Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dukascopy

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Pilotfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt már sajna megcsináltam a demo oldalon, de semmi eredmény
    "Connecting to Dukascopy Bank Platform..."
    Ezt írja ki, de nem connectingel.
    Lehet, hogy a hétvége miatt ilyen perpillanat.
    Éles most is ok.

Hozzászólás

• AngyalBandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Lehet, hogy a hétvége miatt ilyen perpillanat.
      Éles most is ok.
      Köszönöm a segítséget!
      Őszintén szólva, még 14:15-ig él az előző demóm is és már megnyitottam az újat is. Remélem ez jelent neki problémát.
      Hamarosan kiderül!

Mindannyiunk tanulságára.

Hozzászólás

• Végül működik, de nem jöttem rá mitől. :-/
        Még a régi számlám is él, így úgy néz ki nem órára mérik az időt!

Hozzászólás

• Na!
          Csak, hogy ne maradjon tanulság nélkül ez az eset, leírom, hogy tegnap este azért írtam egy üzenetet a Dukascopy chat-en keresztül, amiben leírtam a tüneteket.

Nem vártam reakciót, de ma reggel ránéztem és ott volt a válasz üzenet, amiben megírták, hogy technikai probléma merült föl és "elnézést a kellemetlenésgekért."

Ez mindenképpen jó jel!

Hozzászólás

• Pilotfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Na!
            Csak, hogy ne maradjon tanulság nélkül ez az eset, leírom, hogy tegnap este azért írtam egy üzenetet a Dukascopy chat-en keresztül, amiben leírtam a tüneteket.

Nem vártam reakciót, de ma reggel ránéztem és ott volt a válasz üzenet, amiben megírták, hogy technikai probléma merült föl és "elnézést a kellemetlenésgekért."

Ez mindenképpen jó jel!
            szerintem is
            willow

Hozzászólás

• Tudja esetleg valaki, hogy a JForex-es felületen a követő stop használatakor bekapcsolva kell hagyni a gépet és futtatni a platformot, vagy ez szerver oldali követő stop, és működik akkor is, ha nincs nálam bekapcsolva a számítógép?

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Tudja esetleg valaki, hogy a JForex-es felületen a követő stop használatakor bekapcsolva kell hagyni a gépet és futtatni a platformot, vagy ez szerver oldali követő stop, és működik akkor is, ha nincs nálam bekapcsolva a számítógép?
                Kipróbáltam és nem kell, hogy be legyen kapcsolva a számítógép, a beállított követő stop szépen megy az ár után. A legkisebb követési lépés 10 pip lehet, ez mondjuk érdekes, nem bánnám, ha lenne 1 pipes is.

Hozzászólás

• Szia orkati!
                  Hogy megy a kereskedés az élő számlán? Milyen kereskedési időszakokba kereskedsz? Meg vagy elégedve a Dukascopy-val?

Hozzászólás

• A lényeg maradt le
                    A honlapjukon lévő átlag spreadekhez képest mennyire vannak elrugaszkodások? pl eur/usd esetén 0,53 európai szecesszióban előfordul 2 spread?

Hozzászólás

• Köszönöm kérdésedet, megyeget, megyeget, több (bár most inkább) kevesebb sikerrel Nem vagyok még profi, csak szaglászom az éles kereskedést, szokom a vele járó izgalmakat

Egyelőre keresem a megfelelő időszakot. Mivel két műszakban dolgozom, így lehetne olyan, hogy egyik héten délelőtt 8-12-ig, másik héten délután 15-18-ig kereskedek, de nem igazán tudok koncentrálni a család miatt. Szóval erősen gondolkozom, hogy áttérek a napi garfikonra, azt meg tudom nézni nyugodtan este. Esetleg a 4 órásra, és azt is naponta 2-3 alkalommal elég lenne megnézni.

A DukascopyEU-val eddig maximálisan elégedett vagyok. Az éles számla éppen úgy viselkedik, mint a demo, gyors, a slippage nem jelentős. Igaz, egyszer belefutottam egy nagyobb csúszásba, amikor jött egy hír, aminek a rosszabbik oldalán álltam, a stoppom pedig elcsúszott kb. 3 pipet, ha jól emlékszem, de nem szokott többet csúszni 0.1-0.2-nél.

A spread EURUSD-n általában 0.4-0.6 között van, egyszer láttam horribilis 0.8-at, sőt 1.1-et is hírek idején, de nem jellemző. Ahogy én látom, a többi spread is jól adja a honlapon feltüntetett átlagot.

Hozzászólás

• Szia!
                        Köszönöm a gyors és pontos válaszaidat!
                        További sok sikert kívánok!

Hozzászólás

• kriszhor2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A lényeg maradt le
                          A honlapjukon lévő átlag spreadekhez képest mennyire vannak elrugaszkodások? pl eur/usd esetén 0,53 európai szecesszióban előfordul 2 spread?
                          Szélsőségesen nagy spread tágítást eddig csak hétvégi zárás/nyitásnál láttam, ott viszont rendszeresen.

Hozzászólás

• Bemutatkozás

Kedves Fórumozók!

Néveri Árpád vagyok a Dukascopy képviseletében. Feltett szándékunk, hogy a jövőben a cégcsoporttal kapcsolatos híreket, új fejlesztéseket ne csak honlapunkon angol nyelven, hanem közvetlenebb módon itt is elérhetővé tegyük. Természetesen, a Dukascopyval kapcsolatos kérdéseikkel, és a rólunk elérhető információkat illetően, itt is megkereshetnek. Igyekszem majd minél kielégítőbb választ adni.

Először is szeretném bejelenteni, hogy Jforex platformunk már magyar nyelven is elérhető demo, és éles környezetben is. Továbbá szeretném felhívni figyelmüket csökkenő spreadjeinkre, példaként a keddi (2013. április 2-i) európai kereskedési időszakban tapasztalt értékeket hoznám fel, főbb párokat illetően.
                            EUR/USD - 0.36 pip
                            GBP/USD - 0.77 pip
                            USD/JPY - 0.58 pip
                            Ezen értékeket, és az élő árfolyamokat honlapjainkon is figyelemmel követhetik.

Üdvözlettel:
                            Néveri Árpád

Hozzászólás

• Tisztelt Néveri Árpád!

Várható-e, hogy a Dukascopy-nál is lesz USD/HUF pár?
                              Ha igen, mikor?

Hozzászólás

• Elnézést a késői válaszért. Tervben van a forintos párok bevezetése, és igyekszem is ezt minél hamarabb előmozdítani. Sajnos azonban ebben az évben nem várható.

Hozzászólás

Working...
                                X