem:
                                "Valakinek van tapasztalata az "EA könyvtár" szolgáltatásukkal kapcsolatban?"

Gondoltam felteszem én mit találtam.

Hozzászólás

Working...
                                X