Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán kíváncsiságból feltettem a recordert az admiral pro számlámra, és ma eddig 20 ezer tick átlaga alapján eurusd spread 0.498 .
    0.53 pipnyi comission jön még hozzá ami még így is eléggé rendben van azthiszem.
    Na megnézed Te is az ecn -számlátokon? Ha igen szólj és küldöm a progit.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Zoltán kíváncsiságból feltettem a recordert az admiral pro számlámra, és ma eddig 20 ezer tick átlaga alapján eurusd spread 0.498 .
      0.53 pipnyi comission jön még hozzá ami még így is eléggé rendben van azthiszem.
      Na megnézed Te is az ecn -számlátokon? Ha igen szólj és küldöm a progit.
      A spreadjeink fenn vannak a weboldalunkon nem titkosak!
      http://www.ironfx.com/hu/trading-acc...ads-comparison

Az hogy mennyi az aktuális spread-unk az STP/ECN számlánkon szerintem teljesen mindegy ha nincs meg a 10.000 USD a számlanyitáshoz.

Hozzászólás

• Tulajdonképpen mi az ami miatt jó ez az Ironfx? (hangosan gondolkodám)
        Spread : magas
        Minimális tőke: sok
        Ügyintéző mindenben segítőkész és a válaszok elől sem tér ki: nem
        Pénzed biztos helyen van-e: nincs
        Egy demo versenyen színvonalasan naprakészen tudatják az eredményeket, akár oszágon belül is (mint pl. korábban egy svájci versenynél) : nem
        Ja megvan!
        Elmondhatod, hogy STP/ECN a számla: IGEN!!!

Hozzászólás

• @abrakadabra111: Szerintem túl sok energiát ölsz bele az IronFX fikázásába. Ha ők nem jönnek be neked, keress megfelelőbb brókert.

abrakadabra111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ...Pénzed biztos helyen van-e: nincs...
          Ezt az állítást mivel tudnád alátámasztani?

Hozzászólás

• Vajon miért van bármilyen köze egy nyugat-európai cégnek egy "kis" szigethez?
            Bennem azér bizalmatlanságot kelt. Bukfenc, motyók könnyen összepakolása, lelépés, köszönés nélkül távozás.
            Nem részletezném tovább.
            Nem pazarlok sok időt rá több időt, mint Zoltán úr a fényezésére.

Hozzászólás

• abrakadabra111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Vajon miért van bármilyen köze egy nyugat-európai cégnek egy "kis" szigethez?
              Bennem azér bizalmatlanságot kelt. Bukfenc, motyók könnyen összepakolása, lelépés, köszönés nélkül távozás.
              Nem részletezném tovább.
              Nem pazarlok sok időt rá több időt, mint Zoltán úr a fényezésére.
              Az IronFX nem nyugat Európai cég!
              Mind az alapítók és tulajdonosok is Ciprusiak. (csak a teljesség kedvéért ez a ''kis'' sziget sokkal erosebb gazdasággal rendelkezik mint Magyarország az infláció mértéke kevesebb mint 2.5% és teljes jogú EU tagállam 2004 óta)
              Ami bizalmatlanságot kelt az inkább a magyar gazdaság és a bankok helyzete.

http://www.ironfx.com/hu/about/board_of_directors
              http://www.ironfx.com/hu/about/executive_management

http://www.ironfx.com/hu/about/licenses_and_regulations

Hozzászólás

• Zoltán már megint , olyan érzésem van, hogy terelsz.
                -Nemis a banánköztárságunkhoz viszonyítva kétséges az offshore vidéki cégetek biztonsága. Aki tudja miről beszélek az érti, aki nem az vagy nem akarja vagy nemérti.
                -Nekem ebből semmi hasznom nem származik, nem is reklámozok semmit, viszont ami (szerintem) kedvezőtlen azt megmondom. Az Ironfx majdnem minden szempontból kedvezőtlenebb a többi biztonságosabb cégeknél.

Hozzászólás

Zoltán már megint , olyan érzésem van, hogy terelsz.
                  -Nemis a banánköztárságunkhoz viszonyítva kétséges az offshore vidéki cégetek biztonsága. Aki tudja miről beszélek az érti, aki nem az vagy nem akarja vagy nemérti.
                  -Nekem ebből semmi hasznom nem származik, nem is reklámozok semmit, viszont ami (szerintem) kedvezőtlen azt megmondom. Az Ironfx majdnem minden szempontból kedvezőtlenebb a többi biztonságosabb cégeknél.
                  Ha így érzed sajnálom válassz másik céget!
                  Eddig akárki jott hozzánk errol a fórumról vagy máshonnan teljesen meg van elégedve mind a kifizetéssel vagy a biztonsággal!
                  Nem tudom miert érzed azt hogy csak a te pénzedre várunk aztán becsukjuk a boltot?!?
                  Egyáltalán milyen biztonság felelne meg neked?

Pénzt utalhatsz nálunk a UBS bankba vagy a Barclays bankba is!
                  De az utóbbival vigyázz mert a Barclays fo székhelye is egy szigeten van!
                  Nehogy gyorsan osszepakoljanak és lelépjenek a kis pénzeddel!

Hozzászólás

• -Nyílván eleinte mindent tökéletesen próbál csinálni egy "új" cég.
                    -Nem érzem úgy, hogy az én pénzemre vártok, mer nincs is nagyon belőle fölösleges számotokra.
                    -A megfelelő bizontság szerintem nem egy olyan országnál van, amit ködfelhők borítanak.
                    Megfelel számomra: Svájc, Ausztrália, Kanada.

"Nehogy gyorsan osszepakoljanak és lelépjenek a kis pénzeddel!"
                    -úgynaezen szavakat vissza az értékesítőnek

Hozzászólás

-Nyílván eleinte mindent tökéletesen próbál csinálni egy "új" cég.
                      -Nem érzem úgy, hogy az én pénzemre vártok, mer nincs is nagyon belőle fölösleges számotokra.
                      -A megfelelő bizontság szerintem nem egy olyan országnál van, amit ködfelhők borítanak.
                      Megfelel számomra: Svájc, Ausztrália, Kanada.

"Nehogy gyorsan osszepakoljanak és lelépjenek a kis pénzeddel!"
                      -úgynaezen szavakat vissza az értékesítőnek
                      Ha neked csak Svájc, Ausztrália, Kanada jon be akkor miért foglalkozol velunk (egy Ciprusi céggel)?

Hozzászólás

• Jogom van véleményt nyílvánítani bármennyire is fáj neked. Nem tehetek róla, hogy kedvezőtlen brókercéget választottál.

Hozzászólás

• Ciprust ködfelhők borítják, tehát Ciprus nem biztonságos. Egyértelmű, hogy az ott alapított cégek fő profilja más nem is lehet, mint hogy lelépjenek a rájuk bízott pénzzel.
                          Köszönjük, hogy felnyitottad a szemünket.

Hozzászólás

• Kár ezeken vitázni, inkább nézzétek eurusd mert érdekes dolgok jöhetnek!

Peace of mind

Hozzászólás

• "Amilyen a pásztor olyan a nyája."

Üdv.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Zoltán ha még emlékszel, nemrég megkértelek udvariasan hogy tedd fel egy iron ecn számlára ezt a recordert. Ettől mereven elzárkóztál mondván nincs hozzáférésed ilyenhez.
                                Akkor mi alapján promótálod?
                                Személyes tapasztalat nélkül?
                                Vagy annyi a tapasztalatod hogy azt mondta a főnök?
                                Azthiszem ehhez sok komment nem kell.

Igenis engem gyanúsítottál, hiszen én azt mondtam hogy ez így van, erre azt mondod hogy ez csak az én véleményem ergo hazudok.

Aszebe barátomnak igaza van te értékesítő vagy. Ami nem baj csak ne vondd már kétségbe mások személyes tapasztalatát , főleg olyanról amiről neked nincs.

A pepperstone-t eszemben sem volt reklámozni nekik is megvan a maguk gyenge pontja , csak viszonyítási alapnak hoztam fel a költségek vonatkozásában.
                                Az ironfx-től drágább brókert azért nem egyszerű találni, olcsóbb viszont sok van. Elfogult vagy, ami érthető de elvakult azért ne legyél.
                                http://www.myfxbook.com/forex-broker-spreads

Ez így van, tényleg írta ShortosGyula, hogy tegye fel Zoltán a számlájukra!

Ettől függetlenül szerintem kár egyrészt szidni a céget, másrészt Zoltán részéről védeni.

Ha elmegy valaki autót vásárolni, és bemegy a Mercedes, meg a BMW szalonba, ott is mindkettő a sajátját fogja a legjobbnak tartani.

Mindenki vizsgálja meg a saját szemszögéből, hogy neki mi a fontos egy bróker esetében, és úgy válasszon!

Zoltán! Szerintem ne vitatkozz a spreed-eken, mert egyértelmű, hogy vannak jobb ajánlatok is a piacon! Inkább arra "gyúrj", hogy miben vagytok mégis jobbak, miért éri meg hozzátok menni!

Pl.: magyar ügyfélkapcsolat állandó elérhetőséggel, aki még egy magyar fórumon is jelen van!
                                Persze hiteles csak akkor leszel, ha a tényekkel nem vitatkozol, mert ha azt teszed, akkor csak egy hideg, számító "üzletkötőnek" fogsz tűnni!

Hozzászólás

Working...
                                X