Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zsolt fx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ühüm. Első hozzászólásom ez, ami nem véletlen. Hívtam én a Zolit, a költségekkel kapcsolatban, amire azt mondta/vagy mondtátok? hogy a kiutalásban lehetnek köztes bankok. Ember. Szerinted ki utal ki? És szerinted nem látom mennyiért? Az, hogy köztes bankok költségeit rámveritek, szerinted mi? Szerintem hazugság. Szerinted?
    És még ezek után van képetek teljes erővel marketingelni. Jöttök itt a háromsággal.. Tudod miből vette ezt a főnökötök? Levegőég, csillagos ég, mennyország. Érdekes hármas mi? És van még más hármas is. Te meg te meg te

Hazudozzál továbbra is...

Kedves Zsolt,

Ha gondolod küld el nekem/nekünk a banki kimutatást, hogy milyen költségeket hárítottunk át rád és utána fogunk nézni. Sok ügyfelem utalt már amióta itt vagyok és egyik sem említette ezt, pedig ők aztán minden egyes kis részletre odafigyelnek...Te vagy első aki ezt mondja..

Hozzászólás

• Chartman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      mennyibe kerulnek ezek?
      Maga a díj semmibe nem kerult. Az hogy elérjuk azt a szintet a szolgátatásban ami lehetové teszi hogy díjakat nyerjunk az viszont rengeteg koltség és munka.

Hozzászólás

• Zsolt fx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ühüm. Első hozzászólásom ez, ami nem véletlen. Hívtam én a Zolit, a költségekkel kapcsolatban, amire azt mondta/vagy mondtátok? hogy a kiutalásban lehetnek köztes bankok. Ember. Szerinted ki utal ki? És szerinted nem látom mennyiért? Az, hogy köztes bankok költségeit rámveritek, szerinted mi? Szerintem hazugság. Szerinted?
        És még ezek után van képetek teljes erővel marketingelni. Jöttök itt a háromsággal.. Tudod miből vette ezt a főnökötök? Levegőég, csillagos ég, mennyország. Érdekes hármas mi? És van még más hármas is. Te meg te meg te

Hazudozzál továbbra is...
        Kedves Zsolt,

Attól hogy nem értesz pontosan dolgokat nem jelenti azt hogy hazudik a másik... inkább kérdezz és ne vádolj, hidd el okosabb leszel.

A be és kiutalás kotségét az ugyfél állja, de mi nem terhelunk plusz koltséget senkire (mas brókerek ezt eloszaeretettel csinálják)

Pár lehetoség:
        - ha HUF utalást csinalsz országon belul (pl az IronFX Raiffeisen bankszámlájaára) nem lesz kozvetito bank alacsony a koltség, és torvény szerint 4 órán belul végbe kell mennie az utalásnak.

- ha EUR vagy USD utalást csinálsz akár országon belul akár kulfoldre, mindig lesz kozvetíto bank! (minden EUR utalásnak a Deutsche Bank-on keresztul kell átmennie, az USD utalásoknak pedig a Citi Bank-on keresztul) Ez kikerulhetetlen, de a bankban meg tudják mondani neked elore a koltségeket.

- ha Bankkártyával fizetsz be akkor mi álljuk a befizetés koltségét, csak a visszautalást kell fizetned.

Akinek ez nem tetszik ne kereskedjen! Minden brókercégnél legalább ezek a koltségek fognak jelentkezni, hanem tobb!
        Vagy utalj át legalább 20.000$-t és én elintézem neked hogy kifizessuk még a te koltségedet is!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Vagy utalj át legalább 20.000$-t és én elintézem neked hogy kifizessuk még a te koltségedet is!

Na ez a beszéd Zoli!
          Ez már nekem is tetszik. Ha tudom, legutóbb is spórolhattam volna némi aprópénzt....
          Ezt személyesen nálad kell kérni, vagy általános szabályként vehetjük?
          (Mindig mondom hogy ki kell használni a brókercégeket, amennyire csak lehet. Persze, jó értelemben )

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Na ez a beszéd Zoli!
            Ez már nekem is tetszik. Ha tudom, legutóbb is spórolhattam volna némi aprópénzt....
            Ezt személyesen nálad kell kérni, vagy általános szabályként vehetjük?
            (Mindig mondom hogy ki kell használni a brókercégeket, amennyire csak lehet. Persze, jó értelemben )
            Kérd nálam személyesen.

Nem bevett szokás.

Hozzászólás

• http://www.ironfx.com/hu/about/award...ding-execution

Az IronFX, amely világszinten vezető szerepet játszik az online kereskedésben, büszkén vette át következő, Legjobb globális kereskedési megbízás-teljesítés 2013 elnevezésű díját,díjat a Kínai Nemzetközi Online Kereskedési Kiállításon.Ez a díj elismerés a gördülékenyen és azonnal használható, megbízható kereskedési feltételekért, amelyeket ügyfeleink a világ minden pontján élvezhetnek.Az IronFX folyamatosan a lehető legjobb kereskedési környezet biztosításán dolgozik, beleértve a legjobb piaci árfolyam-különbözeteket, az egyedi „Egy számla, tizenöt platform” kereskedési funkciót és a 45 helyi nyelven kommunikáló 24/7 ügyfélszolgálatot.

Hozzászólás

• https://www.ironfx.com/hu/live-competition

VIVA Las Vegas

2 személy
                5 csillagos szálloda
                1 hét

VAGY

Ha kitiltottak USA-ból akkor 20,000 USD készpénz.

Min 500 USD-el lehet nevezni, vagy annak megfelelő összeggel.

Hozzászólás

• Két plusz infó:

15-én kezdődik a verseny és bárki választhatja a 20,000 dollárt aki azt szeretné inkább

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    VIVA Las Vegas
                    .
                    Egyéb nyertes a "büszkén kihírdetett legjobb élő versenyen": 500 usd mindenkinek, aki legalább 199 lot fölött kereskedik másfél hónap alatt?

Ehhez azért számlaméret is kell. No meg 1 lotnál 1 pip 10 usd. 199-nél, ha a spread 1,5 pip, 2985 usd a brókeré, amiből visszakapok 500-t.

Tök rendes. Tiszta Las Vegas.

Csak tönkre ne menjen senki abba, hogy ilyen versenyeket szervez ilyen parádés díjakkal.

Hozzászólás

• Látod-látod?

De mi annyira rendesek vagyunk, hogy még a repülőt is fizetjük...meg is lepődtem..

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Egyéb nyertes a "büszkén kihírdetett legjobb élő versenyen": 500 usd mindenkinek, aki legalább 199 lot fölött kereskedik másfél hónap alatt?

Ehhez azért számlaméret is kell. No meg 1 lotnál 1 pip 10 usd. 199-nél, ha a spread 1,5 pip, 2985 usd a brókeré, amiből visszakapok 500-t.

Tök rendes. Tiszta Las Vegas.

Csak tönkre ne menjen senki abba, hogy ilyen versenyeket szervez ilyen parádés díjakkal.
                        Igen képzeld le ha csak az elso 10-nek fizetnénk akkor mennyi pénzt megspórolnánk! Nem kotelezo a versenyben részt venni, de ilyet még nem hallottam hogy mindenki nyertes lehet!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Igen képzeld le ha csak az elso 10-nek fizetnénk akkor mennyi pénzt megspórolnánk! Nem kotelezo a versenyben részt venni, de ilyet még nem hallottam hogy mindenki nyertes lehet!
                          Zoli!
                          Isten bizony szívesen cserélnék veled. Ciprusi légkondis iroda, kilátás a tengerpartra, pálmafák, délben séta az óvárosban. Irigy vagyok, mint a fene.

De ennek az az ára, hogy egyre több embert ösztönözzetek egyre nagyobb összegű kereskedésre úgy, hogy nem az ügyfelek nyereségében vagytok érdekeltek, sőt nagy kockázatvállalásra biztatjátok őket. Persze lesz a sok vesztes között, aki nyer, s néhánynak vissza is csorgattok valamit. De a nagy számok törvénye alapján a brókercég jár a végén a legjobban.

Tényleg kaszinót csináltok a tőzsdéből, ahol a ház úgyis mindig nyer.

Bocs, hogy leírtam a véleményem. Ezzel be is fejeztem részemről a témát.

Szóval én saját tőkémet nem így kezelem, másoknak se ilyen tanácsot adok, ezért köszönöm a lehetőséget, nem is versenyeznék.

Olyan ez, mint a rezsicsökkentés unortodox fülkeforradalmár módra. Előbb felemeljük az árat, aztán visszaengedünk mindenkinek egy kicsit, hogy könnyekig meghatódjanak, és újra ránk szavazzanak. Marketing. Manipuláció.

Hozzászólás

• A versenyt mondjuk nem is az olyan kereskedőknek találták ki, akik RRR betartva szigorú, önmegtartóztató kereskedést, már-már keresztényi kereskedést folytatnak

Ha valaki amúgy is sokat köt akkor miért ne nevezzen a versenyre, ahol mi vissza adunk neki kereskedése után..?

Akik jók a kereskedésben azok általában szeretnek pókerezni is...nah már most hol lehet jobb póker játszmákat játszani mint Las Vegasban? Szerintem nagyon fején találták a szöget.

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Zoli!

Tényleg kaszinót csináltok a tőzsdéből, ahol a ház úgyis mindig nyer.

A forex az már rég erről szól...jó reggelt!
                              Nem a Zoliák csináltak "kaszinót a tőzsdéből".
                              Amióta létezik "nem szabályzott piac" azóta mindenki ugyanabban a a"kaszinóban " játszik. Te is.
                              Ha tudod hogy hogyan működik a játék, akkor ki tudod venni azt ami neked jár.
                              Ha nem, akkor mindig a "házat" fogod okolni a saját kudarcaidért.

A verseny jó buli!
                              Nem az 500.- usd-ért, hanem pl. hogy kipróbáld magad hogy átlagosnál nagyobb érzelmi nyomás alatt hogyan viselkedsz a kereskedési rendszeredben.

Nekem csupán ezzel van bajom ismét:

IronFX Élő verseny
                              Az IronFX büszkén hirdeti ki a LEGJOBB Élő versenyt,
                              amely 2013. május 15-től június 30-ig tart
                              .

Megint ugyanaz a marketinges íta a szöveget, sajnos.
                              Mi az hogy a "LEGJOBB"???? Miben? Mi alapján? Milyen szempontok szerint?
                              Zoli, az ilyen dumák nem ügyfelet hoznak nektek, hanem ellenkezőleg.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ha valaki amúgy is sokat köt akkor miért ne nevezzen a versenyre, ahol mi vissza adunk neki kereskedése után..?
                                Magyarán szólva aki 199 lot fölött csinál forgalmat, annak a kötései nem 1,5pipbe kerülnek, hanem kb. 1,25pipbe fognak kerülni az eur/usd-n, amit utólag kap meg. Ennyi, nem kell ezt túlbonyolítani.
                                Ez a McDonalds "adhatom nagyobb menüben ?" c. története...

Hozzászólás

Working...
                                X