Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dukascopy

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Köszi! Majdnem ugyanolyan, csak a belépő felület más

Hozzászólás

• Már 2.45.59, de az eddigi helyett, ami 2-3% 4 magos processzort használt, ez felmegy 80-90-re

Hozzászólás

• Azóta beszéltem Néveri úrral, nála is ez van, szóval valami az új frissítéssel nem stimmel

Hozzászólás

• Sziasztok. Forex számlanyitásán gondolkodom a Dukascopy-nál, vagy a Dukascopy EU-nál. Viszont egy ismerősöm emlékeztetett, hogy Svájc nem EU tag. Ebben az esetben hány százalék a nyereség adója Svájci brókernél kereskedve Magyarországon?

köszönöm

Hozzászólás

• norap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok. Forex számlanyitásán gondolkodom a Dukascopy-nál, vagy a Dukascopy EU-nál. Viszont egy ismerősöm emlékeztetett, hogy Svájc nem EU tag. Ebben az esetben hány százalék a nyereség adója Svájci brókernél kereskedve Magyarországon?

köszönöm
            Nem feltétel az EU-s tagság, ha a szóban forgó országgal van egyezmény a kettős adóztatás elkerüléséről (2013. évi CLXIII. törvény) valamint a cég a szükséges egyéb kritériumoknak is megfelel (helyi felügyelet alá tartozik, működik az információcsere a helyi felügyelet és a magyar közt, stb-stb).
            Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Köszönöm. Akkor tehát innen profitálva is 16% az adó ugye?

Hozzászólás

• norap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Köszönöm. Akkor tehát innen profitálva is 16% az adó ugye?
                igen, mint minden eu-s bejegyzett cégnél

Hozzászólás

• Dukascopy spread matrix

elment vele vagy fél napom.
                  sokkal okosabb nem lettem.
                  Az esti sáv itt is hozta a papírformát,
                  és a GBPNZD se annyira lepett meg,
                  bár látatlanban az NZDCAD-ra tettem volna "tétet".
                  Csatolt fájlok
                  Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Sziasztok!
                    Szeretném kipróbálni a valutakereskedelmet, és hosszas utánajárás után a Dukascopy tűnt a legmegbízhatóbbnak. Még szemezgettem az Oandával (kb 1 hónapja demózok rajta), de nem találom sehol a díjak kondíciós listáját, meg nem elég konkrét ezért ott nem merném elkezdeni a kereskedést. A következő kérdéseim lennének a Dukascopyval kapcsolatban. Ha itthon nyitok devizaszámlát, és EUR/USD szeretnék kereskedni, akkor euró számlát nyissak?
                    SEPA-val ingyenes az utalás? Ha kifizetés van, mennyit von le a Dukascopy?

Hozzászólás

• Szaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok!
                      Szeretném kipróbálni a valutakereskedelmet, és hosszas utánajárás után a Dukascopy tűnt a legmegbízhatóbbnak. Még szemezgettem az Oandával (kb 1 hónapja demózok rajta), de nem találom sehol a díjak kondíciós listáját, meg nem elég konkrét ezért ott nem merném elkezdeni a kereskedést. A következő kérdéseim lennének a Dukascopyval kapcsolatban. Ha itthon nyitok devizaszámlát, és EUR/USD szeretnék kereskedni, akkor euró számlát nyissak?
                      ha fullStartup vagy akkor oanda ott nincs minimum deposit

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        ha fullStartup vagy akkor oanda ott nincs minimum deposit
                        Szia!

Ez nem tudom, hogy releváns a kérdésemhez.

Hozzászólás

Sziasztok!
                          Szia!

Érdemes rápillantanod erre az oldalra:

https://brokernotes.co/oanda-vs-dukascopy/

Itt kb 100 szempont alapján hasonlítják össze tételesen a két cég szolgáltatásait. Szerintem ne csak az ár alapján dönts, vedd számításba azokat a szempontokat is, amik kényelmi (pl. nyelv, platform típus), kockázatkezelési (stop, hedge, fix spread stb) szempontból számodra fontosak.

Sok sikert.

Hozzászólás

• AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szia!

Érdemes rápillantanod erre az oldalra:

https://brokernotes.co/oanda-vs-dukascopy/

Itt kb 100 szempont alapján hasonlítják össze tételesen a két cég szolgáltatásait. Szerintem ne csak az ár alapján dönts, vedd számításba azokat a szempontokat is, amik kényelmi (pl. nyelv, platform típus), kockázatkezelési (stop, hedge, fix spread stb) szempontból számodra fontosak.

Sok sikert.
                            Köszi szépen!
                            A Dukánál, ha jól olvastam van SEPA átutalási lehetőség, az Oandánál ezt nem sikerült sehol se fellelni, pedig ez is nyom a latba.

Hozzászólás

Köszi szépen!
                              A Dukánál, ha jól olvastam van SEPA átutalási lehetőség, az Oandánál ezt nem sikerült sehol se fellelni, pedig ez is nyom a latba.
                              Szia!

Az Oandánál is van. 3-5 munkanap a teljesülés, csak euro depositra.

https://oanda.secure.force.com/Answe...language=en_US

Hozzászólás

• AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szia!

Az Oandánál is van. 3-5 munkanap a teljesülés, csak euro depositra.

https://oanda.secure.force.com/Answe...language=en_US
                                Köszi szépen!

Hozzászólás

Working...
                                X