Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dukascopy

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• tozsdeelemzes.hu
    új témát indított: Dukascopy

Dukascopy

Minden információ a Dukascopyról.

• Czesk92
    válaszolt
    Az egyik legjobb hírnevű brókercég. Vkinek vannak tapasztalatai a cégről, komolyabb kifizetések gördülékenyen mennek? Az nagyon zavaró így előzetesen, h bónuszokat kínálnak, amit sztem elvileg már betiltottak, valamint a honlapjukon tájékoztatás terén nagyon következetlenek, a magyar nyelvű oldalon kifejezetten spórolnak az információnyújtással. Állítólag elérhető akár a 200x-os tőkeáttétel, erről tud vki vmit? MT4-en max 100x Jforexen 200x-os? Ez sem világos teljesen... A svájci számla az európaival szemben mivel rosszabb? Gondolom nincs negatív egyenleg elleni védelem, emellett van még vmi?

Szólj hozzá::

• AngyalBandi
    kommentálta válaszát
    "Az a gyanús, ami nem gyanús..."
    Utoljára szerkesztve a következő által: AngyalBandi; 2019-01-29, 10:48.

• Jano
    kommentálta válaszát
    ti ilyen fizetett corporate image improverek vagytok vagy ingyen csináljátok?

• AngyalBandi
    kommentálta válaszát
    Én sem tudtam sem nyitni, sem zárni pozit.
    Egyszer jártam még hasonlóképpen, kb 5-6 éve, akkor is gyorsan és korrekten jóváírták.

• g_fx
    válaszolt
    No van folytatás...
    A leállás miatt nem teljesült egy stoploss, csak 2.5 óra múlva tudtam kézzel zárni 37 pippel odébb...
    Ez volt 17.40-kor, írtam nekik, hogy ez nem oké...
    22.40-kor a stoploss és a kézi zárás közti különbséget jóvá írták a számlámon.
    A leállás nem oké, de az utólagos kezelése korrekt és gyors.

• g_fx
    kommentálta válaszát
    Nem csak neked... A support szerint gondjaik vannak, hívjam a telefonos ügyfélszolgálatot, ha kereskedni akarok

• AngyalBandi
    válaszolt
    Másnál sem megy a JForex platform? Egész nap szórakozik.

• Csuti Ákos
    válaszolt
    Andrisdiak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Svájci Dukascopynál kereskedve(nem a leány Europe-nál) a profit után mennyi adót kell Mo-on fizetni?
    Mivel Svájc ugyan nem EU tag, de a magyar adótörvények szerint EGT tagállamnak minősül, így úgy kell tekinteni adózási szempontból, vagyis EHO nélkül adózol itt is magánszemélyként (15%)

https://nav.gov.hu/nav/archiv/adoinf...enzpiacok.html

• MyBusiness
    válaszolt
    Személyi jövedelem adó. NAV. Google kereső motor. PL😊
    Amúgy 15% az SZJA Magyarországon jelenleg.
    Mindegy hol kereskedsz ha Magyarországon élsz és itt adózol.
    Csak részleteket ne itt kérdezz hanem nézd meg a kitöltési útmutatót. Külföldről származó jövedelem.

• Andrisdiak
    válaszolt
    A Svájci Dukascopynál kereskedve(nem a leány Europe-nál) a profit után mennyi adót kell Mo-on fizetni?

• szultusz
    válaszolt
    Egy webináriumon rákérdeztem, hogyan fog reagálni a Dukascopy az ESMA szabályozásra. Azt a választ kaptam, hogy a Dukascopy Europe oldalról el fognak tűnni a magasabb tőkeáttételek de a svájci anyavállalatnál megmaradnak. Csak az nem derült ki mekkora lehet a számlanyitási limit. Most már ezt is tudjuk. A régi 5000 doleszos limitet levitték 1000 dodóra. Egyelőre nem akarok brókert váltani de jó tudni róla.

• Szaki
    válaszolt
    Sziasztok!

Ti el tudjátok érni Névay Árpit? Megváltozott a száma?

• binarytrader
    válaszolt
    kis segitseg: nekem ezen a linen levo jobb gomb--register--ez a gomb mukodott:

https://www.dukascopy.com/europe/eng...orex/seminars/

szivesen

• binarytrader
    válaszolt
    AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

Szerintem a company-hoz annyi elég, hogy "Privat Person". Sok sikert!
    Kossz , es meg egyszer kosszi!! Neke sem sikerult de igy mar megoldodott. Bocsi az irasert.

Working...
X