Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dukascopy

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• StuG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugyan mért nem?
    mert ha végül mindenki ugyanabba az irányba áll, és ugyanarra vár, akkor sose fog megtörténni

ha mindenki pont ugyanott akar venni, akkor vajon kitől tudsz majd, ha nincs ott eladó?

Hozzászólás

• attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      mert ha végül mindenki ugyanabba az irányba áll, és ugyanarra vár, akkor sose fog megtörténni

ha mindenki pont ugyanott akar venni, akkor vajon kitől tudsz majd, ha nincs ott eladó?
      Van benne ráció. De akkor miért lehet mindenhol arról olvasni, hogy "önbeteljesítő"? Csak arra vagyok kíváncsi, hogy azokon a pontokon, ahol mindenki tuti eladna, miért tudnak eladni? Lehet, hogy egy sokkal magasabb idősíkon lévő chart szerint venni kellene?

Hozzászólás

Van benne ráció. De akkor miért lehet mindenhol arról olvasni, hogy "önbeteljesítő"? Csak arra vagyok kíváncsi, hogy azokon a pontokon, ahol mindenki tuti eladna, miért tudnak eladni? Lehet, hogy egy sokkal magasabb idősíkon lévő chart szerint venni kellene?
        Pontosan. Ezert van az, hogy mikor egyik TF-en eladsz a masikon eppen vhetnel es a vicc az egeszben, hogy mindketto lehet +-os

Hozzászólás

• attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Forexen azert nem egeszen igy van. Ne felejtsuk el, hogy azert ennek a piacnak az egyik fo mozgatorugoja az orszagok kozti kereskedelem, kolcsonzes stb...

Hozzászólás

Ugyan mért nem?
            Ha a piac tökéletes lenne, nem lehetne konzisztensen pénzt keresni spekulációval. Ha mégis meg lehet azt tenni, az azt jelenti, hogy kihasználsz egy piaci hibát. Ilyen piaci hibák lehetnek a trendek, támasztok, ellenállások, adott instrumentum áreltérései különböző piacokon, több instrumentum közötti ár ellentmondás, adott instrumentum különböző piacokon eltérő kamatozása, stb.
            Azzal, hogy a hibát kihasználod, és profitot termelsz, egyben javítod is az adott piaci hibát. Ha elegendő tőke áll rá az adott piaci hibára, akkor az eltűnik.

Ha alaposan ismered annak a piaci hibának a mechanikáját, amit ki akarsz használni, akkor rájöhetsz arra is, hogy miért fog megszűnni, ha sokan csinálják ugyanazt, vagy óriási összegekkel próbálod csinálni ugyanazt.

Hozzászólás

• Tudna valaki segíten abban, Dukascopy Eu MT4 oldal letöltéssel merre van? Nálam nem írja az MT4-et, amit eddig talátam

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Tudna valaki segíten abban, Dukascopy Eu MT4 oldal letöltéssel merre van? Nálam nem írja az MT4-et, amit eddig talátam
                http://www.dukascopy.com/europe/engl...alstation/#MT4

Third Party Bridge to MT4 Platform
                MetaTrader 4 is well known trading platform, appreciated by many users around the world. Dukascopy Bank SA does not provide a MT4 platform to access to Swiss Forex Marketplace (SWFX). However, customers are able to use a third party solution to connect the Swiss forex Marketplace (SWFX) to an MT4 environment (third party provider's MT4 bridge).

Vagyis közvetlenül nem fogsz tudni MT4-ről kereskedni.

Hozzászólás

• Köszi! Tudom, nem közvetlen, de megnézem, mit tud sebességben élesben. Úgy néz ki, az a jövő, hogy a Dukascopy saját platformját kell megtanulni

Hozzászólás

• a letöltést még mindig nem találom, csak az infokat

Hozzászólás

a letöltést még mindig nem találom, csak az infokat
                      Sajnos én csak ezt találom:
                      http://www.dukascopy.com/swiss/engli...jforex_bridge/

De ahogy olvasom, csak az MT4-ből signalok mennek át a másik platformra... Nem t'om jól olvasom e. Lehet érdemesebb megismerni a saját platformjukat.

Hozzászólás

a letöltést még mindig nem találom, csak az infokat
                        http://www.dukascopy.com/free_downloads/dc4setup.exe
                        Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• köszönöm! én is valami olyasmit olvasok, hogy az MT4-et még össze kell kapcsolni az ő felületükkel, letölteni hozzá a bridge filet, és csomó mindent beállítani

Hozzászólás

• Ha MT4en akarsz kereskedni annak + költsége van úgy tudom. A jávás platformjuk amúgy is ezerszer jobb. Ugyanúgy MQL4-ben is programozható.

D.

Hozzászólás

• Delfin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ha MT4en akarsz kereskedni annak + költsége van úgy tudom. A jávás platformjuk amúgy is ezerszer jobb. Ugyanúgy MQL4-ben is programozható.

D.
                              MT4-nek tenyleg van koltsege a szolgaltato fele, es nem is keves, korabban volt szo rola, erdemes nehany oldalt visszaolvasni. Javas platformjuk kivalo, de NEM programozhato MQL-ben, hanem JAVA-ban, apit biztositanak.

Hozzászólás

• már olvastam, hogy nem kevés költsége van, de valaki meg azt írta, nála pluszként jelentkezett az összeg. Hogy tisztán lássak, gondoltam, kipróbálom. Csak manuális kereskedés érdekel, semmi programozás

Hozzászólás

Working...
                                X