Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha rajtunk múlik, akkor mindent megteszunk.
    Reméem bármi lesz megosztod a véleményedet...
    Természetesen

Hozzászólás

• Skylight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Rendben, koszi
      Remélhetoleg énis olyan pozitív tapasztalatokat fogok szerezni mint az elottem levo hozzászólók tobbsége
      Csinálj egy Globe Gain regisztrációt is, és kérd, hogy csatolják be a számlát, így visszatérítést is kapsz a kereskedéseidből.

Hozzászólás

• Vigyázat, megváltoztak a bónusz alkalmazásának feltételei...
        Ha veszítesz előbb elfogy a saját tőke és csak utána a bónusz, nem úgy mint amikor 100% bónusz volt és fele részben állta minden tréd veszteségét az Iron.

Hozzászólás

• Komoly???

Hozzászólás

• Egyszer van gyereknap

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Vigyázat, megváltoztak a bónusz alkalmazásának feltételei...
              Ha veszítesz előbb elfogy a saját tőke és csak utána a bónusz, nem úgy mint amikor 100% bónusz volt és fele részben állta minden tréd veszteségét az Iron.
              Ez egyéltalán nem igaz.
              Semmilyen feltétel nem változott!

Ugyanúgy van mint eddig, vagyis a saját tokéd + bónusz egy teljes osszegként van szamolva! Amit veszítesz az továbbra is kozos veszteség és részarányosan a bónuszból van fedezve!

Miért gondolod hogy valtozott volna a feltétel?

Hozzászólás

Ez egyéltalán nem igaz.
                Semmilyen feltétel nem változott!

Ugyanúgy van mint eddig, vagyis a saját tokéd + bónusz egy teljes osszegként van szamolva! Amit veszítesz az továbbra is kozos veszteség és részarányosan a bónuszból van fedezve!

Miért gondolod hogy valtozott volna a feltétel?
                Ez az ismerősömnél is így van!Előbb tűnt el a saját tőkéje a bonus kalkulátor szerint is!
                És a bonust meg nem lehet visszautalni haza!
                Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

• ALTERMAN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ez az ismerősömnél is így van!Előbb tűnt el a saját tőkéje a bonus kalkulátor szerint is!
                  És a bonust meg nem lehet visszautalni haza!
                  Természetesen a bónuszt nem lehet kivenni, de ez szerintem teljesen tiszta.
                  Az elso pillanattól fogva így van...

Ettol még a bónuszt úgy kezeled mint a saját tokédet, és a veszteségeket részarányosan ebbol fedezzuk.

Hozzászólás

Természetesen a bónuszt nem lehet kivenni, de ez szerintem teljesen tiszta.
                    Az elso pillanattól fogva így van...

Ettol még a bónuszt úgy kezeled mint a saját tokédet, és a veszteségeket részarányosan ebbol fedezzuk.
                    Nem kezelitek úgy,mert a teljes veszteséget a saját tőkéből vontátok le,a bonus pedig maradt az eredeti 100%!Láttam a számlán!

Hozzászólás

Nem kezelitek úgy,mert a teljes veszteséget a saját tőkéből vontátok le,a bonus pedig maradt az eredeti 100%!Láttam a számlán!
                      Pedig így van kezelve ez teljesen biztos.
                      Légy szíves add meg a számla számot ahol te problémát látsz, megnézem és ha hiba tortént kijavítjuk.

Hozzászólás

Pedig így van kezelve ez teljesen biztos.
                        Légy szíves add meg a számla számot ahol te problémát látsz, megnézem és ha hiba tortént kijavítjuk.
                        Ha csak technikai probléma,az más.Nyilván majd megoldódik!

Hozzászólás

Ha csak technikai probléma,az más.Nyilván majd megoldódik!
                          Nem tudok technikai problémáról, ezert kértem volna a szamla szamot hogy meg tudjam nézni.

Hozzászólás

Nem tudok technikai problémáról, ezert kértem volna a szamla szamot hogy meg tudjam nézni.
                            Úgy hallottam,rossz a "bonus calculator"nevű alkalmazásotok a weblapon.
                            Ez technikai probléma.

Hozzászólás

• Zoli: van rajtad sapka vagy nincs? valami úgyis van

Én meg ráadásul úgy hallottam ufók vannak!

Hozzászólás

Úgy hallottam,rossz a "bonus calculator"nevű alkalmazásotok a weblapon.
                                Ez technikai probléma.
                                A bonusz kalkulátor tényleg rossz formulával mukodik, ezt jeleztuk és hamarosan meg lesz oldva.
                                Ettol fuggetlenul az osszegek amik a szamlán vannak teljesen korrektek.

A formula amit használni kell: osszes befizetett osszeg / osszes kapott bónusz = x%

ha a teljes indulo osszeghez képest profitban vagy akkor a teljes adott bónusszal kell kalkulálnod (kiutaláskor ezt fogjuk visszavenni részarányosan)

ha a teljes indulo osszeghez képest veszteséges vagy akkor a teljes toke = 100+x%. Vagyis a teljes tokét elosztod (100+x)-el és beszorzod 100-al. így megkapod a saját tokédet.

Hozzászólás

Working...
                                X