Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ha én csinálok egy weboldalt amire azt írom hogy minden rendben van akkor elhiszed? Inkább a világhiradót figyeld.

Hozzászólás

• Ugye most nem a homárról való cikket fogjuk kivesézni?

Továbbra is jönnek az ügyfelek, továbbra is minket kérdeznek a világ legnagyobb és vezető hírszolgáltatói:
      http://www.ironfx.com/en/about/compa...-channels-18-3

Bloomberg, Sky News, BBC, CNN, BNN

Nem hiába, nincs még egy olyan cég akinek ennyire jó elemzői lennének és szavahihetőek lennének.

Hozzászólás

• balacy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A kérdés maradt: ezentúl is mered-e ajánlani a ciprus biztonságát, mint megbízható országot, vagy nem? Vagy igaz-e az az állítás, hogy jobban járt az, aki nem ott tartotta a pénzét? Annak ellenére, hogy máshol 25%-ot vonnak el szerinted és itt csak 7-10%-ot és lehetőség volt a pénz töredékének a kivételére?
        Minden perifériás EU tagországban megtörténhet a Ciprusi eset.
        Franciaországban sem rózsás a helyzet.
        Az EU összességében egy egyre mélyülő válságba zuhan bele, amiben Németország próbálja visszarántani a szakadékból a periféria államokat.

Ciprus pontosan olyan bizonytalan lábakon áll gazdaságilag, mint Portugália, vagy Írország.

De ennek semmi köze az Iron FX-el való kereskedéshez.

Az Iron FX meg majd eldönti, hogy kifizeti e a megemelt társasági adót, vagy áttelepül pl a Kajmán szigetekre.

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Minden perifériás EU tagországban megtörténhet a Ciprusi eset.
          Franciaországban sem rózsás a helyzet.
          Az EU összességében egy egyre mélyülő válságba zuhan bele, amiben Németország próbálja visszarántani a szakadékból a periféria államokat.

Ciprus pontosan olyan bizonytalan lábakon áll gazdaságilag, mint Portugália, vagy Írország.

De ennek semmi köze az Iron FX-el való kereskedéshez.

Az Iron FX meg majd eldönti, hogy kifizeti e a megemelt társasági adót, vagy áttelepül pl a Kajmán szigetekre.
          Természetesen ha az EU ezt megteheti akkor bármelyik országgal megteheti, bár ehhez a Ciprusi parlamentnek még el kell fogadnia a torvényt.

Magyarország hová tartozik gazdaságilag a te olvasatodban? Csak mert nem említetted.

Az IronFX ugyfeleinek sem a tokéjét sem a megkeresett profitjait nem érinti a dolog, mindenki aki kifizetést kér megkapja a pénzét a megszokott módon.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Természetesen ha az EU ezt megteheti akkor bármelyik országgal megteheti, bár ehhez a Ciprusi parlamentnek még el kell fogadnia a torvényt.

Magyarország hová tartozik gazdaságilag a te olvasatodban? Csak mert nem említetted.

Az IronFX ugyfeleinek sem a tokéjét sem a megkeresett profitjait nem érinti a dolog, mindenki aki kifizetést kér megkapja a pénzét a megszokott módon.
            Magyarország jó úton halad, mégha ezért sokan le is kapják itt a fejem.
            Százszor inkább orosz pénzügyi segítség, mint az IMF.

Amelyik ország bekerül az IMF hálójába, annak a polgárai nagyon meg szívják a "nagy segítséget".

Ha bal-liberális kormányunk lenne, tőlük bármikor kitelne egy Ciprusihoz hasonló IMF benyalás.

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              De ennek semmi köze az Iron FX-el való kereskedés
              Nem is állítottam, a téma abból indul ki, hogy azt mondtam, hogy nem tartom jónak sem a ciprusi, sem a offshore szigeteken vagy a bantu négereknél lévő brókereket, vagy egyéb szatellit, vagy ahogy most hivják periféria országokat, mert nem látom biztonságban a pénzemet ezeken a helyeken.

IronFX-et nem is említettem. (speciel nem is szoktam egyiket sem, csak nagyon ritkán)

És ahogy látni, épp geopol helyzet van náluk is, nem, nem az IronFX-nél, hanem cipruson.

És még mindig fenn tartom a véleményemet, hogy nagy hagyománnyal rendelkező országokban jobb helye van egy betétnek, mint más helyen. A jobb egy relatív fogalom, ott is lehet bármi a pénzeddel, de a valószínűsége kisebb. (mielőtt valaki félre akarná érteni)

Hozzászólás

• Szerintem ez inkább szegmens függő mint hol van székhelye...a lényeg a pénzt hol tartják..lehet angliai és a pénzt, az ügyfelek pénzét meg Cipruson tartják...

Nem tudom ki írta le elsőnek, de a lényeg, hogy annyi a kockázatod amennyivel kereskedsz..ha túl sok, akkor kevesebbel csináld.

Annyira globális ez a piac már...én személy szerint inkább tartok attól, hogy egy magyar cég, izlandi bejegyzéssel nagyobb kárt fog itthon csinálni mint a quantum xxl....és az oda fog vágni minden cégnek sajnos....de ettől szerintem nem csak nekem kell félni, hanem az összes oktató, tanácsadó, kezelőnek is....arra kéne fordítani ezt a sok energiát, nem pedig olyan dologról vitázni amit még meg sem szavaztak és nem tudjuk a részleteket.

Ez személyes vélemény volt és nem cég képviselet.

Hozzászólás

• "én személy szerint inkább tartok attól, hogy egy magyar cég, izlandi bejegyzéssel nagyobb kárt fog itthon csinálni "

Igen, pontosan ezért kell megnézni egy cég hátterét is, nem csak az ígéreteit. Van pár feltörekvő cég, aki elég fura dolgokat csinál, ígér.

"de ettől szerintem nem csak nekem kell félni, hanem az összes oktató, tanácsadó, kezelőnek is...."

Ezt nem értem. Miért kellene mondjuk nekem félni az ilyen cégek botrányaitól? Nem is szoktam említeni őket. Sem számlakezelőt, sem brókert sem bármiféle ilyent nem ajánlok senkinek, mindenki választópolgár, aki tud az ország ügyében dönteni, döntsön ezekről maga.

Hozzászólás

• Balacy, azért kell az ilyenektől tartani, mert odáig sem fogsz eljutni, hogy elmond nekik, hogy nem akarsz senkit és semmit ajánlani. Egyszerűen nem fogják meghallgatni sem ami forex-el és tőzsdével kapcsolatos...

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Balacy, azért kell az ilyenektől tartani, mert odáig sem fogsz eljutni, hogy elmond nekik, hogy nem akarsz senkit és semmit ajánlani. Egyszerűen nem fogják meghallgatni sem ami forex-el és tőzsdével kapcsolatos...
                      OK, így már értem. Az sem lenne számomra nagy gond, hogyha senki nem hallgat, mert én nem ebből élek (az oktatásból). Maximum több időm maradna a kereskedésre olyanoknak akik ebből élnek csak, valóban nagy gond lenne, ha nagy botrány sülne ki valamelyik cég tevékenysége miatt.

Hozzászólás

• Ha nem ebből élsz, akkor most minden irónia nélkül mondom, de valahol benned is van egy vágy arra, hogy valami olyan dolgot cselekedj amivel segíteni tudsz másokon. Oké, ezt nem lehet ingyen, tudjuk miért, de akkor is.

Ezek szerint akkor ha valakinek akkor nekünk, az ilyen oktatóknak, fórum, blog vezetőknek kéne tenni, hogy megvédjük az ügyfelek pénzét és fokozatosan felhívjuk a figyelmüket, hogy ez meg ez befogja bukni a pénzét...és ezt meg ezt tudja csinálni helyette.

Nah mindegy...a lényeg ez:
                        http://www.ironfx.com/en/about/compa...-channels-18-3

Megint a Sky News-on leszünk du 5:45-kor.
                        Nézzétek ha érdekel

Hozzászólás

• Prozac:
                          Aha. Haha. Bár ez nem politikai fórum, de tényleg lehetne egy jót vitázni külön topicban arról, hogy mi a rosszabb: a szoc-lib, vagy a viktatúra. IMF hitel alacsony kamattal, de ellenőrzött viszonyok között, vagy unortodox ötletelés mellett magas kötvénykamat…

Mindenesetre pl. Szíjjártó komád 12 millát keresett tavaly befektetéseivel. A stratégia igen egyszerű: keress 2 millát havonta közpénzből, és legyen bennfenntes infód bejelentés előtt.

Zalán:
                          Valóban fontos az ügyfelek pénzének védelme. De szép is lenne, ha az említett oktatók, fórum, blog vezetők lebeszélnék a forexről őket, s csak akkor engednék a közelébe, ha tisztában vannak már a kockázatokkal, esélyekkel, pénzpiaccal, egyéb befektetési formákkal, portfólió építéssel, költségekkel…

Na, ilyen soha nem lesz, mert akkor sok ügynök, oktató éhen halna.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ha én csinálok egy weboldalt amire azt írom hogy minden rendben van akkor elhiszed? Inkább a világhiradót figyeld.

Hidd el figyelem a tényeket...

De nem ártana ha ti is néha olvasgatnátok. Jelenleg Ciprus az egyik leg kockázatosabb szegmense az Uniónak, ezt tudja mindenki... Ahova az Orosz tőke megy, ott korrupció van, ez nyilvánvaló. Nyilvánvaló hogy egy Cysec mennyire lehet komoly felügyelet a brókercégek fölött, ott ahol a zavarosban lehet halászni.
                            Nem véletlen ez az adó kiszabás...
                            Mindenesetre vannak országok, akinek a fennhatósága alatti brókercégek esetében az ember nyugodtabban alszik.

Akinek megy az angol lehet olvasgatni:

http://www.telegraph.co.uk/finance/d...lout-live.html

http://www.cyprus-mail.com/

http://www.incyprus.com.cy/en-gb/Cyprus

Hozzászólás

• Kmisi!
                              Milyen igazad is van.

Hozzászólás

• A segely visszautasitva! Most hogyan tovabb?

Hozzászólás

Working...
                                X