Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kuldtem...
    szólj hogy mukodik-e vagy sem (nekem mukodott)

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Persze mindjárt kuldom is...
      Köszönöm, megkaptam az adatokat a belépéshez. Fejtsük meg mi lehet a baj, szintén belép vele de pár másodperc múlva azt írja, hogy érvénytelen számla.
      Csatolva a kép. Ez a legfrissebb MT4?

Click image for larger version

Name:	irondemo.PNG
Views:	1
Size:	26,9 KB
ID:	144169

Hozzászólás

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Köszönöm, megkaptam az adatokat a belépéshez. Fejtsük meg mi lehet a baj, szintén belép vele de pár másodperc múlva azt írja, hogy érvénytelen számla.
        Csatolva a kép. Ez a legfrissebb MT4?

[ATTACH]3703[/ATTACH]
        Újra próbálkoztam, és lám, végre működik. Köszönöm szépen.

Hozzászólás

• akkor csak elgépelés lehetett

Hozzászólás

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Újra próbálkoztam, és lám, végre működik. Köszönöm szépen.
            Annyira örülök, most már működnek a múlt hetekben nyitott demó számláim is

Hozzászólás

• Kedves Kereskedok!

Mivel feljlodnek a penzugyi piacok es ebben a vilagban lepest kell tartani ezzel a fejlodessel, en is emelett dontottem es az IronFXhez igazoltam.

Udvozlettel:
              Palinkas Nikolett
              Iron FX
              npalinkas@ironfx.com

Hozzászólás

• Ez nem fair, elsöprő már a vasas túlerő, minden trédert le fognak gyűrni

Hozzászólás

• Amennyire berzenkedtem korábban az Irontól, mióta van náluk számlám többnyire kellemes tapasztalataim voltak. Ha voltak is apróbb technikai problémák az ügyfélszolgálat gyorsan megoldotta őket. Zoli és Zalán is maximálisan segítőkész, ha bárkinek problémája van.

Ha visszaemlékszem a legutóbbi magyar ügyfélszolgálattal rendelkező brokerre ahol voltam pár éve, az Admiral-ra, a víz kiver. Őket nem javaslom senkinek. Flegma, lekezelő ügyintézők, tiszta vicc kategória Plusz extrának rendszeres és durva stop- pozi félrecsúszások...

Jelenleg a legjobb HUF számla lehetőséggel bíró MT4 -es broki az Iron...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Amennyire berzenkedtem korábban az Irontól, mióta van náluk számlám többnyire kellemes tapasztalataim voltak. Ha voltak is apróbb technikai problémák az ügyfélszolgálat gyorsan megoldotta őket. Zoli és Zalán is maximálisan segítőkész, ha bárkinek problémája van.

Ha visszaemlékszem a legutóbbi magyar ügyfélszolgálattal rendelkező brokerre ahol voltam pár éve, az Admiral-ra, a víz kiver. Őket nem javaslom senkinek. Flegma, lekezelő ügyintézők, tiszta vicc kategória Plusz extrának rendszeres és durva stop- pozi félrecsúszások...

Jelenleg a legjobb HUF számla lehetőséggel bíró MT4 -es broki az Iron...

A puding próbája az evés, amíg valaki nem próbálta addig nem tudo objektív véleményt alkotni...

Én oszintén orulok hogy ilyen pozitív véleménnyel vagy rólunk!
                    Látod már ezért megérte anno annyit ''vitáznunk'' mert a végén tiszta víz kerult a pohárba!

Hozzászólás

• [QUOTE=Pálinkás Nikolett;36242]

Mivel feljlodnek a penzugyi piacok es ebben a vilagban lepest kell tartani ezzel a fejlodessel, en is emelett dontottem es az IronFXhez igazoltam.

QUOTE]

Kedves Nikolett!

Korábban is jeleztem, hogy filozófia-etika szakos végzettsége miatt nem érzem autentikusnak a pénzügyi jellegű hozzászólásait. Ez a kijelentése is ezt igazolja.

Most a filozófiáját értem (menekül a süllyedő hajóról, s próbálja átvinni az ügyfeleket máshova, ahol megfizetik), de etikából ez újabb bukás.

Könyörgöm, legalább helyesen írni tanuljon meg, ha már átigazolt a „legjobbhoz” .

Sorry.

Hozzászólás

• Hehe Misi!Lehet mondasz valamit.

Hozzászólás

• Sziasztok! Ez nem semmi, hogy egyik napról a másikra csak úgy át lehet igazolni egyik brókercégtől a másikhoz mint munkatárs, persze ez nem baj, de eddig még a liquid markets-nél volt Niki, de most meglepődve látom, hogy az ironfx átvette.. Jó munkát neki! Már egyre jobban érdekelne, hogy ezzel az egésszel mennyi pénzt lehet keresni, kiköltözve Ciprusra,stb, mert igen csak elszaporodtak a magyar ügyfélszolgálatosok az egyes(leginkább ciprusi) fx cégeknél, s nem hangzik rosszul a dolog, s láthatólag nem is nehéz bekerülni.. de fogalmam nincs hogyan működhet ez az egész, teljesítmény vagy fix dolgok.

Sok sikert mindenkinek!

Hozzászólás

• Húha

Ez meglepi volt, hogy Nikolett átpályázott ide

Jó munkát az új munkahelyen

Hozzászólás

• " de etikából ez újabb bukás."

Nem érzem etikátlannak, hogy átpályázott. Én teljesen megértem. És azt is hozzá kell tennem, hogy velem sosem nem volt etikátlan Nikolett. Ezt annak ellenére mondom, hogy sok mindenben nem értek egyet vele, de ez nem az ő hibája, ő pont annyit és úgy mondott nekem, ahogy azt a cége neki mondta. Az, hogy a tada milyen elveket folytatott, az egy dolog, de ez nem az ügyfelesek hibája.

Hozzászólás

• [QUOTE=kmisi;36250]
                                Pálinkás Nikolett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

QUOTE]

Kedves Nikolett!

Korábban is jeleztem, hogy filozófia-etika szakos végzettsége miatt nem érzem autentikusnak a pénzügyi jellegű hozzászólásait. Ez a kijelentése is ezt igazolja.

Most a filozófiáját értem (menekül a süllyedő hajóról, s próbálja átvinni az ügyfeleket máshova, ahol megfizetik), de etikából ez újabb bukás.

Könyörgöm, legalább helyesen írni tanuljon meg, ha már átigazolt a „legjobbhoz” .

Sorry.
                                Kedves kmisi'

Angol billentyuzetet hasznalok jelenleg. Nem tartom magam penzugyi szakertonek, de meg igy is, velemenyem szerint eles kulonbsegek fedezhetoek fel a ket ceg kozott. Dontesem szemelyes jellegu volt, es semmi koze az etikus vagy etikatlansaghoz.

Hozzászólás

Working...
                                X