Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• IronFX

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!

Szeretném bemutatni az IronFX -et.

Az IronFX forex, amerikai és angol részvény, árutőzsdei termék és nemesfém CFD kereskedésre szakosodott, vezető, globális online bróker. A vállalat egy 1972-ben alapított nemzetközi pénzügyi szolgáltató csoport tagja, élenjáró belső technológiával, páratlan tranzakció végrehajtással, és a piacon elérhető legjobb termékválasztékkal és a legkisebbbb spreadekkel.

Az IronFX több, mint 20 nyelven beszélő ügyfélszolgálata a nap 24 órájában elérhető. Magyar nyelven is!

A Weboldalunkon megtalálhatóak az átlag spread-jeink.
    http://www.ironfx.com/en/trading-acc...ads-comparison
    Ha az élő adatokra lenne kiváncsi akkor kattintson az alábbi linkre:
    http://www.forexfactory.com/market.php

Itt ki lehet választani a mi cégunket és össze tudja hasonlítani a spread-eket más cégekkel.

Minden kérdésre szívesen válaszolok!
    13
    Budapest
    53,85%
    7
    Debrecen
    0,00%
    0
    Szeged
    0,00%
    0
    Miskolc
    23,08%
    3
    Pécs
    0,00%
    0
    Gyor
    0,00%
    0
    Nyíregyháza
    7,69%
    1
    Kecskemét
    15,38%
    2
    Szolnok
    0,00%
    0
    Sopron
    0,00%
    0

The poll is expired.

az a bajom vele, hogy az eur/usd és aud/usd spreadjei kiválóak, de a többinek nem a legjobb.
    a brókeremnél 10 fő devizapárnak a spreadje 2 max. 3.
    4-5 az már sok nekem m1-en.

Hozzászólás

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!

Szeretném bemutatni az IronFX -et.

Az IronFX forex, amerikai és angol részvény, árutőzsdei termék és nemesfém CFD kereskedésre szakosodott, vezető, globális online bróker. A vállalat egy 1972-ben alapított nemzetközi pénzügyi szolgáltató csoport tagja, élenjáró belső technológiával, páratlan tranzakció végrehajtással, és a piacon elérhető legjobb termékválasztékkal és a legkisebbbb spreadekkel.

Az IronFX több, mint 20 nyelven beszélő ügyfélszolgálata a nap 24 órájában elérhető. Magyar nyelven is!

A Weboldalunkon megtalálhatóak az átlag spread-jeink.
      http://www.ironfx.com/en/trading-acc...ads-comparison
      Ha az élő adatokra lenne kiváncsi akkor kattintson az alábbi linkre:
      http://www.forexfactory.com/market.php

Itt ki lehet választani a mi cégunket és össze tudja hasonlítani a spread-eket más cégekkel.

Minden kérdésre szívesen válaszolok!
      Megkérdezhetem mitől vezető? Esetleg érvényes "b" kategóriás jogosítványa van a magyar nyelven beszélő ügyfélszolgálatosnak?
      Kábítod itt a jónépet egy egyáltalán nem jó spreadekkel rendelkező, ismeretlen brokerrel.
      Sok sikert a marketinghez de ha butaságokat írogatsz itt is mint az indexen gyorsan be fog sülni a kampány. Javaslom picit tanulni , ismerkedni az alapfogalmakkal a kezdő szinttől kicsit magasabb fokon különben sok értelme nem lesz az itteni tevékenységednek sem.

Hozzászólás

Sindler:

Melyik devizapárra gondolsz ami a te brókerednek 2-3 pip és nálunk 4-5?
        Engem is érdekel! Most néztem meg az élo spread-eket és nem talátam sehol ilyet.

Shortosgyula:
        Hogy mitol vezeto az IronFX?
        Szerintem kérdezd meg az alábbi magazinok szerkesztoit:

World Finance - Best FX Newcomer 2011
        European CEO - Fastest Growing FX Broker 2011

Ha szerinted butaságot írtam beszéljuk meg. Ha tényleg úgy van elismerem!
        A tanulástól sem zárkózom el! '' Jó pap holtig tanul!''
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

én a holnapon szoktam először tájékozódni:
          http://www.ironfx.com/hu/trading-products/forex

van 3-4 olyan instrumentum, aminek jó a spreadje.
          m1-en számít az RR miatt.
          gbp/aud,gbp/jpy,eur/aud,chf/jpy,gbp/cad..stb nem a legjobbak. de nem is a legrosszabbak. vannak ennél rosszabb brókercégek is.
          az én brókerem spread szempontból(is) jobb + nincs semmilyen egyéb költség,cfd jutalék..stb.
          de ettől függetlenül az IronFx lehet, hogy jó cég. tegnap csináltam egy ironfx webtrader accountot és nem tetszik, hogy a trendvonalat nem lehet színezni és vastagítani.

Hozzászólás

Próbáld meg a demo számlát MT4 platformon.
            Ott lehet mindent szinezni vastagítani, plusz az élo spreadeket látod.

De nézd meg az alábbi spread osszehasonlítást:
            http://www.ironfx.com/hu/trading-acc...ads-comparison

mert azokat amiket néztél a standard számla spread-jei.

olyan céget nem fogsz találni ahol minden devizapár spread-je nagyon alacsony.
            Válazd azt amelyik az általad használt párokban a legjobb spreaddel rendelkezik. Plusz hol vannak egyéb bónusz lehetoségek. (pénz visszafizetés, kereskedési bónusz stb)

Hozzászólás

IRONFX jeee!!!! Tedd ki Fészbukra is! Szuper spreadek !!!! Demoverseny nyerj dollár tízezreket!!! Kezdőként biztos a tied!
              Utald ki az össszes pénzed jeee!

Hozzászólás

sikertitka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                IRONFX jeee!!!! Tedd ki Fészbukra is! Szuper spreadek !!!! Demoverseny nyerj dollár tízezreket!!! Kezdőként biztos a tied!
                Utald ki az össszes pénzed jeee!
                Persze kevesebb esélye van egy kezdőnek ha olyanok is indulnak akik már évek óta sikeresen kereskednek! De semmi sem lehetetlen!

Senki se született profi kereskedőnek, valahogy el kell kezdeni!

Ha meg se próbálod akkor tuti hogy nem nyersz semmit!

Ha téged nem érdekel semmi baj, de miért kell más kedvét elvenni butaságokat írva?

Hozzászólás

Szia Zoltan! Hogy megy az MLM? Ott is szorgalmasan epited a kapcsolataidat? Miert tertel at ide? Megprobalsz Te is kereskedni vagy csak a jutalekert toborzol?

Hozzászólás

papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szia Zoltan! Hogy megy az MLM? Ott is szorgalmasan epited a kapcsolataidat? Miert tertel at ide? Megprobalsz Te is kereskedni vagy csak a jutalekert toborzol?
                    Papa

ahogy mári írtam is kérlek elobb bizonyosodj meg dolgokról mielott butaságokat írsz.

Hozzászólás

itt mindenki butaságokat ír aki kérdez. D

Sikertitka+1

"Ha téged nem érdekel semmi baj, de miért kell más kedvét elvenni butaságokat írva?"
                      És miért jo csupa optimista dolgokat írva madarat fogni?

Zoli: Te annyiból korrekt vagy, h legalább direkte bevállalod, h reklámozol. Egy csomóan ugyanezt teszik itt, csak úgy csinálnak mintha ártatlan kis idetévedő tőzsdézők lennének.

Ennyire belefér a direktmarketing ennek az oldalnak a profiljába?

Privát véleményem mindez...
                      -A reklám helye-

Hozzászólás

Erről van egy téma itt: http://forum.tozsde.hu/forum-felepit...aszolasok.html

Azok alapján belefér és természetesen mivel én írtam én is azt mondom, hogy így mehet.
                        Egy ilyen témát simán nem olvas, akit nem érdekel. Általános témákban szigorúbb a moderálás, de ezt inkább hagyjuk, mert itt OFF és a végén ki kell magam moderálnom.
                        Akit érdekel az érintett fórum kategóriákban kérdezhet, vagy akár kifogásolhat...

Hozzászólás

Koszonom!

Én is így gondoltam, hogy ha valakit nem érdekel egy topic akkor nem nézi meg.

Természetesen orulok ha minél tobb ugyfél választ minket, de nem minden áron, hazugságokat állítva vagy csak egy kereskedo magánszemélynek beállítva magam.

Azért vagyok itt hogy minden kérdésre válaszoljak.

Hozzászólás

Jelenlegi Akciók:

Januári akciónk:
                            -Új számla nyitásnál +30% kereskedési bónusz!*maximum 3.000 USD
                            -Ismételt befizetés esetén +20% kereskedési bónusz! *maximum 2.000 USD
                            Az ajánlat érvényes 2012 Január 1-31. Között.

Pénzvisszafizetési számla nyitására is lehetséges.
                            http://www.ironfx.com/hu/promotions/cashback

Ajándék iPhone vagy iPad
                            10.000 USD letét esetén ha 30 nap alatt 250 lot-ot kereskedik.

A fenti akciók egyszerre nem alkalmazhatóak! (Kivéve VIP számla esetén)

VPS hosting
                            5.000 USD felett ingyenes

ECN/STP számla
                            10.000USD felett

VIP Számla
                            20.000 USD felett
                            -3.000 USD kereskedési bónusz
                            -Pénzvisszafizetés lot-onként akár 3 USD
                            -Banki tranzakciók díjmentesek
                            -Ciprusi bankszámla nyitása (bankkártyával)
                            -Ajándékcsomag, promóciós termékekkel

Hozzászólás

Február 15.-én indul a 30 napos Demó kereskedési versenyünk!
                              Fődíj: 30.000 USD egy ECN számlán vagy azonnali 10.000 USD készpénzben!
                              http://www.ironfx.com/hu/promotions/fx-demo-contest

Hozzászólás

Working...
                              X