Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dukascopy

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Jano
    válaszolt
    Szaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Ez nem tudom, hogy releváns a kérdésemhez.
    pedig ez a legfontosabb

Szólj hozzá::

• Szaki
    válaszolt
    AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

Az Oandánál is van. 3-5 munkanap a teljesülés, csak euro depositra.

https://oanda.secure.force.com/Answe...language=en_US
    Köszi szépen!

• AlpinForex
    válaszolt
    Köszi szépen!
    A Dukánál, ha jól olvastam van SEPA átutalási lehetőség, az Oandánál ezt nem sikerült sehol se fellelni, pedig ez is nyom a latba.
    Szia!

Az Oandánál is van. 3-5 munkanap a teljesülés, csak euro depositra.

https://oanda.secure.force.com/Answe...language=en_US

• Szaki
    válaszolt
    AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

Érdemes rápillantanod erre az oldalra:

https://brokernotes.co/oanda-vs-dukascopy/

Itt kb 100 szempont alapján hasonlítják össze tételesen a két cég szolgáltatásait. Szerintem ne csak az ár alapján dönts, vedd számításba azokat a szempontokat is, amik kényelmi (pl. nyelv, platform típus), kockázatkezelési (stop, hedge, fix spread stb) szempontból számodra fontosak.

Sok sikert.
    Köszi szépen!
    A Dukánál, ha jól olvastam van SEPA átutalási lehetőség, az Oandánál ezt nem sikerült sehol se fellelni, pedig ez is nyom a latba.

• AlpinForex
    válaszolt
    Sziasztok!
    Szeretném kipróbálni a valutakereskedelmet, és hosszas utánajárás után a Dukascopy tűnt a legmegbízhatóbbnak. Még szemezgettem az Oandával (kb 1 hónapja demózok rajta), de nem találom sehol a díjak kondíciós listáját, meg nem elég konkrét ezért ott nem merném elkezdeni a kereskedést. A következő kérdéseim lennének a Dukascopyval kapcsolatban. Ha itthon nyitok devizaszámlát, és EUR/USD szeretnék kereskedni, akkor euró számlát nyissak?
    SEPA-val ingyenes az utalás? Ha kifizetés van, mennyit von le a Dukascopy?
    Szia!

Érdemes rápillantanod erre az oldalra:

https://brokernotes.co/oanda-vs-dukascopy/

Itt kb 100 szempont alapján hasonlítják össze tételesen a két cég szolgáltatásait. Szerintem ne csak az ár alapján dönts, vedd számításba azokat a szempontokat is, amik kényelmi (pl. nyelv, platform típus), kockázatkezelési (stop, hedge, fix spread stb) szempontból számodra fontosak.

Sok sikert.

• Szaki
    válaszolt
    Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha fullStartup vagy akkor oanda ott nincs minimum deposit
    Szia!

Ez nem tudom, hogy releváns a kérdésemhez.

• Jano
    válaszolt
    Sziasztok!
    Szeretném kipróbálni a valutakereskedelmet, és hosszas utánajárás után a Dukascopy tűnt a legmegbízhatóbbnak. Még szemezgettem az Oandával (kb 1 hónapja demózok rajta), de nem találom sehol a díjak kondíciós listáját, meg nem elég konkrét ezért ott nem merném elkezdeni a kereskedést. A következő kérdéseim lennének a Dukascopyval kapcsolatban. Ha itthon nyitok devizaszámlát, és EUR/USD szeretnék kereskedni, akkor euró számlát nyissak?
    ha fullStartup vagy akkor oanda ott nincs minimum deposit

• Szaki
    válaszolt
    Sziasztok!

• kockas
    válaszolt
    Dukascopy spread matrix

elment vele vagy fél napom.
    sokkal okosabb nem lettem.
    Az esti sáv itt is hozta a papírformát,
    és a GBPNZD se annyira lepett meg,
    bár látatlanban az NZDCAD-ra tettem volna "tétet".
    Csatolt fájlok

• Tibor
    válaszolt
    norap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm. Akkor tehát innen profitálva is 16% az adó ugye?
    igen, mint minden eu-s bejegyzett cégnél

• norap
    válaszolt
    Köszönöm. Akkor tehát innen profitálva is 16% az adó ugye?

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    norap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Forex számlanyitásán gondolkodom a Dukascopy-nál, vagy a Dukascopy EU-nál. Viszont egy ismerősöm emlékeztetett, hogy Svájc nem EU tag. Ebben az esetben hány százalék a nyereség adója Svájci brókernél kereskedve Magyarországon?

köszönöm
    Nem feltétel az EU-s tagság, ha a szóban forgó országgal van egyezmény a kettős adóztatás elkerüléséről (2013. évi CLXIII. törvény) valamint a cég a szükséges egyéb kritériumoknak is megfelel (helyi felügyelet alá tartozik, működik az információcsere a helyi felügyelet és a magyar közt, stb-stb).

• norap
    válaszolt
    Sziasztok. Forex számlanyitásán gondolkodom a Dukascopy-nál, vagy a Dukascopy EU-nál. Viszont egy ismerősöm emlékeztetett, hogy Svájc nem EU tag. Ebben az esetben hány százalék a nyereség adója Svájci brókernél kereskedve Magyarországon?

köszönöm

• Tibor
    válaszolt
    Azóta beszéltem Néveri úrral, nála is ez van, szóval valami az új frissítéssel nem stimmel

• Tibor
    válaszolt
    Már 2.45.59, de az eddigi helyett, ami 2-3% 4 magos processzort használt, ez felmegy 80-90-re

Working...
X