Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy print screent kérlek csinálj és küld el nekünk. Megnézzük mi történt.
    Kedves Zalán.
    Biztos én csinálok valamit rosszul, de nem értem miért nem zárt a vonalon.
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Verseny demo számlán ezt nem lehet. Ha demo számlát szeretnél kipróbálni akkor demo számla regisztrációnál tudsz tőkeáttételt módisítani.
      A szeptemberi demó versenyre irányult a kérdésem, erre már regisztráltam.
      Mi alapján számoljátok a százalékokat, hiszen van már 157 százalékos ember.
      Ez vajon azt jelenti, hogy a 100 000 USD-ből 257 000 van a számláján?
      (100-szoros tőkeáttéttel??????)

Hozzászólás

• Egy sell megbízásnál ha zárni szeretnéd akkor vissza kell venned a pozidat. Ezt csak eladási oldalon vagy képes megtenni. A chartot a vételi oldal, a bid vonal rajzolja...abban az időben a spread miatt nem volt eladási ajánlat ezért nem tudta zárni a rendszer az ajánlatodat.

Kérlek szólj ha nem világos amit írtam.

Hozzászólás

• eciovym eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A szeptemberi demó versenyre irányult a kérdésem, erre már regisztráltam.
          Mi alapján számoljátok a százalékokat, hiszen van már 157 százalékos ember.
          Ez vajon azt jelenti, hogy a 100 000 USD-ből 257 000 van a számláján?
          (100-szoros tőkeáttéttel??????)

Minden versenynél és promóciónál eltudjátok olvasni a feltételeket. A demo verseny kondíciói és feltételei közt a következő rész ami a kérdésedre választ adhat:

9. Az FX Demo verseny győzteseit az alábbi tényező(k) alapján határozzák meg:

a. A nyereség százaléka; 1. prioritás
          A nyereség százaléka = (Teljes nettó nyereség/Kezdeti letét) x 100
          b. A relatív megoszlás százaléka; 2. prioritás
          A relatív megoszlás százaléka = a legmagasabb (H1) és a legalacsonyabb (L1) napi csúcs közötti különbség százalékban = [(H1-L1)/H1] x 100
          c. Nyereségtényező; 3. prioritás
          Nyereségtényező = Bruttó nyereség/Bruttó veszteség

Ez egy globális verseny mivel a cégünk is globális. A világon vannak olyan játékosok (és direkt használtam ezt a szót most) akik képesek ekkora hozamot elérni...de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy ott is fognak zárni...valószínűleg ilyen alacsony hozammal nem lesznek elsők...

Hozzászólás

• Még egyszer köszönöm a válaszokat Zalán.
            Így már minden világos.

Hozzászólás

• sziasztok!
              most nyitottam számlát nálatok.
              kártyáról fizetnék be,de nem találom a megfelelő ablakot....
              köszi

Hozzászólás

• szabboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                sziasztok!
                most nyitottam számlát nálatok.
                kártyáról fizetnék be,de nem találom a megfelelő ablakot....
                köszi
                Szia,

Az ügyfél irodában a befizetés alatt van a kártyás befizetés. De a leggyorsabban úgy tudsz utánajárni ha írsz/hívod a kapcsolattartódat...24 órás ügyelet van nálunk

Hozzászólás

• Kérdezném,hogy lehet-e változtatni a számlámon, hogy ne forintban legyen hanem dollárban. Most jövök rá,hogy nagyon zavaró.
                  köszönöm

Hozzászólás

• szabboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kérdezném,hogy lehet-e változtatni a számlámon, hogy ne forintban legyen hanem dollárban. Most jövök rá,hogy nagyon zavaró.
                    köszönöm
                    Ha mar pénz van a számlán akkor nem tudjuk megváltoztatni.
                    Az ugyfel-kapun kell egy alszámlát regisztrálni és belso átutalással át lehet tenni a pénzt.

Hozzászólás

• Kedves Ügyfelünk,

Örömmel értesítjük, hogy elindítottuk új szolgáltatásunkat, az IronFX EA Builder-t.

Valósítsa meg elképzeléseit, automatizálja a kereskedési stratégiáit, és dolgozzon Ön helyett a kereskedési platform!

Az IronFX EA Builder rengeteg újdonságot tartalmaz, amivel bővítheti az MT4 és MT5-ös platformok képességeit, és maximalizálhatja kereskedési eredményeit, mindezt egy előremutató grafikus felületen, személyre szabható paraméterekkel.

Látogassa meg honlapunkat, és regisztráljon egy 10 napos ingyenes próba verzióra, vagy keresse fel személyes kapcsolattartóját.

Előnyei:
                       Könnyű és gyors, egyszerűen készíthet automatizált stratégiákat, technikai indikátorokat
                       A Kereskedési Könyvtárból a grafikonba egyszerű áthúzással bemásolható kereskedési elemek
                       Csökkentse le a programozási időt! – nincs szükség programozási tapasztalatra
                       A “Leading Edge Code Generator” nyújtja az összes kódot a MetaTraderhez
                       Intuitív grafikus felület

Kereskedési ötleteit titokban tarthatja, nem szükséges megosztania senkivel ahhoz, hogy működjön az automatikus kereskedés

További információért kattintson a következő linkre:
                      http://www.ironfx.com/hu/ea-builder

Tisztelettel,
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• http://www.profit.hu/ironfx-szakvelemeny2013
                        Helyenként sajnos el van gépelve, de érdekes a szakvélemény, meg persze a profit is amit elértek, de itt nem is ez a lényeges.

Hozzászólás

• Red Fox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          http://www.profit.hu/ironfx-szakvelemeny2013
                          Helyenként sajnos el van gépelve, de érdekes a szakvélemény, meg persze a profit is amit elértek, de itt nem is ez a lényeges.
                          Érdekes leírás ez. Szerintem kicsit érdekes szemszögből írja le a brókert. Bár én nem náluk kereskedem, szerintem nem lehetnek rosszak, csak a marketing zavar, mert nagyon rámenősek, nagyon nagyon is.

Hozzászólás

Szerintem meg ez ingyen reklám a Pintér úr és galleritől. Sajnos balekok minden nap születnek akik elhiszik, hogy mennyi pénzt keresnek a profit.hu oktatói. Ennyi erővel a Mikulás meg a Húsvéti Nyuszi is él; és Magyarország, Európa éllovasa, is jobban teljesít.

Hozzászólás

Egy ilyen cikk a legjobb biztosíték arra, hogy az ő számláikkal ne legyen gond
                              De egyébként ezt én is elmondhatom, nekem sem volt semmilyen probléma az Ironos számlával

Mondjuk azért megnézném az iron dealerek arcát, amikor valaki 45 lotot zár market maker számlán egy leszúró hír tüskében (semmi likviditás mellett)

Hozzászólás

• XXX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szerintem meg ez ingyen reklám a Pintér úr és galleritől. Sajnos balekok minden nap születnek akik elhiszik, hogy mennyi pénzt keresnek a profit.hu oktatói. Ennyi erővel a Mikulás meg a Húsvéti Nyuszi is él; és Magyarország, Európa éllovasa, is jobban teljesít.

Biztosíthatlak, hogy mindhárom szóban forgó számlán tényleges kereskedés zajlott tényleges pénzzel és profittal.

Persze nem lehet egyértelmuen azt mondani hogy mindenki ilyen profitot fog elérni, hiszen ha jól megnézed mindhárom szamlán más-más profit % keletkezett.

Balek az aki azt hiszi hogy 0 tudasból és száz dollár befektetett pénzzel pár kattintással milliomos lesz!

Hozzászólás

Working...
                                X