Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Persze!Tutti felelősséget vállalnak a régi dolgok miatt is.HAHAHAHA!!!!!!!!!!!
    Ez egy új cég szerintem semmi több.Ahol majd ismét működnek a dolgok egy ideig aztán game over!De ha nem így van majd jön a Pálinkás kisasszony és kiigazítást tesz.Gondolom a hölgynek sosem volt számlája sem a tadánál sem ennél a liquid-nél, mert asszem ha ő is bukott volna önhibáján kivül pár százezret vagy milliót ,nem hiszem ,hogy még kiállna egy broki cég mellett sem.De hát gondolom a tada akkor sem tehetett semmiről.És ez az új kiváló cég is szuper.De meddig?

Hozzászólás

• http://www.ironfx.com/en/promotions-...ition-rankings

Már "csak" 5%-tól lehet bekerülni a top 100-ba.
      Earnst & Young felügyeli a versenyt egyébként!

Hozzászólás

• FIX spreades számlák

Újra csökkentettük a spreadeket....nap közben 1.5 pips, éjfélkor 3 és éjszaka 1.8 pips

Ha valakinek kérdése lenne ez ügyben, Zolit és engem is megtaláltok e-mailen, telefonon

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          FIX spreades számlák

Újra csökkentettük a spreadeket....nap közben 1.5 pips, éjfélkor 3 és éjszaka 1.8 pips

Ha valakinek kérdése lenne ez ügyben, Zolit és engem is megtaláltok e-mailen, telefonon
          Kifelejtettem, hogy a spreadek ezek maradnak még HÍREK alatt is!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Mivel már angolra váltottunk akkor leírom angolus is:

Tadawul FX ceased to exist as a legal entity.

Magyarul:

Tadawul FX megszunt létezni mit jogi személy.

Ebben nincsen semmi hazugság teljesen tiszta és egyértelmu.
            Kedves Zoltán!

Engedd meg, hogy bemásoljam neked a Liquid Markets vezetőségének levelét a hozzászólásaidat illetően:

“Zoltan, this is nonsense. Anyone who knows how to use the internet can go to the local registry of commerce and check the exact status of our company and the its history. Tadawul FX was re-structured as a company and its name was changed to LQD Markets Ltd. On the 1st of November 2012. There is no “ceasing to exist” as a legal entity, this is completely incorrect so you are simply stating something on a public forum which is not true and attacking our company which is very unprofessional.

If you feel you have nothing of value to sell at Iron FX and you are obliged to attack other companies in order to gain market share maybe you should consider working for an employer who does have something of value. These tactics discredit the online FX and CFDs execution business as a whole and you should be ashamed of yourself for resorting to such practices."

Hozzászólás

• Nem ez a lényeg srácok.
              Inkább ez:
              https://www.ironfx.com/hu/roadtrip

És ott majd megbeszéljük a dolgokat.
              On the road again.
              Mindenkit sok szeretettel várunk...

Hozzászólás

• Pálinkás Nikolett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kedves Zoltán!

Engedd meg, hogy bemásoljam neked a Liquid Markets vezetőségének levelét a hozzászólásaidat illetően:

“Zoltan, this is nonsense. Anyone who knows how to use the internet can go to the local registry of commerce and check the exact status of our company and the its history. Tadawul FX was re-structured as a company and its name was changed to LQD Markets Ltd. On the 1st of November 2012. There is no “ceasing to exist” as a legal entity, this is completely incorrect so you are simply stating something on a public forum which is not true and attacking our company which is very unprofessional.

If you feel you have nothing of value to sell at Iron FX and you are obliged to attack other companies in order to gain market share maybe you should consider working for an employer who does have something of value. These tactics discredit the online FX and CFDs execution business as a whole and you should be ashamed of yourself for resorting to such practices."
                Koszonom a levelet.

Nem hiszem hogy kárt okoztam volna a cégednek, és nem lett ettol tobb ugyfelem. Az információim számomra megbízható forrásból származtak, ezért mertem felvállalni.
                A céged hivatalos struktúrája biztosan olyan amilyennek mondod (nincs okom kételkedni benne), mindenki nézzen utána.

Biztos vagyok benne hogy senki nem veszi készpénznek a szavaimat, hanem mindenki utánajár a valóságnak. Én nem szeretnék hiszékeny ugyfeleket az IronFX-hez ''csábítani'' mert azokat holnap elcsábíthatja más.
                Az ugyfelek akiket én megcélzok azok mind észérvekre és tényekre alapozva csatlakoznak a kereskedoink csapatához.

Hozzászólás

• http://www.portfolio.hu/vallalatok/p...on.181238.html

Ez hogy fogja érinteni az ügyfeleiteket?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    http://www.portfolio.hu/vallalatok/p...on.181238.html

A jelenlegi ügyfeleinket sehogy sem fogja érinteni, mivel mi nem cipruson tartjuk a pénzt, hanem nagyobb piacvezető bankoknál mit pl. a Raiffeisen.

Én személy szerint örülök picit egyrészt, mert a kisebb cégektől akik nem gondoltak erre most rengeteg ügyfél fog átjönni hozzánk.

Nálunk továbbra is megy a verseny ahol 100,000 dollárt adunk készpénzben és 2 személyre egy meghívót a Yachtunkra a monacói F1 futamra.

Továbbra is megtartjuk a Road showt itthon.

Hozzászólás

• Még annyi, hogy egyébként ez egy pozitív hír szerintem, mert a lényeg, hogy még mindig alacsony Cipruson az adó, a második legalacsonyabb ha jól tudom, jól számoltam...a mi operációnkat annyiba érinti, hogy az ügyfelek olyan céghez fogják hozni a pénzüket amelyek nagyobbak és biztonságosabbak mint ahol eddig voltak...

Hozzászólás

• Akkor a Ti vezetőitek sem tartották olyan biztosnak Ciprus szép szigetét? Akkor én tévedtem a leszólt előadásban, hogy ciprusra utalni nem nagyon jó dolog?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          http://www.portfolio.hu/vallalatok/p...on.181238.html

Az osszes ugyfél toke át lett helyezve a kockázatkezelok által a UBS (Union Bank of Switzerland), a BNP Paribas (Banque Nationale de Paris) és a Raiffeisen bankokba, elovigyázatosság képpen.

Így egyetlen ugyfél tokéjét sem érinti a fenti rendelkezés.

Ha van kérdés még ebben a témában nyugodtan tegyétek fel.

Hozzászólás

• balacy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Akkor a Ti vezetőitek sem tartották olyan biztosnak Ciprus szép szigetét? Akkor én tévedtem a leszólt előadásban, hogy ciprusra utalni nem nagyon jó dolog?
                            Itt nem biztonságról van szó.

Itt egy egyszeri megadóztatása van az osszes bankszámlának, amit cipruson van tartva. Európa nagy részében 25% vagy magasabb adó terheli alapból a bankbetéteket.

Így a 6.75% - 100K alatt és 9.90% - 100K felett nem magas egyszeri koltség.
                            Ciprus továbbra is biztonságos és szép marad.

Az hogy az ugyfelek tokéje áthelyezésre kerult nem a biztonság miatt tortént, hanem azért mert nem éreztuk jogosnak hogy a mi ugyfeleink is megfizessék ezt az adót.

Hozzászólás

• Az a hozzáállásotok, hogy az ügyfelek az egyik (nem biztonságos) ciprusi cégtől majd átvándorolnak a másik (biztonságos?) ciprusi céghez inkább álnaívizmus, mint kötelező optimista szemlélet. Sokkal valószínűbb, hogy úgy ahogy van hátat fordítanak Ciprusnak és nem kezdik el elemzni, hogy van-e jó ciprusi meg rossz ciprusi bróker.
                              Szerintem K.O. volt a döntés és fejvesztve fog menekülni a tőke a szigetről a valóban biztonságos helyekre.
                              Balacy meglátása is jó volt, ha a ciprusi székhelyű cég kockázatkezelői rizikósnak találják banki szempontból Ciprust, akkor nagy a baj. Érdemes lenne megvizsgálniuk a felügyeleti szervek szempontjából ügyfél oldalról is, lehet, hogy akkor székhelyet is módosítani kellene.

Hozzászólás

• Zoli:
                                „Én 4 éve élek kint és bátran állíthatom hogy nagyon jó minden…

Persze itt élek és jó minden az én házam táján, de nyitott szemmel járok.
                                Látom hogyy az éttermek, kávézók tele vannak folyamatosan (nem túristákkal). 5 évesnél régebbi autót szinte nem is lehet látni.
                                Az orosz maffia amit emlegettek se híre se hamva (vagy nagyon csendesek)…

Az hogy az ugyfelek tokéje áthelyezésre kerult nem a biztonság miatt tortént, hanem azért mert nem éreztuk jogosnak hogy a mi ugyfeleink is megfizessék ezt az adót.”

Wikipédia:
                                „A ciprusi gazdaság legmeghatározóbb eleme a szolgáltató szektor, ez adja a GDP háromnegyedét. Ezen belül főként az idegenforgalom és a pénzügyi szektor számottevő. A szigetre évente több mint kétmillió turista látogat, azaz a lakosság közel háromszorosa. A pénzügyi szektor fő vonzerejét az off-shore vállalati tevékenység adja: közel ötvenezer bejegyzett off-shore cég létezik az országban.”

Hírforrás:
                                „Az euróövezeti országok pénzügyminiszterei szombatra virradóra állapodtak meg a Ciprusnak szánt hitelcsomag fő elemeiben. Reggel százak akarták kivenni a számlájukon lévő pénzt a szombaton is nyitva tartó szövetkezeti bankokból - jelentette a ciprusi közszolgálati rádió (RIK).
                                Próbálkozásaik azonban kudarcot vallottak, a fiókok vezetői ugyanis arról értesítették őket, hogy a pénzintézet internetes hálózata nem működik. Később a még nyitva tartó fiókok is bezártak - közölte a Cooperative Central Bank of Cyprus elnökhelyettese a rádióban.”

Nem akarok senkit hazugsággal vádolni. De vagy korábban sem volt minden rendben Cipruson, és lehetett ok és idő az ügyfelek pénzét biztonságos számlára helyezni, vagy nem.

Lényeg, hogy a marketing és a roadshow must go on, mert we are the champions, my friends.

Hozzászólás

Working...
                                X