Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dukascopy

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni tőletek akik kereskedtek már a Dukas-nál,hogy mennyire biztonságos cég?
    Teljesülések milyen gyorsak?Netán "tüskéket" tapasztalt már valaki a charton?
    Kifizetések milyen gyorsan mennek?
    És egy nem svájcinak is lehet náluk számlát nyitnia legálisan?
    Mert ha jól tudom csak svájci engedélyük van.
    Mennyire drágák,netán van -e bónusz náluk most?
    MT4 jó megy náluk?(bridge)
    Köszönöm előre is a válaszokat!
    Tisztelettel!
    James!

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni tőletek akik kereskedtek már a Dukas-nál,hogy mennyire biztonságos cég?
      Teljesülések milyen gyorsak?Netán "tüskéket" tapasztalt már valaki a charton?
      Kifizetések milyen gyorsan mennek?
      És egy nem svájcinak is lehet náluk számlát nyitnia legálisan?
      Mert ha jól tudom csak svájci engedélyük van.
      Mennyire drágák,netán van -e bónusz náluk most?
      MT4 jó megy náluk?(bridge)
      Köszönöm előre is a válaszokat!
      Tisztelettel!
      James!
      Jó cég. Itt nézz körül.
      https://www.dukascopy.com/europe/english/home/
      willow

Hozzászólás

• Mivel annyi bizonytalan pletyka terjed, igaz, a Dukascopyról nem, de kipróbáltam egy hazautalást, 10 dollár levonással 2 nap múlva délután megjött, majd visszautaltam, másnapra levonás nélkül, és mert eurot utaltam usd számlára, az aktuális forex árfolyamon centre pontosan ott volt a trading számlámon. 2 munkanapot ígértek kiutaláskor, 1-et beutaláskor, mindkettő rendben. Még fel is hívott valaki, ugyan azt nem tudom, miért, mert látható, hogy ugyanarról a számláról utaltam ki-be, de alaposak.

Hozzászólás

• Sziasztok!
          Érdeklődni szeretnék hogy a JForex platformot le lehet-e tölteni egy másik gépre. Az lenne cél hogy egy másik gépen is betudjak lépni az Demo/Éles számlámra.
          Mindenkinek további szép estét, és sok Pipet!
          Üdv:Ádi

Hozzászólás

• Ádi89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok!
            Érdeklődni szeretnék hogy a JForex platformot le lehet-e tölteni egy másik gépre. Az lenne cél hogy egy másik gépen is betudjak lépni az Demo/Éles számlámra.
            Mindenkinek további szép estét, és sok Pipet!
            Szia!

Annyi gépre töltöd le, ahányra csak akarod, párhuzamosan is lehet nyitva ugyanaz a számla több gépen is.

Hozzászólás

• Próbálgatom a JForexet és néhány dologra nem jöttem még rá:
              1. A Chart színét hol lehet megváltoztatni? A Beállításokban a Chart fülön nincs ilyen, pedig a neten talált screenshotok alapján (Dukascopy Wiki) ott kéne lennie.
              2. Hogyan lehet/lehet-e beállítani E-mail/SMS riasztást, ha csak e-mail van, meg lehet-e adni másik e-mail címet, mint amivel regisztráltam?
              3. Lot kijelzése. Egység (0,00001 Lot), 1.000 egység (0,01 Lot), 1.000.000 egység (10 Lot) lehetőséget találtam. Hogyan lehet beállítani, hogy Lot-ban adhassam meg, ill. lássam a mennyiséget?
              4. Átlagár indikátort honnan lehet szerezni? Olyan kellene, ami a nyitott tranzakcióimat átlagolja. A beépített indikátor az aktuális gyertya "átlagárát" mutatja...
              5. Vételi-Eladási árszint egyszerre látsszon

Hozzászólás

• 6. Trailing-Stop (csúszó Stop) Ez komoly, hogy 10 Pipenként "ugrál" az ár után?

Hozzászólás

• William Gates eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Próbálgatom a JForexet és néhány dologra nem jöttem még rá:
                  1. A Chart színét hol lehet megváltoztatni? A Beállításokban a Chart fülön nincs ilyen, pedig a neten talált screenshotok alapján (Dukascopy Wiki) ott kéne lennie.
                  2. Hogyan lehet/lehet-e beállítani E-mail/SMS riasztást, ha csak e-mail van, meg lehet-e adni másik e-mail címet, mint amivel regisztráltam?
                  3. Lot kijelzése. Egység (0,00001 Lot), 1.000 egység (0,01 Lot), 1.000.000 egység (10 Lot) lehetőséget találtam. Hogyan lehet beállítani, hogy Lot-ban adhassam meg, ill. lássam a mennyiséget?
                  4. Átlagár indikátort honnan lehet szerezni? Olyan kellene, ami a nyitott tranzakcióimat átlagolja. A beépített indikátor az aktuális gyertya "átlagárát" mutatja...
                  5. Vételi-Eladási árszint egyszerre látsszon
                  1. a fenti menü gombsorban a crosshair, itt Set Cursor Pointer a neve, mellett jobbra, chart themes a neve. Balról a 3. gomb.
                  2. sms riasztás csak éles számlán megy, mail mindegyiken, Services-Notifications, ott megfelelő pipa be, mailt nem tudom, hol lehet változtatni.
                  3. itt nem lotban van, a legegyszerűbb, ha Thousands-ben adod meg, 10e=0,1 Lot. Tools-Preferences-Instruments.
                  Átlagárat valahonnan le lehet tölteni hozzá, abban nem tudok segíteni.
                  Vételi-eladási szint egyszerre nem megy, vagy csak nem néztem utána, mert sosem kellett, a Candle mellett jobbra Bid-Ask chart választható, melyiket akarod nézni, longnál Bid-re állítod

Hozzászólás

• Köszönöm

A 6. kérdésre tudsz valamit?
                    A csúszó stop valójában egy minimum 10 Pip-re az ár után ugráló stop?
                    Ez azért ciki, mert 10 Pip a minimum, amit be lehet állítani, ami azt jelenti, hogy amikor az ár 20 Pipre van a Stopomtól, akkor 10 Pipre ugrik.
                    Ha 19.9 Pipnél visszafordul, akkor 19.9 Pip-et bukom, hiába állítottam be 10 Pip-es "követő" Stopot...

Hozzászólás

Köszönöm
                      jobbról a 3. gomb, akartam írni, de akkor megvan

Hozzászólás

Köszönöm

A 6. kérdésre tudsz valamit?
                        A csúszó stop valójában egy minimum 10 Pip-re az ár után ugráló stop?
                        Ez azért ciki, mert 10 Pip a minimum, amit be lehet állítani, ami azt jelenti, hogy amikor az ár 20 Pipre van a Stopomtól, akkor 10 Pipre ugrik.
                        Ha 19.9 Pipnél visszafordul, akkor 19.9 Pip-et bukom, hiába állítottam be 10 Pip-es "követő" Stopot...
                        sosem használtam, de ha ugyanaz, mint az MT4-en, ahol egyszer demon kíváncsiságból kipróbáltam, akkor tartja a 10 pipet, nem ugrál, hanem folyamatosan követi, ha a kezdeti stop mondjuk 5 pip, 6 pip elmozduláskor 1-et utána megy, 10-nél messzebb nem lehet az ártól, ha azt állítod be, szűkebbre meg nem tudod venni, ez a minimum, követő stopnak is nevezik, szerintem teljesen értelmetlen, de teszteld le

Hozzászólás

• Sziasztok!

A Dukascopy Europepal kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Tetszik a cég svájci háttere, de a forex világában sok a bizonytalanság. Ezért érdekelnének a tapasztalataitok, hogy valójában mennyire megbízható a cég? Voltak esetleg problémáitok a kifizetésekkel?
                          Milyen a supportjuk, mert több külföldi fórumon erre sokan panaszkodtak, továbbá sok helyen olvastam a csúszásokról is. Én nem vagyok scalper, szóval, ha 1-2 pippel arrébb teljesül a megbízásom, az nekem nem probléma, de olvasni lehet egészen horrorisztikus 30-40 pipes csúszásokról is. Tehát összességében milyenek a tapasztalataitok? Köszönöm előre is!

Hozzászólás

• Sziasztok!
                            Érdeklődni szeretnék hogy a Dukascopynal milyen lehetőségek vannak a BE/KI fizetésekre, és Ki milyen alternatívát használ a leg idő/költség hatékonyabb utalásokhoz?
                            Mindenkinek további szép napot, és sok pipet!

Hozzászólás

• Hello!
                              Te hova valtottal a Ducastol ?

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szia, nekem Dukas parades volt, amikor meg hasznaltam. Velem korrektek voltak, es a koltsegek is alacsonyak voltak mt4-en is. Viszont vegul valtottam, mert az mt4 nem volt a legjobb veluk. Ettol a Dukas jforexe meg hibatlan volt, csak nem akartam javara atirni a progikat (bar lehet, megerte volna). Szoval mint ceg, javaslom oket, de ahogy az LMAX-nal is, a meta nem a legjobb, de ez legyen a legkisebb bajod veluk. Mint ceg, nekem bevalt.
                                Szoval mire valtottal ?

Hozzászólás

Working...
                                X