Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dukascopy

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Bundasbandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elnézést,de ott is van mt4 nem? Én azt hittem oda kell!
    Igen akkor elnézést kérek!
    Jó az az mt4-Duka kombó, mostmár kiforrott, bár néha még elmegy az árjegyzés. Kéthavonta kb, vagyis ez az én tapasztalatom. Viszont egy tized pippel drágábbak csak, a Fair Trading Technologies miatt.

Viszont ha kezdő vagy Forexo, nem biztos, érdemes csak metával barátkoznod az elején, mert az kényelmessé tesz, a legtöbb simlis cég pedig metával rendelkezik. Amúgy JForex elsőre kényelmetlen csak. Ha progolni is akarsz benne, az más téma, bár metában az is egyszerűbb.
    HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Bundasbandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mt4 kezeléssel nem vagy tisztában,de már éles számlát szeretnél nyitni,Biztosan így kell ezt?Nem szeretnél nálam számlát nyitni?Nyitunk egy demót ahol szeretnéd és kifizetem neked a nyereséget amit elérsz rajta.....ha nem akkor meg jól jártam.

Riasztás alapból benne van a metatréderben.
      Csárton jobb egérgomb=kereskedés=riasztás,utána oda húzod ahova csak szeretnéd.Letöltesz egy átlagár indikátor a netről és bemásolod az Mt4 ben
      Fájl=rendszermappa megnyitása=MQL4=Inicators mappába.
      Supertrendel ugyanezt.
      Kockázatkalkulátor
      Keress rá arra a szóra,hogy riska,töltsd le tedd be az expert mappába.Ezt ugyanott találod ahol az indikátor mappát.
      Köszönöm a törődést és az aggódást, de több mint 2 éve kereskedem éles számlán (sikerrel), úgyhogy felőlem nyithatok nálad egy számlát...

A platformjukkal kapcsolatban volt kérdésem - ami nem a MT4 -, de mindig öröm számomra mikor olyanok oktatnak ki akiknek fogalmuk sincs miről beszélnek :P

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Jó az az mt4-Duka kombó, mostmár kiforrott, bár néha még elmegy az árjegyzés. Kéthavonta kb, vagyis ez az én tapasztalatom. Viszont egy tized pippel drágábbak csak, a Fair Trading Technologies miatt.

Viszont ha kezdő vagy Forexo, nem biztos, érdemes csak metával barátkoznod az elején, mert az kényelmessé tesz, a legtöbb simlis cég pedig metával rendelkezik. Amúgy JForex elsőre kényelmetlen csak. Ha progolni is akarsz benne, az más téma, bár metában az is egyszerűbb.
        Köszi, brókert kell váltanom - amit most nem részletezek miért - és olyat keresek, aki "megbízható" és őket találom a legmegfelelőbbnek. Még ismerkedem a platformjukkal (Jforex), de jobban tetszik mint az mt4, ezért akarom megtanulni. 2 napja próbálgatom és és már eléggé megszoktam, de ez a gyorsan mozgatható/beállítható támasz/ellenállás v trendvonal "alert" még kellene, h kényelmesen tudjam kezelni, ha ebben tudnál segíteni azt megköszönném...

Hozzászólás

• Forexo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Köszönöm a törődést és az aggódást, de több mint 2 éve kereskedem éles számlán (sikerrel), úgyhogy felőlem nyithatok nálad egy számlát...

A platformjukkal kapcsolatban volt kérdésem - ami nem a MT4 -, de mindig öröm számomra mikor olyanok oktatnak ki akiknek fogalmuk sincs miről beszélnek :P
          Tényleg süt rólad,hogy pro vagy.Még egyszer elnézést kérek.
          Jó kockázat kalkulátorozást...... :P

Hozzászólás

• Sziasztok,

Pár hónapja kezdtem ismerkedni az online tőzsdével. Az általam látogatott online tanfolyamon az IronFx/MT4 kombót használtuk, így ezidáig erről van tapasztalatom.

Szeretnék kisebb összeggel - de már élesben - kereskedni, tapasztalatot szerezni.
            Egyrészről nagyon jól ment/megy a demószámlázás, azonban ezzel (és saját felkészültségemmel kapcsolatban) szkeptikus vagyok.

Időközben kiderült, hogy az IronFx market maker, amitől olyan messze szeretném tartani magam (és a pénzem) amennyire csak lehet - ennyi erővel mehetnék pókerezni és rulettezni is. Ide is várnám a pro-kontrákat, de valahogy számomra az az életszerű, ha a brókerem és az én érdekem egy irányba mutat.

Most találtam rá a Dukascopy-ra, egyenlőre jókat olvastam róla és ki is viszi a kötéseimet a piacra.

Néhány - az előbbiekkel kapcsolatosan - felmerült kérdés:

- Egyenlőre többnyire skalpolok (ritkán DT), nekem ez jött be, ez működik a Dukason is?
            - Az MT4 helyett váltsak a jForexre, vagy mindkettő jó (kidobott vmi third party-s dolgot az MT4-re, ez elég ilyesztő)
            - Többnyire az arannyal való kereskedésre álltam rá, ha jól láttam Dukason csak XAU/USD van, ennek ellenére valakinek tapasztalata hogy jól kereskedhető-e itt?
            - Minimálisat eljátszom a demojával, de szeretnék pár napon belül élesre váltani, kérdésem, hogy a demo számla pontosan úgy viselkedik, mint az éles? Olvastam többetektől, hogy adott esetben nem engedi lezárni a pozíciót, ez demonál is így van, vagy annyira nem csinálták élethűre?

Előre is köszönöm válaszaitokat, ill esetleges tanácsaitok!

Hozzászólás

• DonLelkes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok,

Pár hónapja kezdtem ismerkedni az online tőzsdével. Az általam látogatott online tanfolyamon az IronFx/MT4 kombót használtuk, így ezidáig erről van tapasztalatom.

Szeretnék kisebb összeggel - de már élesben - kereskedni, tapasztalatot szerezni.
              Egyrészről nagyon jól ment/megy a demószámlázás, azonban ezzel (és saját felkészültségemmel kapcsolatban) szkeptikus vagyok.

Időközben kiderült, hogy az IronFx market maker, amitől olyan messze szeretném tartani magam (és a pénzem) amennyire csak lehet - ennyi erővel mehetnék pókerezni és rulettezni is. Ide is várnám a pro-kontrákat, de valahogy számomra az az életszerű, ha a brókerem és az én érdekem egy irányba mutat.

Most találtam rá a Dukascopy-ra, egyenlőre jókat olvastam róla és ki is viszi a kötéseimet a piacra.

Néhány - az előbbiekkel kapcsolatosan - felmerült kérdés:

- Egyenlőre többnyire skalpolok (ritkán DT), nekem ez jött be, ez működik a Dukason is?
              - Az MT4 helyett váltsak a jForexre, vagy mindkettő jó (kidobott vmi third party-s dolgot az MT4-re, ez elég ilyesztő)
              - Többnyire az arannyal való kereskedésre álltam rá, ha jól láttam Dukason csak XAU/USD van, ennek ellenére valakinek tapasztalata hogy jól kereskedhető-e itt?
              - Minimálisat eljátszom a demojával, de szeretnék pár napon belül élesre váltani, kérdésem, hogy a demo számla pontosan úgy viselkedik, mint az éles? Olvastam többetektől, hogy adott esetben nem engedi lezárni a pozíciót, ez demonál is így van, vagy annyira nem csinálták élethűre?

Előre is köszönöm válaszaitokat, ill esetleges tanácsaitok!
              Erre azért ne vegyél mérget, hogy kiviszi a kötéseidet.
              Mindemellett mint bróker a jobb fajták közé tartozik, ezt tapasztalatból is mondom.
              Aranyat lehet trédelni, spread + comissio, viszont vigyázz, mert sokszor mehet egy ticken belül 50-100, de még több pipet is, volt mikor ~240 pipet.
              Ilyenkor, ha nincs szerencséd akkor a stopod, ha szerencséd van akkor pedig a TP-d ugorja át. Ez nem a bróker trükkje, van mikor ekkorát mozdul.
              Hókusz-pókusz bróker lehet, hogy ott zárja ahol a megbízásod van.
              Metával ne foglalkozz, Jforex teljesen jó, könnyen kezelhető.

Hozzászólás

• AngyalBandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Erre azért ne vegyél mérget, hogy kiviszi a kötéseidet.
                Mindemellett mint bróker a jobb fajták közé tartozik, ezt tapasztalatból is mondom.
                Aranyat lehet trédelni, spread + comissio, viszont vigyázz, mert sokszor mehet egy ticken belül 50-100, de még több pipet is, volt mikor ~240 pipet.
                Ilyenkor, ha nincs szerencséd akkor a stopod, ha szerencséd van akkor pedig a TP-d ugorja át. Ez nem a bróker trükkje, van mikor ekkorát mozdul.
                Hókusz-pókusz bróker lehet, hogy ott zárja ahol a megbízásod van.
                Metával ne foglalkozz, Jforex teljesen jó, könnyen kezelhető.

Köszönöm válaszaid!

Jforexnél hogyan lehet (ha lehet) beállítani, hogy charton belül az eladási vízszintes vonalat is mutassa?

Kötésnél TP/Loss beállítása után bár látom a szaggatott vonalat, azonban nem találom hogy az adott poziciók elérésénél mennyi lenne/lesz a nyereségem/veszteségem. Ezt nekem kell kiszámolnom minden esetben, esetleg létezik erre is beállítás?

Hozzászólás

• Ez szokványos?

Próbálgatom a Jforex kezelését és furcsaságot észleltem.

Shortoltam XAU/USD Tp beállítva: 1202.409,
                  majd az 1202.399 legalacsonyabb ellenére nem lőtte ki..

Ez teljesen természetes?

Hozzászólás

Próbálgatom a Jforex kezelését és furcsaságot észleltem.

Shortoltam XAU/USD Tp beállítva: 1202.409,
                    majd az 1202.399 legalacsonyabb ellenére nem lőtte ki..

Ez teljesen természetes?
                    Van ASK és BID ár. (Közte van a spread.)

Eladásnál BID áron adsz el, vételnél ASK áron veszel.
                    Ha shortolsz, akkor a pozíció zárása vétel lesz, amihez az ASK árat kell figyelembe venni. BID áron nyitod a pozíciót, eladsz és ASK áron zárod, veszed vissza.

A Te grafikonodon a BID ár látszik, pedig shortban voltál.
                    Valószínű (de nem biztos), hogy ASK áron nem érte el az árfolyam az általad megadott árat.

Nem biztos, hogy ez történt, de ez lehet egy ok.

Hozzászólás

• Köszönöm, visszanéztem és az van amit te írtál.

Be lehet valahogy állítani, hogy mind a vételi, mind az eladási vonalat mutassa?

Hozzászólás

Köszönöm, visszanéztem és az van amit te írtál.

Be lehet valahogy állítani, hogy mind a vételi, mind az eladási vonalat mutassa?
                        Vannak ilyenek a JStore-ban, magam is használtam már ilyet, de újabban nem működik és nem tudom miért.
                        Tégy egy próbát, ha van kedved, hátha neked menni fog.

Hozzászólás

• Sziasztok! Én is nemrég váltottam a Dukasra, és most azt tapasztaltam, hogy múlt hét péntekig 23.00-kor záródtak a gyertyák( platform idő UTC+1 óra, day start time UTC+2 óra beállítások mellett), hátfőtől azonban 22.00 órakor zárja a gyertyákat, pedig semmilyen beállítást nem módosítottam :-( Mi lehet ennek az oka?

Hozzászólás

• kétbalkéz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            sziasztok! én is nemrég váltottam a dukasra, és most azt tapasztaltam, hogy múlt hét péntekig 23.00-kor záródtak a gyertyák( platform idő utc+1 óra, day start time utc+2 óra beállítások mellett), hátfőtől azonban 22.00 órakor zárja a gyertyákat, pedig semmilyen beállítást nem módosítottam :-( mi lehet ennek az oka?
                            d s t .

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              d s t .
                              Lehet, hogy ezt most értenem kéne, de nem értem :-( A Day start time vagy UTC vagy UTC+2 lehet. UTC-nál van vasárnapi gyertya ( ez nekem nem jó), viszont ha erre állítom, minden gyertyát 01.00-kor zár ( a saját platform időm szerint), az e hetiekben sincs eltérés. Viszont ha UTC+2-re állítom, amikor nincs vasárnapi gyertya, a charton múlt péntekig 23.00-ás zárás szerepel, hétfőtől azonban 22.00 órás. Tehát nem a teljes chart és minden gyertya állt át hétfőtől 22.00-ás zárásra, hanem csak az e heti gyertyák :-(

Hozzászólás

• kétbalkéz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Lehet, hogy ezt most értenem kéne, de nem értem :-( A Day start time vagy UTC vagy UTC+2 lehet. UTC-nál van vasárnapi gyertya ( ez nekem nem jó), viszont ha erre állítom, minden gyertyát 01.00-kor zár ( a saját platform időm szerint), az e hetiekben sincs eltérés. Viszont ha UTC+2-re állítom, amikor nincs vasárnapi gyertya, a charton múlt péntekig 23.00-ás zárás szerepel, hétfőtől azonban 22.00 órás. Tehát nem a teljes chart és minden gyertya állt át hétfőtől 22.00-ás zárásra, hanem csak az e heti gyertyák :-(
                                erre gondoltam

de csak egy tipp volt, nem tudom, h hol van a dukas szervere

Hozzászólás

Working...
                                X