Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    5,000 -> 10,000 ezzel tudtok kereskedni.

1. verzió:
    Nyersz

Lehet az 20,000 vagy 70,000 tök mindegy akkor is csak az 5,000-et vesszük vissza maximum ha kiveszel pénzt. Ha csak 1000-et utalsz vissza akkor mi is csak 1,000-et vonunk vissza.

2. verzió
    Nem nyersz

Akkor arányosan a saját tőkédből és bónuszból is buksz...ha pl 7000 lesz a 10,000-ből akkor 1500-at sajátból, 1500-at a bónuszból buktál...tehát kitudsz venni még 3,500-at.

Azért éri meg nekünk, hogy lássátok milyen jó fej cég vagyunk és a versenytársak pánikoljanak....ezzel olyan döntéseket hoznak amivel csak saját magukat szívatják...azért éri meg, mert figyelemfelkeltő...sok mindenért megéri....

True story
    Nekem ez valahogy még mindig túl jónak hangzik, hogy így legyen

Megtennéd h küldetsz nekem egy e-mailt a központtól, ahol ezt leírják példa szerűen... ?

ECN számlán is igénybe vehető a bónusz? Ha nem, miért nem?

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nekem ez valahogy még mindig túl jónak hangzik, hogy így legyen

Megtennéd h küldetsz nekem egy e-mailt a központtól, ahol ezt leírják példa szerűen... ?

ECN számlán is igénybe vehető a bónusz? Ha nem, miért nem?
      Szerintem kaptál már elég e-mailt erről...de mire gondolsz, hogy a központból? Ha nem hiszed, próbáld ki, nem egy ember kérte már itthon is a bónuszt, volt aki nyert, volt aki elvesztette...mondjuk azt tudjuk, hogy fórumon szinte csak a negatív kritikát lehet olvasni...de azok sincsenek...tehát így van ahogy leírtam

Nem lehet ECN számlán, csak micró vagy Prémium számlán, technikailag nem kivitelezhető.

Hozzászólás

Nem lehet ECN számlán, csak micró vagy Prémium számlán, technikailag nem kivitelezhető.
        itt a lényeg

az, h ECN meg micro és prémium, nem tudom miféle összefüggés
        az egyik egy számla típus, a másik kettő pedig egy deposit mérethez kötődő fogalom

tehát aki igénybe veszi, az MM körülmények között kereskedik, ezért nem fáj az Ironnak ez a történet
        pénz egyik zsebből a másikba számukra a bonus, viszont aki köt, az a sajátját bukja "idilli" körülmények között

megduplázzák a margint, ennyi az egész, mint már feljebb írták

Hozzászólás

Szerintem kaptál már elég e-mailt erről...de mire gondolsz, hogy a központból? Ha nem hiszed, próbáld ki, nem egy ember kérte már itthon is a bónuszt, volt aki nyert, volt aki elvesztette...mondjuk azt tudjuk, hogy fórumon szinte csak a negatív kritikát lehet olvasni...de azok sincsenek...tehát így van ahogy leírtam

Ha kaptam volna "elég e-mailt" akkor nem kérném

Ugyanezt a levezetést kérném, példákkal, angolul, Iron központi irodájából.

Csupán azért, mert terms & condtitions-t is lehet sokféleképpen értelmezni.

Köszi.

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            itt a lényeg

az, h ECN meg micro és prémium, nem tudom miféle összefüggés
            az egyik egy számla típus, a másik kettő pedig egy deposit mérethez kötődő fogalom

tehát aki igénybe veszi, az MM körülmények között kereskedik, ezért nem fáj az Ironnak ez a történet
            pénz egyik zsebből a másikba számukra a bonus, viszont aki köt, az a sajátját bukja "idilli" körülmények között

megduplázzák a margint, ennyi az egész, mint már feljebb írták
            Az STP/ECN számlák befizetéseit és a kotéseit is továbbítjuk a bankkozi piacra.
            Így a bónuszt nem tudjuk neked jóvá írni.

A Micor és Prémium számlatípusok feltételei is nagyon kedvezoek, és ezeken tudod igénybe vanni a bónuszt. Ez egy igazi bónusz amit ha úgyy alakul a helyzet el is lehet veszíteni. Kitárgyaltuk tobbszor is.

Hasonlítsd ossze bátran akár melyik más bróker által ajánlott bónusszal.

Hozzászólás

Köszi.
              Kérlek add meg az e-mail címed priviben. kuldok neked e-mailt innen a kozpontból

a terms and conditions fenn van a weboldalon angolul és magyarul is.

De ha értelmezni kell akkor segítek telefonon is akár

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A Micor és Prémium számlatípusok feltételei is nagyon kedvezoek, és ezeken tudod igénybe vanni a bónuszt. Ez egy igazi bónusz amit ha úgyy alakul a helyzet el is lehet veszíteni. Kitárgyaltuk tobbszor is.

Ha valami nincs kiközvetítve, akkor mi a garancia rá, hogy az ügyfél pénze nem lesz elcsalva?
                (Ezt mint jogos kérdést teszem fel és igazából akármelyik másik brókercégnek is címezhetném)

Hozzászólás

Köszi.
                  Ezt a választ kuldtem egyy hivatalos e-mailben is:

A bónusszal kapcsolatban ahogy ígértem leírom neked a kért példákat.

5.000$-t befizetsz Micro vagy Prémium számlára hozzánk. Igényled a bónuszt és meg is kapod. Kereskedsz a 10.000$-al :

1. Ha termelsz profitot mondjuk 5.000$-t akkor az egyenleged 15.000$.
                  ebből te 10.000$-t tudsz kivenni, mivel az 5.000$ bónusz vissza jár nekünk.

2. Ha veszteséges vagy mondjuk a teljes tőkéből veszítesz 5.000$-t akkor az egyenleged 5.000$ lesz.
                  ebből ki tudsz utalni 2.500$ (mivel a veszteségeket 50-50% álljuk a bónuszból)

A visszautalható összeg mindig a visszautalási kérelem időpontjában lesz kalkulálva, nem pozíciónként nyitás vagy záráskor.

Hozzászólás

Ha valami nincs kiközvetítve, akkor mi a garancia rá, hogy az ügyfél pénze nem lesz elcsalva?
                    (Ezt mint jogos kérdést teszem fel és igazából akármelyik másik brókercégnek is címezhetném)

Két megközelítésből is lehet vizsgálni a dolgot:

- Honnan tudod hogy az a bróker aki azt mondja hogy ''kiközvetíti'' a kötéseidet a bankközi piacra az ténylegesen ki is megy? Ha az IronFX csalni szeretne akkor azt állítaná hogy minden kötést kiközvetít. Ezzel szemben tudsz választani milyen számlatípust szeretnél STP/ECN vagy Micro és Prémium.
                    Egyes brókerek minden évben több millió dolláros bírságot kapnak piaci manipulációért holott azt reklámozzák hogy igazi ECN brókerek. (és ezek a ''nagy brókerek'' közé tartoznak)

- Ha megnézed az IronFX 2010-ben alakult és egyszer sem kapott bírságot.
                    Ha bármilyen problémád lenne akár pozíció végrehajtással vagy más kereskedést érintő dologgal csinálj egy képernyő fényképet. Küldd el nekem és utána járok a dolognak. Ha ne adj isten bármilyen komoly problémád lenne akkor az alábbi dolgok biztosítanak téged:
                    Befektetők kompenzációs alapja 20.000€-ig
                    Az Európai Bankok 100.000-ig védik az ügyfelek tőkéjét (nálunk szegregáltan van tartva az ügyfelek pénze)
                    Az ASIC és CySEC regulátorok is rendelkeznek saját biztosítással

Hozzászólás

• Tehát ha jól értem, akkor bízhatok abban, hogy az IronFX kifizet, mert van akkora cég, hogy az én nyereségemet még elviselje?

Hozzászólás

Tehát ha jól értem, akkor bízhatok abban, hogy az IronFX kifizet, mert van akkora cég, hogy az én nyereségemet még elviselje?
                        Igen ez pontosan így van.
                        Van pár sikers kereskedo itt a fórumon is. Oket is meg lehet kérdezni.
                        Eddig mindenki megkapta idoben a pénzét és ezentúl is így lesz.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

de szépen körülírtad, 2 igen is elég lett volna

mert ugye a lényeg továbbra is az, ha bónusz csak a MM számlákon működik

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            de szépen körülírtad, 2 igen is elég lett volna

mert ugye a lényeg továbbra is az, ha bónusz csak a MM számlákon működik
                            Most minden hátsó szándék nélkül...szerinted ha bármelyik cégnél (és itt akármelyik céget értem) te STP/ECN számlán kötsz, az a kötés hol fog megkötődni?

Tényleg kíváncsi vagyok mit gondoltok...?

Hozzászólás

• Az interneten?

Hozzászólás

Most minden hátsó szándék nélkül...szerinted ha bármelyik cégnél (és itt akármelyik céget értem) te STP/ECN számlán kötsz, az a kötés hol fog megkötődni?

Tényleg kíváncsi vagyok mit gondoltok...?
                                nincsenek nagy illúzióim, h 0.01 lot-ot kivisznek a bankközire

csak leírva nem mutat olyan jól a bónusz mellett, h csak házon belüli kötéseknél tudjuk biztosítani

Hozzászólás

Working...
                                X