Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dukascopy

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt te tudod. Ha 120 pipre vana target akkor nyilván nem sokat jelent 0.1pip de ha csak skalpolsz nagy összeggel hogy mondjuk commission sávot válts akkor vagy adott áron kell a cuci vagy sehogy!

De legyél zsugoribb inkább mint kapzsi,, azaz inkább 0.1 pippel lejjebb longolok mint 0.1 pipel feljebb... Ha egy évben van mondjuk 200 tréded akkor az 20 pip csak ebből. 0.5 pip esetén az éves szinten már 100 pip csak ebből stb. Számold ki hogy mióta trédelsz azóta minden trédedből 0.1 pip a tied lett volna és most megkapnád egybe... Vagy végy egy brokert akinek van mondjuk 10000 ügyfele minden ügyfélen naponta fog 0.1 pipet... Abból azért telik reklámtollakra.
    Swing tradelek,úgyhogy annyira nem vészes a néhány tized pipes csúszás,csak igyekszik azért az ember a költségeit minimalizálni.Több páron tradelek,úgyhogy összejön azért havi 100 trade.100X0.56=56pip.Ez kb egy pozi kezdeti risk-je értékben.Ennyivel csökken a havi nyereség.

Persze ha van...

Hozzászólás

Ezt te tudod. Ha 120 pipre vana target akkor nyilván nem sokat jelent 0.1pip de ha csak skalpolsz nagy összeggel hogy mondjuk commission sávot válts akkor vagy adott áron kell a cuci vagy sehogy!

De legyél zsugoribb inkább mint kapzsi,, azaz inkább 0.1 pippel lejjebb longolok mint 0.1 pipel feljebb... Ha egy évben van mondjuk 200 tréded akkor az 20 pip csak ebből. 0.5 pip esetén az éves szinten már 100 pip csak ebből stb. Számold ki hogy mióta trédelsz azóta minden trédedből 0.1 pip a tied lett volna és most megkapnád egybe... Vagy végy egy brokert akinek van mondjuk 10000 ügyfele minden ügyfélen naponta fog 0.1 pipet... Abból azért telik reklámtollakra.
      atya ég? ezt meg ki írta? tele helyesírási hibákkal.. akármit is mond ez a csávó ne higgyjetek neki..

Hozzászólás

atya ég? ezt meg ki írta? tele helyesírási hibákkal.. akármit is mond ez a csávó ne higgyjetek neki..
        Mi van Jano? Feltörték a fórum accountodat?

Hozzászólás

• Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mi van Jano? Feltörték a fórum accountodat?
          Csak beszóltam magamnak.. Nehogymá.

Hozzászólás

• Ma írtam egy rövid szösszenetet Árpádnak, a magyar kontaktnak, mert fura dologra lettem figyelmes.

A mai napon kétszer is élesedett olyan order, ami nem is létezett. 5-5 pending orderem van jelenleg is, de 1.3610 és 1.3590 között nincs és nem is volt ma belépési orderem. Ezen a területen csak SL-ok vannak, két darab. Ennek ellenére két order is létrejött majd azonnal zárt is, mintha a SL-okat vette volna a rendszer belépési és egyben kilépési ordernek.
            Visszanéztem a hetet, ugyan ez történt további 4 alkalommal!
            Ilyet tapasztalt már valaki?

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ma írtam egy rövid szösszenetet Árpádnak, a magyar kontaktnak, mert fura dologra lettem figyelmes.

A mai napon kétszer is élesedett olyan order, ami nem is létezett. 5-5 pending orderem van jelenleg is, de 1.3610 és 1.3590 között nincs és nem is volt ma belépési orderem. Ezen a területen csak SL-ok vannak, két darab. Ennek ellenére két order is létrejött majd azonnal zárt is, mintha a SL-okat vette volna a rendszer belépési és egyben kilépési ordernek.
              Visszanéztem a hetet, ugyan ez történt további 4 alkalommal!
              Ilyet tapasztalt már valaki?
              nekem is volt már ilyen, nálam az volt az oka hogy nem vettem észre és egy stratégia futott.. tán az alap MA_play volt.. vagy nem is tudom mi, tán hotkey-jel indítottam el, de nem jelzi azt sehol hogy fut.
              A stratégia pozikat akart nyitni, de a szerver visszadobta és midnez a log ablakban szépen ki is írta de az meg le volt csukva teljesen.

nézd meg lehet nálad is ilyesmi lesz.

Hozzászólás

nekem is volt már ilyen, nálam az volt az oka hogy nem vettem észre és egy stratégia futott.. tán az alap MA_play volt.. vagy nem is tudom mi, tán hotkey-jel indítottam el, de nem jelzi azt sehol hogy fut.
                A stratégia pozikat akart nyitni, de a szerver visszadobta és midnez a log ablakban szépen ki is írta de az meg le volt csukva teljesen.

nézd meg lehet nálad is ilyesmi lesz.
                Nekem csak a Spread and Time nevű kis alkalmazás van a könyvtárban, de már régen el sem indítom, nincs rá szükségem, hotkey-t meg sosem csinálta, hozzá. Ez az aktuális spread-et és a gyertyazárásig hátralévő időt számolná. Semmiféle egyéb nincs, talán még egy SweetSpots nevű cucc, amit kerek szám kijelölésre használtam, de ez sem megy egyik grafikonon sem már régóta.
                Ha valami futna vagy menne, akkor azt látnom kellene a Workspace ablakban, nem? Azóta mondjuk számtalanszor nyitottam új EURUSD ablakot, azokon pedig nem is indítottam el sosem egyiket sem.

Szerintem a SL-t, ami szintén egy pending orderként van jelen, na arra nyitott és zárt azonnal, benyelve a spred+commission-t.

Eddig egyetlen nagy előnyt találtam a Dukasnál, ami nekem számít, az a szerver oldali követő stop. Nem kell mennie a gépnek, a követő stop akkor is mászik szépen az ár után.

Hozzászólás

• Nem alakul az ügyem, elég régóta ülnek rajta, közben persze én is nyomozok, és egyre csúnyábbnak tűnik.
                  Kis segítségre volna szükségem, mert valami nagyon nem stimmel itt.

11:03:44 Position 27392407 ENTRY #114521417 price stop changed by Traling Stop from 1.3655 USD to 1.3665 USD MKT 1.36797

Ha jól értelmezem a fenti sort a JForex adatbázisából, akkor egy STOP order-em 1.3655-ről követő stop alkalmazása miatt 1.3665-re ugrott. Az MKT 1.36797 pedig azt jelentené, hogy azért lépett működésbe a Trailing Stop, mert odaért az árfolyam?

Hozzászólás

• Akárhogy is gondolkozom ezen a témán, sehogy sem lesz jó. 1.3655-ön nem is volt ma stoppom, így nem ugorhatott volna 55-ről 65-re. 1.3655-ön egy pending sell orderem volt, hogy lett abból SL???
                    Még ha azt mondják, hogy náluk van a hiba, és visszafizetik a 6db spread+commission költséget, akkor is mi van? Ma a szemem előtt történtek olyan order mozgások, amiknek nem szabadott volna létrejönnie. Emiatt ki is töröltem az összes pending orderemet (és el is estem egy kellemes nyerőtől). Nem merem otthagyni a gépet, mert a követő stoppok miatt valami összezavarodik a fejében, és veszteségeket generál, ha visszaér oda az ár, ráadásul a pozícióimat írja át és zárja be így. Nem bírja kezelni a rendszer a 10 pending ordert és a követő stoppokat, vagy mi?

Sajnos el kell gondolkoznom, hogy másik bróker után nézzek.

Hozzászólás

Akárhogy is gondolkozom ezen a témán, sehogy sem lesz jó. 1.3655-ön nem is volt ma stoppom, így nem ugorhatott volna 55-ről 65-re. 1.3655-ön egy pending sell orderem volt, hogy lett abból SL???
                      Még ha azt mondják, hogy náluk van a hiba, és visszafizetik a 6db spread+commission költséget, akkor is mi van? Ma a szemem előtt történtek olyan order mozgások, amiknek nem szabadott volna létrejönnie. Emiatt ki is töröltem az összes pending orderemet (és el is estem egy kellemes nyerőtől). Nem merem otthagyni a gépet, mert a követő stoppok miatt valami összezavarodik a fejében, és veszteségeket generál, ha visszaér oda az ár, ráadásul a pozícióimat írja át és zárja be így. Nem bírja kezelni a rendszer a 10 pending ordert és a követő stoppokat, vagy mi?

Sajnos el kell gondolkoznom, hogy másik bróker után nézzek.
                      tiszta para.. biztos nem fut semmi script? vagy valami auto követés nincs bekapcsolva? Arpika mit mondott?

Hozzászólás

tiszta para.. biztos nem fut semmi script? vagy valami auto követés nincs bekapcsolva? Arpika mit mondott?
                        Nem fut script, nincs ilyen telepítve. Autokövetés éppenséggel lenne, 10 pipes trailing stop van beállítva minden pending orderre. Csak éppen szerintem itt van valami bug, ami a pending entry orderemből egy éles követő SL-t csinál, vagy mi.
                        Ár****k 12 napja megírtam , ő továbbította az illetékeseknek. Ma megkérdeztem, mit molyolnak már annyit, azt mondta, újra rájuk szól.
                        Szerintem holnap nyitok egy új számlát egy másik brokinál, még alszom rá egyet

Hozzászólás

Szerintem holnap nyitok egy új számlát egy másik brokinál, még alszom rá egyet
                          én meg épp most akarok náluk szlát nyitni
                          lenne pár kérdésem a számlanyitással kapcsolatban, de Árpádot nem tudom elérni.
                          meg tudnátok mondani, h kb mennyi idő, még megnyitják a számlát?
                          valamint azt olvastam, kell egy utility bill: elég nekik egy sima "áramszámla" vagy kell hiteles fordítás?
                          köszi

Hozzászólás

• Én kb egy hete írtam Árpádnak,de nem válaszol,arról az e-mail címről,amit a rendszerük küldött:arpad.neveri@dukascopy.com

Van másik e-mail címe is?

Hozzászólás

• stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              valamint azt olvastam, kell egy utility bill: elég nekik egy sima "áramszámla" vagy kell hiteles fordítás?
                              köszi
                              Fogod beszkennelsz egy villanyszlat oszt ennyi. 1-2 nap megvan csak majd utána fel kell őket hívnod, hogy a pin -t beallitsak, de azt ki tudod kapcsolni, ha a webes szamlakezelő felületen felveszed az ip-det.

Hozzászólás

• stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                köszi
                                7500 EUR-ig nem kell hitelesíteni az okiratokat.
                                Nekem nem kellett telefonálnom, az első bejelentkezéskor küldték a pin kódot sms-ben.

Ezzel a trailing stoppal kapcsolatban nekem is voltak olyan érzéseim, hogy
                                nem várja ki a beállított értéket, hanem hamarabb ugrik egyet.
                                De nem elemeztem még ki a szitut, mert eddig még jól jártam vele.
                                Ezután figyelni fogok.

Hozzászólás

Working...
                                X