Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dukascopy

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• 1:100-at emeli meg 1:200-ra. 1000 euro a belépő sales szerint.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      100 a belépő, nem?
      Ja láttam, 100,...nem vágom, az lehet nem ecn? Nekem sales 1000 eurot mondott..passz.

itt van a leverage:

http://www.dukascopy.com/plugins/cont.php?ref_id=199586

Hozzászólás

• Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ja láttam, 100,...nem vágom, az lehet nem ecn? Nekem sales 1000 eurot mondott..passz.

itt van a leverage:

http://www.dukascopy.com/plugins/cont.php?ref_id=199586
        Ez az ecn nem ecn érdekes téma.
        Mi is az ecn : "electronic communication network " namost régebben se postagalambbal küldtük el a megbízásainkat az MM számláknál.

Ez egy jól hangzó marketing fogás annak minden rejtett előnyével / hátrányával:
        admiral pro elvileg ecn viszont tetű lassú és a legtöbb stop durván félreteljesül.
        Itt milyen lesz az "ECN" meglátjuk.
        Reméljük hogy nem okoz nagy csalódást ha behozzák az mt4-et dukasék.

Van valaki aki tudja hogy néz ki az igazi bankközi piac? Az "igazi ECN?
        Olyan írjon aki tudja, aki hallotta ismerőstől, olvasta a neten az inkább ne
        Bankos treasury munkatársak előnyben

Hozzászólás

• Hmhm, nem tudom jól értelmeztem e, hogy Dukascopy eu-nál 100 USD-vel nyitható ECN számla... Nézzétek meg!

"Dukascopy Europe Forex trading service is optimized for professional trading activity. Deposit size is variable depending on the client profile. The minimum size of an initial deposit is 100 USD. "

"Do all the accounts have access to ECN Forex trading market?
          Yes, all the accounts have direct access to the ECN Forex trading market via SWFX - Swiss FX Marketplace."

Hoppá!

Hozzászólás

• Ja, és létezik, hogy lehet nyitni 0,01 lotot??

"The minimal acceptable order size is 1000 units of the primary currency or 1 unit for gold and 50 units for silver. There is no maximum lot size limitation, except available liquidity and marginal requirements."

Hozzászólás

• StuG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ja, és létezik, hogy lehet nyitni 0,01 lotot??

"The minimal acceptable order size is 1000 units of the primary currency or 1 unit for gold and 50 units for silver. There is no maximum lot size limitation, except available liquidity and marginal requirements."
              Igen, és a commission is azzal arányos.
              Így maga a tradelés nem drágább dukasnál sem.

Hozzászólás

Van valaki aki tudja hogy néz ki az igazi bankközi piac? Az "igazi ECN?
                Olyan írjon aki tudja, aki hallotta ismerőstől, olvasta a neten az inkább ne
                Bankos treasury munkatársak előnyben
                jelzed a szándékodat, és pár (tört)másodperc múlva kapsz ajánlatot a bankoktól?

Hozzászólás

Sziasztok! Ezt a kérdést több topikban is fel fogom tenni, úgyhogy sry, ha találkoztok vele még. A lényeg, hogy kb 1,5 éve foglalkozom a forexxel, és most elérkezett az idő, hogy egy "kisebb-nagyobb" összeget tegyek fel. Jelenleg Alparinál és Admiral Marketsnél van éles számlám. A pénzt, ami felteszek, Édesanyámtól fogom kapni. Szeretném tudni, hogy a pénz, amit kifizetnek, azt kinek a zsebéből fog kikerülni. A bankokéből, akikkel a bróker kapcsolatban áll, vagy a brókeréből. Úgy számoltam, hogy havi kb 1000 eurót tudnék összehozni, ami természetesen egyre emelkedne, ahogy növelem a tőkét/tétet. Ha mondjuk havi 2000 eurót csinálok minden hónapban, akkor mennyire reális, hogy nem fognak valahol valahogy elgáncsolni, és mia a garancia arra, hogy a pénzemet megkapom. Alparinál retail, Admiralnál pro számlám van. Alparit ajánlották megbízhatóbb cégnek, tőlük ugyan még nem utaltam vissza, viszont Admiralhoz nem mernék nagyobb pénzt feltenni, mert a weboldaluk sem valami uptodate, ami számomra azt jelentheti, hogy nem éri meg nekik időt/munkét már belefeccölni.

Célom a dukascopy, de oda 5000 euró kellene (nem svájci állampolgároknak) minimum.
                  Szóval Édesanyám pénzét semmiképpen nem akarom valami gliccs folytán elveszíteni.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat.
                  Heló

A Dukas remek cég, de amúgy meg az előbb felsoroltak is biztosan ki fognak fizetni. Akkor is ha ezer, akkor is ha 10 ezer pénzt akarsz kivenni. Néhánynál annyi van, hogy az eredetileg befizetett összeget (+valahány százalék) utalják vissza egy összegben, ill. csak olyan módon, arra a számlára ahonnan utaltál. Az alpari bárhová utal, csak te legyél a számla tulaja.
                  A nyereséged nem közvetlenül más ember-intézmény vesztesége. Ennél kicsit összetettebb. A nyereséged pusztán annyi hogy olcsóbban vettél és drágábban adtál el, de más eladóktól és vevőktől. Elképzelhető hogy az adott tranzakciót a brókered a saját ügyfél körén belül bonyolítja, vagy lehet hogy nagy bankok legjobb ajánlatai közül válogat. Igazából ez is másodlagos, ha ott és úgy teljesül a dolog ahogy te megnyomtad a gombot.

Amúgy - csak szemet szúrt, nem tartozik rám - havi ezer pénzt vagy többet tervezel keresni, de az alaptőkéd nem éri el a minimumként megadott 5000ret? A minimum havi 20% is elég sportos terv...

D.

Hozzászólás

• Delfin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Heló

A Dukas remek cég, de amúgy meg az előbb felsoroltak is biztosan ki fognak fizetni. Akkor is ha ezer, akkor is ha 10 ezer pénzt akarsz kivenni. Néhánynál annyi van, hogy az eredetileg befizetett összeget (+valahány százalék) utalják vissza egy összegben, ill. csak olyan módon, arra a számlára ahonnan utaltál. Az alpari bárhová utal, csak te legyél a számla tulaja.
                    A nyereséged nem közvetlenül más ember-intézmény vesztesége. Ennél kicsit összetettebb. A nyereséged pusztán annyi hogy olcsóbban vettél és drágábban adtál el, de más eladóktól és vevőktől. Elképzelhető hogy az adott tranzakciót a brókered a saját ügyfél körén belül bonyolítja, vagy lehet hogy nagy bankok legjobb ajánlatai közül válogat. Igazából ez is másodlagos, ha ott és úgy teljesül a dolog ahogy te megnyomtad a gombot.

Amúgy - csak szemet szúrt, nem tartozik rám - havi ezer pénzt vagy többet tervezel keresni, de az alaptőkéd nem éri el a minimumként megadott 5000ret? A minimum havi 20% is elég sportos terv...

D.
                    Szia!

Nagyon szépen köszönöm válaszod! Dukascopy eu-nál 100 usd-től lehet nyitni ecn számlát. Egyelőre Alparinál vagyok, még kicsit lamentálok + pár dolgot el kéne intéznem (pl új személyi, mert a régin nagyon szar az aláírásom). A havi 20% szerintem reális, az naponta kevesebb, mint 1%, 0,1 lottal kb 30 pip -adó (amit nem akarok elkerülni, mert úgy még hitelt is kapok majd, ha kell). 2000 eur-nál az első hónapban 400, a másodikban 480, a harmadikban 576, a negyedikben 691, ötödikben 829, a hatodikban 995. Köben persze manuálisan is növelgetem a tőkét, szóval ez az idő le fog csökkenni. Onnantól veszegetem ki azt, amire nekem szükségem van (havi kb 500eur). A célom, hogy elhúzhassak a munkahelyemről. Ezzel a céllal kezdtem el forexxel foglallkozni 1,5 évvel ezelőtt.

Hozzászólás

• És itt csak a napi 1%-nál kevesebbről beszélünk. Ha van időm vele többet foglalkozni, a 2-3% is van, hogy összejön. De legyen csak 2!!

Hozzászólás

• Egyébként mi a vémeéynetek az euró jövő májusi +-fél év bedőléséről szóló hírekről? Én gondolkozom, hogy lehet GBP-ben kéne számlát nyitnom...

Hozzászólás

Egyébként mi a vémeéynetek az euró jövő májusi +-fél év bedőléséről szóló hírekről? Én gondolkozom, hogy lehet GBP-ben kéne számlát nyitnom...
                          Az euróval kapcsolatban is érdemes tippelgetni /szerintem marad/ de rád nyugodtabban tennék egy nagyobb összeget, mégpedig arra hogy hasra esés lesz a vége.

Nagyon kezdő vagy még azokból ítélve, amiket írsz. Kevés az a másfél év.

Ettől függetlenül sok sikert és ne add fel ha most nem jön össze!

Hozzászólás

Az euróval kapcsolatban is érdemes tippelgetni /szerintem marad/ de rád nyugodtabban tennék egy nagyobb összeget, mégpedig arra hogy hasra esés lesz a vége.

Hát ha lehetne fogadni a számlájára én is Short-ra lennék!

Hozzászólás

Nem tudom miket írtam, de tegyél bátran Szerintem másfél év nem kevés. Az intenzitás a lényeg. És az, hogy van egy hónapok óta jól működö technika, amit btw egy másik topikban már leírtam.

Hozzászólás

Maradni lehet, hogy marad, a kérdés, hogy mennyit fog érni?

Ajánlom figyelmetekbe ezt a riportot
                                http://www.youtube.com/watch?v=iujC2FKhAbw

Bár lehet, hogy a fazon tök "hülye"...

Hozzászólás

Working...
                                X