Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom kettonk kozul ki beszél magas lóról!
    Bárki aki vissza olvassa a hozzászólásaidat, láthatja hogy minden témáról úgy írsz mintha te lennél a legnagyobb szakérto! (de ez nem látszik a válaszaid minoségébol)

Nagy bajba lenne az IronFX ha csak 10.000 EUR-ja lenne!
    Olyan (kulfoldi és Magyar) ugyfeleim vannak akiknek €30K csak zsebpénz!
    Itt € milliók fordulnak meg naponta!

Nagyon úgy látom hogy te minden Forex brókert útálsz! És nem sok fogalmad van a bankkozi piacról!
    Gyanítom nemrég veszítettél el egy nagyobb osszeget, ezért vagy ennyire negatív!
    "Nagyon úgy látom hogy te minden Forex brókert útálsz!"
    Bingó!
    Ha nem is mindet, de nagyon sokat
    És ez nem igazán utálat, inkább megvan a véleményem.

"Gyanítom nemrég veszítettél el egy nagyobb osszeget, ezért vagy ennyire negatív"

Tévedés. Nem vagyok negatív, csak a fenti témában.
    Nagyobb összeget 1997-ben vesztettem a Hong-Kong-i válságban, azóta nem. Az is egy korábbi "könnyen jött" pénz volt. Szerintem akkor Te még a csattogós lepkét tologattad. Na, személyeskedjünk tovább?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      http://www.ironfx.com/hu/trading-acc...ads-comparison

Ezek az adatok ha helyesek, -márpedig gondolom hogy azok hiszen miért tennétek ki direkt magas spreadeket reklámként- akkor nem szeretnék nálatok ecn számlát nyitni mégpedig azért mert drágák vagytok.
      Befejeztem a beszélgetést részemről, ez már kezd nevetségessé válni. Tényekkel vitatkozol pedig azok makacs dolgok
      Szerintem az itt leírt számokhoz képest jobb a helyzet, legalábbis az EURUSDn standard számlára 1.1 induló spreadet írnak, és most néztem, hogy kb 0.9-1.0 között változik. Ha akarod felrakom a spread logolódat is, bár nekem ugye nem ECN számlám van.

Egyébként ha jobban belegondolsz, ECN számla esetén a spread teljesen a brókertől függ, hanem inkább azon bankok ajánlataitól, akikkel a bróker kapcsolatban van. (Ezt a spreadet a bróker vagy tágítja hogy legyen haszna, vagy comissiont számít fel). Szóval, ha pontos képet akarsz látni a spreadek alakulásáról, akkor legjobb, ha leteszteled a naplózó progiddal.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Aki azt hiszi, hogy 0,1 lottal kimegy a bankközire az is nagyon naív!!!
        Ennek kérlek nézz utána mégegyszer!
        Személyeskedés helyett inkább leírhatnátok, hogy milyen és mikori információra alapozzátok a véleményeteket.

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Személyeskedés helyett inkább leírhatnátok, hogy milyen és mikori információra alapozzátok a véleményeteket.
          Nekem direkt információm van a nagyobb bankoktól akikkel kapcsolatban állunk.

Hozzászólás

• Mindegyik bank partneretek kereskedik 0.1 lotokkal, vagy csak néhány? Hány bankkal álltok kapcsolatban, és közülük mennyi kereskedik 0.1 lotokkal?

Hozzászólás

• Már megérte olvasni ezt a topicot, így megismertem a harc folyamán a sokkal kedvezőbb árakat tartalmazó Pepperstone-t.

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Mindegyik bank partneretek kereskedik 0.1 lotokkal, vagy csak néhány? Hány bankkal álltok kapcsolatban, és közülük mennyi kereskedik 0.1 lotokkal?
                18 nagy bankkal vagyunk kapcsolatban mindegyiknél szinte azonos feltételekkel! pl: Bank of America - Merrill Lynch, Citi Bank, UBS, Deutsche Bank, Barclays stb.
                Egyik se ad 0.01 lotméretet vagy 1:100 nál nagyobb tokeáttétet!

Nálunk az STP/ECN számlához a minimum befizetés 10.000 USD.
                Az ilyen ugyfelek nem 0.1 lottal kereskednek! De van rá lehetoség!

Hozzászólás

• 10.000? Pepperstone-nál 200. Akkor ebben is elvérzett az Ironfx.

Hozzászólás

• abrakadabra111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Már megérte olvasni ezt a topicot, így megismertem a harc folyamán a sokkal kedvezőbb árakat tartalmazó Pepperstone-t.
                    Remélem sikeres leszel veluk!
                    Ha elso kézbol megtapasztaltad a dolgokat kérlek írd meg a jó és rossz élményeket is!

Hozzászólás

• abrakadabra111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      10.000? Pepperstone-nál 200. Akkor ebben is elvérzett az Ironfx.
                      Igen itt látszik hogy ki az aki a bankkozi piacra lesz kikozvetítve!
                      Gondolod $200-al te a bankkozin fogsz kereskedni?

Hozzászólás

• Uraim, Uraim! A szemelyeskedest tenyleg hagyjatok abba, az mindenkinek csak negativ erzelmeket szul, arra meg semmi szuksege senkinek. Viszont erdemben kibeszelni a dolgokat az jo dolog.

0.1 lot, illetve 0.01 lot, illetve 1 lot: ezek nem mennek bankkozire ONALLOAN. Ezeket tarsitjak es ATLAGARON megy ki, brokere a spread+kerekites koltsege tradere a nyereseg/veszteseg. Nem tudom mit nem tudtok ezen erteni. Az hogy van broker aki bevallaja, hogy sok picibol csinal nagyot, mas meg a kicsinel nem megy lennebb az brokerfuggo, cegpolitikafuggo. Ettol nem lesz sem jobb sem rosszabb egy broker, csak mas. Ugyanigy igaz a befizetes meretere nezve is. Ami ezeknel sokkal fontosabb lehet: poziciok teljesulesi ideje/csuszasa, szerver stabilitasa, kifizetes/befizetes korulmenyei, problemamegoldas stb. Sztem ez hatarozza meg a broker "minoseget". Szandekosan nem irtam a spreadet. A spread (vagy spread+jutalek) a szolgaltatas dija. Ezt mindenki annyiert adja amenniert neki megeri. Vegyuk pl DukasCopy-t baromi draga a legtobb brokerhez viszonyitva, de azert ok olyan szolgaltatast is nyujtanak. Ajanlom, legalabb demon probaljatok ki. En majdnem hatast dobtam... Visszaterve: ma versenypiac-piacverseny van. Ha vki ugy gondolja, hogy nem eri meg egy szolgaltatas az arat, akkor vegyen igenybe mast, de az araert hiaba fikazza a szolgaltatot. Ha majd a szolgaltato rajon, hogy a piac igenyeihez kepest gyenge/draga szolgaltatast nyujt akkor valtoztat a dolgon. Ez az o dolguk. A dontes meg a mienk, tredereke.

Szemelyes velemenyem: a +40% margin az elejen csalogato, ezert meg IronFX is szoba johet nalam, ami a spreadet es mikrolotot illeti egyertelmuen
                        PepperrStone.

Zoltan: a kerdest a brokerrol itt tettem fel, valaszt mar a Pepperstone topikjaba irtam, a felhivasod elott. Ellenorizheto.

Hozzászólás

• barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Uraim, Uraim! A szemelyeskedest tenyleg hagyjatok abba, az mindenkinek csak negativ erzelmeket szul, arra meg semmi szuksege senkinek. Viszont erdemben kibeszelni a dolgokat az jo dolog.

0.1 lot, illetve 0.01 lot, illetve 1 lot: ezek nem mennek bankkozire ONALLOAN. Ezeket tarsitjak es ATLAGARON megy ki, brokere a spread+kerekites koltsege tradere a nyereseg/veszteseg. Nem tudom mit nem tudtok ezen erteni. Az hogy van broker aki bevallaja, hogy sok picibol csinal nagyot, mas meg a kicsinel nem megy lennebb az brokerfuggo, cegpolitikafuggo. Ettol nem lesz sem jobb sem rosszabb egy broker, csak mas. Ugyanigy igaz a befizetes meretere nezve is. Ami ezeknel sokkal fontosabb lehet: poziciok teljesulesi ideje/csuszasa, szerver stabilitasa, kifizetes/befizetes korulmenyei, problemamegoldas stb. Sztem ez hatarozza meg a broker "minoseget". Szandekosan nem irtam a spreadet. A spread (vagy spread+jutalek) a szolgaltatas dija. Ezt mindenki annyiert adja amenniert neki megeri. Vegyuk pl DukasCopy-t baromi draga a legtobb brokerhez viszonyitva, de azert ok olyan szolgaltatast is nyujtanak. Ajanlom, legalabb demon probaljatok ki. En majdnem hatast dobtam... Visszaterve: ma versenypiac-piacverseny van. Ha vki ugy gondolja, hogy nem eri meg egy szolgaltatas az arat, akkor vegyen igenybe mast, de az araert hiaba fikazza a szolgaltatot. Ha majd a szolgaltato rajon, hogy a piac igenyeihez kepest gyenge/draga szolgaltatast nyujt akkor valtoztat a dolgon. Ez az o dolguk. A dontes meg a mienk, tredereke.

Szemelyes velemenyem: a +40% margin az elejen csalogato, ezert meg IronFX is szoba johet nalam, ami a spreadet es mikrolotot illeti egyertelmuen
                          PepperrStone.

Zoltan: a kerdest a brokerrol itt tettem fel, valaszt mar a Pepperstone topikjaba irtam, a felhivasod elott. Ellenorizheto.
                          Mielőtt a pepperstone-tól elérzékenyültök szerverleállás van mostanság rendesen náluk de ezt meg is írtam.

Hozzászólás

PepperrStone.
                            Ha jó spread-et szeretnél akkor nálunk is megkapod!
                            De azt felvállaljuk hogy ez nem ECN számla! Itt van micro lot is!
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Igen, tudom. A ketto kozti kulonbseg, hogy ti hazon belul megoldjatok, amit nem tudtok azt meg max kiviszitek, ok meg parositanak es mind kiviszik. Legalabbis elvileg. Nem mondom, hogy a tietek rosszabb, csak mas. Es ami fontos: konnyebb belepiszkalni es erdeketek is van benne. Nem mondom, hogy megteszitek, de megtehetitek.

Hozzászólás

Igen, tudom. A ketto kozti kulonbseg, hogy ti hazon belul megoldjatok, amit nem tudtok azt meg max kiviszitek, ok meg parositanak es mind kiviszik. Legalabbis elvileg. Nem mondom, hogy a tietek rosszabb, csak mas. Es ami fontos: konnyebb belepiszkalni es erdeketek is van benne. Nem mondom, hogy megteszitek, de megtehetitek.
                                Bárki megteheti hogy belepiszkál!
                                Még az is aki azt mondja hogy No Dealing Desk!
                                Csak nem tudom hogy megéri-e!?

Példa erre az FXCM (a reklám szerint NO Dealing Desk):
                                http://www.dailyforex.com/forex-figu...ned-by-nfa/238
                                http://forexmagnates.com/nfa-fines-f...-clients-back/

Mi nem kockáztatjuk a hírnevunket, se a $2 milliós bírságot!

Hozzászólás

Working...
                                X