Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dukascopy

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Nagyon úgy néz ki ,hogy az Ironnal sincsen semmi gond.Én is Dukát nézegettem de a kereskedési felület ugyebár.Valószínűleg nekem is Iron vagy BMFN lesz.BMFN nagyon szimpi kérj tőlük egy infót miket ajánlanak!Az az érdekes,hogy a fórumon az ő szekciójukba nem ír senki.Tehát semmi éles tapasztalat.Pedig nagyon jónak tűnik a cég."

mitől olyan jó a BMFN?
    sok cégnél tradeltem már, itt engednek pénzt keresni... nincsenek re-quote-ok, nem mennek el a stopjaimért és ott zárnak ahol én "kérem". Gyors a platformjuk, 20 lotos pozikat simán nyeli. Spreadek egész jók főleg a Londoni session-ben. Viszont nincs egy k_rva magyar honlapjuk. Ja és a bónuszuk csak 30 napra szól és csak akkor tarthatja meg valaki, ha letrédeli az előírt lot mennyiséget. Bár engem nem érdekel a bónusz... Röviden ez a tapasztalatom.

Hozzászólás

• Microtrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Köszi, ezt ismertem, van esetleg ezzel a progival tapasztalatod? mert ugye ezért fizetni kell és egyelőre semmi info nincs róla mennyire megbízható, és nem akartam beleugrani, inkább először végignézek mindenfórumot, hátha van olyan amilyet sokan használnak és mindenkinek OK.
      Szia Micro!

Nem, nincsen tapasztalatom a programmal és ahogy nézem valóban fizetni kell érte ott ,azon az oldalon.Valószínűleg sima letölthető Breakeven progi nem létezik jforexre.Bár ne legyen igazam!

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szia Micro!

Nem, nincsen tapasztalatom a programmal és ahogy nézem valóban fizetni kell érte ott ,azon az oldalon.Valószínűleg sima letölthető Breakeven progi nem létezik jforexre.Bár ne legyen igazam!
        Igen könnyen lehet, hogy így van, de azért még próbálkozom, ha netán találok vmi hasznosat kiírom majd ide is.

Hozzászólás

• A Dukascopy nem drága egy kicsit?

Egy MM brókernél (direkt nem írom, hogy melyiknél, nehogy Iron Zoltán nyeregben érezze magát ) nyerek 30 pipet 0,39lottal, ott a költség a spread, 1,6 volt asszem, a nyereség $117.
          A Dukasnál nyitott ugyan ezen pozíció (buy stop) csúszott egyetlen pontot, 30 pip helyett 29,9 lett. Így a nyereség $116.61. A spread 0,6 pip volt, viszont levontak $3,58 commissiont, így a tiszta profit csak $113,03.
          A különbség $3.97.

Volt egy-egy veszteséges üzlet is 0,13 lottal, egyformára beállított SL-al.
          -$78-t buktam a MM-nél.
          A Dukasnál -$78.65 lett, majd jött rá $1.19 commission, így a vége -$79.84 lett.
          A különbség $1.84.

A két üzleten tehát a MM-nél nyertem $39-et, míg a Dukasnál $33.19-et, ami azért tetemes, $5.81 különbség a MM javára. És ez csak két üzlet összesen 0,52 lotnyi kötés! Ha naponta lezavarok egy ilyen fordulót, egy hónapban 20 napra $116,2 lesz a különbség a MM javára!

Szerintetek nem sok ez?

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A Dukascopy nem drága egy kicsit?

Egy MM brókernél (direkt nem írom, hogy melyiknél, nehogy Iron Zoltán nyeregben érezze magát ) nyerek 30 pipet 0,39lottal, ott a költség a spread, 1,6 volt asszem, a nyereség $117.
            A Dukasnál nyitott ugyan ezen pozíció (buy stop) csúszott egyetlen pontot, 30 pip helyett 29,9 lett. Így a nyereség $116.61. A spread 0,6 pip volt, viszont levontak $3,58 commissiont, így a tiszta profit csak $113,03.
            A különbség $3.97.

-$78-t buktam a MM-nél.
            A Dukasnál -$78.65 lett, majd jött rá $1.19 commission, így a vége -$79.84 lett.
            A különbség $1.84.

A két üzleten tehát a MM-nél nyertem $39-et, míg a Dukasnál $33.19-et, ami azért tetemes, $5.81 különbség a MM javára. És ez csak két üzlet összesen 0,52 lotnyi kötés! Ha naponta lezavarok egy ilyen fordulót, egy hónapban 20 napra $116,2 lesz a különbség a MM javára!

Szerintetek nem sok ez?
            Szia Orkati!
            Ez milyen devizapár volt?

Hozzászólás

• EURUSD-n kereskedtem.

Hozzászólás

A Dukascopy nem drága egy kicsit?

A különbség $3.97.

-$78-t buktam a MM-nél.
                A különbség $1.84.

Szerintetek nem sok ez?
                Szia Orkati!
                Ha jól számoltam akkor 0,9 pipnek felel meg a a commissio jelenlegi árfolyam esetén ha EUR/USD-vel kereskedtél.

Hozzászólás

• Ez jónak is tűnik, de akkor két-két pontosan ugyan olyan üzleten hogyan kereshettem $5.81-al kevesebbet?

Hozzászólás

Ez jónak is tűnik, de akkor két-két pontosan ugyan olyan üzleten hogyan kereshettem $5.81-al kevesebbet?
                    Ez egy nagyon érdekes dolog hazamegyek, és nyitok egy pozíciót Amúgy azon gondolkoztam, hogy itt nyitok számlát, mármint az europenál vagy van még egy másik cég is, de az megint egy másik platform és még tanulni kell De a kondíciói számomra a legjobbak, aztán élesbe majd kiderül.

Hozzászólás

• Ma is két kereskedésem volt.

A MM brókernél 1.8 pip spread, 0.13 lot, TP 30 pip, ez $39-t hozott.
                      A Dukas-nál ugyan ekkor nyitott pozíció 0.8-as spread, TP 30 (a pozi 1 pontot csúszott most az én javamra, 30.1 pipnél teljesült), így a nyereség $39.13 lett. Ehhez jött a commisssion, -$1.2, tehát a tényleges nyereség $37.93.

Nyitottam egy-egy direkt veszteségre hajtó pozíciót is, sikerült
                      SL 5 pip, 0,39 lot.
                      MM-nél 1.4 spread, veszteség $-19.5.
                      Dukas 0.5 spread, veszteség -$19.5, commission -$3,64, azaz a tényleges bukta -$23.14.

A két üzleten a MM-nél $19,5 volt a nyereség, a Dukasnál a nyereség $14,79 lett, a különbség $4,71 dollár, azaz ennyivel kerestem kevesebbet a Dukasnál.
                      A spread különbség miatt lehet ez valamivel kevesebb, de ezt nem tudom kiszámolni

Ha a tegnapi -$5.81-t nézem, meg a mait, és beleveszem a spread-et, mondjuk, hogy naponta $4-al kevesebbet kapok meg a svájci brókernél. Az havi kb. $100, évente kb. $1200! Ráadásul ez nem ennyi, hanem több, mert amit nem kapok meg, azt ugye nem lehet kamatos kamatoztatni a további nyereségekkel, ráadásul ahogy növekszik a tőke, nő a megnyitott pozíciók mérete is.

Ezt továbbra is meglehetősen soknak találom. A Dukasnál, vagy hasonló commission fizetős brókernél kereskedők mit szólnak ehhez? Ti nem sokalljátok?
                      Ha valamit benéztem, akkor megköszönném, ha kijavítana egy hozzáértő

Hozzászólás

• Ahogy gondolkozom, azt hiszem, mégiscsak a Dukas lesz a befutó. Tény, hogy drága, de egyszerűen nem találtam sehol olyan fórumot, ahol leszólták volna. Nincs olyan hozzászólás, ami megbízhatatlanságra, csalásra utalna. Ha tud valaki ilyet, kérem ossza meg velem!
                        A megbízhatóság számomra a legfontosabb. Lehet, hogy kevesebbet keresek, de ha egyéb módszerekkel nem próbálják a pénzemet lenyúlni, akkor elfogadom, hogy ez az ára. Mert a MM is elveheti ezt a pénzt, meg még többet is, csak nem tiszta módon. Azt hiszem, ennyit meg fog érni a nyugalmam.

Jó lenne még talán az LMAX is, de ott nagyon drága a beugró, esetleg a BMFN is, de sajnos nekem kevés a tőkeáttét (a Dukasnál is 1:200, de itt a hedgelést jobban támogatják marginügyileg).

Magamban elbeszélgetek itt, bocs mindenkitől, de rá kelett magamat vezetnem a helyes megoldásra

Hozzászólás

Ahogy gondolkozom, azt hiszem, mégiscsak a Dukas lesz a befutó. Tény, hogy drága, de egyszerűen nem találtam sehol olyan fórumot, ahol leszólták volna. Nincs olyan hozzászólás, ami megbízhatatlanságra, csalásra utalna. Ha tud valaki ilyet, kérem ossza meg velem!
                          A megbízhatóság számomra a legfontosabb. Lehet, hogy kevesebbet keresek, de ha egyéb módszerekkel nem próbálják a pénzemet lenyúlni, akkor elfogadom, hogy ez az ára. Mert a MM is elveheti ezt a pénzt, meg még többet is, csak nem tiszta módon. Azt hiszem, ennyit meg fog érni a nyugalmam.

Jó lenne még talán az LMAX is, de ott nagyon drága a beugró, esetleg a BMFN is, de sajnos nekem kevés a tőkeáttét (a Dukasnál is 1:200, de itt a hedgelést jobban támogatják marginügyileg).

Magamban elbeszélgetek itt, bocs mindenkitől, de rá kelett magamat vezetnem a helyes megoldásra
                          Semmi gond!

Hozzászólás

Ahogy gondolkozom, azt hiszem, mégiscsak a Dukas lesz a befutó. Tény, hogy drága, de egyszerűen nem találtam sehol olyan fórumot, ahol leszólták volna. Nincs olyan hozzászólás, ami megbízhatatlanságra, csalásra utalna. Ha tud valaki ilyet, kérem ossza meg velem!

Nézd a pozitív oldalát. Legalább egyetértetek.
                            Fontos a pozitív megerősítés.

Hozzászólás

Ma is két kereskedésem volt.

A MM brókernél 1.8 pip spread, 0.13 lot, TP 30 pip, ez $39-t hozott.
                              A Dukas-nál ugyan ekkor nyitott pozíció 0.8-as spread, TP 30 (a pozi 1 pontot csúszott most az én javamra, 30.1 pipnél teljesült), így a nyereség $39.13 lett. Ehhez jött a commisssion, -$1.2, tehát a tényleges nyereség $37.93.

Nyitottam egy-egy direkt veszteségre hajtó pozíciót is, sikerült
                              SL 5 pip, 0,39 lot.
                              MM-nél 1.4 spread, veszteség $-19.5.
                              Dukas 0.5 spread, veszteség -$19.5, commission -$3,64, azaz a tényleges bukta -$23.14.

A két üzleten a MM-nél $19,5 volt a nyereség, a Dukasnál a nyereség $14,79 lett, a különbség $4,71 dollár, azaz ennyivel kerestem kevesebbet a Dukasnál.
                              A spread különbség miatt lehet ez valamivel kevesebb, de ezt nem tudom kiszámolni

Ha a tegnapi -$5.81-t nézem, meg a mait, és beleveszem a spread-et, mondjuk, hogy naponta $4-al kevesebbet kapok meg a svájci brókernél. Az havi kb. $100, évente kb. $1200! Ráadásul ez nem ennyi, hanem több, mert amit nem kapok meg, azt ugye nem lehet kamatos kamatoztatni a további nyereségekkel, ráadásul ahogy növekszik a tőke, nő a megnyitott pozíciók mérete is.

Ezt továbbra is meglehetősen soknak találom. A Dukasnál, vagy hasonló commission fizetős brókernél kereskedők mit szólnak ehhez? Ti nem sokalljátok?
                              Ha valamit benéztem, akkor megköszönném, ha kijavítana egy hozzáértő
                              A Dukascopynál valóban magas a comission, de olyan magas szintű techonológia háttérrel rendelkeznek a kereskedés lebonyolításához ami a legtöbb brokernél egyszerűen álom, megvalósíthatatlan.
                              Elsősorban ennek köszönhető szvsz, hogy náluk lehet "normálisan" kerskedni és olyan percizitással dolgoznak amilyet azért kevés broker tud produkálni.
                              Ezt a minőséget meg kell fizetni. SZvsz azért a színvonalért amit kínálnak ennyi comission még mindig nem olyan sok.

Ezenkívül én úgy vagyok vele hogy inkább comossion-t fizetnék, amivel lehet előre tervezni, mint a letüskézett stopjaim utáni bukókat.

Hozzászólás

• Nézegetem a honlapot, vannak érdekességek. A regisztrációnál be kell írnom a foglalkozásomat, a munkáltatóm nevét, címét, tevékenységi körét, és hasonló jókat.
                                A BMFN meg számlakivonatot kér, amin látható, hogy mennyi pénz van a számlán, milyen tranzakciók történtek, mennyi jött be, mennyi ment ki...
                                Ez biztos valami vicc...

Hozzászólás

Working...
                                X