Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A forex az már rég erről szól...jó reggelt!
    Nem a Zoliák csináltak "kaszinót a tőzsdéből".
    Amióta létezik "nem szabályzott piac" azóta mindenki ugyanabban a a"kaszinóban " játszik. Te is.
    Ha tudod hogy hogyan működik a játék, akkor ki tudod venni azt ami neked jár.
    Ha nem, akkor mindig a "házat" fogod okolni a saját kudarcaidért.
    Tomyboy, neked is jó reggelt. Most jókedvemben találsz, mert szépen kötögetem a nyertes scalpokat, ami számomra azt bizonyítja, hogy nem csak kaszinóként lehet ezt felfogni. Nem sodródok a piaccal, nem érdekel a versenyszellem, hanem saját szabályaim szerint játszok. Köszönöm tehát az újabb kioktatást, és Isten ments (ha már a kereszténység is szóba került), hogy bárkinek az elméjét is ilyen eretnek gondolatokkal megzavarjam.

Hozzászólás

• Misi...az poén volt Azt próbáltam kiemelni, hogy mennyire visszafogottan, saját rendszert betartva kereskedsz..nem volt semmilyen hátsó, ártó szándék mögötte...

Remélem a továbbiakban is ilyen napjaid lesznek

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Zoli!
        Isten bizony szívesen cserélnék veled. Ciprusi légkondis iroda, kilátás a tengerpartra, pálmafák, délben séta az óvárosban. Irigy vagyok, mint a fene.

De ennek az az ára, hogy egyre több embert ösztönözzetek egyre nagyobb összegű kereskedésre úgy, hogy nem az ügyfelek nyereségében vagytok érdekeltek, sőt nagy kockázatvállalásra biztatjátok őket. Persze lesz a sok vesztes között, aki nyer, s néhánynak vissza is csorgattok valamit. De a nagy számok törvénye alapján a brókercég jár a végén a legjobban.

Tényleg kaszinót csináltok a tőzsdéből, ahol a ház úgyis mindig nyer.

Bocs, hogy leírtam a véleményem. Ezzel be is fejeztem részemről a témát.

Szóval én saját tőkémet nem így kezelem, másoknak se ilyen tanácsot adok, ezért köszönöm a lehetőséget, nem is versenyeznék.

Olyan ez, mint a rezsicsökkentés unortodox fülkeforradalmár módra. Előbb felemeljük az árat, aztán visszaengedünk mindenkinek egy kicsit, hogy könnyekig meghatódjanak, és újra ránk szavazzanak. Marketing. Manipuláció.
        Koszi tényleg nem panaszkodhatok...
        Bár csak hétvégén van idom a partra menni de még így is nagyon jó.

Aki kaszinóként kezeli a kereskedést annak mindig az is lesz!
        Ha hallottad valamelyik eloadásomat akkor tudod hogy soha nem arra bátorítom az ugyfeleket hogy minél nagyobb pozikkal kereskedjenek ész nélkul...
        Mindig a helyes kockázatkezelést hangsúlyozom. Nekem se meg a cégnek sem uzlet ha mindenki elveszíti a pénzét, mert akkor elobb utóbb elfogynak az ugyfelek és senki nem termeli a jutalékot a spreadbol.

Hozzászólás

A forex az már rég erről szól...jó reggelt!
          Nem a Zoliák csináltak "kaszinót a tőzsdéből".
          Amióta létezik "nem szabályzott piac" azóta mindenki ugyanabban a a"kaszinóban " játszik. Te is.
          Ha tudod hogy hogyan működik a játék, akkor ki tudod venni azt ami neked jár.
          Ha nem, akkor mindig a "házat" fogod okolni a saját kudarcaidért.

A verseny jó buli!
          Nem az 500.- usd-ért, hanem pl. hogy kipróbáld magad hogy átlagosnál nagyobb érzelmi nyomás alatt hogyan viselkedsz a kereskedési rendszeredben.

Nekem csupán ezzel van bajom ismét:

IronFX Élő verseny
          Az IronFX büszkén hirdeti ki a LEGJOBB Élő versenyt,
          amely 2013. május 15-től június 30-ig tart
          .

Megint ugyanaz a marketinges íta a szöveget, sajnos.
          Mi az hogy a "LEGJOBB"???? Miben? Mi alapján? Milyen szempontok szerint?
          Zoli, az ilyen dumák nem ügyfelet hoznak nektek, hanem ellenkezőleg.
          Mitol a legjobb verseny?

Nagyon egyszeru:
          - Azért mert nem demó hanem éles kereskedésrol van szó és csak 500$ a kezdo minimum!
          - MINDEKI NYERHET FUGGETLENUL ATTÓL HOGY HÁNYADIK HELYEN VÉGEZ!

Én még nem találkoztam ilyen versennyel!

Ha nem értesz egyet vele mondd meg kinek a versenye volt a legjobb?

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Tomyboy, neked is jó reggelt. Most jókedvemben találsz, mert szépen kötögetem a nyertes scalpokat, ami számomra azt bizonyítja, hogy nem csak kaszinóként lehet ezt felfogni. Nem sodródok a piaccal, nem érdekel a versenyszellem, hanem saját szabályaim szerint játszok. Köszönöm tehát az újabb kioktatást, és Isten ments (ha már a kereszténység is szóba került), hogy bárkinek az elméjét is ilyen eretnek gondolatokkal megzavarjam.

Azt hiszem más a nézőpontunk, sok mindenben, de ez a jó.
            A "bank" mindig nyer. (és most csak a spreadről beszélek)
            A jó trader néha veszít, néha nyer, de év végére megveri a bankot.
            A "bank" a szolgáltatást adja, ezért fizetni kell, tehát a spread az egyszerűen az ára a játékban való részvételnek.
            Tudom hogy ez egy skalpernek fájdalmas pont, de ez van.
            Nyilván neked negyed pip is számít, mert "csipegetsz" a piacból, így fontos a költség vonzata az ügyletednek.
            Én a nagyobb falatokra megyek, tehát a spread nekem elenyésző költség, ezért lényegtelen eleme a rendszeremnek.
            Egyébként meg bárki csinálhat egy brókercéget, akár holnap és onnantól kezdve mindjárt más lesz a nézőpontja erről az egész témáról.

Örülök hogy jó kedved van, bár remélem hogy nem a piactól függ a napi hangulatod.
            Ez csak egy meló, semmi több.

Hozzászólás

Egyébként meg bárki csinálhat egy brókercéget, akár holnap és onnantól kezdve mindjárt más lesz a nézőpontja erről az egész témáról.
              Igen csak pár millió dollár kérdése a dolog.

Ezért van tobb ezer bróker de csak egy maroknyi van azokból akik tényleg jók is!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Igen csak pár millió dollár kérdése a dolog.

Ezért van tobb ezer bróker de csak egy maroknyi van azokból akik tényleg jók is!
                Úgy ahogy mondod.
                És ez sem más, mint bármilyen üzlet.
                Van egy megtérülési ideje, meg egyfajta kockázata.
                "Pár millió dollár" nem feltétlenül sok, vagy kevés kérdése, mert minden viszonylagos. Ha mondjuk 5 év a megtérülése egy brókercégnek, akkor mindegy hogy mennyi az alaptőke ami kell hozzá, az egészen jónak számít.
                Nyilván ezt cégetek tulajdonosa is így látja, hiszen az ő korábbi üzletében sokkal hosszabb megtérülési időkkel dolgozott..
                És gyanítom hogy itt, ebben a műfajban nem 5 évről van szó!
                Ez attól sokkal, sokkal jobb üzlet, ahogy azt a "több ezer bróker " is mutatja, hogy szavaidat idézzem...

De persze a "maroknyiba" csak egy maroknyi fér bele, mint ugye Ti is.

Hozzászólás

Úgy ahogy mondod.
                  És ez sem más, mint bármilyen üzlet.
                  Van egy megtérülési ideje, meg egyfajta kockázata.
                  "Pár millió dollár" nem feltétlenül sok, vagy kevés kérdése, mert minden viszonylagos. Ha mondjuk 5 év a megtérülése egy brókercégnek, akkor mindegy hogy mennyi az alaptőke ami kell hozzá, az egészen jónak számít.
                  Nyilván ezt cégetek tulajdonosa is így látja, hiszen az ő korábbi üzletében sokkal hosszabb megtérülési időkkel dolgozott..
                  És gyanítom hogy itt, ebben a műfajban nem 5 évről van szó!
                  Ez attól sokkal, sokkal jobb üzlet, ahogy azt a "több ezer bróker " is mutatja, hogy szavaidat idézzem...

De persze a "maroknyiba" csak egy maroknyi fér bele, mint ugye Ti is.

Azért itt fórumon már volt olyan ki kirakott érdekes statisztikát és éles eredményeket, hogy némelyik brókercég akik azt hirdetik, hogy mennyire jól a spredjeik milyen késleltetéssel működnek.

Ez csak megkönnyíti a maréknyi cégnek a dolgát!

Hozzászólás

• Már csak 2 nap és indul a Legjobb Éles FX verseny.
                    Május 15-én kezdődik a kereskedés a fődíjért 20.000$ készpénz vagy egy Las Vegas-i út két fő részére.

Minden résztvevő nyerhet 500$ készpénzt ha legalább 199 megforgatott lot-ot kereskedik.

További információ: https://www.ironfx.com/hu/live-competition

Hozzászólás

Már csak 2 nap és indul a Legjobb Éles FX verseny.
                      Május 15-én kezdődik a kereskedés a fődíjért 20.000$ készpénz vagy egy Las Vegas-i út két fő részére.

Minden résztvevő nyerhet 500$ készpénzt ha legalább 199 megforgatott lot-ot kereskedik.

További információ: https://www.ironfx.com/hu/live-competition
                      Hazai vagy nemzetközi verseny? Hány indulóra lehet számítani?

Milyen instrumentumokkal lehet kereskedni?

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hazai vagy nemzetközi verseny? Hány indulóra lehet számítani?

Milyen instrumentumokkal lehet kereskedni?
                        Nemzetkozi verseny, tobb ezer indulóval.
                        Mind a 220 instrumentummal lehet kereskedni.

Hozzászólás

• Most látom h volt (van) demo verseny is:
                          https://www.ironfx.com/hu/may-demo-competition

Ez is nemzetközi, több 1000 indulóval? Versenyállásról lehet tudni valamit?

Hozzászólás

Most látom h volt (van) demo verseny is:
                            https://www.ironfx.com/hu/may-demo-competition

Ez is nemzetközi, több 1000 indulóval? Versenyállásról lehet tudni valamit?
                            természetesen ez is nemzetkozi.

itt látható a jelenlegi állása a versenynek:
                            http://www.ironfx.com/hu/promotions/...ition-rankings

Hozzászólás

természetesen ez is nemzetkozi.

itt látható a jelenlegi állása a versenynek:
                              http://www.ironfx.com/hu/promotions/...ition-rankings
                              Pontosan hány induló van? Hányan vannak 100% felett?

Hozzászólás

Pontosan hány induló van? Hányan vannak 100% felett?
                                Sajnos nem látok rá ezekre az infókra.

Az osszes adat az Ernst & Young -hoz fut be és ok osszesítik nekunk.
                                Mivel csak az elso tíz lesz díjazva ezért csak azok látszanak a weboldalon.

Hozzászólás

Working...
                                X