Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dukascopy

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Sziasztok!
    Nekem az lenne a kérdésem hogy ki hogyan oldja meg leghatékonyabban, legköltség mentesebben a BE-KI utalásokat? Akinek csak a tőzsde az egyedüli pénzforrása, az havonta ki-be utaltatja a megkeresett pénzt? Erre egy külön számlát kell nyitni a Banknál ami direkt pénzmozgatásra használok (devizaszámla) a Bróker-Itthoni számlám között?Azt hallottam hogy a Bankártya és egyéb netes utaló számlák pl:Webmoney, Skrill cégek nem annyira megbízhatók. Legtöbbször visszautalásnál.
    Azt hallottam hogy a Banki átutalás nem olyan rossz ötlet,csak rá kell kérdezni hogy amiről utalom a pénzt, ugyanoda nem lesz-e baj a visszautalással, és nem kell magamat alávetni egy felismerő procedúrának. Bocsánat a sok kérdésért, remélem az összesre választ fogok kapni.
    További szép napot mindenkinek, és sok pipet!
    Üdv:Ádi

Hozzászólás

• Amióta az új felület van, a Price Alerterben a jen párokat nem lehet beállítani, nálatok is ez van?

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Amióta az új felület van, a Price Alerterben a jen párokat nem lehet beállítani, nálatok is ez van?
        Nálam be lehet. (UJ-n próbáltam)
        Amúgy nálam is volt egy-két érdekesség az új verzióval, de már elmúlt.

Hozzászólás

• AngyalBandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nálam be lehet. (UJ-n próbáltam)
          Amúgy nálam is volt egy-két érdekesség az új verzióval, de már elmúlt.
          Nálam minden Jen pár, ha megpróbálom átállítani, 0.010-re ugrik, léptetni sem lehet, ha meg utána máshova kattintok, visszaugrik arra az értékre, amin előtte is állt.

Hozzászólás

• Sziasztok! Kérdésem lenne ha tudtok segíteni.ECN brokernél mennyi a minimum kötési egység,mert gondolom 0.1 lot kötés az kevés.?Köszi.

Hozzászólás

• merci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok! Kérdésem lenne ha tudtok segíteni.ECN brokernél mennyi a minimum kötési egység,mert gondolom 0.1 lot kötés az kevés.?Köszi.
              Dukascopynál 0,01. És elméletileg ecn.
              willow

Hozzászólás

• Sziasztok!
                Kérdésem lenne, hogy valamikor tavasszal jeleztem a Duka felé, hogy számlát nyitnék az európai cégüknél. Beküldtem minden doksit, kértek még utána néhányat, azokat is megkapták. Ez a Neveri Árpád nevű kolléga intézte, az utolsó pillanatig nagyon készséges volt, aztán egyszer csak eltűnt és semmi levelemre érdeklődésre nem válaszolt onnantól, hogy a számlát kellett volna megnyitni.
                Most pár hete írtam a weblapjuk chat-jére, hogy érdekelne, hogy mi történt, mert legalább akkor közöljék, hogy toljam arrébb a bringát, mert rossz ügyfél vagyok, de erre sem reagáltak.
                Elég gáz, hogy egy ekkora nevű bróker ennyire szánalmasan viselkedik.
                Van javaslatotok, vagy történt már hasonló valakivel?

Hozzászólás

• Ha a Néveri szabadságon van, akkor szokott ilyen előfordulni. És nem jelenti be előre.
                  willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ha a Néveri szabadságon van, akkor szokott ilyen előfordulni. És nem jelenti be előre.
                    És akkor nincs egy backupja? Hát ez nem egy jól szervezett valaminek az ismérve.

Hozzászólás

• royalinvest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      És akkor nincs egy backupja? Hát ez nem egy jól szervezett valaminek az ismérve.
                      Ez nekem sem tetszik, hogy évek alatt nem tudták ezt megoldani. Egyébként nincs bajom a céggel.
                      forex eszközök, robotok fejlesztése

Hozzászólás

• Hali, próbálta már valaki az új, 1.3-as Jforex verziót? Ma adta fel először a frissítési lehetőséget

Hozzászólás

Hali, próbálta már valaki az új, 1.3-as Jforex verziót? Ma adta fel először a frissítési lehetőséget
                          Szia!

Nálam fel sem dobta ezt a frissítést.
                          2.45-ös és azt írja, hogy ez a legfrissebb verzió.
                          Nem írtál el valamit?

Hozzászólás

• AngyalBandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szia!

Nálam fel sem dobta ezt a frissítést.
                            2.45-ös és azt írja, hogy ez a legfrissebb verzió.
                            Nem írtál el valamit?
                            Nem, de tavasszal a teljes számlám haza kellett utalni, jelenleg inaktív, 6 hónapja kb, csak a frissítésre mozdul. Az eddigi installált verzió az 1.0.19-es, ez akarja az 1.3-re.

Hozzászólás

• a telepítő 1.3-ast írt, de utána a varázsló 2.45.56-ost

Hozzászólás

a telepítő 1.3-ast írt, de utána a varázsló 2.45.56-ost
                                Az az, 2.45.56 a jelenlegi.

Hozzászólás

Working...
                                X