Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dukascopy

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Üdv mindenkinek!

Én is hamarosan nyitnék náluk számlát, egyelőre demóval tesztelem.
    De érdekelne az éles számlás tapasztalatotok főleg a következőkkel kapcsolatban:
    1. Platform stabilitása
    2. Kötés teljesítés sebessége
    3. Akármilyen manipulálásra utaló jel van-e (stop hunting, igazságtalan slippage, requote)
    4. Nem igazán értem, hogy a hétvégi tőkeáttétel miért csökkentett (azon kívül ami a weboldalukon olvasható), más brókereknél nem látok ilyen kikötést. Tudja ennek az okát valamelyikőtök?
    5. Visszutalásokkal van-e probléma?
    6. A náluk való kereskedés ellenőrzött tőkepiaci ügyletnek számít adózásilag?
    7. NAV nem kötött még bele a svájci számlába?

Köszi

Hozzászólás

• matrix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Üdv mindenkinek!

Én is hamarosan nyitnék náluk számlát, egyelőre demóval tesztelem.
      De érdekelne az éles számlás tapasztalatotok főleg a következőkkel kapcsolatban:
      1. Platform stabilitása
      2. Kötés teljesítés sebessége
      3. Akármilyen manipulálásra utaló jel van-e (stop hunting, igazságtalan slippage, requote)
      4. Nem igazán értem, hogy a hétvégi tőkeáttétel miért csökkentett (azon kívül ami a weboldalukon olvasható), más brókereknél nem látok ilyen kikötést. Tudja ennek az okát valamelyikőtök?
      5. Visszutalásokkal van-e probléma?
      6. A náluk való kereskedés ellenőrzött tőkepiaci ügyletnek számít adózásilag?
      7. NAV nem kötött még bele a svájci számlába?

Köszi
      1. Stabil, bár néha felugrik egy szerverrel kapcsolatos hibaüzenet.
      2. Egy mini LOT-ig semmi gond.
      3. Egy mini LOT-ig nem tapasztaltam ilyet.

6. Igen.
      7. Jó eséllyel a Dukascopy Europe-nál lesz a számlád, bár svájcival sem hiszem, hogy probléma volna.

Hozzászólás

• Kösz a gyors válaszokat Pilotfish!
        Mondjuk szerintem azt, hogy a svájcinál vagy a europe-nál lesz a számlám, azt én dönthetem el, vagy tévedek? Neked Europe-nál van?
        Nekem a svájci szimpatikusabb.
        Mások tapasztalait is szívesen várom.

Hozzászólás

• eu-nál 100 usd a limit számlanyitásnál, banknál 5000

Hozzászólás

• Nekem elsőre nincs jó tapasztalatom az eu-val. Szept 1-én küldtem be a számlanyitási igényt éleshez, meg a papírokat, azóta se kép se hang. Eltelt majd egy hónap. Árpi sem reagál...

Hozzászólás

• Ki is Néveri Árpád?

Arc a név mögött

Dukascopy: Forexpo értékelés

Interview with Arpad Neveri - Latvia as Home

Hozzászólás

• 5*

Itt a bróker biztos nem akar szivatni! Nincs stopvadászat!

Hozzászólás

• SonGohan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  5*

Éles számla?

Hozzászólás

5*

Bocs, hogy ezt mondom, de ez véleményem szerint nem bizonyít semmit.
                    A SL vadászat 99%-ban jelentős, egyértelmű szinteknél szokott lenni (ellenállások, támaszok), ahova sokan beállítsják a szintjeiket.

Persze nem azt mondom, hogy ez a bróker SL vadász, vagy sem, csak úgy gondolom, hogy ez nem bizonyít semmit.

Hozzászólás

• Pilotfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Éles számla?
                      Igen éles!

Hozzászólás

Itt a bróker biztos nem akar szivatni!
                        Persze, tényleg nem. Eszébe sem jutna ilyesmi

Keresd meg USDJPY és EURJPY párokon 2007 április elsejét. A kicsit sem vicces áprilisi tréfa D1 idősíkon nem látszik, csak az alatt. És ha rendesen körülnézel, fogsz még adathibát találni bőven. A forex piac decentralizáltsága csak a kisebbik probléma, a nagyobbik az, hogy egyik bróker sem ad rendes múltbeli adatokat. Bár ha arra gondolok, miket tudnak a profi elemzők, adatbányászok, és AI guruk, tökéletesen megértem. Egyik bróker sem meri bevállalni, hogy ellepjék az olyanok, akik a táblázattól nem látják a grafikont, nem pedig fordítva, mint a lúzerek 100 százaléka...

Hozzászólás

• nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Persze, tényleg nem. Eszébe sem jutna ilyesmi

Keresd meg USDJPY és EURJPY párokon 2007 április elsejét. A kicsit sem vicces áprilisi tréfa D1 idősíkon nem látszik, csak az alatt. És ha rendesen körülnézel, fogsz még adathibát találni bőven. A forex piac decentralizáltsága csak a kisebbik probléma, a nagyobbik az, hogy egyik bróker sem ad rendes múltbeli adatokat. Bár ha arra gondolok, miket tudnak a profi elemzők, adatbányászok, és AI guruk, tökéletesen megértem. Egyik bróker sem meri bevállalni, hogy ellepjék az olyanok, akik a táblázattól nem látják a grafikont, nem pedig fordítva, mint a lúzerek 100 százaléka...
                          DDD egészen elképesztő DDD tiéd a fórum egyik díjnyertes hozzászólása. Kezdve azon, hogy 2007.04.01 vasárnap volt, bravó!!! A táblázatról szóló mondatod nekem legalábbis értelmezhetetlen. És nem ismerek olyan stratégiát, bár lehet, hogy van, amelyiknél 7 éves adat releváns lenne, D1 alatt pedig nem is elképzelhető. De itt 1 kép, csak neked, csak most, arról a tavaszi napról M5-ben.
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Ti el tudjátok érni e-mailben Néveri Árpádot? Nekem nem válaszol 2 hete.
                            forex eszközök, robotok fejlesztése

Hozzászólás

• tozsdeelemzes.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ti el tudjátok érni e-mailben Néveri Árpádot? Nekem nem válaszol 2 hete.
                              Nem erőssége a kacsolattartás, ami kicsit fura egy kapcsolattartótól

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                DDD egészen elképesztő DDD
                                Érdekes, az adatokat JForexből töltöttem le, és ez nálam az összes naposnál kisebb idősíkon így néz ki, USDJPY dettó:

Click image for larger version

Name:	EURJPYH1.png
Views:	1
Size:	23,4 KB
ID:	150031

Mindössze 15500 pipes tüske, de mint írtam, messze nem ez az egyetlen hiba a DC adataiban. És még ezek az adatok a legjobbak a piacon, jobb, ha bele sem gondolsz, milyen lehet a többi brokié. Hallottál már arról, hogy valaki olyat kérdezett a brókertől nyílt fórumon, hogy ha adott időpontban lett volna nyitott ordere adott stop szinttel, akkor melyik idősík alapján döntötték volna el, hogy az hol stoppolódott volna ki? El sem hiszed, hogy hány olyan időpontot és árszintet lehet találni az összes brokinál, ahol ez nem egyértelmű. Ha a gyertyák legalacsonyabb és legmagasabb értékeit megkeresed kisebb idősíkokon, akkor látni fogod, hogy elég sokszor nem stimmelnek, odébb vannak pár ponttal/pippel.

Az árfolyam nem más, mint táblázat. A számítógépeket pont az ezekkel való munkához találtak ki, és mióta számítógép létezik, azóta a táblázatokkal való munkához szinte minden készen van, és ingyen elérhető. Ha még azt is tudnád, hogy megtanítani a gépeket kereskedni az összes devizapáron nem tart egy hétig (nekem legalábbis, a profiknak ez még gyorsabban megy), értenéd, mit jelent az a mondás, hogy "a lúzer nem látja a grafikontól a táblázatot".

Hozzászólás

Working...
                                X