Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dukascopy

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nem talalom a spread illetve comission tablazatot. Tudna vki linkelni?

Hozzászólás

• barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem talalom a spread illetve comission tablazatot. Tudna vki linkelni?
      http://www.dukascopy.com/swiss/engli...ingCommissions

Spredre csak nem hivatalos van:

http://www.forexpros.com/brokers/com...dukascopy-demo

Meg persz az nem derül ki mekkora jutalékkal számoltak, mert az ugye a deposit/egyenleg/forgalom függő.

D.

Hozzászólás

• Koszonom, ezek megvoltak, csak azt gondoltam, hogy van vhol hivatalos leiras is

Hozzászólás

Koszonom, ezek megvoltak, csak azt gondoltam, hogy van vhol hivatalos leiras is
          Egy ECN bróker hogy adhatna hivatalos spread táblázatot?

Egyébként a linken szereplőhöz képest én ennél kisebb spreadeket szoktam látni, valahol 0.6 és 1.5 között szokott mozogni, az átlag 1.5 spread szerintem magas. De rá kell tolni egy spread rögzítő progit demóra, aztán pár nap után megnézni az eredményt. Persze plusz commission, de az számítható fix érték.

Hozzászólás

• Azert tobb ECN is kiteszi azt ahol kezdodnek a spreadjei, szvsz az ma mar elvarhato. Persze tudom, hogy az szinte sosem teljesul egyes helyeken, de van ahol igen.

Hozzászólás

• Mivel ECN a spread mérete végsősoron a likviditás biztosítókon múlik. A linkben valamennyi időre visszamenőleg tesztelték commission-nel együtt számolva. Ez azért pontatlan mert nem tudni mekkora az a commission.

Más:
              Nem szoktam hétvégén dolgozni, de most este a választási részeredmények miatt akarok. Ez általános hogy nincs online trade ilyenkor a Dukasnál, vagy a választások miatt van?
              Az Oanda pl. írt hogy felfüggesztik estére a kereskedést a nagy volatilitás miatt és réssel nyitnak éjjel, de a Dukasnál csak a szokásos "ezen a számon veszünk fel ordereket" szöveg van.

D

Hozzászólás

• Delfin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Mivel ECN a spread mérete végsősoron a likviditás biztosítókon múlik. A linkben valamennyi időre visszamenőleg tesztelték commission-nel együtt számolva. Ez azért pontatlan mert nem tudni mekkora az a commission.

Más:
                Nem szoktam hétvégén dolgozni, de most este a választási részeredmények miatt akarok. Ez általános hogy nincs online trade ilyenkor a Dukasnál, vagy a választások miatt van?
                Az Oanda pl. írt hogy felfüggesztik estére a kereskedést a nagy volatilitás miatt és réssel nyitnak éjjel, de a Dukasnál csak a szokásos "ezen a számon veszünk fel ordereket" szöveg van.

D
                Szvsz csak az miatt van, hogy jo ideig szo volt arrol, hogy ha az ellenzek nyer GO kilep az eurozonabol. Mara ezt mar megvaltoztattak, de mindenkepp nagy mozgasok varhatoak es sokan paraznak ettol.

Hozzászólás

Szvsz csak az miatt van, hogy jo ideig szo volt arrol, hogy ha az ellenzek nyer GO kilep az eurozonabol. Mara ezt mar megvaltoztattak, de mindenkepp nagy mozgasok varhatoak es sokan paraznak ettol.
                  Ez nem magyarázza. Az Oanda market maker, nyilván a túl nagy mozgás rosszul érintheti. De a Dukas a banközire közvetít, vagyis neki mindegy mi merre mekkorát mozog.

Mindegy. Amúgy is elég ellentmondásos adatok vannak hogy mennyi most az EURUSD árfolyam. A legtöbb helyen 1.2638, ahol pénteken zárt, az Oanda oldalán a live ratesnél 1.2978on mozog, ami nem tudom hogy hogy lehet, a Reutersnél pedig már lement 1.2537re.

Na mindegy, remélem mire Sydney nyit már lehet kereskedni.

Hozzászólás

• Delfin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Hétvégén Dukasnál sosincs kereskedés, ez most sem volt másképp.

"Most of the instruments are traded on a 24 hour basis without interruption, from market opening on Sunday, 21:00 GMT during Summer Time (22:00 GMT during Winter Time) untill market close on Friday, 21:00 GMT during Summer Time (22:00 GMT during Winter Time). "

Hozzászólás

• mql4 konvertálás jforex-be

Sziasztok!

Dukascopy-val kapcsolatban szeretném kérni a segtíségeteket egy eléggé tipikus problémával kapcsolatban.
                      Éppen a napokban állok át a Metatrader alapú kereskedésről JFOREX platformra, de az eddig használt mql4 alapú indikátoraimat a JFOREX platform konvertere át tudja ugyan java formátumra konvertálni, de a platform továbbra sem ismeri fel őket.
                      Ha esetleg valaki tudja a módját hogyan lehetne ezt a problémát megoldani, igen megöszönném, ha megosztaná velem/velünk.
                      Próbálkoztam google-ben levadászott mql4-jforex konverterekkel is de eddig eredmény nélkül.

Hozzászólás

• Microtrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Éppen a napokban állok át a Metatrader alapú kereskedésről JFOREX platformra, de az eddig használt mql4 alapú indikátoraimat a JFOREX platform konvertere át tudja ugyan java formátumra konvertálni, de a platform továbbra sem ismeri fel őket.
                        Indikátorral nem sokat próbálkoztam (nem jött össze), de robot konvertálásával jó pár napot eltöltöttem már. A végén arra jutottam, hogy egyszerűbb újraírni javaban, mint szenvedni vele. Csúnya lett a konvertált kód, és nem bírtam életre lehelni.

Nézz szét Dukascopy fórumokon, van külön indikátor fórum, hátha megírta már valaki, amit keresel.

Hozzászólás

• Köszi! megnézem a Dukascopy fórumokat, ha találok vmi használható info-t mindenképpen kiírom erre a fórumra is.

Hozzászólás

• Dukascopy éles számla

sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            5-10000 dollárral a Dukascopy megfelelő cég neked. Demo természetesen van, megbízhatóság számomra nem kérdés és a díjai is jók.
                            HJozsó, megkérdezhetem, hogy végülis melyik brókercégnél nyitottad meg éles számládat?

Dukascopy leírást a pénzvisszatérítéssel még kiegészíteném, ha megengeded...

Péter
                            Mi fizetünk Neked > Csökkentsd Kereskedési Költségeidet > Globe Gain Cashback

Hozzászólás

• Van valakinek konkrét tapasztalata a gyakorlatban, hogy melyik oldalon keresztül regisztrálva lehet visszakapni a dukas jutalékból?

És hogy adják vissza? Közvetlenül a dukasos számládra, vagy máshogy?

Hozzászólás

• Szűz demo számlára belépésnél miért kapom ezt a hibaüzenetet (minden platformon):

"Your account has been blocked and all opened positions closed. Please contact Support Desk."

Figyeli, hogy korábban erről az IP címről már volt egy demo számlám?

Hozzászólás

Working...
                                X