Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• De még mielőtt bunkó lennék.Az IRONFX-nél maximális a segítség, mármint supportban.Ez tény és való!Versenyképességben látjuk lenne még mit behozni.Viszont a magyar support az tökjó.Mondhatnám excellent.
    Én eddig a Zolival beszélgettem pár dologról de teljesen emberközeli, barátságos és segítőkész volt.Persze annak kell lennie!De azt hiszem amúgy is olyan lenne a Zoltán.

Hozzászólás

• James..elolvastam

Melyik részére szeretnéd, hogy válaszoljak?
      Vagy ha szeretnéd megvárhatjuk Zolit is, hogy megérkezzen és amikor lesz ideje akkor válaszol rá.

Nem is mondtam, hogy én csupa olyan dolgot csinálok ami mögött nincs az, hogy jól menjen a cégemnek és nekem is...de azt igen is állítom, hogy sok olyan dolgot szerveztem és úgy beszélek ügyfeleimmel ahogy más nem...mindig elérhető voltam akár hétvégén is...nem az ár fontos, hanem az ár/érték arány..abban szerintem meg igen csak jók vagyunk
      De lehet elfogult lettem

Prozac:
      Meg is van minden okod...mint mondtam én tudom min kellett átmenni ahhoz, hogy oda juss...ezért respect, mert a stratégiád sok embert kinyírna még komoly tapasztalattal is.

Hozzászólás

• A hétvégén forgatták nálunk a SKY news:

http://www.ironfx.com/en/about/company-news

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          80% a stop out szintetek???????????????????????????

Az kemény.......

Máshol 30%.

Én a no stop outnak örülnék.

A legnagyobb paraszt vakítás, hogy ez a kereskedő érdeke.
          A fenét, ez arra jó, hogy ne tudja 100%ban dolgoztatni a tőkéjét a kereskedő.
          Nem vagyok benne biztos hogy jól értelmezik egyesek a %-okat.

A StopOut szint %-a az a felvett pozíciók marginszukségletére vonatkoznak.

Pl:

1000$ toke van a számládon és felveszel egy EUR/USD 1 lot poziciot.
          Ennek a margin szukséglete 1:500 tokeattetel mellett = kb 250$

Ebben az esetben nyitáskor a margin szinted 400% mivel 4x annyi pénz van az egyenlegede mint amennyi a pozicio fenntartasahoz kell.

Ha a poziciod -750$ ban van akkor van a margin szinted 100%-ban.
          ha ez alá megy akkor nem tusz uj poziciot nyitni.

- Az STP/ECN szamlan ha osszesen -800$ban van a poziciod akkor = 200$ szabad toke van a szamladon ami az eredeti margin szukseglet 80%-a igy bezarodik a pozicio.

- A Micro vagy Premium szamlan ez 20% vagyis ha -950$ban vagy akkor = 50$ szabad toke van a szamlan ami az eredeti margin szukseglet 20%-a igy bezarodik a pozicio.

remelem igy tiszta

Hozzászólás

• Tökéletesen világos így már Zoli!Köszi!

Hozzászólás

• A Roadshow nagy siker volt!

Koszonjuk mindenkinek aki eljott és támoatott bennunket akár passzív halgatóként akár aktívan kérdéseket feltéve!

Ha szeretnétek igénybevenni az 50% bónuszt akkor még az Április hónap végéig igényelhetitek. A kovetkezo hónapban is velószinuleg lesz bonusz de nem tudom még a mértékét.

Valamint már tervezzuk a kovetkezo eseményt, de biztosat csak késobb tudunk mondani.

Hozzászólás

• Seretem amikor valaki ilyen szepen megvalaszolja a kerdest! Most azt tudom mondani, folytasd ebben a stilusban! Tetszik!

Hozzászólás

• Jó reggelt!

Szeretném én is megköszönni azoknak akik eljöttek és remélem jól éreztétek magatokat.

Szeretném akkor most egyből behozni a lemaradást és egy bejelentéssel kezdeni:

Örömmel jelentjük be az IronFX Card kibocsátását.

Az IronFX exkluzív szolgáltatásán keresztül a világ bármely pontján könnyen és hatékonyan felveheti pénzét Forex kereskedési számlájáról saját IronFX Card kártyájával.

Az IronFX kártya előrefizetett (azaz prepaid) MasterCard® kártya, amely USD, EUR.

Ez az előrefizetett kártya magában foglal egy online számlát, amelynek nincs számlanyitási díja. A kártyabirtokos az interneten keresztül megtekintheti egyenlegét, és ingyenes online kivonatot kap.

A számlakezelés most minden eddiginél könnyebbé vált, mivel készpénzként közvetlenül felveheti pénzét!

Előnyök:

Rugalmasan és könnyen használható
                  Az IronFX Card világszerte elfogadott
                  A világ több mint 200 országában és bármely ATM-automatában használható
                  Az egyenleg megtekinthető az interneten
                  Egyetlen IronFX Card kártya több kereskedési számlához használható
                  Nincs számlanyitási díj

Ha valakinek kérdése van, hogyan kell igényelni, mikor kapja, mennyibe kerül stb...akkor keressetek nyugodtan vagy a Zolit vagy a 10 Magyar kolléga egyikét akivel már tartjátok a kapcsolatot.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Jó reggelt!

Az IronFX exkluzív szolgáltatásán keresztül a világ bármely pontján könnyen és hatékonyan felveheti pénzét Forex kereskedési számlájáról saját IronFX Card kártyájával.
                    nem hangzik rosszul

Hozzászólás

• Gyors kérdésem lenne az urakhoz:

Mivel a cég a Laiki Bankban tartja a saját tőkéjét, melyet gondolom jelenleg zároltak, ha ez tartós marad, akkor a cégük csődbe megy, vagy sem?

Mi a garancia arra, hogy tudják magukat finanszírozni?

Hozzászólás

• Péterfx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Gyors kérdésem lenne az urakhoz:

Mivel a cég a Laiki Bankban tartja a saját tőkéjét, melyet gondolom jelenleg zároltak, ha ez tartós marad, akkor a cégük csődbe megy, vagy sem?

Mi a garancia arra, hogy tudják magukat finanszírozni?

Az ügyfeleink és a mi operációs pénzünk is az BNP Paribas, UBS és Raiffeisen Bankban vannak, így nem érint minket az ami a Laiki Banknál történik.

Ezzel kapcsolatban volt pár kérdés a budapesti előadásunkon. Igen régen volt ott tartva pénz, de mielőtt a hírekben lehetett olvasni, hogy zárolni fogják a pénzeket mi már rég átutaltattuk.

Globális cég vagyunk több mint 13 országban van irodánk. Minket nem érint operációs szinten az ami a Laiki Banknál történik.

Hozzászólás

• "Minden ilyen ügybuzgóság mögött önérdek áll."

Ez nem mindig igaz. Itt vagy levélben Zoli, illetve Zalán mindig válaszolt nekem, pedig fixen tudják, hogy valószínűleg soha nem fogok IronFX-es számlát nyitni.

Hozzászólás

• balacy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            "Minden ilyen ügybuzgóság mögött önérdek áll."

Ez nem mindig igaz. Itt vagy levélben Zoli, illetve Zalán mindig válaszolt nekem, pedig fixen tudják, hogy valószínűleg soha nem fogok IronFX-es számlát nyitni.

Ezekért a dicsérő szavakért érdemes ezt csinálni..
                            Köszönjük

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Na, ezt remélem minél hamarabb átveszi a többi brókercég is!

Mik a kártya egyéb költségei? Havi/éves díj, használati/tranzakciós díj, stb?

Hozzászólás

• balacy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                "Minden ilyen ügybuzgóság mögött önérdek áll."

Igen ez így van.Én csak Zoltánt tudom említeni.Türelmes és segítőkész.Egyszer sem volt még ,hogy ha kérdeztem tőle skype-on,hogy ne válaszolt volna.Tényleg, a support az Ironál nagyon-nagyon jó.És most ez a kártya dolog is szuper.De azért azt lássuk be,hogy ők ebből (is) élnek.Tehát azért ezt ők elakarják adni,a szolgáltatásukat.Valamelyest érdekük fűződik hozzá.Ne viccelj!De én is így tennék a helyükben!Még nem biztos,hogy nem fogsz számlát nyitni náluk! :d
                                Várjál csak!Egyre jobb az Iron!Kérdés ,hogy meddig?Reméljük nagyon sokáig!!!!!!!

Hozzászólás

Working...
                                X