Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dukascopy

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tiszteletre melto, a nöi nem elött meghajolni, azert az ST es pozimerethez en ezutan is matekot hasznalok

Hozzászólás

• Én tudnék ellenérveket felhozni, de nem teszem, mert nagyon kezdő vagyok még ebben a szakmában, és biztosan sok dolgot nem, vagy nem jól látok. Szóval inkább csendben maradok, hátha picit bölcsebbnek látszom majd

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Matekozni egy robot is tud. És mint tudjuk előbb v. utóbb minden robot elvérzik és csödbe megy. Még a legprofibb mindenféle mesterséges hálót használó is, hacsak.........
        nem venné figyelembe a külvilági eseményeket.
        Bár ha jobban bele gondolok mindenféle robot csak egy gép marad, függetlenül attól mit vesz figyelembe a külvilágból, és ahogy mondtad, előbb utób bizony így vagy úgy de minden gép elromlik külvilággal vagy anélkül.

Hozzászólás

• Átnéztem a Dukascopy honlapját, hogy mit kínálnak. A fórumokat is átolvastam, kb. 80%-ban elégedettek az ügyfelek. Teszteltem tegnap az árakat, 0,11 lotnál $1 commissiont fizettem + kb. 0,5 spread, így ott vagyok, mint mondjuk az Alparinál. Ehhez hozzájön a megbízhatóságuk, amit sokan dícsérnek. Az EU részlegnél lehet már kis számlákat is nyitni. Igaz, a kifizetésért vonnak le $20-nyi pénzt, de ha valaki nem havonta vesz ki kis összeget, akkor ez nem olyan zavaró.

Azt nem értem, miért nincs itt még mindenki? Miért választják a MM cégeket, akik jó eséllyel lehúzzák az ügyfeleket? Mi lehet a Dukascopy hátránya? Vagy csak a marketing hiánya, illetve a MM-ek aggresszív reklámhadjárata miatt mennek az új ügyfelek a MM cégekhez?

Hozzászólás

• Miért nem hord mindenki Nike cuccot? Miért nem vásárol mindenki a Tescoba? Miért nem jár mindenki night clubba amikor ott kevesebb a csajokon a ruha?

Hozzászólás

• A Nike jó, de nagyon drága, tehát nem mindenki engedheti meg magának. A Tesco olcsó, de gyengébb minőségű (általában), ezért sokan inkább nem vásárolnak ott (pl. sosem vennék ott nyers húst, inkább a piaci henteshez megyek, és a Technika márkájú tévét is kihagyom, inkább a kisebb LG/Samsung/Sony-t veszem). A night club is drága

A Dukas kb. annyiba kerül, amennyibe a legtöbb MM cég, és minőségi szolgáltatást nyújt, legalábbis ez derült ki számomra a fórumokból. Ha nagyobb kötéseket csinálok, vagy nagyobb számlával kezdek, akkor valószínű, hogy kikerül a kötésem a piacra. Ráadásul a cég háttere (svájci bank kapcsolat) is jó.

Ha a Nike cipőt annyiért adnák, mint amennyiért a Tesco-ban kapok egy kínait, akkor Nike-t vennék. Illetve elkezdenék gyanakodni, és keresni, hogy hol itt az átverés. Na ezért érdeklődök az esetleges hátrányokról, mert nem igazán találtam (nekem a nem MT4 platform nem hátrány).

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A Nike jó, de nagyon drága, tehát nem mindenki engedheti meg magának. A Tesco olcsó, de gyengébb minőségű (általában), ezért sokan inkább nem vásárolnak ott (pl. sosem vennék ott nyers húst, inkább a piaci henteshez megyek, és a Technika márkájú tévét is kihagyom, inkább a kisebb LG/Samsung/Sony-t veszem). A night club is drága

A Dukas kb. annyiba kerül, amennyibe a legtöbb MM cég, és minőségi szolgáltatást nyújt, legalábbis ez derült ki számomra a fórumokból. Ha nagyobb kötéseket csinálok, vagy nagyobb számlával kezdek, akkor valószínű, hogy kikerül a kötésem a piacra. Ráadásul a cég háttere (svájci bank kapcsolat) is jó.

Ha a Nike cipőt annyiért adnák, mint amennyiért a Tesco-ban kapok egy kínait, akkor Nike-t vennék. Illetve elkezdenék gyanakodni, és keresni, hogy hol itt az átverés. Na ezért érdeklődök az esetleges hátrányokról, mert nem igazán találtam (nekem a nem MT4 platform nem hátrány).

Orkati!! Üdvözöllek a csapatban!!! Örülök, h van még valaki néhányunkon kívül, aki nem ugrik be az ilyen market maker mindent adok csak nyissál számlát marketingnek.

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Miért nem hord mindenki Nike cuccot? Miért nem vásárol mindenki a Tescoba? Miért nem jár mindenki night clubba amikor ott kevesebb a csajokon a ruha?
                  OFF
                  A Nike cipőben izzad a lábam , a pólóik a mosásban szétmennek, így az Adidas mellet tettem le a voksom. Van több, mint 10 éves Adidas pólóm, és köszöni szépen, jól van. A szine és az anyagminősége is még az eredeti!
                  A Tescóban vásároljon, akinek nem fontos a minőség, csak az ár. Nekem csak a minőség fontos.
                  A night klubban kevés "feleségnekvalót" találni... Nekem nincs igényem ******okra.
                  /OFF

Eddig a TadawulFX-nél volt éles számlám, de egyelőre kivettem tőlük a pénzemet a körülöttük kialakult bizonytalanság (látszata) miatt.
                  Elkezdtem demózni a Ducasnál és számlát is fogok nyitni, ha kitapasztaltam a platformjukat rendesen.

Hozzászólás

• Egy bróker megitélése sok mindentől függhet. De a Dukától szülinapomra kaptam egy üdvözlő lapot. Csupán egy apró figyelmesség, de azért sok mindent elárul a cégről. Vagy nem ?.
                    willow

Hozzászólás

• Próbálgatta már valaki a Dukascopy Androidos felületét? Én pár napja vacakolok vele, de elég gáz... A chartot sokszor nem tölti be, ha mégis, elég homályosak a gyertyák és a beosztás számozása is.

Az Androidos MT4 felülettel semmi gondom, az gyors, szép, jól kezelhető. Azért elvártam volna egy hasonlót a Dukastól is. Így bajok lesznek, mert ha dolgozok, csak mobilon tudok ránézni a kereskedésre, ez így meg nem lesz jó. Még megnézem majd, hogy az MT4-gyel be lehet-e lépni a Dukashoz, de attól tartok, hogy nem fog működni.
                      A végén még emiatt kell mennem az IronFX-hez?!?

Hozzászólás

• Kedves Orkati!

Nagyon úgy néz ki ,hogy az Ironnal sincsen semmi gond.Én is Dukát nézegettem de a kereskedési felület ugyebár.Valószínűleg nekem is Iron vagy BMFN lesz.BMFN nagyon szimpi kérj tőlük egy infót miket ajánlanak!Az az érdekes,hogy a fórumon az ő szekciójukba nem ír senki.Tehát semmi éles tapasztalat.Pedig nagyon jónak tűnik a cég.

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves Orkati!

Nagyon úgy néz ki ,hogy az Ironnal sincsen semmi gond.Én is Dukát nézegettem de a kereskedési felület ugyebár.Valószínűleg nekem is Iron vagy BMFN lesz.BMFN nagyon szimpi kérj tőlük egy infót miket ajánlanak!Az az érdekes,hogy a fórumon az ő szekciójukba nem ír senki.Tehát semmi éles tapasztalat.Pedig nagyon jónak tűnik a cég.
                          valószínűleg azért nincsenek a fórumon, mert kereskednek. És nem a sebeiket nyalogatják.

Hozzászólás

• Oh Joe ,hogy beletaláltál te.)

Hozzászólás

• Nekem a JForex tetszik, nagyon jónak találom a beépített kis kütyüjeivel. De az Androidos felület, na az gáz. kettő is van nekik. Az egyikkel belépni sem lehet, soha sem sikerült, a másikkal be lehetett egy darabig, de aztán nem töltötte be a grafikont, aztán már belépni sem engedett. Pedig nekem a telefon lesz az egyetlen lehetőségem a pozíció figyelésére.

BMFN nagyon nyomul, majd utánanézek.
                              IronFX-ről már többet is tudunk, mint szeretnénk, az a topic prögö ezerrel De az is egy lehetőség.
                              Nekem XTB birizgálja a fantáziámat, tetszik, hogy HUF számlám is lehet

Hozzászólás

• BMNF-nél is lehet HUF számlád!Tegnap beszéltem velük!

Hozzászólás

Working...
                                X