Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy a jobb brókerek nem engednek 100 USDvel számlát nyitni, és nem engednek 500as tőkeáttétet, de nem attól rossz egy bróker cég, hogy ilyen lehetőséget ad. Ha nincs szükséged 500as tőkeáttétre, kérhetsz kisebbet is. De 500as tőkeáttéttel is megcsinálhatsz bármit, amit kisebb tőkeáttéttel meg tudsz csinálni. Ugyanígy, ha lehetőség van 100 USDvel számlát nyitni, az nem azt jelenti, hogy többet nem tölthetsz fel, és 100USDből szabad csak kereskedned. Én pl mielőtt egy brókert élesben elkezdek használni letesztelem az ilyen apróságokat is, hogy mennyi idő alatt, és milyen költségekkel lehet be-kifizetni. Jobb, ha ezt 100USDvel is meg tudom tenni, mintha mondjuk csak 1000rel tudnám.
    Ugyanígy, ha pl van lehetőség 0.01 lotokkal kereskedni, akkor annak örülök abban az esetben is, ha éles használat közben nincs szükségem rá (pl új stratégiát ki lehet próbálni töredék összegekkel is)

Ez nekem új, írhatnál róla valami részletesebbet is. Hogyan lehet ezt technikailag kivitelezni?
    Pl. a CME-n lehet kereskedni az EURUSD-vel.
    1 kontraktus= 62500
    (Itt nem lot-ok vannak. ez az "1 egység").
    Ehhez szükséges 2700 USD margin a nyitáshoz és 2000 USD a pozíció tartásához. Tehát 700 USD-t veszíthetsz a margin call-ig ha nincs túlbiztosítva a pozíció.
    A futures lejárata 2012.03.19., Tehát itt nincs swap.

Itt minden ajánlat látszik a könyvben, minden kereskedő ugyanazon a piacon köt, 1 ár van, nem brókerfüggő a dolog. A tőzsdefelügyelet árgus szemekkel figyeli a szabályok betartását és a számla biztosítva van brókercsőd esetére (olyan, mint itthon az OBA és a BEVA).

Hozzászólás

• Egyébként a letéti követelmények napon belül és napon túl különböznek. Itt nekem is vannak még halvány foltok, fel is tettem a kérdést a határidős topikban.
      De én szeretem többszörösen túlbiztosítani a pozíciókat, ezért nem igazán foglalkoztat a margin követelmény.

Ja, és még annyit, hogy természetesen a többi devizapárra is van határidős kontraktus.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A pepperstone.
        Tényleg jónak tűnik. És ehhez mennyi tőke szükséges?

Hozzászólás

• @fxtrader55
          Köszi az infókat!

Hozzászólás

Nem tudnék profitot csinálni a cash-back -el, mert drágább az ironfx mint a jelenlegi brokerem. Sajnos még a pénzvisszatérítéssel is drágább. Amennyiben valós az oldalatokon közölt spread adat az ecn-re. Eurusd-re 1.8 pipet közöltök. Ez ecn-en kiugróan magas.
            Azért fizetni magasabb költséget hogy visszakapjak belőle nem igazán akkora üzlet nekem.

Itt mellékelem a spreadet rögzítő logot ami az én éles számlámon volt pár perce futtatva.
            A mai átlag 0.48 pip volt + comission ami 0.7 pipnek felel meg. Ez összesen 1.2 pip.
            Azt javaslom hogy mindenki tesztelje a Demójukat!
            És feltétlenul olvassátok el a topic-ot! Rengeteg új infóval gazdagodik majd mindenki, hogy mennyire ''kiváló'' a cég!
            http://forum.tozsde.hu/brokercegek/527-pepperstone.html

Egy log file-t bárki tud csinálni, de ellenorizni senki se tudja hogy honnan van!

ECN kereskedési feltételek: 1:100 tokeáttét, 0.1 lot méret.
            NINCS olyan likviditás szolgáltató ami ettol alacsonyabb lotméretet vagy nagyobb tokeáttétet adna!

Aki azt hiszi hogy $200 -al; 1:400 tokeáttétel és 0.01 lot-os kereskedéssel tényleg a bankkozire megy ki a megbízása az tényleg nagyon naív! A pozik benn maradnak a házon belul!

Ha megnézi bárki a weboldalukon a FAQ alatt ezt írják:

Pepperstone offers liquidity from destinations such as Integral's FX Grid - a global inter-institutional connectivity and trading network, linking banks to FX market participants.

Integral az egy számítástechnikai cég ami a technológiai hátteret biztosítja a kereskedéshez (pl: platform, bridge) NEM LIKVIDITÁS SZOLGÁLTATÓ!

A további Pepperstone-os beszélgetéseket kérem a saját topicjában megvitatni!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              És feltétlenul olvassátok el a topic-ot! Rengeteg új infóval gazdagodik majd mindenki, hogy mennyire ''kiváló'' a cég!

Egy log file-t bárki tud csinálni, de ellenorizni senki se tudja hogy honnan van!

NINCS olyan likviditás szolgáltató ami ettol alacsonyabb lotméretet vagy nagyobb tokeáttétet adna!

Aki azt hiszi hogy $200 -al; 1:400 tokeáttétel és 0.01 lot-os kereskedéssel tényleg a bankkozire megy ki a megbízása az tényleg nagyon naív! A pozik benn maradnak a házon belul!

Pepperstone offers liquidity from destinations such as Integral's FX Grid - a global inter-institutional connectivity and trading network, linking banks to FX market participants.

Integral az egy számítástechnikai cég ami a technológiai hátteret biztosítja a kereskedéshez (pl: platform, bridge) NEM LIKVIDITÁS SZOLGÁLTATÓ!

Aki azt hiszi, hogy 0,1 lottal kimegy a bankközire az is nagyon naív!!!

Hozzászólás

Kikérem magamnak a gyanúsítgatást Zoltán!

11:56:26 - Ask: 1.34589 | Bid: 1.34584 | Spread: 0.50 pips
                11:56:28 - Ask: 1.34589 | Bid: 1.34586 | Spread: 0.30 pips
                11:56:28 - Ask: 1.34589 | Bid: 1.34585 | Spread: 0.40 pips
                11:56:29 - Ask: 1.34589 | Bid: 1.34584 | Spread: 0.50 pips
                11:56:31 - Ask: 1.34590 | Bid: 1.34586 | Spread: 0.40 pips
                11:56:32 - Ask: 1.34590 | Bid: 1.34585 | Spread: 0.50 pips
                11:56:32 - Ask: 1.34590 | Bid: 1.34586 | Spread: 0.40 pips
                11:56:33 - Ask: 1.34593 | Bid: 1.34588 | Spread: 0.50 pips
                11:56:34 - Ask: 1.34593 | Bid: 1.34586 | Spread: 0.70 pips
                11:56:34 - Ask: 1.34593 | Bid: 1.34588 | Spread: 0.50 pips
                11:56:34 - Ask: 1.34594 | Bid: 1.34588 | Spread: 0.60 pips
                11:56:37 - Ask: 1.34595 | Bid: 1.34588 | Spread: 0.70 pips
                11:56:38 - Ask: 1.34592 | Bid: 1.34588 | Spread: 0.40 pips
                11:56:38 - Ask: 1.34592 | Bid: 1.34586 | Spread: 0.60 pips
                11:56:38 - Ask: 1.34592 | Bid: 1.34588 | Spread: 0.40 pips
                11:56:39 - Ask: 1.34587 | Bid: 1.34584 | Spread: 0.30 pips
                11:56:41 - Ask: 1.34582 | Bid: 1.34578 | Spread: 0.40 pips
                11:56:43 - Ask: 1.34582 | Bid: 1.34577 | Spread: 0.50 pips
                11:56:44 - Ask: 1.34580 | Bid: 1.34577 | Spread: 0.30 pips
                11:56:45 - Ask: 1.34583 | Bid: 1.34578 | Spread: 0.50 pips
                11:56:45 - Ask: 1.34583 | Bid: 1.34576 | Spread: 0.70 pips
                11:56:46 - Ask: 1.34583 | Bid: 1.34578 | Spread: 0.50 pips
                11:56:47 - Ask: 1.34582 | Bid: 1.34578 | Spread: 0.40 pips
                11:56:48 - Ask: 1.34583 | Bid: 1.34578 | Spread: 0.50 pips
                11:56:48 - Ask: 1.34582 | Bid: 1.34578 | Spread: 0.40 pips
                11:56:49 - Ask: 1.34583 | Bid: 1.34578 | Spread: 0.50 pips
                11:56:50 - Ask: 1.34583 | Bid: 1.34579 | Spread: 0.40 pips
                11:56:50 - Ask: 1.34580 | Bid: 1.34575 | Spread: 0.50 pips
                11:56:51 - Ask: 1.34579 | Bid: 1.34575 | Spread: 0.40 pips
                11:56:53 - Ask: 1.34579 | Bid: 1.34574 | Spread: 0.50 pips
                11:56:53 - Ask: 1.34579 | Bid: 1.34573 | Spread: 0.60 pips
                11:56:54 - Ask: 1.34579 | Bid: 1.34574 | Spread: 0.50 pips
                11:56:56 - Ask: 1.34579 | Bid: 1.34575 | Spread: 0.40 pips
                11:56:57 - Ask: 1.34581 | Bid: 1.34575 | Spread: 0.60 pips
                11:56:57 - Ask: 1.34580 | Bid: 1.34575 | Spread: 0.50 pips
                11:56:58 - Ask: 1.34579 | Bid: 1.34575 | Spread: 0.40 pips
                11:56:59 - Ask: 1.34579 | Bid: 1.34574 | Spread: 0.50 pips
                11:56:59 - Ask: 1.34580 | Bid: 1.34574 | Spread: 0.60 pips
                11:57:0 - Ask: 1.34578 | Bid: 1.34574 | Spread: 0.40 pips
                11:57:0 - Ask: 1.34577 | Bid: 1.34574 | Spread: 0.30 pips
                11:57:2 - Ask: 1.34578 | Bid: 1.34571 | Spread: 0.70 pips
                11:57:2 - Ask: 1.34575 | Bid: 1.34573 | Spread: 0.20 pips
                11:57:3 - Ask: 1.34576 | Bid: 1.34573 | Spread: 0.30 pips
                11:57:4 - Ask: 1.34576 | Bid: 1.34574 | Spread: 0.20 pips

Hozzászólás

• A Pepperstone-os beszélgetés abszolult ideillik ugyanis hasonlítási alapnak vettük. Tehát ha mind2be kételkedünk, hogy kimegy bankközire, akkor nézzük meg a egy Iron-os spreadrecordert is valós számlán. Azér ez a Pepperstone 0,9-1,2 közé esővel tényleg kecsegtetőbb....

És nem fogjuk máshol megvitatni... Ne húzzuk a másikat csőbe ha van jobb lehetőség. Zoltán Zoltán....

Hozzászólás

• fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Aki azt hiszi, hogy 0,1 lottal kimegy a bankközire az is nagyon naív!!!
                    Ennek kérlek nézz utána mégegyszer!

Hozzászólás

Kikérem magamnak a gyanúsítgatást Zoltán!
                      Egyáltalán nem gyanusítottalak semmivel!
                      EZ TÉNY NEM TUDJA SENKI ELLENORIZNI HOGY EZ MOST A VALÓS ADAT-E VAGY SEM!

Amúgy ez egy percen belul tortént ami nem jelent semmit ha utána meg 1.8-at mutat egész nap!

abrakadabra111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      akkor nézzük meg a egy Iron-os spreadrecordert is valós számlán.
                      Kérlek ne fogd vissza magad! Nyiss egy STP/ECN számlát nálunk és nézd meg magad!
                      Vagy ha akarod csinálok neked egy hasonló .txt file-t!

Hozzászólás

• Zoltán ha még emlékszel, nemrég megkértelek udvariasan hogy tedd fel egy iron ecn számlára ezt a recordert. Ettől mereven elzárkóztál mondván nincs hozzáférésed ilyenhez.
                        Akkor mi alapján promótálod?
                        Személyes tapasztalat nélkül?
                        Vagy annyi a tapasztalatod hogy azt mondta a főnök?
                        Azthiszem ehhez sok komment nem kell.

Igenis engem gyanúsítottál, hiszen én azt mondtam hogy ez így van, erre azt mondod hogy ez csak az én véleményem ergo hazudok.

Aszebe barátomnak igaza van te értékesítő vagy. Ami nem baj csak ne vondd már kétségbe mások személyes tapasztalatát , főleg olyanról amiről neked nincs.

A pepperstone-t eszemben sem volt reklámozni nekik is megvan a maguk gyenge pontja , csak viszonyítási alapnak hoztam fel a költségek vonatkozásában.
                        Az ironfx-től drágább brókert azért nem egyszerű találni, olcsóbb viszont sok van. Elfogult vagy, ami érthető de elvakult azért ne legyél.
                        http://www.myfxbook.com/forex-broker-spreads

Hozzászólás

Ennek kérlek nézz utána mégegyszer!

De magas lóról beszélsz!
                          Az addig rendben van, hogy emberek tömege kereskedik olyan piacon amelynek a működését sem ismeri, de Te szolgáltatást árulsz és úgy látom Te sem ismered. Álljon már meg a menet!

Tudod egyáltalán, hogy mi az a bankközi piac? Egy UBS vagy egy Deutsce Bank szerinted árat fog jegyezni egy másik banknak 10.000 euróra?

Egy lököm-tököm fogadóiroda, aki forex brókernek nevezi magát lehet, hogy le tudja fedeztetni a nettó pozícióját a saját bankjával akár 10k EUR ertékben is de ez nem a bankközi piac. Még egy magyar kisbank sem megy ki bankközire 10.000-el, mert nem is tud.

Hidd el, pontosan tudom, hogy mit beszélek.

Hozzászólás

Zoltán ha még emlékszel, nemrég megkértelek udvariasan hogy tedd fel egy iron ecn számlára ezt a recordert. Ettől mereven elzárkóztál mondván nincs hozzáférésed ilyenhez.
                            Akkor mi alapján promótálod?
                            Személyes tapasztalat nélkül?
                            Vagy annyi a tapasztalatod hogy azt mondta a főnök?
                            Azthiszem ehhez sok komment nem kell.

Igenis engem gyanúsítottál, hiszen én azt mondtam hogy ez így van, erre azt mondod hogy ez csak az én véleményem ergo hazudok.

Aszebe barátomnak igaza van te értékesítő vagy. Ami nem baj csak ne vondd már kétségbe mások személyes tapasztalatát , főleg olyanról amiről neked nincs.

A pepperstone-t eszemben sem volt reklámozni nekik is megvan a maguk gyenge pontja , csak viszonyítási alapnak hoztam fel a költségek vonatkozásában.
                            Az ironfx-től drágább brókert azért nem egyszerű találni, olcsóbb viszont sok van. Elfogult vagy, ami érthető de elvakult azért ne legyél.
                            http://www.myfxbook.com/forex-broker-spreads
                            Én mindenhez alapban kételkedve állok hozzá!
                            Ebben a világban így is kell!
                            Mindennek utána kell járni, és csak a saját tapasztalataidra hagyatkozhatsz!

Az hogy az IronFX jó-e vagy nem mindenki saját maga dontse el a tények alapján! Az is biztos hogy nem konnyen találsz a mienknél jobb feltételeket a piacon! De kérlek nyugodtan szólj ha találsz ilyet!

Ha még emlékszel én meg megkértelek udvariasan hogy nyiss egy éles számlát nálunk és tedd fel magad a recordert!
                            Meg tudnám tenni hogy azt mondom hogy feltettem, majd kuldok neked egy txt file-t és sose tudod meg hogy ez az éles adat-e vagy sem! De ezt nem akarom!

Hozzászólás

• fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              De magas lóról beszélsz!
                              Az addig rendben van, hogy emberek tömege kereskedik olyan piacon amelynek a működését sem ismeri, de Te szolgáltatást árulsz és úgy látom Te sem ismered. Álljon már meg a menet!

Tudod egyáltalán, hogy mi az a bankközi piac? Egy UBS vagy egy Deutsce Bank szerinted árat fog jegyezni egy másik banknak 10.000 euróra?

Egy lököm-tököm fogadóiroda, aki forex brókernek nevezi magát lehet, hogy le tudja fedeztetni a nettó pozícióját a saját bankjával akár 10k EUR ertékben is de ez nem a bankközi piac. Még egy magyar kisbank sem megy ki bankközire 10.000-el, mert nem is tud.

Hidd el, pontosan tudom, hogy mit beszélek.
                              Nem tudom kettonk kozul ki beszél magas lóról!
                              Bárki aki vissza olvassa a hozzászólásaidat, láthatja hogy minden témáról úgy írsz mintha te lennél a legnagyobb szakérto! (de ez nem látszik a válaszaid minoségébol)

Nagy bajba lenne az IronFX ha csak 10.000 EUR-ja lenne!
                              Olyan (kulfoldi és Magyar) ugyfeleim vannak akiknek €30K csak zsebpénz!
                              Itt € milliók fordulnak meg naponta!

Nagyon úgy látom hogy te minden Forex brókert útálsz! És nem sok fogalmad van a bankkozi piacról!
                              Gyanítom nemrég veszítettél el egy nagyobb osszeget, ezért vagy ennyire negatív!

Hozzászólás

Én mindenhez alapban kételkedve állok hozzá!
                                Ebben a világban így is kell!
                                Mindennek utána kell járni, és csak a saját tapasztalataidra hagyatkozhatsz!

Az hogy az IronFX jó-e vagy nem mindenki saját maga dontse el a tények alapján! Az is biztos hogy nem konnyen találsz a mienknél jobb feltételeket a piacon! De kérlek nyugodtan szólj ha találsz ilyet!

Ha még emlékszel én meg megkértelek udvariasan hogy nyiss egy éles számlát nálunk és tedd fel magad a recordert!
                                Meg tudnám tenni hogy azt mondom hogy feltettem, majd kuldok neked egy txt file-t és sose tudod meg hogy ez az éles adat-e vagy sem! De ezt nem akarom!

http://www.ironfx.com/hu/trading-acc...ads-comparison

Ezek az adatok ha helyesek, -márpedig gondolom hogy azok hiszen miért tennétek ki direkt magas spreadeket reklámként- akkor nem szeretnék nálatok ecn számlát nyitni mégpedig azért mert drágák vagytok.
                                Befejeztem a beszélgetést részemről, ez már kezd nevetségessé válni. Tényekkel vitatkozol pedig azok makacs dolgok

Hozzászólás

Working...
                                X