Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dukascopy

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Van egy cég, az IC Markets. Akartam náluk nyitni éles számlát, de előtte letöltöttem a demot és problémába akadtam. A kiválasztott devizapár AUD/USD. Az árfolyam legyen 1,35100 az egyszerűség kedvéért. Nyitnék új pozíciót mondjuk sima piacai vételt. Ekkor ezt látom a kijelzőn: Eladási ár: 1,35150, vételi ár 1,35160. Szóval a spread 1,0 pip ami rendben is lenne. De az eladási ár hogy lehet 5.0 pippel arrébb mint a tényleges árfolyam??????? Elméletileg ezt kellene látnom a kijelzőn: eladás:1,35100 és vétel 1,35110 ha a charton az árfolyam 1,35100. Most vagy én vagyok hülye, vagy itt valami nagyon nincs rendben. Előre is köszi a válaszokat.

Hozzászólás

• Még valami eszembe jutott. Néztem más cégek chartjait és az IC Markets-t. És az jött leh, hogy az ő egész chartjuk mintha 5.0 pippel lentebb lenne tolva mint bármelyik cégé, pl Dukas, Admiral, stb.... Csak az a fura hogy külföldi értékelőkön nagyon szép csillagokat kap! Vagy mindenki beépített lenne?

Hozzászólás

• Sziasztok!

Elnézést nem nagyon voltam itt így nem is reagáltam.Megbetegedtem de nagyon.Szóval most olvasom amiket írtatok.Lucem Ferre nagyon köszönöm a jó tanácsot.Valószínűleg akkor 1000-2000 dollárral nyitok számlát és azon próbálok meg profitot termelni.Admiral Markets lesz szerintem.És ha jól megy és lesz annyi tőke akkor átmegyek a Dukashoz.
        Delfin-nek!Köszi ,most kicsit megnyugtattál ,hogy azért nem totálisan a pénz elvételére törekednek a brókerek.Mert itt tényleg olyanokat olvastam ,hogy a hajam égnek állt.
        Szerintetek akkor az Admiral jó lesz?
        Értem úgy ,hogy nem lehúzósak?
        Köszönök minden tanácsot és infót!

Hozzászólás

• Barátkozok a Jforex platformmal, hááp, elég fura az MT4 után. Ha tudja valaki, honnan tölthetnék le rá valami kis scriptet vagy ilyesmit, amivel minden nyitott (és esetleg függő) pozíciót egyszerre be lehet zárni, az legyen olyan jó, és írja meg nekem!

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Barátkozok a Jforex platformmal, hááp, elég fura az MT4 után. Ha tudja valaki, honnan tölthetnék le rá valami kis scriptet vagy ilyesmit, amivel minden nyitott (és esetleg függő) pozíciót egyszerre be lehet zárni, az legyen olyan jó, és írja meg nekem!
            Talán itt találsz ilyesmiket:
            http://www.dukascopy.com/swiss/engli.../jforex/forum/
            Én nem ismerem, valaki majd jön, aki jobban belemélyedt.
            Amúgy pedig összes pozi kipipál (bal szélen) és így egyszerre lehet zárni (jobb egérgomb).

Jó barátkozást, jól kezelhető, barátságos platform, hamar bele lehet szokni!

Hozzászólás

• AngyalBandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Talán itt találsz ilyesmiket:
              http://www.dukascopy.com/swiss/engli.../jforex/forum/
              Én nem ismerem, valaki majd jön, aki jobban belemélyedt.
              Amúgy pedig összes pozi kipipál (bal szélen) és így egyszerre lehet zárni (jobb egérgomb).

Jó barátkozást, jól kezelhető, barátságos platform, hamar bele lehet szokni!
              A fórumot megtaláltam, délután már elkezdtem böngészni, de csak indikátorokat láttam eddig, azokat meg nem igazán használok

A mindet kijelöl és cancel viszont remekül működik, nagyon köszönöm!

Hozzászólás

• Ezt is megnézheted!
                MT4 bridge Dukára!

Hozzászólás

• Köszi, hallottam, hogy van MT4 Dukasékhoz, de az extra költségek miatt (bár nem túl sok, úgy rémlik) inkább kihagyom. Talán képes leszek megtanulni 1-2 hét alatt rendesen használni a Jforex platformot is

Hozzászólás

• Ez nem fizetős.))))

Hozzászólás

• http://sourceforge.net/projects/mt4dukabridge/

Hozzászólás

• Megnézem, köszi!

Hozzászólás

• Kérlek számolj be róla majd ,hogy milyen mert nekem nincsen Dukas számlám ,de azt mondják a commentekben aki használja,hogy jó műxik.

Hozzászólás

• Megnéztem. Mivel ha jól értem, nem Dukas gyártmány, nem merném kipróbálni élesben: ha valami hiba adódna a felület miatt, nem reklamálhatnék náluk, és ilyenért szeretnék bukni keveset sem...

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Megnéztem. Mivel ha jól értem, nem Dukas gyártmány, nem merném kipróbálni élesben: ha valami hiba adódna a felület miatt, nem reklamálhatnék náluk, és ilyenért szeretnék bukni keveset sem...
                              Hát akartam javasolni, h inkább hagyd ki...

Hozzászólás

• Sajnálom.Akkor ezzel nem segítettem.

Hozzászólás

Working...
                                X