Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dukascopy

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    erre gondoltam

de csak egy tipp volt, nem tudom, h hol van a dukas szervere
    Az óraátállításra én is gondoltam, de az ugye március 29-én lenne esedékes egész Európában. Viszont ahogy nézem, az USA-ban március második vasárnapján állítják át az órákat :-( Ez lehet az ok, sőt, ahogy visszatekertem a chartot októberig, ott is az USA dátumnak megfelelő volt a váltás.

Köszi szépen, akkor ezek szerint március 30-ig lesz eltérés, utána "utolérem" a szerveridőt.

Hozzászólás

• le sem állt

Hozzászólás

• én nem voltam pozícióban, de óriási gapekkel, 25-30 pipre nyitott spreaddel, de végig volt jegyzés, aztán lement a spread 6-ra

Hozzászólás

• Üdv!

Én nem foglalkozom CHF-el, de EUR/USD; USD/JPY-ben benne voltam január 15.-én.

09:34:45-kor volt az első "Order 173574955 rejected" üzenetem,
          ezután hosszú ideig "No response for sent order(s):" üzenetek jöttek föl.

09:37:50-kor kiadott ajánlatot már elfogadta.

Hozzászólás

• eurjpy-ben voltam, amikor kezdődött a zuhanás, az is beesett, 9:30-as M1-es gyertyában kezdeti stoppban kivett

Hozzászólás

• Sziasztok!
              Azt hiszem bátran mondhatom hogy ez a legrosszabb broki amivel valaha találkoztam, pedig kipróbáltam párat.
              Az egy dolog hogy időnként az "online kereskedés nem elérhető" felirat fogad a javas felületen, de hogy több mint 2 hét alatt nem ér oda a depositom az már egyszerűen nevetséges. Szerencsére csak párszáz $ról van szó, már óvatos vagyok, mert van egy pár lehúzós cég ahol elhúzzák a visszautalást, de hogy még odafelé eltűnjön a pénz, ilyet még nem láttam.
              Sajnálom, pedig ígéretesnek tűnt.

Hozzászólás

• Stormet0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok!
                Azt hiszem bátran mondhatom hogy ez a legrosszabb broki amivel valaha találkoztam, pedig kipróbáltam párat.
                Az egy dolog hogy időnként az "online kereskedés nem elérhető" felirat fogad a javas felületen, de hogy több mint 2 hét alatt nem ér oda a depositom az már egyszerűen nevetséges. Szerencsére csak párszáz $ról van szó, már óvatos vagyok, mert van egy pár lehúzós cég ahol elhúzzák a visszautalást, de hogy még odafelé eltűnjön a pénz, ilyet még nem láttam.
                Sajnálom, pedig ígéretesnek tűnt.
                Érdekes, nálam a legjobb, amit valaha láttam, mindig elérhető a felület, beutaláskor sok papírt kérnek, macerás, de nálam 1 nap alatt ott volt az utalás. Mire mindent beszereztem, amit kértek, na az eltartott 1 darabig.
                Próbáld meg a vezérlőpultban a java-temporary file-okat törölni

Hozzászólás

• Nem technikai a hiba sajnos. Az első utalás nekem is odaért pár nap alatt, csak most valahogy a bankszámlámról már régen elment, itt meg többszöri kérdésre is semmi. A magyar kapcsolattartó készséges egyébként, de hát ez nem sokat ér ugyebár ha a pénznek meg nyomavész. Nem is hallottam még ilyenről, érthetetlen, nagyon remélem hogy nem itt is a bedőlés esete forog fenn.

Hozzászólás

• Ahonnan utaltál ott nem tudják lenyomozni a pénz útját?

Hozzászólás

• Ott tartunk, hogy tegnap sikerült kierőszakolnom egy választ, hogy egyáltalán mi van, ma mentem volna a bankomhoz, hogy indítsanak akkor egy vizsgálatot. Szerencsére mielőtt indultam volna, kaptam egy emailt hogy megérkezett a pénz, jóváírták a dukas számlámon. Kerek 3 hét volt.

Hozzászólás

• Ma reggel beléptem a Jforex-be, és minden chartom, de még a sablonjaim is eltűntek :-((( A pozícióim megvannak, az árfolyam mozog, de chart egy szál se :-(( Mi lehet az oka? Van tippetek, hogyan tudom visszavarázsolni?

Hozzászólás

• kétbalkéz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ma reggel beléptem a Jforex-be, és minden chartom, de még a sablonjaim is eltűntek :-((( A pozícióim megvannak, az árfolyam mozog, de chart egy szál se :-(( Mi lehet az oka? Van tippetek, hogyan tudom visszavarázsolni?
                          Próbáld meg a következő lehetőséget, saját felelősségedre. Nyisd meg a személyes mappát, ezen belül az AppData-t, majd a Local-t, ezen belül a Jforex mappát, itt nyisd meg a .cache mappát, itt törölj ki mindent. Majd lépj újra fel a kereskedési felületre, ekkor minden adat újra letöltődik, és valószÍnüleg menni fog minden rendesen.
                          willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Próbáld meg a következő lehetőséget, saját felelősségedre. Nyisd meg a személyes mappát, ezen belül az AppData-t, majd a Local-t, ezen belül a Jforex mappát, itt nyisd meg a .cache mappát, itt törölj ki mindent. Majd lépj újra fel a kereskedési felületre, ekkor minden adat újra letöltődik, és valószÍnüleg menni fog minden rendesen.
                            Köszi willow! Sajnos a mappákat nem engedte kitörölni, de közöttük bóklászva találtam egy másik mappát, amiben benne voltak a sablonjaim, így vissza tudtam varázsolni őket. Egy-két alap beállításon kellett még módosítani, de most már minden olyan, mint régen. Írtam egyébként reggel a supportnak is, még nem válaszoltak... Nem tudom, mi történhetett, remélem, többet nem fog előfordulni..

Hozzászólás

• Még egy kis segítségre lenne szükségem. A Jforex stratégia teszterét szeretném használni, de teljesen manuális teszteléshez. Addig azonban nem indítja a múltbéli adatokat, amíg ki nem választok egy stratégiát, ami viszont nincs nekem egy darab sem. Hogyan tudom így elindítani a tesztelést?

Hozzászólás

• Közben ráakadtam egy manuális teszteléshez készítettre, a "myOfflineTrades"-re, itt lehet letölteni, ha valaki hasonlót keres: http://www.dukascopy.com/swiss/engli...p?f=82&t=47482

Hozzászólás

Working...
                                X