Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dukascopy

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megnyitod a jforex platformot. Ha jól emlékszem a fenti sávban, a bal felső részen a lenyiló ablakban van a portfólió, a napi report, meg a többi. Itt mindent megtudsz nézni.
    Azt tudom, hol lehet hozzáférni az adatokhoz, csak számomra nem logikus, hogy mi alapján csoportosítja az egyes pozíciókat. Nem időrendben, nem trade ID szerint. Még nem találtam benne logikát.

Le tudok tölteni kétféle statisztikát.

Az egyik pozícióra bontva.Ez nagyon jó lenne, mert egy sorban szerepel minden releváns információ. DE! Az időpont+dátum adattal a magyar Excel nem tud mit kezdeni, azt külön reszelni kéne. ÉS! Csak egyben tudom leszedni egy adott periódus összes poziját. Ami jó lenne, csakhogy számomra értehetetlen logikában rendezi el őket.

A másik az egyes tradekre lebontva. Ez külön sorban tünteti föl a belépés és a kilépés folyamatát. Sokkal bonyolultabb. VISZONT! az Excel könnyebben megeszi, és tudom szűrni az egyes pozíciókat.

De, akárhogy is kell egy külön Excel tábla, mert nincs a JForexen egy ablak, ahol nyomon tudom követni, hogy áll a számlám, és mit műveltem vele eddig.

Vagy, legalább is, még nem találtam meg. :-)

Hozzászólás

• Pilotfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Azt tudom, hol lehet hozzáférni az adatokhoz, csak számomra nem logikus, hogy mi alapján csoportosítja az egyes pozíciókat. Nem időrendben, nem trade ID szerint. Még nem találtam benne logikát.

Le tudok tölteni kétféle statisztikát.

Az egyik pozícióra bontva.Ez nagyon jó lenne, mert egy sorban szerepel minden releváns információ. DE! Az időpont+dátum adattal a magyar Excel nem tud mit kezdeni, azt külön reszelni kéne. ÉS! Csak egyben tudom leszedni egy adott periódus összes poziját. Ami jó lenne, csakhogy számomra értehetetlen logikában rendezi el őket.

A másik az egyes tradekre lebontva. Ez külön sorban tünteti föl a belépés és a kilépés folyamatát. Sokkal bonyolultabb. VISZONT! az Excel könnyebben megeszi, és tudom szűrni az egyes pozíciókat.

De, akárhogy is kell egy külön Excel tábla, mert nincs a JForexen egy ablak, ahol nyomon tudom követni, hogy áll a számlám, és mit műveltem vele eddig.

Vagy, legalább is, még nem találtam meg. :-)
      Ebben nem tudok segiteni.
      willow

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem jött be, még ülnek rajta egy kicsit
        Passz!
        Feladástól számított 3. munkanapon jelenik meg.
        Másoknál is ennyi volt.
        Igaz az swiss, nem eur.

Hozzászólás

Sziasztok!

A Dukasnál, még nem is igazán értem, hogy mi alapján csoportosítja a megbízásokat. Amellett, hogy többféle formátumban tudok letölteni adatokat, de csak „csv”-ben.

Aztán végig olvasván ezt a topikot, láttam, hogy másoknak is akad vele problémája.

Na mármost Én faragtam magamnak egy Excel táblát a Dukastól letölthető „report” fájlok feldolgozására. Szerencsére az alapjai már megvoltak még a BUX határidős időkből, így csak kicsit igazítani kellett rajta.

Ha még aktuális Nektek a kérdés, szívesen elküldöm.

Ha, esetleg Ti tudnátok, már létező megoldást a tradek nyomon követésére, szívesen megköszönném, ha elárulnátok!
          Én megköszönném!
          Engem is érdekelne olyan számlatörténet, ami pipekben (is) mutatja a végeredményt, ahol jól nyomon követhető a kereskedés és ne csak összegeket mutasson, plusz grafikon.

Hozzászólás

• AngyalBandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Én megköszönném!
            Engem is érdekelne olyan számlatörténet, ami pipekben (is) mutatja a végeredményt, ahol jól nyomon követhető a kereskedés és ne csak összegeket mutasson, plusz grafikon.
            Kérnék egy kis időt.
            Azt hittem, kenem már a témát, de kiderült, hogy még vannak fekete lyukak az ismereteimben.

Hozzászólás

• AngyalBandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Passz!
              Feladástól számított 3. munkanapon jelenik meg.
              Másoknál is ennyi volt.
              Igaz az swiss, nem eur.
              Ma reggel írtam egy levelet a magyar kontaktnak, Néveri Árpádnak, de csak automata levél jött, hogy házon kívül van holnapig. Írtam a helyettesítőnek is egy mailt igencsak tört angolsággal, hogy mi a fukin van a számlámmal
              Két óra múlva jött a válasz, hogy már aktiválták is, és valóban, sikerült beüzemelni

Azt nem tudom, hogy ha nem írok levelet, akkor is megcsinálják-e ma a számlát, vagy ülnek még rajta. De mindegy, a lényeg, hogy végre kész van minden, kezdődhet a mulatság

Hozzászólás

• Akkor csapj a lovak köze es sok pipet!!

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Akkor csapj a lovak köze es sok pipet!!
                  Köszi szépen!
                  Mikor hazajöttem vacakoltam vele kicsit, +1.07% a mai profit
                  Tény, hogy még szokni kell kicsit, hogy igazi pénzt nyerhetek vagy veszthetek: túl hamar zártam, +2% is meglett volna, ami a célár volt... De majd edződök

Hozzászólás

Köszi szépen!
                    Mikor hazajöttem vacakoltam vele kicsit, +1.07% a mai profit
                    Tény, hogy még szokni kell kicsit, hogy igazi pénzt nyerhetek vagy veszthetek: túl hamar zártam, +2% is meglett volna, ami a célár volt... De majd edződök

Gratula orkati!

Az EU-s Dukasnak is Néveri Árpád a kontaktja?

Megkérdezhetem, hogy mennyi ideig demóztál, mielőtt megnyitottad az éles számládat?

Miért választottad az EU-s Dukast és nem a Svájcit?
                    Mi az előnye?

Hozzászólás

Gratula orkati!

Megkérdezhetem, hogy mennyi ideig demóztál, mielőtt megnyitottad az éles számládat?

Mi az előnye?
                      Az EU-s Dukánál már kis összeggel, és könnyen lehet számlát nyitni, mig a svájcinál 5000 dollár a minimum összeg, és nem annyira egyszerű a számlanyitás.A két cég nem egészen ugyan az. Az eu-s a svájci leányvállalata.Én igy tudom. Ha nem igaz cáfoljatok meg.
                      willow

Hozzászólás

Gratula orkati!

Mi az előnye?
                        Köszi

Igen, ahogy látom, a régiós kontaktok ugyan azok, azaz a magyar kapcsolat az a swissnél és az eunál is ugyan az.

A JForex demózást nem vittem túlzásba... Nem tudom pontosan, kb. 2 hónap lehetett. Rögtön megtetszett, tényleg pengeéles rendszer, gyors és pontos. A beépített kütyük is jópofák, mint a pattern figyelők és hasonlók, igaz, nem nagyon használok ilyesmit De jó hogy van, mert még szükség lehet rájuk.
                        Ami kicsit nehezebb ügy, hogy sok hasznos dolog viszont nincs hozzá, ami a MT4-hez van. Pl. nincs kockázat számoló, mint a ForexRiska vagy RiskRewardRatio, ami kicsit fájó pont.

Egyetlen oka van, hogy az EU-t választottam: nem volt $5000-om a számlanyitáshoz $100-tól lehet számlát nyitni és 1:300-as tőkeáttét is van már.
                        Ennyi az "előnye". De amint összejön az $5000, szerintem átváltok a swiss-re, azért mégiscsak jobb érzés, ha nem lettországi, hanem svájci brokinál van a pénz, nem?

Hozzászólás

Köszi

Igen, ahogy látom, a régiós kontaktok ugyan azok, azaz a magyar kapcsolat az a swissnél és az eunál is ugyan az.

A JForex demózást nem vittem túlzásba... Nem tudom pontosan, kb. 2 hónap lehetett. Rögtön megtetszett, tényleg pengeéles rendszer, gyors és pontos. A beépített kütyük is jópofák, mint a pattern figyelők és hasonlók, igaz, nem nagyon használok ilyesmit De jó hogy van, mert még szükség lehet rájuk.
                          Ami kicsit nehezebb ügy, hogy sok hasznos dolog viszont nincs hozzá, ami a MT4-hez van. Pl. nincs kockázat számoló, mint a ForexRiska vagy RiskRewardRatio, ami kicsit fájó pont.

Egyetlen oka van, hogy az EU-t választottam: nem volt $5000-om a számlanyitáshoz $100-tól lehet számlát nyitni és 1:300-as tőkeáttét is van már.
                          Ennyi az "előnye". De amint összejön az $5000, szerintem átváltok a swiss-re, azért mégiscsak jobb érzés, ha nem lettországi, hanem svájci brokinál van a pénz, nem?
                          orkati és willow!
                          Köszi a válaszokat!

Hozzászólás

• Ajjajj!

Elképzelhető, hogy nem tudok bejelentkezni a JForexre?
                            A webtrader működik, se a jforex, se a java nem jelentkezik be.

Már letöltöttem őket újra, kikapcsoltam a vírusírtót is.

Tapasztaltatok hasonlót?

Hozzászólás

Ajjajj!

Elképzelhető, hogy nem tudok bejelentkezni a JForexre?
                              A webtrader működik, se a jforex, se a java nem jelentkezik be.

Már letöltöttem őket újra, kikapcsoltam a vírusírtót is.

Tapasztaltatok hasonlót?
                              Igen, sokszor. Ez az egy hibája van. A megoldás a következő. Belépsz a Duka honlapjára. Rákattintasz az Jforex live start-ra. Gondolom eddig is igy csináltad. Ekkor csinál egy mentést egy jnlp kiterjesztésű jforex nevű kis ikont. Nekem a számitógép-felhasználók-xxxxxx-letöltések mappába. Erre rákattintasz, és voalá már bent is vagy. Mindig az utolsó mentéssel tudsz belépni. Nálam igy működik.
                              willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Igen, sokszor. Ez az egy hibája van. A megoldás a következő. Belépsz a Duka honlapjára. Rákattintasz az Jforex live start-ra. Gondolom eddig is igy csináltad. Ekkor csinál egy mentést egy jnlp kiterjesztésű jforex nevű kis ikont. Nekem a számitógép-felhasználók-xxxxxx-letöltések mappába. Erre rákattintasz, és voalá már bent is vagy. Mindig az utolsó mentéssel tudsz belépni. Nálam igy működik.
                                Ezt már sajna megcsináltam a demo oldalon, de semmi eredmény
                                "Connecting to Dukascopy Bank Platform..."
                                Ezt írja ki, de nem connectingel.

Hozzászólás

Working...
                                X