Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A regisztráció alatt ott van a szabályzat magyarul is kedves GP57. A kód alatt amit kérünk a regisztrációs ablakban.

https://www.ironfx.com/hu/live-competition
    Jah h az $500 csak a versenyre vonatkozik. Ok. Pedig már kezdtem örülni

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      vigyázz, mert ha megnyered, oda az inkognitód, le leszel fényképezve
      Elmaszkírozom magam. Yeti jelmezben fogom átvenni

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Elmaszkírozom magam. Yeti jelmezben fogom átvenni

Az a baj, hogy én felismerlek

Hozzászólás

• Szeretném megköszönni mindenkinek, hogy eljöttetek a két napos rendezvényre. Nekem sokat jelentett, hogy nem csak simán részt vettetek rajta de rengetek kérdést is feltettettek a srácoknak ami azt jelenti tényleg sikerült átadniuk a tudásukat és talán elindult bennetek is valami.

Szeretném továbbra azt is megköszöni, hogy küldtetek visszajelzéseket nekem és ősszintén elmondjátok mire van szükségetek, milyen előadásokat tartsunk a továbbiakban.

A jövőben sem fogunk engedni az előadás színvonalából és olyan előadókat, tradereket fogok meghívni nektek akik hiszem, hogy hozzá tudnak titeket segíteni a még nagyobb profit eléréséhez. Remélem a webináriumokon is hasonlóan sokan lesztek, amit hamarosan indítani fogunk!

Hozzászólás

• Örömmel jelentem be azoknak akik lemaradtak a 100% bónuszról, hogy Július 5-ig meghosszabbítottuk a promóciót!

Sok sikert Nektek!

Hozzászólás

• Hát az már sajna nem oszt szoroz az az 5 nap.Jó lett volna ha júliusban is van még ,vagy legalább még minimum 2 hétig.((((((

Hozzászólás

• Azért lett péntekig meghosszabbítva hogyy azok akik már elindították az átutalást pénteken, nehogy kicsússzanak a bónuszból.
                Így mindenki megkapja aki eredetileg szerette volna.

Hozzászólás

• Utolsó nap nagyon-nagyon hosszú ideig a 100% bónuszt megszerezni.

Ha ma valaki elutalja v. befizeti akkor még megkaphatja, egyébként a jövőheti mérték lesz az irányadó ráta

Hozzászólás

• Érdekes egy cég vagytok! Háromszor fizettem már be hozzátok és háromszor veszítettem és most amikor negyedszer is befizettem hozzátok azt mondjátok ,hogy nem jár nekem a bonusz mert már két bonusszal növelt számlát lenulláztam.Akkor mit jelent az oldalatokon a minden befizetésre járó bónusz??????? A szabályzatban sincs semmi ilyenről szó.Semmi gondom ezzel csak akkor azt reklámozzátok amit valóban tudtok is,ne többet.Ja és az új 50%-os bonuszt sem kaphatom meg. pffff.......

Hozzászólás

• Kedves Norbert,

Megértem az álláspontodat.

Tisztában kell vele lenned hogy a cég fenntartja a jogot hogy megtagadja bárkitől is a bónuszt. (A szabályzatunk 17. paragrafusa)
                      A bónusz nem egy olyan dolog ami automatikusan jár mindenkinek! Csak adható. Semmi nem kötelez bennünket rá hogy ezt megadjuk neked.

Természetesen a fórumon is ugyanezt a választ fogom adni neked, es a tobbieknek is.

Tisztelettel,

Zoltan Nemeth | Senior Account Manager
                      t +357 25027850 | m +357 96860400 | e ZNemeth@ironfx.com
                      IronFX Financial Services Limited
                      t +357 25027000 | f +357 25027001 | w www.IronFX.com

Hozzászólás

• trebron3535 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Érdekes egy cég vagytok! Háromszor fizettem már be hozzátok és háromszor veszítettem és most amikor negyedszer is befizettem hozzátok azt mondjátok ,hogy nem jár nekem a bonusz mert már két bonusszal növelt számlát lenulláztam.Akkor mit jelent az oldalatokon a minden befizetésre járó bónusz??????? A szabályzatban sincs semmi ilyenről szó.Semmi gondom ezzel csak akkor azt reklámozzátok amit valóban tudtok is,ne többet.Ja és az új 50%-os bonuszt sem kaphatom meg. pffff.......
                        Elfelejtetted megemlíteni hogy a másik szamládon profitot csináltál amit kivettél.
                        Egyik szamlán profitot érsz el a bónusszal a másikon pedig elveszíted a teljes bónuszt.
                        Szívesen bemásolom ide a számlatorténetet is ha kívánod.

a szabályzatban minden benne van teljesen tisztán, idézem:

17. Ha az IronFX gyanítja, hogy az Ügyfél visszaélést/manipulációt követett el, vagy megkísérelte a visszaélés/manipuláció elkövetését ebben a promócióban, illetve más módon rosszhiszeműen járt el vállalatunkkal szemben, saját belátása szerint fenntartja a jogot arra, hogy megtagadja, visszatartsa vagy visszavonja a felhasználótól az Induló Bónuszt vagy a promócióban való részvétel jogát, továbbá szükség esetén ideiglenesen vagy véglegesen visszavonja a feltételek érintett felhasználóra vonatkozó érvényességét, illetve megszüntesse a felhasználó szolgáltatáshoz való hozzáférését és/vagy letiltsa a felhasználó számláját. Az IronFX fenntartja a jogot a jelen ajánlat bármely időben történő, az ügyfél beleegyezése nélküli módosítására, megváltoztatására vagy megszüntetésére. Ezenkívül, ha az IronFX gyanítja, hogy a résztvevő megszegte az Induló Bónusz igazságos szabályait pozícióinak belső (az IronFX-nél vezetett más kereskedési számlát használva) vagy külső (más brókerek által vezetett kereskedési számlát használva) fedezése által, az IronFX fenntartja a jogot arra, hogy az Ügyfél beleegyezése nélkül azonnal visszavonja a jóváírt induló bónuszt az Ügyfél kereskedési számláiról (számlájáról) VAGY a nyertes fedezett számláról.

Hozzászólás

• számla Dátum Tranzakció azonosító Típus Összeg Devizanem Állapot
                          323051 2013-07-09 WBUY5PP70DMPNOKF 2,450.00 Declined
                          323051 2013-07-08 RAEXP13G261826 Deposit – Bank 2,450.00 Feldolgozva
                          311837 2013-06-06 TRF70PDDZMMNZD2F TR 5.15 Feldolgozva
                          323051 2013-06-06 TRF70PDDZMMNZD2F 3.94 Feldolgozva
                          323051 2013-06-05 RAEXP13F255200 Deposit – Bank 1,400.00 Feldolgozva
                          311837 2013-05-31 WB0KXB6BPVMNOES3 760.00 Feldolgozva
                          311837 2013-05-30 WMA6AAIS9RMNM4U6 1,100.00 Feldolgozva
                          311837 2013-05-30 WMSECXK8JCMNLVJW 1,967.00 Declined
                          311837 2013-05-28 KX70J7DILZMNI68W Deposit – Moneybookers 1,000.00 Feldolgozva
                          311837 2013-05-02 ES5TJ3QWFUMM6IDL Deposit – Moneybookers 100.00 Feldolgozva

Ja igaz,az 1000$-t majdnem sikerült megdupláznom és utána kiutaltam de a bonusz összeget visszavontátok belőle és egyszerre csak egy számlán kereskedtem,ti mondtátok ,hogy nyissak egy alszámlát a 100%-os bonus miatt.Nem tudom milyen visszaélésre gondoltok.....

Hozzászólás

• trebron3535 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            számla Dátum Tranzakció azonosító Típus Összeg Devizanem Állapot
                            323051 2013-07-08 RAEXP13G261826 Deposit – Bank 2,450.00 Feldolgozva
                            311837 2013-06-06 TRF70PDDZMMNZD2F TR 5.15 Feldolgozva
                            323051 2013-06-06 TRF70PDDZMMNZD2F 3.94 Feldolgozva
                            323051 2013-06-05 RAEXP13F255200 Deposit – Bank 1,400.00 Feldolgozva
                            311837 2013-05-31 WB0KXB6BPVMNOES3 760.00 Feldolgozva
                            311837 2013-05-30 WMA6AAIS9RMNM4U6 1,100.00 Feldolgozva
                            311837 2013-05-30 WMSECXK8JCMNLVJW 1,967.00 Declined
                            311837 2013-05-28 KX70J7DILZMNI68W Deposit – Moneybookers 1,000.00 Feldolgozva
                            311837 2013-05-02 ES5TJ3QWFUMM6IDL Deposit – Moneybookers 100.00 Feldolgozva

Ja igaz,az 1000$-t majdnem sikerült megdupláznom és utána kiutaltam de a bonusz összeget visszavontátok belőle és egyszerre csak egy számlán kereskedtem,ti mondtátok ,hogy nyissak egy alszámlát a 100%-os bonus miatt.Nem tudom milyen visszaélésre gondoltok.....
                            A mai tranzakciót te kérted telefonon hogy toroljuk!
                            Összeg Devizanem Állapot

De ha mégis vissza szeretned hívni a pénzed szólj és kuldjuk máris!
                            Ezt lebeszélhetjuk telefonon is, szerintem egyszerubb.

A bónuszt használtad, profitot termeltél vele kivetted a profitot és vissza is vettuk a bónuszt ahogy kell.
                            Befizettél kaptál bónuszt ahogy ígértuk, elveszítetted a bónuszt is meg a pénzed is.
                            Ezek után már nem adunk bónuszt neked. Nem hiszem hogy ezen fel kellene háborodnod. A bónusz az egy olyan dolog ami adható de nem jár neked. Nem lehet kovetelni...

Hozzászólás

• Zoltán!

Készítenél egy Demó számlát 10000 euróval 1:500 áttéttel nekem ami működik és elküldenéd a belépési adatokat privátban? Köszönöm!

Hozzászólás

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Zoltán!

Készítenél egy Demó számlát 10000 euróval 1:500 áttéttel nekem ami működik és elküldenéd a belépési adatokat privátban? Köszönöm!
                                Persze mindjárt kuldom is...

Hozzászólás

Working...
                                X