Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fxpro

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Trading Central

Ha valakinek az Autochartist érdekesnek tűnt, a Trading Central legalább annyira az lesz.

Az FxPro együttműködik a kiváló piaci szakemberekből álló, szignálokban és technikai elemzésekben élenjáró csapattal, ami a világ 50 legnagyobb befektetési bankja közül 38-at és 100+ egyéb pénzügyi intézményt szolgál ki 30 országban a forex, részvény, index, kötvény, fém, nyersanyag termékek piacán.

A technikai elemzéseikben találkozhatunk támasz/ellenállás szintekkel, trendvonalakkal, csatornákkal, alakzatokkal (pl. háromszög, zászló, W, M, fej-váll), Fibo, Pivot szintekkel, indikátorokkal (pl. MA, BB, Macd, DMI, RSI, Stoch), figyelik a túladottságot, divergenciákat.

A díjnyertes chart-alapú és matematikai módszerek megfelelnek a különböző befektetési stratégiák követelményeinek, napközbeni kereskedéstől a swing kereskedésen át a hosszú távú befektetésekig.

Szolgáltató partnerei közt sok ismerős nevet találunk: Bloomberg, DowJones Newswires, Interactive Data Real Time Services, MetaQuotes Software Corp., Six Telekurs, Sungard, Thomson Reuters, Boston Prime, Traders Education, Trading Super Investing

Az szolgáltató felület is szűrhető, testre szabható. FxPro ügyfelek számára ingyenesen elérhető.

Azt gondolom, hogy az Autochartist és a Trading Central olyan ingyenes, de komoly eszközök, ami segítség azoknak a tradereknek, akik a technikai elemzés gyakorolják, vagy ilyen szignálokat keresnek, vagy épp manuálisan szeretnék profik döntéseit másolni (s ez alternatívája lehet a közösségi kereskedésnek).

Akik automatizálni szeretnének, azoknak is van megoldás: egyszerű, saját programok készítése, tesztelt expertek, vagy épp a profik kereskedésének automatikus másolása.

De ezekről inkább máskor írok, mert nem szeretnék sem túl lelkes, sem túl nyomulós lenni.

Addig is „trade forex like a Pro.”
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mi a különbség az Fxpro és az Fxpro UK között?
      Fxpro UK tényleg UK-ban van bejegyezve?
      Valakinek van tapasztalata az "EA könyvtár" szolgáltatásukkal kapcsolatban?

és még egy. Mindig megnézem az új brókereket a forexpeacearmy-n.
      Az fxpro-ra ezt írják:
      The FPA recommends a VERY HIGH LEVEL OF CAUTION dealing with this company.
      ui. amúgy már majdnem utaltam hozzájuk, de most egy picit elbizonytalanodtam.
      Ja, míg el nem felejtem. Itt vannak a hivatalos válaszok safe kérdéseire:

"1.Az FxPro UK Limited a Financial Conduct Authority (korábban Financial Services Authority) által engedélyezett vállalat (regisztrációs szám: 509956).
      FxPro Financial Services Limited a Cyprus Securities és az Exchange Commission által engedélyezett és szabályozott vállalat (engedélyszám: 078/07).
      Az FxPro Financial Services és az FxPro UK Limited az FxPro Group Limited holding közvetlen leányvállalatai.
      Az FxPro UK Limited az FxPro Financial Services Limited közvetlenül működtetett leányvállalata.
      Az FxPro Financial Services Limited és az FxPro UK Limited nem nyújt CFD-kereskedési lehetőséget bizonyos országok, mint például az Amerikai Egyesült Államok vagy az Iráni Iszlám Köztársaság lakosainak.
      Az FxPro UK alatt nem lehet részvényekkel, azaz Shares, kereskedni, illetve a befizetési módok itt csak a banki, kártyás és Netteller befizetések, míg az FxPro esetében ezek mellett ott van a PayPal, Moneybookers vagy Skrill, Kíni ügyfelek esetében pedig a Webmoney.

2.Az EA Könyvtárban levő EA robotokra nézve a tesztelés alatt elért eredményeket le is lehet tölteni. Múltbeli adatok semmiféle garanciát nem jelentenek a jövőbeli teljesítményekre. És természetesen a fennlévő robotokat első sorban az ügyfeleknek is vissza kell tesztelniük, ha meg vannak elégedve az eredményekkel akkor természetesen folytathatják a tesztelést demó számlán, és hogy ha ott meg vannak elégedve, elkezdhetik használni az MT4 EA Micro számlákon Micro lotos kötéseken, tesztelés céljából. És mint minden robotot, természetesen optimalizálni, figyelni is kell.

3. A forexpeacearmy-n természetesen mindenki kifejtheti saját véleményét, hiszen ez egy fórum. Azt is fontos megnéznünk, hogy mikor volt írva ez a comment.

Az FxPro, mint piacvezető a 100%-osan ügynökségi modellt követő FX bróker azt célt tűzte ki maga elé, hogy átláthatóvá és igazságossá tegye kereskedői számára ezt az iparágat.
      Az ügyfélközpontú ügynökségi modellt követő megbízás-végrehajtás sikeresen hangolja össze érdekeinket ügyfelein érdekeivel, akik hasznot húznak abból, hogy nincs érdekütközés, kereskedelmi részleg közbelépés vagy ármanipuláció.
      Számos piaci bróker bónuszokat és jutalékokat kínál azért, hogy velük kereskedjen, mivel ők pénz keresnek az Ön veszteségén; az ő érdekük nem egyezik az Önével.
      Az FxPro megváltoztatja a játékszabályokat. Mi nem a veszteségeken keresünk pénzt, hanem az bankokon keresztül az árrés haszonkulcsán."

Szerintem korrekt.

Hozzászólás

FxPro SuperTrader

Korábban több bróker ajánlatát is nézegettem. Találtam olyan magyar képviseletet, aki szerényen csak azt ígérte, hogy tőzsde-milliomost farag mindenkiből, ha figyeli, manuálisan másolja más névtelen, ismeretlen traderek kereskedését. Több mint 4000 likeolója van a Facebookon.

Ez elgondolkodtatott. Kell az embereknek alapos oktatás? Fenét. Kell fundamentum? Haggyá má’! Meg kell tanulni komplexen elemezni? Minek. Vállalnod kell a személyes döntés felelősségét? Dehogy.

Figyelj, másolj, nyomd a gombot, amikor mások. Közösségi kereskedés. Létezik ennél egyszerűbb?

Létezik.
        Az FxPro Supertrader. Ez azoknak szól, akik valami ilyesmit keresnek.

Az FxPro SuperTrader segítségével vezető szolgáltatók stratégiáit másolhatod le.

Találj számodra megfelelő egy, vagy több stratégiát, határozd meg a saját kockázati paramétereidet és egyszerűen a Direkten keresztül csoportosíts át tőkét erre a számládra. Aztán a portfóliódban automatikusan másolódnak a profik kötései, amíg csak akarod.

Hozzászólás

egyre jobban hangzik..

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ha valakinek az Autochartist érdekesnek tűnt, a Trading Central legalább annyira az lesz.

Az FxPro együttműködik a kiváló piaci szakemberekből álló, szignálokban és technikai elemzésekben élenjáró csapattal, ami a világ 50 legnagyobb befektetési bankja közül 38-at és 100+ egyéb pénzügyi intézményt szolgál ki 30 országban a forex, részvény, index, kötvény, fém, nyersanyag termékek piacán.

A technikai elemzéseikben találkozhatunk támasz/ellenállás szintekkel, trendvonalakkal, csatornákkal, alakzatokkal (pl. háromszög, zászló, W, M, fej-váll), Fibo, Pivot szintekkel, indikátorokkal (pl. MA, BB, Macd, DMI, RSI, Stoch), figyelik a túladottságot, divergenciákat.

A díjnyertes chart-alapú és matematikai módszerek megfelelnek a különböző befektetési stratégiák követelményeinek, napközbeni kereskedéstől a swing kereskedésen át a hosszú távú befektetésekig.

Szolgáltató partnerei közt sok ismerős nevet találunk: Bloomberg, DowJones Newswires, Interactive Data Real Time Services, MetaQuotes Software Corp., Six Telekurs, Sungard, Thomson Reuters, Boston Prime, Traders Education, Trading Super Investing

Az szolgáltató felület is szűrhető, testre szabható. FxPro ügyfelek számára ingyenesen elérhető.

Azt gondolom, hogy az Autochartist és a Trading Central olyan ingyenes, de komoly eszközök, ami segítség azoknak a tradereknek, akik a technikai elemzés gyakorolják, vagy ilyen szignálokat keresnek, vagy épp manuálisan szeretnék profik döntéseit másolni (s ez alternatívája lehet a közösségi kereskedésnek).

Akik automatizálni szeretnének, azoknak is van megoldás: egyszerű, saját programok készítése, tesztelt expertek, vagy épp a profik kereskedésének automatikus másolása.

De ezekről inkább máskor írok, mert nem szeretnék sem túl lelkes, sem túl nyomulós lenni.

Addig is „trade forex like a Pro.”

Hozzászólás

"Szolgáltató partnerei közt sok ismerős nevet találunk: Bloomberg, DowJones Newswires, Interactive Data Real Time Services, MetaQuotes Software Corp., Six Telekurs, Sungard, Thomson Reuters, Boston Prime, Traders Education, Trading Super Investing

Az szolgáltató felület is szűrhető, testre szabható. FxPro ügyfelek számára ingyenesen elérhető."

Erről írnál még pár sort?

Hozzászólás

safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              "Szolgáltató partnerei közt sok ismerős nevet találunk: Bloomberg, DowJones Newswires, Interactive Data Real Time Services, MetaQuotes Software Corp., Six Telekurs, Sungard, Thomson Reuters, Boston Prime, Traders Education, Trading Super Investing

Az szolgáltató felület is szűrhető, testre szabható. FxPro ügyfelek számára ingyenesen elérhető."

Erről írnál még pár sort?
              Erről baromi nehéz írni. Látni kellene. Ahhoz meg be kell lépni. Ahhoz meg nyitni kell egy számlát. Ahhoz meg rá kell kattintani a linkemre.

De vannak bizonyos adatvédelmi szabályok is, ha az FxPro oldalról átnavigálsz egy másik, a Trading Central oldalra. Ott angolul minden infót megtalálsz, ha ügyfél vagy.

De… Van egy olyan menüpont, hogy „Customize my access”.

Ott beállíthatsz időzónát, kezdőoldalt, felugró ablakok helyét, régiót választhatsz, portfóliót építhetsz a kedvenc, figyelendő termékekből…

Hozzászólás

skrill ki és befizetésnél mennyi a költség?

pontosabban az érdekel, ha beutalok 500 USD-t, akkor mennyit írnak jóvá?
                és ha kikérek 500 usd-t, akkor mennyi érkezik meg? (kizárólag Skrill / moneybookers érdekelne)

Illetve mennyire megbízhatóak ők mostanában? (slip, re-quote nem zavar, inkább a pénz kifizetéssel kapcsolatban érdekel)

Hozzászólás

attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  skrill ki és befizetésnél mennyi a költség?

pontosabban az érdekel, ha beutalok 500 USD-t, akkor mennyit írnak jóvá?
                  és ha kikérek 500 usd-t, akkor mennyi érkezik meg? (kizárólag Skrill / moneybookers érdekelne)
                  Mostanában nem használtam, de sose volt gondom az utalásokkal. Kérdezz rá az ügyfélszolgálaton mennyi most a tarifa, az ügyfélfiókban ez a tájékoztatás van:
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

sziasztok, demo számlám van az FxPro-nál. Beléptem és eltűntek a pozíciók. Péntek reggel még megvoltak, kötöttem is de most semmi. Account history-ban utolsó 2 pozíció 12.08 és 12.23. Pedig minden nap kötök. Járt más is így? Vagy vmiről lemaradtam?
                    aláírás helye

Hozzászólás

Nálam a hiba, több számlám is van, összekevertem őket.
                      aláírás helye

Hozzászólás

FXPro-ékkal való kereskedés

Üdv! Hadd kérdezzem meg olyan személytől, aki már egy ideje aktívan kereskedik az FXPro-nál, hogy a kifizetésekkel szokott-e gond lenni, valamint az ügyfélszolgálattal (vagy más egyébbel)? Köszi a választ!

Hozzászólás

Dan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Üdv! Hadd kérdezzem meg olyan személytől, aki már egy ideje aktívan kereskedik az FXPro-nál, hogy a kifizetésekkel szokott-e gond lenni, valamint az ügyfélszolgálattal (vagy más egyébbel)? Köszi a választ!
                          Amikor múltkorjában kmisiként elkezdtem képviselni a Fxpro-t, szinte azonnal kitiltattak a konkurens jóakarók.

Mivel igen aktuálisnak tűnik a mostani forrongó, brókerellenes hangulatban, most óvatosabban válaszolok a kérdésedre: nincs gond az Fxpro-val.

Azt meg még inkább félve írom le: aki rajtam keresztül nyitott Fxpro + Optionfair kombó éles számlákon kereskedik, annak a céges támogatáson felül fel tudom ajánlani a személyes segítségemet is: ingyen elküldöm a stratégiám részletes leírását, szükség szerinti betanítással, eseti konzultációval, mentorálással együtt.
                          https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Amikor múltkorjában kmisiként elkezdtem képviselni a Fxpro-t, szinte azonnal kitiltattak a konkurens jóakarók.

Mivel igen aktuálisnak tűnik a mostani forrongó, brókerellenes hangulatban, most óvatosabban válaszolok a kérdésedre: nincs gond az Fxpro-val.

Azt meg még inkább félve írom le: aki rajtam keresztül nyitott Fxpro + Optionfair kombó éles számlákon kereskedik, annak a céges támogatáson felül fel tudom ajánlani a személyes segítségemet is: ingyen elküldöm a stratégiám részletes leírását, szükség szerinti betanítással, eseti konzultációval, mentorálással együtt.
                            Megnéztem az oldaladat és semmi eredményt nem találtam. Tudnál esetleg egy számlát mutatni ami miatt érdemes lehet tőled tanulni?Továbbá árakat sem találtam csak fxpros linket,de azt minden oldalon

Hozzászólás

MónikA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Megnéztem az oldaladat és semmi eredményt nem találtam. Tudnál esetleg egy számlát mutatni ami miatt érdemes lehet tőled tanulni?Továbbá árakat sem találtam csak fxpros linket,de azt minden oldalon
                              Ambrika után máris rámkattantál? Jól meggondoltad?

„A nevemről,nememről meg annyit,hogy elég buta vagy ha még mindig elhiszed amit írok.” Na, ez után a bemutatkozó mondatod után tényleg komolyan kellene, hogy vegyem az érdeklődésed?

Ha anyád nem tanított meg a tisztességes kommunikációra, segítek: ha egy szakközgazdász felajánlja a segítségét egy ilyen fórumon, köszönj szépen, mutatkozz be, nyiss számlákat, aztán küldd el az e-mail címed, hogy elkezdődhessen a munka.
                              (De persze nem kötelező egymás idejét rabolnunk.)
                              https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

Jól meggondoltam.Nem tudom miért vetted támadásnak?Kérdeztem valamit, amire anyázással válaszolsz.
                                Ezek után letudja szűrni mindenki a közgazdász úr IQ szintjét legalább,ha már eredményt nem tud felmutatni.

Hozzászólás

Working...
                                X