Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gondolom 15
    Nyitok 2 számlát 5-5 ezerre, vásárlóerő 10-10 ezer. Egyiken all-in long, másikon short. Értelemszerűen egyik számla lenullázódik, másik megduplázódik. 0-20, abból 15 ezer az enyém, úgy hogy 10 ezret fizettem be, ergo 5 ezret kapok a két szép szememért.

Moszad, azt hittem tudsz számolni

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nyitok 2 számlát 5-5 ezerre, vásárlóerő 10-10 ezer. Egyiken all-in long, másikon short. Értelemszerűen egyik számla lenullázódik, másik megduplázódik. 0-20, abból 15 ezer az enyém, úgy hogy 10 ezret fizettem be, ergo 5 ezret kapok a két szép szememért.

Moszad, azt hittem tudsz számolni
      Ezt a csontot már lerágták pár hónapja, olvass vissza.
      Látom még mindig duzzogsz...
      Nem gond, majd kinövöd.
      Én úgy olvastam a bónuszról, hogy mindegy mennyit csinálsz vele a számlára
      csak a bónusz összegét nem tudod kivenni.
      De majd jön vasember és meg tudjuk ki nem tud számolni.

Hozzászólás

• Tudom mi lesz a válasz: forgass meg x lotot és akkor kiveheted. De ha kiszámolod, akkor az spreadben kb 4-5x annyi lesz, így pedig felmerül, hogy az pénz tulajdonképpen kié is volt

Hozzászólás

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kedves Zoltán,

Kérdezném, hogy van-e maximálva az összeg amit 100% bónusszal megtoldtok június hónapban? Előre köszönöm a választ.
          Bocsánat, hogy én válaszolok, de gondoltam segítek:

Igen, 6000 dollárig, illetve ennek megfelelő összegig van maximálva. Ezen felül van lehetőség arra, hogy 3000 dollárnak megfelelő összegig kaphasson egy re-deposit bónuszt ha esetleg úgy hozta a sors, hogy stop out-ot kapott.

Hozzászólás

• Nah akkor tisztázzuk a dolgokat újra..

Ha profitot érsz el akkor a teljes profit a tiéd, mi csak a bónuszt vesszük vissza. Nincs lehetőséged arra, hogy x LOT után azt is megkapd...

Ha pedig bónuszt próbálsz headgelni akkor teljesen biztos vagyok benne, hogy rá fogunk jönni és akkor több bónuszt nem kaphatsz. Benne van a veszély, hogy még kötésben vagy amikor erre rájön a brókercég. Nem nálunk, de többen is meséltek már olyan esetet amikor mínuszban volt a kötés és kivették a bónuszt az ügyfél alól. Akkor lehet bárhol a másik oldal, nem tudsz mit csinálni...

Ha 10,000-ből 20,000-et csinálsz, akkor 15,000 a tiéd. Ha 10,000-ből 5,000-et csinálsz akkor 2,500 a tiéd.

Hozzászólás

• ha nem lenne teljesen tiszta a bónusz hasznossága, szívesen segítunk telefonon vagy személyes beszélgetés keretében is

Hozzászólás

• net91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                "Szeretnénk tájékoztatni Mindenkit, hogy a 100% bónusz promóciónk – kizárólag Június hónapra – ismét elérhető!

jóváírásának lehetőségével kizárólag Június hónap folyamán."

Majd KIZÁRÓLAG júniusban....
                Majd KIZÁRÓLAG augusztusban...
                Ha Júliusig vársz lehet lemaradsz róla.
                Bár minden hónapban van bónuszunk, de nem ekkora mint most.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nah akkor tisztázzuk a dolgokat újra..

Ha profitot érsz el akkor a teljes profit a tiéd, mi csak a bónuszt vesszük vissza. Nincs lehetőséged arra, hogy x LOT után azt is megkapd...

Ha pedig bónuszt próbálsz headgelni akkor teljesen biztos vagyok benne, hogy rá fogunk jönni és akkor több bónuszt nem kaphatsz. Benne van a veszély, hogy még kötésben vagy amikor erre rájön a brókercég. Nem nálunk, de többen is meséltek már olyan esetet amikor mínuszban volt a kötés és kivették a bónuszt az ügyfél alól. Akkor lehet bárhol a másik oldal, nem tudsz mit csinálni...

Ha 10,000-ből 20,000-et csinálsz, akkor 15,000 a tiéd. Ha 10,000-ből 5,000-et csinálsz akkor 2,500 a tiéd.
                  Ez érdekes. Hedgelés esetén tiltják a számlákat? Hmm. Akkor az a ingyen bónusz mégsem ingyen bónusz? 1 számlád lehet, hogy hátha elbuksz mindent, de 2 számlád nem mert akkor az egyiken elbukod, viszont a másikon nyersz? Gondolom így már veszélyt érez az Ironfx, hogy kiviszik az ő pénzét....

Hozzászólás

• demo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ez érdekes. Hedgelés esetén tiltják a számlákat? Hmm. Akkor az a ingyen bónusz mégsem ingyen bónusz? 1 számlád lehet, hogy hátha elbuksz mindent, de 2 számlád nem mert akkor az egyiken elbukod, viszont a másikon nyersz? Gondolom így már veszélyt érez az Ironfx, hogy kiviszik az ő pénzét....
                    Ha engednénk a bónusz ilyen módoni kijátszását akkor mi értelme van befizetned?
                    Sokkal egyszerubb ha mindenkinek csak úgy elkuldunk 6.000$-t ajándékba!

A bónuszt azért adjunk hogy normális kereskedés mellett segítsunk téged.

Nagyobb marginod van a a pozíciód biztosítására.
                    Nagyobb profitot tudsz elérni.
                    A veszteségeket meg felezzuk.

ha ezek a pontok nem gondolod hogy fontosak akkor ne vedd igénybe a bónuszt.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sokkal egyszerubb ha mindenkinek csak úgy elkuldunk 6.000$-t ajándékba!
                      Erre az akcióra már most feliratkoznák, stipi-stopi

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

csődbe fogunk menni...

Egyébként ha emlékeztek Áprilisban 18 x 500, azaz 9,000 dollárt osztottunk szét...arra feliratkoztál? Csak úgy oda adtuk...még azt se tudjátok mondani, hogy mi nem szórjuk a pénzt nektek, nem adjuk oda ingyen...

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Majd ha lesz te leszel az elso akinek szólok!
                          Megígérem

Hozzászólás

• Oké, nincs hedge számla. Beutalok 5000-et, vásárlóerőben lesz 10.000-em, egészet betolom all-in (gondolom megtehetem?!) ha rosszul találom el a következő 100 pipet, akkor bukó, ha pedig jól, akkor tripláztam? Így van?

Hozzászólás

• All in és csak rajtad áll, hogy mikor zárod. Nem korlátoznám a profitot helyedben ha eltaláltad...

Hozzászólás

• Vagy, ha egyébként is akarsz egy tradet nyitni, és tudod a SL szintedet, kötésméretedet, akkor átutalsz annyit, amennyit maximum kockáztatni akarsz a traden, és dupla mennyiséget kötsz. Ha bejön a trade, akkor dupla profitot hazahívod, ha buktad, akkor meg csak annyit buksz, amennyit egyébként is kockáztatni akartál. Maradék pénzt mindenképp visszahívod, (ezzel reseteled a bónuszt), és kezdtehed előről az egészet. Hosszabb távú tradeknél ez remekül működik.

Hozzászólás

Working...
                                X