Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha 5x befizetsz 500$-t és csak az utolsó alkalomra jon be amit akartál és csinálsz 500$-ból 5000$-t akkor is

5000$ / 2500$ (500$ x 5) x 100 = 200% os profit nem pedig 1000%
    Igazi kánaán martingale játékosoknak

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Igazi kánaán martingale játékosoknak

Hát akkor hajrá nekik!

Győzzön a legjobb!

Hozzászólás

Így nem értem mi a verseny értelme folyamatos all-in minden pozíción, aztán egyszer úgyis bejön egymás után a sokszorozás
        Nyilván hogy nem érted, mert még nem vettél részt versenyben.
        Attól hogy valamit nem értünk, még létezhet olyan.
        Amiről te beszélsz az egy szimpla elmélet, ami a valóságban egyáltalán nem így működik.

Hozzászólás

ha 5x befizetsz 500$-t és csak az utolsó alkalomra jon be amit akartál és csinálsz 500$-ból 5000$-t akkor is

5000$ / 2500$ (500$ x 5) x 100 = 200% os profit nem pedig 1000%
          Ez pont annyi mintha valaki kitesz 2,500.- usd-t és 20%-ot tol bele egy pozícióba. 5-ös sorozat vesztő viszi el a tőkét.
          Van aki pedig 500.- asával teszi ki a számlára.
          Nincs semmi különbség.
          Az egyik esetben azt mondjuk hogy 5 x elbukta a számláját egymás után.
          A másik esetben pedig azt mondjuk hogy volt egy 5-ös veszteség széria ami elvitte a teljes tőkét, mivel egy kereskedésben 500.- usd volt a kockázat.

Játék a számokkal...
          Minden nézőpont kérdése.

Hova számoljátok ilyenkor Zoli a "kígyós bónuszt"?

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nyilván hogy nem érted, mert még nem vettél részt versenyben.
            Attól hogy valamit nem értünk, még létezhet olyan.
            Amiről te beszélsz az egy szimpla elmélet, ami a valóságban egyáltalán nem így működik.
            Ahány verseny, annyi szabály.

Egyébként tévedsz

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ez pont annyi mintha valaki kitesz 2,500.- usd-t és 20%-ot tol bele egy pozícióba. 5-ös sorozat vesztő viszi el a tőkét.
              Van aki pedig 500.- asával teszi ki a számlára.
              Nincs semmi különbség.
              Az egyik esetben azt mondjuk hogy 5 x elbukta a számláját egymás után.
              A másik esetben pedig azt mondjuk hogy volt egy 5-ös veszteség széria ami elvitte a teljes tőkét, mivel egy kereskedésben 500.- usd volt a kockázat.

Játék a számokkal...
              Minden nézőpont kérdése.

Hova számoljátok ilyenkor Zoli a "kígyós bónuszt"?
              A bónusz a befizetéshez lesz hozzá adva, mivel azt is aktívan használod a pozíció nyitáskor.

Hozzászólás

• Ha nem 1 forint a spread () az USD/HUF-on, akkor megúszok egy 85 lotos margin callt 60%-os DD-al.

Az előbb már 150k-nál voltam így is, meglátjuk mit él túl ma a számla

Hozzászólás

Ha nem 1 forint a spread () az USD/HUF-on, akkor megúszok egy 85 lotos margin callt 60%-os DD-al.

Az előbb már 150k-nál voltam így is, meglátjuk mit él túl ma a számla
                  Kb. 2-3 éve amikor treasuryben dolgoztam, akkor volt néha időm figyelni, hogy a kollégák akik fx-et csináltak nagyobb ügyfeleknek, multi cégeknek akkor mekkora spreadet tettek be....50-75 fillér közt. Volt amikor többet...azok az ügyfelek 100-500 millió forint közt váltottak és volt, hogy többször is tradeltek.

Ennek fényében én teljesen megértem ha valaki azért panaszkodik, hogy .50-1 a spread valahol...

Most ez csak eszembe jutott erről a bejegyzésről, nem neked szántam

Hozzászólás

• Adtál egy nagyon jó ötletet

Hozzászólás

• Még mindig várok, hogy mi az...?

Hozzászólás

• A Monaco-i F1 verseny és a díjátadó:
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Azt olvastam egy bizonyos FX cég hírlevelében hogy nem szabad hinni az ígéreteknek amivel egyes (valószínuleg az IronFX-et értették ezalatt) FX bróker kecsegtet: nagy pénznyeremény plusz F1 belépo amit egy ''kicsi'' Jacht-ról nézhet a nyertes.

szerintem a fenti kép mindent kétséget eloszlat

Hozzászólás

Azt olvastam egy bizonyos FX cég hírlevelében hogy nem szabad hinni az ígéreteknek amivel egyes (valószínuleg az IronFX-et értették ezalatt) FX bróker kecsegtet: nagy pénznyeremény plusz F1 belépo amit egy ''kicsi'' Jacht-ról nézhet a nyertes.

szerintem a fenti kép mindent kétséget eloszlat
                            1000 eur-ért bárki nézhette a F1-t yachtról, vagy egy-egy lakosztály erkélyéről a helyszínen (forrás: F1 élő közvetítés).

Kérdés, hogy az átlag fx tradernek van erre kidobni való pénze, vagy a versenyt szervezők írják le marketing költségként a sokkal nagyobb bevételeikből.

Ettől még persze gratulálok a nyertesnek.

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              1000 eur-ért bárki nézhette a F1-t yachtról, vagy egy-egy lakosztály erkélyéről a helyszínen (forrás: F1 élő közvetítés).

Kérdés, hogy az átlag fx tradernek van erre kidobni való pénze, vagy a versenyt szervezők írják le marketing költségként a sokkal nagyobb bevételeikből.

Ettől még persze gratulálok a nyertesnek.
                              Koszi a gratulációt.

Jelen esetben csak annyi a kulonbség hogy az egész Jacht-ot kibérelte az IronFX.

Hozzászólás

• Egyelőre várok, ma úgyis bankszüneti nap van...
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X